نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: ازدواج با وجود درگیری احساسی

837
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33211
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ازدواج با وجود درگیری احساسی

سلام . وقتتون بخیر
    24 سالمه وحدود چهار ساله که با پسری دوست هستم که پنج سال ازم بزرگتره. بنابر شرایط خانوادگیم شرایط ازدواج هم نداشتم و دوست پسرم هم بنابر اتفاقاتی که براش افتاد شرایط مالی مناسبی برای تشکیل زندگی نداشت. شدیدا بهم علاقه مند شدیم و یسری روابط هم داشتیم فقط معاشقه .با تمام وجوم میدونم که اون فقط با منه و فقط عاشق منه یه سالی هست که شاغل شده و ساعت کاریه خیلی بدی داره و پول آنچنانی ای هم در نمیاره از طرفی من خواستگارای خوبی دارم با وجود شرایط خانوادگیم .چندین بار بحثمون شد که نتیجه ی این رابطه چی میشه ازم چند ماهی وقت خواسته تا مشکلاتشو حل کنه و با هم ازدواج کنیم اما از طرفی وقتی بحث خواستگارام زیاد میشه جوابش اینه که هر کاری که خودت میدونی درسته انجام بده و فشار های روانی من خیلی زیاد شده و خسته شدم .بنظرتون این جوابا چه معنایی داره براش صبر کنم یا رابطمونو تمام کنم .اگه بخوام ازدواج کنم بعدا برای من مشکلی پیش نمیاد.

2. کاربران زیر از farzane72 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20630
    تشکـر
    281
    تشکر شده 216 بار در 131 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : ازدواج با وجود درگیری احساسی

سلام عزیزم 4 سال صبر کردی مگه کمه ؟؟؟!
    باید تکلیفت با خودت ملوم کنی بهش وقت بدی 4 ماه 5 ماه یکسال و اگر کاری نکرد به خاستگارات فکر کنی
    تا اخر عمر که نمیتونی منتظرش بشی میتونی؟
    روابطتتون هم کاملا غلط بود هم گناه کردید هم با معاشقه وابستگیتونو بیشتر کردید
    همینجوری زندگیت رو هوا نگه ندار یا بهش مهلت بده اگه تا پایان مهلتت خودشو جم و جور نکرد به خاستگارات فکر کن
    یا اگر فکر میکنی در توانش نیست حالاحالاها شرایط فراهم کنه رابطتت قطع کن و به زندگیت با خاستگارت جدی فکر کن

رو هوا نمیشه که عزیزم زندگی کرد

4. کاربران زیر از ژوان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط farzane72 نمایش پست ها
    سلام . وقتتون بخیر
    24 سالمه وحدود چهار ساله که با پسری دوست هستم که پنج سال ازم بزرگتره. بنابر شرایط خانوادگیم شرایط ازدواج هم نداشتم و دوست پسرم هم بنابر اتفاقاتی که براش افتاد شرایط مالی مناسبی برای تشکیل زندگی نداشت. شدیدا بهم علاقه مند شدیم و یسری روابط هم داشتیم فقط معاشقه .با تمام وجوم میدونم که اون فقط با منه و فقط عاشق منه یه سالی هست که شاغل شده و ساعت کاریه خیلی بدی داره و پول آنچنانی ای هم در نمیاره از طرفی من خواستگارای خوبی دارم با وجود شرایط خانوادگیم .چندین بار بحثمون شد که نتیجه ی این رابطه چی میشه ازم چند ماهی وقت خواسته تا مشکلاتشو حل کنه و با هم ازدواج کنیم اما از طرفی وقتی بحث خواستگارام زیاد میشه جوابش اینه که هر کاری که خودت میدونی درسته انجام بده و فشار های روانی من خیلی زیاد شده و خسته شدم .بنظرتون این جوابا چه معنایی داره براش صبر کنم یا رابطمونو تمام کنم .اگه بخوام ازدواج کنم بعدا برای من مشکلی پیش نمیاد.

بهتره خودتون رو با واژه ها سرکار نگذارید شما به اندازه به ایشون وقت دادید و

الان فقط فرصت های خودتون رو میسوزونید

اگر منطقی به موضوع نگاه کنید دلیلی برای این همه صبر وجود نداره

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

6. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8050
    تشکـر
    3,819
    تشکر شده 3,325 بار در 1,147 پست
    میزان امتیاز
    10

ایشون پسرن و برای ازدواج دیر نمیشه براشون پس هرچقدر بخان میتونن صبر کنن ولی شما دختری برای دختر شرایط فرق داره ممکنه هرچی سن تون بره بالا تر خواستگار خوب کمتر داشه باشید و نمیشه همه رو رد کرد به امید اینکه شاید این بعدها شرایطش خوب شد باید باهاشون جدی صحبت کنی ازکجا معلوم این همه صبر کنی دست آخر بگه نه نمیتونم ازدواج کنم اونوقت شما هم اون همه خواستگار خوب و رد کردی پس عاقلانه تصمیم بگیر نه احساسی.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)