نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: به شوهرم مشکوکم

2483
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33016
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

به شوهرم مشکوکم

سلام
    من چندماهه ک ازدواج کردم و تو عقدم
    منو شوهرم خیلی همو دوست داریم ایشون خیلی مهربون و خوش اخلاقه .چندبار بحث پیش اومد راجع ب روابط قبل ازدواج و من ازش پرسیدم قبل من عاشق شده؟(چون خیلی خیلی احساساتین)یا با کسی دوست بوده؟و ایشون خیلی با اطمینان گفتن نه !! هیچ دختری در هیچ کجای دنیا نمیتونه ادعا کنه من باهاش دوست بودم!
    اما امروز ک تلگرامشونو باز کردم تو مخاطباشون چشمم خورد به ی نفر که اونو با اسم "دوست قدیمی" سیو کرده . رفتم عکسای پروفایلشو نگاه کردم دیدم یکم دخترونس!بازم گفتم نمیشه اینجوری قضاوت کرد شماره اون نفرو سیو کردم تو گوشی خودم وقتی اومد اکانتش برام .دیلیت کردم تا اسم واقعی اکانتش مشخص بشه ک نوشته بود "نادیا جوووووون" من چندبار زنگ زدم رو شماره ولی در دسترس نبود...میخواستم صداشو بشنوم
    ...
    نمیخوام کولی بازی در بیارم و سروصدا راه بندازم یا ب روش بیارم و مستقیم ازش بپرسم ک پرده حرمت بینمون پاره شه و براش عادی شه این مسئله
    از صبح خیلی خونسردی خودمو حفظ کردم و عادی رفتار کردم اما فقط عادی نه عاشقانه!!!نمیتونم اینطوری تمرکز کنم و با شک زندگی کنم فقط میتونم اروم رفتار کنم! آروووم
    من اصلا نمیگم با هم چت میکنن..چون از زمانی که اون اکانت جوین داده تو تلگرام همونطور دستنخورده هست !
    چیکار کنم ک ب جای ظاهرم دلم اروم بگیره ..
    ویرایش توسط khatoon1 : 12-26-2016 در ساعت 11:47 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31863
    تشکـر
    44
    تشکر شده 75 بار در 56 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشکوکم به شوهرم

سلام
    هر دختر یا پسری که توی لیست چت ادم باشه که دوست حساب نمیشه
    شاید هم کلاس بودن و هزارتا چیز دیگه
    بنظرم از خودش بپرسید تا حقیقت رو بگه
    و اگر هم احساس کردید که داره حقیقت رو نمیگه با خود اون نادیا حووووووووووووووووووون حرف بزنید
    ولی ن مثل خروس جنگی
    مثل یه خانوم و با وقار
    توجه کنید که گفتم حقیقیت رو نگه
    ن اینکه دروغ بگه
    همیشه دیدتون رو مثبت کنید
    بخاطر ارامش خودتون

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : به شوهرم مشکوکم

در همه ما یک حس مالکیت وجود دارد، در واقع آدم‌ها نسبت به هرچیزی که دوست‌ دارند نوعی احساس مالکیت دارند و این حس ناشی از یک ترس درونی است، ترس از دست دادن. در حقیقت پشت رفتارهای کنترل‌گر و سوءظن‌آمیز ، ترس از دست‌دادن وجود دارد. این افراد انگار در وجودشان چیزی را کم دارند و جای چیزی برایشان خالی است و می‌خواهند به نوعی این جای خالی را پر کنند. در حقیقت رفتارهای شکاکانه و سوءظن آمیز آن‌ها نسبت به بیرون و آدم مقابلشان نیست بلکه این شک نسبت به‌ خودشان است و به نوعی طرف مقابل و اتفاقات مختلف آینه‌ای است برای آن‌ها تا خودشان را ببینند.

وقتی من نسبت به‌ خودم شک داشته‌ باشم یعنی به توانایی‌ ها و دوست‌ داشتنی‌ بودن خودم شک دارم و شک دارم که آنقدر خوب باشم که طرف مقابل حاضر شود با من بماند. ولی اگر من اطمینان داشته باشم که آنقدر خوبم که طرف مقابل با من می ماند دیگر نیازی ندارم با رفتارهای کنترل‌ گر ، طرف مقابل را مجبور کنم که با من بماند. یعنی دارای خود باوری و اعتماد به نفس کافی هستم و باور دارم طرف مقابل به خاطر من در این رابطه می ماند. ولی کسانی که به‌ خودشان و تواناییها یشان شک دارند، لاجرم فرافکنی کرده و دچار شک به همسر می شوند. چون فکر می کنند آنقدرها خواستنی نیستند که طرف مقابل به این رابطه وفادار بماند!
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33046
    تشکـر
    1
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

زمان همه چیو مشخص میکنه عجله نکن...یکم صبر داشته باش
    میدونم چه حسی داری حتی فکرشم ازار دهندس و نمیتونی رفتاراتو کنترل کنی نمیتونی مثل قبل عشقولانه رفتار کنی...
    سخته اما یکم صبر داشته باشی همه چی مشخص میشه...
    ایشالا که چیزی نیست...

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    چرا اینقدر منفی باف هستین
    اگه همسر شما ریگی به کفشش بود هیچوقت نمیزاشت ک اینقدر راحت به گوشیش دست بزنین و برای گوشیش و تلگرامش رمز میزاشت
    وقتی اینقدر بااتون داره روراست رفتار میکنه .
    چرا خوشبینانه فک نمیکنید شاید این شماره قبلا دست برادرش بود و الان دست اونه
    منم ی شماره داشتم حدود دوساله عوض کردم الان دست داداشمه خط قبلیم .پ هرکدوم از دوستانم ازدواج کردن و داداشم وارد تلکرام شد برای خانمشون پیام اومد باید بهشون شک کنن.
    دیدتون را عوض کنید شک زیادی باعث خراب شدن زندگیتون میشه ختی اگه به روش نیارین.

یا علی مدد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد