نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: حساسیت من به گذشته همسرم

1328
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33014
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

حساسیت من به گذشته همسرم

سلام
    من دو سال با همسرم دوست بودم دو سال هم عقده کرده بودیم و الان 9 ماهه عروسی کردیم
    بعد این مدت تقریبا 5 سال که از آشنایی من با شوهرم میگذره خیلی اتفاقی متوجه علاقه شوهرم به دختر داییش توی گذشته شدم
    اونطور که متوجه شدم حدودا یه مدت که نمیدونم چقدره باهم دوست بودن و بهم علاقه داشتن بعدش با یه دعوا از هم جدا میشن و بعد یه سال دوباره باهم ارتباط میگیرن و بعد از چندماه که رابطه شون داشته باهم خوب میشده یه خواستگار خوب برای دخترداییش میاد و اونا نامزد میکنن
    حالا بماند که من از اون روزا خیلی خبر ندارم اما بعد اینکه اونا نامزد میکنن دیگه باهم ارتباط نداشتن تا اینکه یه سال بعد من باشوهرم آشنا شدم
    دیروز که این ماجرا رو خیلی اتفاقی متوه شدم خیییییییییییییییلی ناراحت شدم از اینکه شوهرم باهام صادق نبوده
    نمیدونم شاید اگه منم بودم ترجیح میدادم نگم اما خب الان خییییییییییییییییلی بهم برخورده و ناراحتم
    من از زندگیم راضیم هرچند مشکلاتی توی زندگیم دارم اما خب شوهرمو خییییییییلی دوست دارم اونم خیییییییلی دوستم داره
    من همیشه به همه مشاوره میدادم و همه رو راهنمایی میکردم اما الان نمیتونم این مسئله رو به کسی بگم نمیدونم به روش بیارم و ازش جواب بخوام یا اصلا بیخیالش بشم
    اما خیلی روی اعصابه و از دیروز به کل کلافه م کرده
    میشه راهنماییم کنید؟؟؟

2. کاربران زیر از نازنین جم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27671
    تشکـر
    995
    تشکر شده 634 بار در 431 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : حساسیت من به گذشته همسرم

به نظر من فکر به گذشته فقط اعصاب و روان خودتون رو بهم میزنه
    یه ماجرایی در گذشته بوده که تموم شده و رفته و الان مهم اینه که شوهرتون بهتون علاقه داره و دوستت داره

4. کاربران زیر از Tarah بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24128
    تشکـر
    833
    تشکر شده 326 بار در 199 پست
    میزان امتیاز
    9

عزيزم به نظر منم چيزي كه مهمه روابط در حال حاضر شما و همسرتونه
    يك وقتايي يك حرفايي باعث مي شه حرمت بين ادم ها از بين بره
    ولي اگه واقعا نمي توني تحمل كني يا خيلي داري عذاب مي كشي بابت اين موضوع يك بار واسه هميشه بگو باهاش حرف بزن
    حرفات و اروم با ارامش بهش بزن ولي تمومش كن ديگه ادامه نده يعني هر دفعه براش ياد آوريش نكن اين موضوع رو
    اينطوري هم شما اروم مي شي هم چيزي تو دلت نمي مونه شايد دليل قانع كننده اي براتون بياره از اينكه چرا اين موضوع رو نگفته بهتون
    امضای ایشان
    زندگي آب روان است روان مي گذرد هر چه اقبال من و توست همان مي گذرد

6. کاربران زیر از مري موجي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط نازنین جم نمایش پست ها
    سلام
    من دو سال با همسرم دوست بودم دو سال هم عقده کرده بودیم و الان 9 ماهه عروسی کردیم
    بعد این مدت تقریبا 5 سال که از آشنایی من با شوهرم میگذره خیلی اتفاقی متوجه علاقه شوهرم به دختر داییش توی گذشته شدم
    اونطور که متوجه شدم حدودا یه مدت که نمیدونم چقدره باهم دوست بودن و بهم علاقه داشتن بعدش با یه دعوا از هم جدا میشن و بعد یه سال دوباره باهم ارتباط میگیرن و بعد از چندماه که رابطه شون داشته باهم خوب میشده یه خواستگار خوب برای دخترداییش میاد و اونا نامزد میکنن
    حالا بماند که من از اون روزا خیلی خبر ندارم اما بعد اینکه اونا نامزد میکنن دیگه باهم ارتباط نداشتن تا اینکه یه سال بعد من باشوهرم آشنا شدم
    دیروز که این ماجرا رو خیلی اتفاقی متوه شدم خیییییییییییییییلی ناراحت شدم از اینکه شوهرم باهام صادق نبوده
    نمیدونم شاید اگه منم بودم ترجیح میدادم نگم اما خب الان خییییییییییییییییلی بهم برخورده و ناراحتم
    من از زندگیم راضیم هرچند مشکلاتی توی زندگیم دارم اما خب شوهرمو خییییییییلی دوست دارم اونم خیییییییلی دوستم داره
    من همیشه به همه مشاوره میدادم و همه رو راهنمایی میکردم اما الان نمیتونم این مسئله رو به کسی بگم نمیدونم به روش بیارم و ازش جواب بخوام یا اصلا بیخیالش بشم
    اما خیلی روی اعصابه و از دیروز به کل کلافه م کرده
    میشه راهنماییم کنید؟؟؟

من فقط میتونم بگم که اگر بدونه که نمیدونین ،به نفع خودتونه
    ولی اگر بفهمه که میدونین ینی به روش بیارین شاید اولش اظهار تاسف کنه و عذرخواهی کنه ...ولی دیگه خیالش راحت میشه که شما همه چیو میدونین و قبح اون مسیله براش میریزه.

و بعدها بهرحال ممکنه تو زندگی همه بگو مگو هایی پیش بیاد ،اونموقع طاقتشو دارید که مثلا فقط از روی لج بهتون بگه که من کس دیگه ای رو دوست داشتم؟فقط از روی لج نه واقعیت.

پس حالا که نگفته پس براش مسیله مهمی نبوده و چیزی بوده در گذشته که دوست نداشته به اینده بکشوندش .
    پس شمام بهش اعتماد کن و همیشه در نظرش بگو که خوشحالی که اولین عشقشی .

ببین خانوم عزیز ،گذشته هیچوقت حرف تازه ای برای زندگیمون نداره.
    اتر قرار باشه بهش رجوع کنیم، باید از حال و ایندمون بگذریم.
    شما دوست داری که اول زندگی خودت رو درگیر گذشته ای کنی که هیچ نقشی توش نداشتی و مطمینا جز اذیت چیزی برات نداره؟؟

گاهی اوقات خودمون دستی دستی زندگیمون رو از ارامش در میاریم و تو منجلاب استرس و نگرانی و دعوا میندازیم.

عمر انقدر کوتاهو غیر قابل پیش بینیه که نمیدونیم فردا زنده هستیم و فرصت زندگی داریم یا نه ،اونمقت همین فرصت اندک رو بجای رسیدن به بهترین حس ها و تجربه کردن شیرین ترین روزهای زندگی ، به کنکاش در گذشته هایی که هیچ سودی برامون جز شنیدن یک عذرخواهی نداره ،بگزرونیم؟؟؟؟

از بعضی مسایل باید راحت گذشت چون ارزش کنکاش رو و تلف کردن وقت و زیر پا گزاشتن یک سری حدو حریم رو نداره.

پس بحثی رو که سودی جز عذرخواهی نداره پیش نکش و ارزش خودت و همسرت رو نگه دار.

به ایندت نگاه کن و به این که الان همسرت کیه و متعلق به توعه و از لحظه عقد باید به هم متعهد و صادق باشید .

موفق باشید

8. 2 کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    تشکر شده 575 بار در 298 پست
    میزان امتیاز
    10

من فقط یه جمله میگم. اگه دختر داییش رو میخواست شمارو برای ازدواج انتخاب نمیکرد.
    پس الکی حساس نشین. مگه شما فقط همین یه خواستگارو داشتین که توقع دارین همسرتونم فقط شمارو کاندید ازدواج کرده باشه.
    بیخود ذهنتونو درگیر نکنین. اگه عقد کرده بودن، خب شما حق داشتین بدونین اما وقتی مساله ای بین شون نبوده دلیلی نداشته بهتون بگه.

10. کاربران زیر از talieh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

سلام
    میدونم اتفاقی از این موضوع مطلع شدید
    ولی فکر کردن به این موضوع بدون شک به رابطه شما آسیب میزنه
    مرحوم دولابی فرمودند در گذشته هیچ کس تجسس نکنید حتی عزیزانتون
    هر باغچه ای رو بیل بزنی حتما یه کرم پیدا میشه
    پس بیشتر از این وارد گذشته همسرت نشو
    دختر دایی همسرتون زمانی که میتونسته با همسر شما ازدواج کنه
    دیگری رو ترجیح داده
    پس نگرانی شما بدون دلیله
    موفق باشید
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

12. کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8050
    تشکـر
    3,819
    تشکر شده 3,325 بار در 1,147 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام دوست عزیز
    گذشته اسمش روشه گذشته اون موقع همسر شما مجرد بوده و هیچ تعهدی به شما نداشته پس قاعدتا ممکنه از یکی هم خوش اومده باشه و بنا به هردلیلی جور نشده
    بنظر من اصلا به روی همسرت نیار مهم الان هستش که چجور رفتار میکنه چون به شما الان تعهد داره

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33014
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal1 نمایش پست ها
    من فقط میتونم بگم که اگر بدونه که نمیدونین ،به نفع خودتونه
    ولی اگر بفهمه که میدونین ینی به روش بیارین شاید اولش اظهار تاسف کنه و عذرخواهی کنه ...ولی دیگه خیالش راحت میشه که شما همه چیو میدونین و قبح اون مسیله براش میریزه.

و بعدها بهرحال ممکنه تو زندگی همه بگو مگو هایی پیش بیاد ،اونموقع طاقتشو دارید که مثلا فقط از روی لج بهتون بگه که من کس دیگه ای رو دوست داشتم؟فقط از روی لج نه واقعیت.

پس حالا که نگفته پس براش مسیله مهمی نبوده و چیزی بوده در گذشته که دوست نداشته به اینده بکشوندش .
    پس شمام بهش اعتماد کن و همیشه در نظرش بگو که خوشحالی که اولین عشقشی .

ببین خانوم عزیز ،گذشته هیچوقت حرف تازه ای برای زندگیمون نداره.
    اتر قرار باشه بهش رجوع کنیم، باید از حال و ایندمون بگذریم.
    شما دوست داری که اول زندگی خودت رو درگیر گذشته ای کنی که هیچ نقشی توش نداشتی و مطمینا جز اذیت چیزی برات نداره؟؟

گاهی اوقات خودمون دستی دستی زندگیمون رو از ارامش در میاریم و تو منجلاب استرس و نگرانی و دعوا میندازیم.

عمر انقدر کوتاهو غیر قابل پیش بینیه که نمیدونیم فردا زنده هستیم و فرصت زندگی داریم یا نه ،اونمقت همین فرصت اندک رو بجای رسیدن به بهترین حس ها و تجربه کردن شیرین ترین روزهای زندگی ، به کنکاش در گذشته هایی که هیچ سودی برامون جز شنیدن یک عذرخواهی نداره ،بگزرونیم؟؟؟؟

از بعضی مسایل باید راحت گذشت چون ارزش کنکاش رو و تلف کردن وقت و زیر پا گزاشتن یک سری حدو حریم رو نداره.

پس بحثی رو که سودی جز عذرخواهی نداره پیش نکش و ارزش خودت و همسرت رو نگه دار.

به ایندت نگاه کن و به این که الان همسرت کیه و متعلق به توعه و از لحظه عقد باید به هم متعهد و صادق باشید .

موفق باشید

ممنونم از همه برای راهنمایی شون
    میدونید بیشتر از هم از اینکه باهام صادق نبوده ناراحتم
    همیشه یه حسی به دختر داییش داشتم که باعث میشد خیلی ازش خوشم نیاد
    شوهرم همیشه از عیبهای دخترداییش میگه هیچوقت ازش تعریف نمیکنه که بخوام فکر کنم داره حسرت بدست نیاوردنش رو میخوره
    برای بدست آوردن من یه سال دوید تا باهاش دوست بشم
    وقتی الان دارم باتوجه به نظر شما دوستای گلم با خودم خلوت میکنم میبینم وقتی برای دختر داییش خواستگار اومده میتونست با 1% از پافشاریهای که برای بدست آوردن من انجام داد، اون موضوع رو کنسل کنه ولی نکرد
    پس منو بیشتر از اون دوست داشته
    اما خب دلم نمیخواست همچین مسئله ای باشه
    الان خیلی برام مهمه بدونم که آبا بقیه هم از این ماجرا بویی برده بودن یا نه
    فک میکنم اگه اقوامشون میدونستن به جورایی توهین و تحقیر برای من محسوب میشه
    فک کنم خل شدم دارم این فکرای منفی رو میکنم اما میکنم دیگه چیکارش کنم از کنترلم خارج شده

15. کاربران زیر از نازنین جم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27703
    تشکـر
    59
    تشکر شده 17 بار در 12 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام خسته نباشی نازنین خانوم
    به قول پدرم هیچ وقت سعی نکن گذشته کسی رو به رویش بیاری و فقط فکرتو به اینده سوق بده
    و سعی کن بیشتر بهش نزدیک بشی و باهاش مهربون تر باش همین کار باعث میشه در مدت زمان طولانی به طور کلی فراموش کنه فقط یه چیز هرزگاهی اگر دیدی سکوت کرده یا تو فکره سعی کنید سکوتش رو بشکنید نه اینکه ازش بپرسید راجب چی فکر میکردی فقط سعی کنید بیشتر به سمت خودتون جذب کنید
    ببینید اگر همسرتون بهتون میگفت که من فلانی رو قبلا دوست داشتم شما کم کم از همسرتون سرد میشید و شما بهتره فقط فکرتو به اینده سوق بدی و سعی کنی اینده ی خیلی بهتری رو برای خودت و همسرت رقم بزنی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)