نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: اختلاف همسر با خانواده

739
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33054
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اختلاف همسر با خانواده

با سلام و خسته نباشید 26 سالمه یکساله ازدواج کردم شوهرم 30 سالشه من اختلاف زیادی با شوهرم دارم حدود شش ماه پیش با شوهرم بحث شدیدی کردیم و همین بحث باعث دخالت خانوادم شد و خواهرم که چهار سال ازم بزرگتره با شوهرم دعوای شدیدی کرد که باعث شد بینشون اختلاف شدیدی ایجاد بشه طوری که شوهرم اجازه نمیده هیچ رفت وآمدی باخواهرم داشته باشم یا حتی خونش برم بعد از گذشت شش ماه از این اتفاق شوهرم حاضر نیست کوتاه بیاد حتی معذرت خواهی خواهرمو قبول نکرد و مرغش یه پا داره فقط میگه تا آخر عمرم نمیذارم هیچ رفت و آمدی با خواهرت داشته باشی خیلی این موضوع ناراحتم میکنه نمیدونم چیکار کنم از یه طرفم خانوادم بهم فشار میارن که باید طلاق بگیری خیلی خسته شدم حتی به همسرم پیشنهاد دادم از هم جدا بشیم ولی اون قبول نکرد گفت اگر طلاق بگیریم خلیی اذیتت میکنم نمیذارم آب خوش از گلوت پایین بره حتی خانواده شوهرم کمک نکردن و تمام بزرگترا رو فرستادم تا با شوهرم حرف بزنه ولی قبول نکرد خواهش میکنم کمکم کنید خیلی خسته شدم چند بار خواستم خودکشی کنم ولی باز پشیمون شدم دلم میخواهد شوهرم بمیره تا راحت بشم تو رو خدا کمکمم کنید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : اختلاف همسر با خانواده

نقل قول نوشته اصلی توسط mahnaz1370 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید 26 سالمه یکساله ازدواج کردم شوهرم 30 سالشه من اختلاف زیادی با شوهرم دارم حدود شش ماه پیش با شوهرم بحث شدیدی کردیم و همین بحث باعث دخالت خانوادم شد و خواهرم که چهار سال ازم بزرگتره با شوهرم دعوای شدیدی کرد که باعث شد بینشون اختلاف شدیدی ایجاد بشه طوری که شوهرم اجازه نمیده هیچ رفت وآمدی باخواهرم داشته باشم یا حتی خونش برم بعد از گذشت شش ماه از این اتفاق شوهرم حاضر نیست کوتاه بیاد حتی معذرت خواهی خواهرمو قبول نکرد و مرغش یه پا داره فقط میگه تا آخر عمرم نمیذارم هیچ رفت و آمدی با خواهرت داشته باشی خیلی این موضوع ناراحتم میکنه نمیدونم چیکار کنم از یه طرفم خانوادم بهم فشار میارن که باید طلاق بگیری خیلی خسته شدم حتی به همسرم پیشنهاد دادم از هم جدا بشیم ولی اون قبول نکرد گفت اگر طلاق بگیریم خلیی اذیتت میکنم نمیذارم آب خوش از گلوت پایین بره حتی خانواده شوهرم کمک نکردن و تمام بزرگترا رو فرستادم تا با شوهرم حرف بزنه ولی قبول نکرد خواهش میکنم کمکم کنید خیلی خسته شدم چند بار خواستم خودکشی کنم ولی باز پشیمون شدم دلم میخواهد شوهرم بمیره تا راحت بشم تو رو خدا کمکمم کنید.

اولا" این مشکل اونقدر بزرگ نیست که شما حرف از خودکشی میزنید

چون این اختلافات همیشه وجود داره و برای حل شدنش نیاز به گذشت زمان دارید

ولی در نهایت این شما هستید که باید تصمیم گیری کنید چنین اختلافی نیاز به جدایی داره یا خیر ؟

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    تشکر شده 575 بار در 298 پست
    میزان امتیاز
    10

چرا اینقدر زود به اخر خط رسیدین؟ اتفاقی نیفتاده که حرف از خودکشی خودتون و مرگ شوهرتون میزنین.
    یه اختلافی پیش اومده که تو هر خانواده ای ممکنه پیش بیاد.
    اینکه دیگه اینقدر من بمیرم و تو بمیری نداره.

تعجب میکنم چطور اینقدر راحت ارزوی مرگ همسرتونو دارین. یعنی دوستش ندارین؟
    اگه واقعا اینجوریه توصیه میکنم به جای حل اختلاف شوهر و خواهرتون، اول اختلافات خودتون و همسرتونو حل کنین که به این نقطه رسیدین که ارزوی مرگ همو دارین!!!!

با توجه به اینکه فورا خانواده هارو وارد بحث خصوصی تون کردین، نشون میده به بلوغ فکری نرسیدین و اصلا نباید ازدواج میکردین یا لااقل قبلش مهارتهای زندگی مشترک رو یاد میگرفتین.
    گفتین از اول اختلاف زیادی با همسرتون داشتین، پس چرا ازدواج کردین؟

شما دیگه بچه نیستین که بزرگترا براتون تصمیم بگیرن. به جای این فکر و خیالها بهتره اول با همسرتون جدی صحبت کنین و اگه میخواین این زندگی رو ادامه بدین حتما باید هر دو برای حفظش تلاش کنین. پس در قدم اول گذشته هارو دور بریزین و با همسرتون به یه مشاور مراجعه کنین.
    وقتی یاد گرفتین زندگی خودتون رو مدیریت کنین، کم کم متوجه میشین چطور جلوی اختلافات رو بگیرین

پس تا وقتی روابط خودتون رو اصلاح نکردین نمیخواد دنبال اشتی دادن خواهرتون باشین.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30396
    تشکـر
    31
    تشکر شده 28 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام؛شما نگفتین سرچی با همسرتون بحثتون شده ک باعث شده خواهرشما دراون دخالت کنه ولی دوست عزیز بهتره همیشه مشکلات و دعوای زناشووییتون رو بین خودتون حل کنید تا حد امکان؛6ماه مدت کمی نیس ولی این وسط حرمتها شکسته شده و زمان میبره تاب حالت عادی برگرده؛بهتره اول اختلافات بین خودتون رو حل کنیدو ب یاد داشته باشید هرگونه دخالت خانوادتون باعث تشدید ناراحتیه همسرتون و درنتیجه تشدید اختلافاتتون خواهدشد؛ایشاا... حل شه مشکلتون ب زودی.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد