نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: خواستگاری از همکلاسی

1244
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33310
    تشکـر
    4
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خواستگاری از همکلاسی

با سلام .
    من دانشجو کارشناسی ارشد هستم . حدود 4 ماه الان یکی از همکلاسیام و میشناسم . توی این مدت خیلی ایشون رو در نظر گرفتم ، تاجایی شرایط اجازه داد ، تحقیق کردم راجعشون ، حتی از خودشون راجع برنامه زندگیشون ، آینده ، درس ، کار پرسیدم . کلا از لحاظ افکار و برنامه شبیه خودم بودن . نکته ی مثبت دیگه اینه که واقعا تو این مدت به یه درک متقابل خوبی از هم رسیدیم ( چون پایان نامه مون مشترک تعریف شده ) . زمان هایی ایشون حوصله ندارن یا نمیخوان کار کنن رو راحت میفهمم و ایشون رو راحت میذارم ولی بعدچند روز خودشون دوباره خوب میشن .

سوالم اینه که اولا 4 ماه کم نیست واسه شناخت ؟ اگه بهشون بگم بگن همش 1 ترمه منو میشناسی ؟؟؟
    دوما اگه بخوام باهاشون صحبت کنم ، از اینکه چرا به فکر ازدواج افتادم و دلایلم رو برای انتخاب ایشون بگم و کلا نظرشون راجع ازدواج بپرسم ، این درسته ؟؟؟ زشت نیست ؟؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : خواستگاری از همکلاسی

نقل قول نوشته اصلی توسط mrcode نمایش پست ها
    با سلام .
    من دانشجو کارشناسی ارشد هستم . حدود 4 ماه الان یکی از همکلاسیام و میشناسم . توی این مدت خیلی ایشون رو در نظر گرفتم ، تاجایی شرایط اجازه داد ، تحقیق کردم راجعشون ، حتی از خودشون راجع برنامه زندگیشون ، آینده ، درس ، کار پرسیدم . کلا از لحاظ افکار و برنامه شبیه خودم بودن . نکته ی مثبت دیگه اینه که واقعا تو این مدت به یه درک متقابل خوبی از هم رسیدیم ( چون پایان نامه مون مشترک تعریف شده ) . زمان هایی ایشون حوصله ندارن یا نمیخوان کار کنن رو راحت میفهمم و ایشون رو راحت میذارم ولی بعدچند روز خودشون دوباره خوب میشن .

سوالم اینه که اولا 4 ماه کم نیست واسه شناخت ؟ اگه بهشون بگم بگن همش 1 ترمه منو میشناسی ؟؟؟
    دوما اگه بخوام باهاشون صحبت کنم ، از اینکه چرا به فکر ازدواج افتادم و دلایلم رو برای انتخاب ایشون بگم و کلا نظرشون راجع ازدواج بپرسم ، این درسته ؟؟؟ زشت نیست ؟؟؟

اگر عاشق شدید و شرایط ازدواج رو هم دارید پس روشن صریح با ایشون در مورد درخواستتون صحبت کنید

و وارد مشاوره و خواستگاری شده و در دوره نامزدی از هم شناخت کافی بدست بیارید

چون شما از طرف خودتون پیشگویی کردید و اطلاع ندارید ایشون اصلا" علاقه ای به شما داره یا خیر ؟

پس از این تردید های بچگانه بیرون بیایت و شرایط رو بسنجید و سپس تصمیم گیری کنید

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)