نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: عدم محتلم شدن در خواب

2220
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32169
    تشکـر
    19
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

Question عدم محتلم شدن در خواب

سلام. من چند سالی هست که مشکلی دارم و اون اینکه در خواب منی ازم خارج نمیشه و به اصطلاح محتلم نمیشم. واریکوسل هم عمل کردم ولی تاثیری نداشت. گاهی اوقات فشار جنسی زیادی بهم وارد میشه به گونه ای که خیلی ببخشید انگار مایع با فشار میخواد خارج بشه و منتظر یه تحریک کوچیکه. از استمنا هم خوشم نمیاد . ولی با فشار جنسی هم نمیدونم باید چکار کنم. خواهش میکنم راهنماییم کنید. از اینکه از بعضی اصطلاحات بی پروا استفاده کردم معذرت میخوام. در ضمن 30 ساله و مجرد هستم و اصلا رابطه جنسی نداشته ام.
    ممنون.
    ویرایش توسط h_kh : 12-20-2016 در ساعت 12:04 AM

2. کاربران زیر از h_kh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : عدم محتلم شدن در خواب

نقل قول نوشته اصلی توسط h_kh نمایش پست ها
    سلام. من چند سالی هست که مشکلی دارم و اون اینکه در خواب منی ازم خارج نمیشه و به اصطلاح محتلم نمیشم. واریکوسل هم عمل کردم ولی تاثیری نداشت. گاهی اوقات فشار جنسی زیادی بهم وارد میشه به گونه ای که خیلی ببخشید انگار مایع با فشار میخواد خارج بشه و منتظر یه تحریک کوچیکه. از استمنا هم خوشم نمیاد . ولی با فشار جنسی هم نمیدونم باید چکار کنم. خواهش میکنم راهنماییم کنید. از اینکه از بعضی اصطلاحات بی پروا استفاده کردم معذرت میخوام. در ضمن 30 ساله و مجرد هستم و اصلا رابطه جنسی نداشته ام.
    ممنون.

چاره مشکل شما ازدواج کردنه و در این سن بهتره برای اون اقدام کنید

مورد غیر عادی برای شما دیده نمیشه و اینطور نیست که یک آقا حتما باید هر چند وقت یکبار محتلم بشه تا نشون دهنده سلامت دستگاه تناسلی اون باشه.

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32169
    تشکـر
    19
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

حق با شماست ولی یه مشکل دیگه ای که دارم اینه که تا حدودی نسبت به ازدواج گریزانم و میترسم و مهمتر اینکه خیلی کمرو و خجالتی هستم در این مورد. حتی نمیتونم به خواستگاری فکر کنم

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32169
    تشکـر
    19
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    چاره مشکل شما ازدواج کردنه و در این سن بهتره برای اون اقدام کنید

مورد غیر عادی برای شما دیده نمیشه و اینطور نیست که یک آقا حتما باید هر چند وقت یکبار محتلم بشه تا نشون دهنده سلامت دستگاه تناسلی اون باشه.

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    ممنون بابت جوابتون.
    متخصصین کانون مشاوره در چه زمینه ای به من مشورت میدهند؟ بحث ازدواج یا بحث پزشکی مشکلم؟
    ممنون

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد