نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: شکاک بودن خواستگار

1680
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25459
    تشکـر
    14
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

شکاک بودن خواستگار

دختر 25 ساله ای هستم حدود 4 ماه است که با آقایی 30 ساله من باب آشنایی برای ازدواج چندباری تلفنی و پیامکی صحبت کردم(اما نه زیاد)... ایشون خیلی آدم احساساتی هستن و به من هم ابراز علاقه ی شدیدی می کنند...
    تا اینکه به درخواست خانواده گفتم که تا قبل از خواستگاری ارتباط ها قطع شه(به ایشون گفتم نمی خوام تا قبل از نامزدی وابستگی ایجاد شه)... ایشون با من برخورد خیلی بدی داشتن .. و چون از خواستگاری قبلی خودشون که از دخترداییشون بوده و مدت زمان طولانی (حدود 15) طول کشیده و بالاخره ایشون جواب رد دادن خاطره ی بدی داشتن .... با پیامک به من گفتن اون عوضی گفت هر چی خانواده ام بگن و آخرش خودش گفت نه... و بعد همه چی و بهم زدن... حتی به من می گن که تو که نمی خواهی وابستگی ایجاد شه حتما تجربش و داشتی و باید من و قانع کنی... و یک سری مسائل دیگه بعد برای من آرزوی خوشبختی کردن و گفتن خداحافظ.... بعد از چند ساعت من خودم به ایشون پیام دادم تا سوء تفاهمایی که ایجاد شده بود رفع شه ،بعد همه چی تموم شه... و بعد از کلی صحبت ایشون قبول کردن که اشتباه کردن و از من معذرت خواهی کردن .... اما به ایشون گفتم باید دوباره فکر کنم... وطی این مدت ایشون با من تماسی نداشتن فقط یک بار درخواست کردن که حضوری همدیگرو ببینیم که من قبول نکردم... بعد از چند روز دوباره تلفنی با هم صحبت کردیم و ایشون سعی کردن که من و قانع کنند ...من قانع نشدم..
    من نمی دونم واقعا باید چی کار کنم... می ترسم با ایشون ازدواج کنم و آدم شکاکی باشه...
    ببخشید طولانی شد... لطفا راهنمایی کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

پاسخ : شکاک بودن خواستگار

سلام
    بهشون بگین ک میخواین به مشاوره قبل ازدواج باهم برین
    اگه قبول نکردن ردشون کنید و اگه قبول کردن بعد از پایان مشاوره تصمیم بگیرید

یا علی مدد

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    تشکر شده 396 بار در 211 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام دوست عزیز.

ایشون نیاز به زمان داره سر قضیه دخترداییش ، و الان نیاز به همدردی داره و درخواستش واسه دیدار حضوری این بوده، نظرمن اینه که الان صرفا واسه فراموش کردن دختر داییش میخواد یه رابطه جدید شروع کنه . خیلی هم فکر نمیکنم شکاک باشه (البته شما زیادی خلاصه توضیح داده بودین) و الان بیشتر از شکاک بودن ، شما باید تهمتی که ایشون به شما زدنو در خاطر داشته باشید . ایشون ندیده و نشناخته به شما انگ "کاربلدی" زده ... خب این صفت جالبی نیست ، هر چند ایشون الان در شرایط عادی نیستن و اون مشکل دختردایی هنوز داره روی رفتارش تاثیر میزاره ، بعدشم ، شما باید حساب اینو بکنی که پسفردا اگه مهمونی چیزی بود که ایشون (دخترداییشون) هم اونجا حضور داشته باشه ، ممکنه کار بیفته روی کل کل و اینکه بخواد از وجود شما بخواد سو استفاده کنه و دماغ دخترداییرو بسوزونه (متاسفانه این اتفاق زیاد میفته) ...

البته جنبه مثبتش هم اینه که ایشون عذرخواهی کرده ازتون ... ولی حرمتی که شکسته بشه به سختی برمیگرده به حالت اولیه :|

والا من خوشبین نیستم ، تمام جوانبو بسنجید و بعد اقدام کنید ، ما الان فقط چندتا نکته منفی از ایشون میدونیم کر، شما توی این 4 ماه بالاخره بیشتر با روحیات و خصوصیات ایشون آشنایید ، اگه هم به شکاک بودن ایشون نقد دارید و فکر میکنید که پسفردا ازدواج کنید میتونید ایشونو تغییر بدید ، سخت در آشتباهید ، وسواس و شکاک بودن، جزو مواردی شخصیتی هست که تقریبا اصلاحش غیر ممکنه (البته این نظر شخصی من نیست ، روانشناسی اینو میکه)
    امضای ایشان
    There is a charm about the forbidden that makes it unspeakably desirable

-Mark Twain

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32935
    تشکـر
    32
    تشکر شده 24 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    اگه شما دختر من بودین به همچین پسری دختر نمیدادم.
    کارش کلا اشتباهه اما طلبکارم هست !
    بیشتر فکر کنین.گوله حرف و ابراز علاقه رو نخورین.حرف باد هواست.اونچه در عمل میبینین با اون قضاوت کنین.

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25459
    تشکـر
    14
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از ehsan1966
    ایشون نیاز به زمان داره سر قضیه دخترداییش ، و الان نیاز به همدردی داره و درخواستش واسه دیدار حضوری این بوده، نظرمن اینه که الان صرفا واسه فراموش کردن دختر داییش میخواد یه رابطه جدید شروع کنه . خیلی هم فکر نمیکنم شکاک باش
    خودمم با مواردی که فرمودید کاملا موافقم و این و توی این مدت حس می کنم... ایشون حس تنهایی شدیدی می کنند و از اینکه دختر داییشون این کار و باهاشون کرده خیلی ناراحتن ... بیشتر از اینکه زمان زیادی طول کشیده ناراحتن... من واقعا نمی دونم چه تصمیمی بگیرم...این قضیه ممکن در آینده تو زندگیم تاثیر بدی داشته باشه؟...یه کم حس می کنم افسرده شدن سر این شکستی که خوردن ... ولی بهم می گه دختر داییم و فراموش کردم

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25459
    تشکـر
    14
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از داداش کایکو
    من سعی می کنم احساسی با این قضیه برخورد نکنم
    من قانعش نکردم که چرا همچین تصمیمی گرفتم ... و فقط گفتم نمی خوام دیگه با هم در ارتباط باشیم و در جواب دلیلش فقط گفتم این جوری بهتره...و عصبانیتش سر این بود که حس می کرد من می خوام بپیچونمش و بعد بهش جواب رد بدم...و این موضوع باعث شه جلوی خانوادش سرافکنده شه... چون طی این مدت هم نمی خواست کسی از این قضیه خبر دار شه تا من جواب بهش بدم ... بعد بیان خواستگاری...

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25459
    تشکـر
    14
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

لطفا بیشتر راهنمایی کنید
    اطلاعات بیشتر
    من و ایشون هر دو فوق لیسانس هستیم البته من مشغول به تحصیلم... ایشون تازه سربازیشون تموم شده و شغل ندارند.. ولی فکر نمی کنم خیلی این روال طول بکشه و چند جا برای کار مراجعه کردندو قول هایی گرفتند... به هیچ عنوان اهل دروغ نیستند... و بیشتر مسائل را بدون کم و کاست ابراز می کنند... ایشون فرزند آخر خانواده و بسیار احساسی اند... نمی دونم شاید به خاطر شکست عشقی که خوردن احساس تنهایی می کنند و نیاز به یک همدم دارند...خانوادم با ایشون مخالفتی ندارند و تصمیم و گذاشتن به عهده ی خودم ... من خواستگارای دیگه ای ام دارم ولی از ایشون خوشم اومده ... فقط این مسئله دختر داییشون یه کم شک تو دلم می ندازه

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25459
    تشکـر
    14
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

چرا کسی راهنمایی نمیکنه

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

خانمی هرچی ک بود دوستان گفتن
    برای گرفتن تصمیم نهایی ازشون بخواین ک باهم به مشاوره برین تا اونا بررسی کنن.

یا علی مدد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)