نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: حس تنوع طلبی جنسی

1335
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33215
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy حس تنوع طلبی جنسی

سلام پسری هستم 23 ساله با ظاهری متناسب خدارو شکر
    مشکل من حس تنوع طلبی شدید است اوایل هر رابطه طرف مورد نظر خیلی واسم جذاب است از لحظ ظاهری ولی بعد از اکی گرفتن ازشون و ایجاد رابطه به مرور کاملا سرد میشوم.در صورتی که اولش از همه چی راضی هستم ودوست داشتنم واقعی است.حالا با دختر که پزشکی میخونه 4 سال اشنام که ایشون انتظارات ظاهری از همسر ایندم را براورده نمیکنند ولی بسیار با ایشون بهم خوش میگذره از هر لحاظ ایده ال هستند و کاملا راضی میکنند بندرو فقط همون ظاهر شون ... طوریه که میترسم بعد ازدواج به سمت خانوماجذاب اطرافم کشیده شوم.دوران الانم هرچقدر روابط دوستانه با زیباترین دختران تجربه کردم ولی هنوز اشباع نشدم باز تا یکی میبینم که اماده اشنای هست و زیبا نمیتونم نرم جلو .حس بین من و اون خانوم دکتر نزدیک به عشق است به خاطر همین زمانی که با کسی هستم حس بدی دارم ولی نمیتونم تا قبل ازدوج احساس تعهد کنم به ایشون و به روابطم نه بگویم...حالا میخام ببینم این خانوم که از هر لحاظ ایده ال من هست به جز ظاهر و روابط جنسی برای ازدواجمشکلی پیش می اید و دوم اینکه چیکار کنم تا ایشون با بقیه مقایسه نکنم و خانومای دیگر واسم جذابیتشان کم شود و قدرت نه گفتن پیدا کنم...اینم بگم که ایشون واقعا عاشق من هست و از طرفشون مطمنم که خیانت نمیکند حتی الان به خاطر همین هم نمیتون جلوی غریزه جنسی بگیرم و هم عذاب وجدان دارم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : حس تنوع طلبی

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22689558

مردان تغییرات جزئی را دیر به چشم می بینند مثلا شما اگر جای یک گلدان را در منزل تغییر دهید شاید بعد از یک هفته شوهرتان متوجه این تغییر شود اما اگر رنگ لباس و یا حتی نوع پوششتان را تغییر دهید خیلی زود متوجه تغییر می شوند هر چند شاید اگر عطری که استفاده می کنید را تغییر دهید باز متوجه نشوند . پس اگر قصد تغییر یا تحولی دارید بهتر است تلاش خود را در جهت تغییر بزرگی انجام دهید.

از نظر رفتاری جنس مردان به گونه ایست که ریاست طلب هستند و تمایل دارند هیچ موضوعی از آنها پنهان نباشد و ترجیح می دهند همسرشان بدون هماهنگی آنها کاری را انجام ندهند.

اگر هر روز موقع استقبال از شوهرتان از یک جمله تکراری استفاده میکنید آنرا تغییر دهید .
    اگر رفتاری از سوی شوهرتان شما را خوشحال می کند نوع ابراز خوشحالی خود را تغییر دهید هر چند تغییر کوتاه ، کنار آمدن با آشفتگی و خستگی مردان یکی از رموز موفقیت برای جلوگیری از تنوع پذیر بودن آنهاست به عنوان مثال اگر خواسته ای دارید یا می خواهید موضوع مهمی را مطرح کنید از گفتن حرف های حاشیه ای بپرهیزید، چرا که مردان از اینگونه حرفها زود خسته و عصبی می شوند .
    از نظر روابط جنسی کلا مردان همسری مطیع را خواهان می باشند. رفتارهای جنسی خود را تغییر دهید سعی کنید در روابط جنسی تغییر ایجاد کنید به عنوان مثال زمان انجام رابطه مکان انجام آن پوزیشنهای آن حرفهایی که ردو بدل می شود رابطه جنسی کلیشه ای چند دقیقه ای آنچنان تاثیر مثبتی بهمراه ندارد. سعی نکنید در رابطه جنسی مثل یک ماشین باشید یعنی فقط ابزاری برای ارضای جنسی باشید بلکه از نظر روحی هم باید شوهر خود را ارضاء کنید البته این مسئله نیز متقابله .

اگر با شوهرتان مشکلی دارید آنرا مطرح کنید تا زودتر حل شود. یک زن افسرده حال و غمگین باعث می شود تا شوهر آن زن دیرتر به منزل برود در عوض یک زن شاد و خوشرو و خوش برخورد باعث می شود تا شوهرش برای رفتن به منزل لحظه شماری کند. کلا در خانه محیطی جذب کننده برای همسر خود فراهم آورید تا مردان هیچ کجا به جز منزل و در کنار شما احساس آرامش نکنند . مردان از زنان نغ نغو بیزارند ،این مطلب از سایت تنظیم خانواده میباشد، شما میتوانید با جستجوی عبارت سایت تنظیم خانواده در موتورهای جستجو و ورود به این سایت با مطالب جامع تری در زمینه ازدواج و زناشویی آشنا شوید، مردان عاشق احترام هستند در بیرون از منزل جلوی دیگران با شوهر خود با احترام سخن بگویید البته این مسئله متقابل میباشد .
    ظاهری خوب برای همسر خود داشته باشید، یعنی در منزل آرایش کنید،موهای آشفته و پریشان خود را آراسته سازید،مدل موی خود را تغییر دهید و از او بپرسید از چه مدل مویی یا چه طرز آرایشی خوشحال تر میشه هر چند وقتی آنها را مشت و مال دهید فراموش نکنید اگر زنی تمام این کارهای را برای شوهر خود انجام دهد به نوعی برای خودش این کارها را انجام داده است! چراکه اگر مردی چنین همسری داشته باشد از هیچ تلاشی برای خوشبختی وی کوتاهی نخواهد کرد .
    طوری با شوهر خود برخورد نکنید که انگار وی وسیله ای برای تولید اسکناس برای شما میباشد سعی کنید باری از دوش وی بردارید نه اینکه خود مشکلی بر روی مشکلاتش باشید .توجه داشته باشید این شمایید که باعث می شید شوهر شما سراغ روابط نامشروع نرود یا به فکر همسری دیگر نباشد که پاسخگوی آندسته از نیازهایی باشد که شما نتوانسته اید آنها را تامین کنید. به نوعی در یک کلام متفاوت باشید : شوهر خود را غافلگیر کنید .

درمان تنوع طلبی مردان
    همان طور یه فرد وسواسی نمی تواند از روی اختیار از شستن ده باره دستانش صرف نظر یند مرد تنوع طلبجنسی یا عاطفی خود را مجبور و بی اختیار در این زمینه می بیند. تحقیقات بسیاری در جهان در زمینه تنوع طلبی جنسی انجام شده است یه حیایت از وجود چندین اختلال روانی در افراد مبتلا دارد. در روایات ما از تنوع طلبی جنسی مذمت به عمل آمده است و در روایات یسانی یه «ذوّاقون» هستند یعنی مدام به دنبال چشیدن زنان گوناگون هستند مورد لعن قرار گرفته اند.این مطلب از سایت تنظیم خانواده میباشد، شما میتوانید با جستجوی عبارت سایت تنظیم خانواده در موتورهای جستجو و ورود به این سایت با مطالب جامع تری در زمینه ازدواج و زناشویی آشنا شوید، تنوع طلبی جنسی نیازمند درمان تخصصی است و در ینار چندین جلسه روان درمانی احیانا نیازمند دارو درمانی نیز می باشد. نباید به هیچ وجه برخی خصوصیات فطری و مغزی مردان دست مایه توجیه تنوع طلبی گردد و این دو امری یاملاً جدا از هم می باشند. درست است یه سیستم مغزی روانی مردان سازگار با چند همسری می باشد (برخلاف زنان یه ذهناً انحصارگرا می باشند) ولی این امر صرفاً یی آمادگی ذهنی و روانی است و باید در ینار آن قیود و شرایط مختلفی از جمله شرط عدالت و چندین شرط دیگر را داشته باشد. در هر صورت تنوع طلبی اگر حالت اجبار به خود بگیرد صدرد صد مرضی است و با هیچ مستند شرعی یا قانونی نمی توان به توجیه مرض و اختلال روانی پرداخت.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)