نمایش نتایج: از 1 به 18 از 18

موضوع: با اخلاق همسرم چگونه کنار بیایم

2819
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1283
    تشکـر
    0
    تشکر شده 9 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

با اخلاق همسرم چگونه کنار بیایم

سلام قبل از ازدواجم شوهرم عاشقم بود و به خاطر عشقی که خودش به آن خیلی مطمئن بود خانواده اش را وادارا به خاستگاری کرد در طی دوران عقد سختی های زیادی کشیدیم سربازی رفتن او کار کردن من و بعد از 4 سال ازدواج کردیم بماند که با چه سختی 5 سال است که زیر یک سقیم بعد از 9 ماه از زندگی مشترک حامله شدم و یک پسر دارم که الان 3 سالشه مدتی است به شوهرم شک کردم اخلاقش عوض شده کارهای مخفیانه انجام می دهد اما در کنار او قسم می خورد به من خخیانت نمی کند هیچ وقت با من درد و دل نمی کند و با اینکه می دانم ناراحت است یا اتفاقی افتاده طفره می رود ولی از احوالاتش مشخص است یعنی خود به خود با من و بچه درگیر می شود خانواده اش توقعات زیادی از او دارند و همیشه این توقعات برای ما مشکلاتی بوجود آورده الان طری شده که واقعا نمی دانم باید این زندگی را تحمل کنم یا بروم

2. 3 کاربران زیر از مامان ایلیا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1215
    تشکـر
    21
    تشکر شده 56 بار در 36 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : با اخلاق همسرم چگونه کنار بیایم

مردا يه غرور خاصى دارن كه مثل ما زنا با بوجود اومدن هرمشكلى نميرن بابقيه درد دل كنن سعى ميكنن خودشون حلش كنن واسشون سخته ازكسى كمك بخوان نميخوان ناتوان جلوه كنن برعكس ما زنا كه از كمك و راهنمايي خوشحال ميشيم اونا توخودشون ميريزن بهتره با محبت بهش بفهمونى كنارش هستى وبهش اصرار نكنى درد دل كنه وقتى لازم باشه خودش اينكارو ميكنه نبايد با بداخلاقى وسرد بودن شرايطو براش بدتر كنى

4. 2 کاربران زیر از شادى بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1283
    تشکـر
    0
    تشکر شده 9 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی که راهنماییم می کنی مشکل درد و دل کردن نیست مشکل حسیه که به من می ده وقتی می خوای ازش سوالی بپرسی کاملا تفره می ره وقتی با کسی حرفش می شه یا مشلی داره از رفتارش می فهمم مشکل دو رویی و دورنگی که نسبت به من داره عذابم می ده بیشتر وقتها تنها حسی که به من داده اینه که اضافی ام

6. 2 کاربران زیر از مامان ایلیا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10
    تشکـر
    88
    تشکر شده 70 بار در 31 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام
    به مشاور خوش آمدید
    این کارای مخفیانه که میگین یعنی چیکار میکنه؟ ...

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1283
    تشکـر
    0
    تشکر شده 9 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

مثلا خودشو همه جا مجرد جا میزنه حاضر نیست من و بچشو با خودش جایی ببره بیشتر به فکر تیپ زدنه تا زندگی کردن با خونواده از لحاظ مالی کم نمی زاره ولی از نظر عاطفی هیچی نداره احساس می کنم از ازدواجش بیش از حد پشیمونه چیزی ازش ندیدم ولی دروغاش زیاد رو شده با اینکه بهش اعتماد ندارم ولی دوستش دارم اما اون چون وقتی عکس العمل های قبلی مو در مورد اشتباهاش دیده دیگه حاضر نیست در مورد هیچی با من صحبت کنه

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1283
    تشکـر
    0
    تشکر شده 9 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نمی تونم اعتمادشو جلب کنم که با من صادق باشه در صورتی که من با اون صادقم هر اتفاقی می افته اول به خودش می گم دوستای مجردش خیلی اونو احاطه کردن دلم میخواد زندگی کنم اما حتی یک هفته نمی تونه خوب باشه امکان نداره دنبال بهانه های الکی نباشه

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    509
    تشکـر
    848
    تشکر شده 362 بار در 242 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام مادر ایلیا
    به نظرم این که ایشون تیپ می زنه یا موردای دیگه که گفتین دلیل قانع کننده برای اثبات بی توجهی به شما یا احیانا خیانت نیست و معمولا در این موارد خانمها رو درست یا غلط به داشتن نوعی شک زنانه محکوم می کنن . پس شما سعی کنید تا زمانیکه واقعا مورد خیانت رو از ایشون ندیدید بهشون اعتماد کنید و شک رو از دلتون بیرون کنید . سعی کنید فعالیتهای شخصی رو برای خودتون در نظر بگیرید و متقابلا به دنیای شخصی همسرتون هم احترام بگذارین شاید به کمتر شدن حسهای ناراحت کنندتون کمکی کنه.

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk
    امضای ایشان
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...
    السلام علیک یا فاطمة الزهرا ...

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1283
    تشکـر
    0
    تشکر شده 9 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

بی تفاوتی که نسبت به خونواده داره رو نمی شه گفت شک بی جهت خودم من صبورم با او برخورد بدی نمی کنم به روی او هم نمی آورم اما قضیه یک طرفه بودنه نه دو طرفه یعنی اینکه احساس می کنم اون علاقه و عشقی که باور داشت دیگه نداره حس اینکه می خواد یه جوری از سر بازت کنه نمی دونم باید چکاری انجام بدم که باورم داشته باشه

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1215
    تشکـر
    21
    میزان امتیاز
    11

حس ميكنم تحت تاثير دوستان ومحيط هاى جديد توقعاتش از شما وزندكى تغيير كرده كه مثل قبل بهتون ابراز علاقه نميكنه بايد توقعات جديدش رو كشف كنى وحتى الامكان نيازاى جديدشو براورده كنى

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1283
    تشکـر
    0
    تشکر شده 9 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

میشه بیشتر توضیح بدین مثلا چه کارهایی از دستم بر می یاد وقتی اون دوست داره مجردی کنه تنها توقعی که از من می تونه داشته باشه چی می تونه باشه جز اینکه اشتباهاشو به روی خودم نیارم چطور می تونم از اشتباهاتش چشم پوشی کنم بدون اینکه خودم اذیت نشم یا حداقل یه راهی که بتونم اعتمادش جلب کنم

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1283
    تشکـر
    0
    تشکر شده 9 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

میشه بیشتر توضیح بدین مثلا چه کارهایی از دستم بر می یاد وقتی اون دوست داره مجردی کنه تنها توقعی که از من می تونه داشته باشه چی می تونه باشه جز اینکه اشتباهاشو به روی خودم نیارم چطور می تونم از اشتباهاتش چشم پوشی کنم بدون اینکه خودم اذیت نشم یا حداقل یه راهی که بتونم اعتمادش جلب کنم

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1215
    تشکـر
    21
    میزان امتیاز
    11

من نميخواستم حرفمو رك بزنم ترسيدم ناراحت بشى مثلا شايد دوس داره بيشتر به خودت برسى شايد قيافه نوع لباس و... واسش تكرارى شده شايد مثل قبل باتوبودن ارضاش نميكنه منظورم از هردو لحاظه جسمى و روحى. بايد باهاش حرف بزنى تا هم درد دلشو بفهمى هم اينكه اون بدونه از اين شرايط راضى نيستى البته نه با جر وبحث يه وقتى كه حالش خوبه تا بتونى واقعيت رو بفهمى

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1283
    تشکـر
    0
    تشکر شده 9 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

از این لحاظ به خودم می رسم توی رابطمون هم هیچ کمبودی نداره حتی وقتی که باورم میشه دیگه دوستم نداره توی رابطه به من ثابت می کنه عشقشو از نظر ظاهری مشکل ندارم یعنی مشکل از جایی دیگه است که صبح با آرامش میره وقتی ظهر بر می گرده اخلاقش صددرصد عوض شده زود تحت تاثیر قرار می گیره و حرف حاضر هم نیست ناراحتی هاشو به من بگه که حداقل خیالم راحت باشه با کمال پر رویی می گه دوست ندارم با تو درد و دل کنم

17. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1215
    تشکـر
    21
    میزان امتیاز
    11

سعن كن باهاش دوست بشى كه كمتر سمت دوستاش بره تا تحت تاثيرشون نباشه هر زنى خودش بهتر ميدونه از كدوم راه وارد زواياى مخفى شوهرش بشه من وقتى بخوام شوهرمو از ادامه رابطه اى منصرف كنم طورى اينكارو ميكنم كه بعدا التماسشم بكنى سمت اون شخص نميره هزار تا دليلم مياره كه نبايد اينكارو بكنه

18. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1283
    تشکـر
    0
    تشکر شده 9 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

بازم مرسی

19. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    835
    تشکـر
    148
    تشکر شده 58 بار در 25 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام مامان ایلیا
    بهت پیشنهاد میکنم کتاب "رازهایی در باره ی مردان" نوشته "باربارا دی آنجلس" رو تهیه کنی وبخونی
    فکر میکنم بتونی جواب همه ی سوالاتو با خوندن اون کتاب بگیری
    به نظر من لازمه همه ی خانوما قبل از ازدواج اون کتابو بخونن حتی بعد از ازدواج هم خوندنش خیلی بهت کمک میکنه و بهت آرامش میده

20. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1283
    تشکـر
    0
    تشکر شده 9 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

اون کتاب دانلود کردم دارم می خونمش

21. کاربران زیر از مامان ایلیا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1261
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.نمي دونم شوهرتون جچند سالش بود که ازدواج کرد من هم دقيقا مشکل شما رو داشتم خيلي بهش کگير مي دادم اون هم اصلا با هام حرف نمي زد حتي اکگر حالم بد بود ازم نمي پرسيد جچرا حالم بده ولي خدا رو شکر 3ماهي هست وضع خيلي بهتر شده خوب نشده ولي بهتر شده شوهر من جچون زود توي زندکگي افتاد وجواني نکرد تازه تيپ مي زنه .بجچه هم نمي خواست من خواستم که بجچه داشته باشيم فشار روش خيلي زياده من احساس مي کنم شوهر شما هم خسته شده بايد بهش زمان بديد در هيجچ کاري نظر نديد اصلا يه جچند وقت سکوت باشيد اون جچيزي بشيد که اون مي خواد نخواييد کار خوب اون را با کار خوب وکار بدش را با کار بد جواب بديد شما سعي کنيد بهترين باشيد مطمعن باشيد رفتار خوب شما باعث ميشه که شرمنده بشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد