نمایش نتایج: از 1 به 16 از 16

موضوع: تحریک شدن نسبت به دراوردن جوراب

5390
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24981
    تشکـر
    8
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    9

تحریک شدن نسبت به دراوردن جوراب

من وقتی جورابامو درمیارم تحریک میشم، به خصوص اگه لباس رسمی تنم باشه. کنجکاوم کس دیگه ای هم مثل من هست؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33431
    تشکـر
    176
    تشکر شده 98 بار در 78 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : تحریک شدن نسبت به دراوردن جوراب

نقل قول نوشته اصلی توسط qazmlp نمایش پست ها
    من وقتی جورابامو درمیارم تحریک میشم، به خصوص اگه لباس رسمی تنم باشه. کنجکاوم کس دیگه ای هم مثل من هست؟
    من فکر میکنم این تحریک نباشه شاید به خاطر اینه که وقتی خسته از بیرون میای خونه جورابو در میاری یه حس خوشایند داره که انگار خستگی از تنت درومده شما خانمی یا آقا؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24981
    تشکـر
    8
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط zeinab1990 نمایش پست ها
    من فکر میکنم این تحریک نباشه شاید به خاطر اینه که وقتی خسته از بیرون میای خونه جورابو در میاری یه حس خوشایند داره که انگار خستگی از تنت درومده شما خانمی یا آقا؟
    سلام
    من آقا هستم
    راستش خیلی به خسته بودن و نبودن من ربطی نداره، وقتی هم جورابامو درمیارم ضربان قلبم و فشار خونم بالا هم میره...

همیشه دوست داشتم بدونم بقیه هم حسی مثل من دارن یا نه ولی روم نمیشد بپرسم.

حتی جلو کسی نمیتونم جورابام رو دربیارم...

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8802
    تشکـر
    63
    تشکر شده 156 بار در 86 پست
    میزان امتیاز
    10

خیلی از مردم تصور میکنن تحریک شدن از یک اندام خاص حتماجنسیه.....اگرچه ممکنه همان علائم جنسی به همراه داشته باشد ولی جنسی نیست... وقتی انرژی شما از راه های دیگر تخلیه نشود و یا اگر چاکراهای شما کم کار یا پرکار باشد انرژی بدن شما یک نقطه جمع میشود ...در آن نقطه حس رهایی و آزادی و عشق شدید میکنیدکه این حس باعث تحریک سروتنین میشود یعنی نوعی حالت شادی وعشق که چون بدن آن حس را نمیشناسد(بنا بر عدم درک از آن در گذشته) آنرا با علائم جنسی نشان میدهد در نتیجه بعد از چندبار تجربه ی این اتفاق شما نسبت به ان عضو شرطی میشوید و دفعات بعد فکر میکنید که حس خوب شما ناشی از تحریک جنسی است درحالی که قضیه همان شرطی شدن ذهن و احساس شور و شعف است...
    امضای ایشان
    http://مرکزمشاوره.com

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24981
    تشکـر
    8
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط هوگر نمایش پست ها
    خیلی از مردم تصور میکنن تحریک شدن از یک اندام خاص حتماجنسیه.....اگرچه ممکنه همان علائم جنسی به همراه داشته باشد ولی جنسی نیست... وقتی انرژی شما از راه های دیگر تخلیه نشود و یا اگر چاکراهای شما کم کار یا پرکار باشد انرژی بدن شما یک نقطه جمع میشود ...در آن نقطه حس رهایی و آزادی و عشق شدید میکنیدکه این حس باعث تحریک سروتنین میشود یعنی نوعی حالت شادی وعشق که چون بدن آن حس را نمیشناسد(بنا بر عدم درک از آن در گذشته) آنرا با علائم جنسی نشان میدهد در نتیجه بعد از چندبار تجربه ی این اتفاق شما نسبت به ان عضو شرطی میشوید و دفعات بعد فکر میکنید که حس خوب شما ناشی از تحریک جنسی است درحالی که قضیه همان شرطی شدن ذهن و احساس شور و شعف است...
    نمیدونم منظور شما چیه، ولی هر حسی هست از وقتی که یادم میاد بوده، بعد از بلوغم هم تحریک کننده شده.

ضمنا دیدن این که دیگران جورابشون رو دربیارن هم برام تحریک کنندست.

ولی اونقدر راحت تحریک نمیشم، یه شرایط خاصی لازمه...

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33431
    تشکـر
    176
    تشکر شده 98 بار در 78 پست
    میزان امتیاز
    8

فکر کنم به این بیماری میگن فتیش

فرستاده شده از GT-I9505ِ من با Tapatalk

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24981
    تشکـر
    8
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    9

فکر کنم همینطور باشه، ولی کنجکاوم افراد دیگه ای مثل من هستن یا نه...

8. کاربران زیر از qazmlp بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8802
    تشکـر
    63
    تشکر شده 156 بار در 86 پست
    میزان امتیاز
    10

فتیش بیماری نیست...
    در علم ************ولوژی اون رو انحراف میدانن ولی چنان که توضیح دادم فقط یک گرایش بر اثر تجمع انرژیه و همینطور ضمیرناخوداگاه فرد...

فکر کنم همینطور باشه، ولی کنجکاوم افراد دیگه ای مثل من هستن یا نه...
    خیلی بیشتر از اون چیزی که فکرش را بکنید هست.یک مثلث رو روی بدن فرض بکنید که دو ضلعی ان به سمت بالا باشه..حاشیه های اضلاع محل های تخلیه انرژی هستند که میتونن اصطلاحا فتیش ساز باشند.کسی رو میشناختم که با دیدن موی سر تحریک میشد...و حاضرم با شما شرط ببندم که حداقل 50% اطرافیان شما با دیدن اندامی مثل گوش تحریک بشن ...
    احتیاجی به درمان نداری چون بیماری نیست..فقط کنترلش کن و هدایتش کن به جایی که برات مزیت باشه نه تبدیل به ضعف بشه
    امضای ایشان
    http://مرکزمشاوره.com

10. کاربران زیر از هوگر بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24981
    تشکـر
    8
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط هوگر نمایش پست ها
    فتیش بیماری نیست...
    در علم ************ولوژی اون رو انحراف میدانن ولی چنان که توضیح دادم فقط یک گرایش بر اثر تجمع انرژیه و همینطور ضمیرناخوداگاه فرد...

خیلی بیشتر از اون چیزی که فکرش را بکنید هست.یک مثلث رو روی بدن فرض بکنید که دو ضلعی ان به سمت بالا باشه..حاشیه های اضلاع محل های تخلیه انرژی هستند که میتونن اصطلاحا فتیش ساز باشند.کسی رو میشناختم که با دیدن موی سر تحریک میشد...و حاضرم با شما شرط ببندم که حداقل 50% اطرافیان شما با دیدن اندامی مثل گوش تحریک بشن ...
    احتیاجی به درمان نداری چون بیماری نیست..فقط کنترلش کن و هدایتش کن به جایی که برات مزیت باشه نه تبدیل به ضعف بشه
    موافقم
    از کنترل من خارج نیست خوشبختانه، چون میلی به دراوردن جوراب افرادی که به هر نحوی منو تحریک کنن ندارم. منظورم اینه که بی اختیار نیستم نسبت به این موضوع ...

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46608
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام. من مرد 32 ساله هستم. من هم فتیش دارم. من هم تا حدی با در آوردن جورابام تحریک میشم. به خصوص جوراب ساق بلند ورزشی.

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42552
    تشکـر
    2,650
    تشکر شده 118 بار در 67 پست
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط داریوش سیاوش نمایش پست ها
    سلام. من مرد 32 ساله هستم. من هم فتیش دارم. من هم تا حدی با در آوردن جورابام تحریک میشم. به خصوص جوراب ساق بلند ورزشی.
    از در آوردن جوراب دیگران هم لذت میبری ؟
    از پدرت یا مربی ورزش یا مردی که این نوع جوراب رو میپوشیده تحقیر میشدی در سن کودکی ؟
    راستش دراین موارد باید خیلی دقیق بررسی بشه تا بشه گفت مشکل چیه و ریشه مشکل کجاست
    مقلا دوست داری جوراب یه مرد سن بالاتر رو خودت از پاش در بیاری ؟ یا اگر خودش دربیاره لذت میبری ؟
    یکم باید درموردش توضیح بدی اونم تو تاپیک جدا
    ولی اگر خواستی همین جا هم درموردش بگی بگو ، سعی میکنم کمک کنم بهت

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46608
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

از بوسیدن و بوییدن جوراب دخترا لذت میبرم. البته تا حالا پیش نیومده انجامش بدم. ولی دوست دارم دخترا رو توی جوراب ساق بلند ورزشی ببینم و جوراباشون رو بو بکشم و ببوسم (و پاهای بدون جوراب دخترا رو هم دوست دارم). نسبت به مردهای سن بالا که همچین حسی ندارم. ولی شاید نسبت به بعضی از مردان خیلی جوان همچین حسی داشته باشم. ولی از طرف دیگه دوست دارم یه برده مرد جوان داشته باشم که پاهام رو تو جوراب بو کنه و ببوسه. خلاصه اش اینه که در ارتباط با مردها بیشتر دوست دارم برده فوت فتیش داشته باشم (گفته باشم که از رابطه جنسی با مرد بدم میاد و گی نیستم) ولی در مورد زنها دوست دارم برده فوت فتیش اون ها بشم.

وقتی بچه بودم حدود ۴ سالگی یادم میاد با پاهای پسرعمه ام که ۶ سال از خودم بزرگتر بود بازی میکردم. خیلی زیاد یادم نمیاد. جوراب سفید میپوشید. من میرفتم زیر صندلیش دراز میکشیدم و به پاهاش دست میزدم و یادم نیست که میبوسیدم یا نه. بزرگتر که شدم حس فوت فتیش رو داشتم ولی فکر میکردم تنها کسی ام که این حس رو داره و چون بزرگتر شده بودم فهمیده بودم که اینکار زشته و بد. با اینحال تلاش میکردم ارضاش کنم. یادمه حدود ۸ الی ۹ سالم بود که همون پسرعمه ام اومده بود خونه بابابزرگم خوابیده بود من هم اونجا بودم و از فرصت استفاده کردم و صبح زود کف پاش رو بوسیدم بدون اینکه متوجه بشه. از طرف دیگه یه پسرخاله دارم که دوسال از من کوچیکتره و من فکر میکنم حداقل در دوران کودکی اون هم فوت فتیش داشت. چون چند باری پاهای من رو بوسید. آخرین بارش هم زمانی بود که من ۱۵ سال داشتم و اون حدود ۱۳. چند بار الکی سر به سر من گذاشت و من هم باهاش کشتی میگرفتم و اون راحت خودش رو مغلوب میکرد و من مجبورش میکردم کف جورابام رو ببوسه و اون هم زیاد مقاومت نمیکرد. یه فتیش دیگه که دارم اینه که دوست دارم برده داشته باشم و روی کولش سوار بشم و خرسواری کنم درحالیکه جوراب ساق بلند ورزشی پوشیدم.

من مجردم. آرزوم اینه که با یه دختر ازدواج کنم که دوست داشته باشه پاهاش رو توی جوراب نخی (ساق بلند یا ساق کوتاه) ببوسم و بو بکشم و بمالم.

15. کاربران زیر از داریوش سیاوش بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط داریوش سیاوش نمایش پست ها
    از بوسیدن و بوییدن جوراب دخترا لذت میبرم. البته تا حالا پیش نیومده انجامش بدم. ولی دوست دارم دخترا رو توی جوراب ساق بلند ورزشی ببینم و جوراباشون رو بو بکشم و ببوسم (و پاهای بدون جوراب دخترا رو هم دوست دارم). نسبت به مردهای سن بالا که همچین حسی ندارم. ولی شاید نسبت به بعضی از مردان خیلی جوان همچین حسی داشته باشم. ولی از طرف دیگه دوست دارم یه برده مرد جوان داشته باشم که پاهام رو تو جوراب بو کنه و ببوسه. خلاصه اش اینه که در ارتباط با مردها بیشتر دوست دارم برده فوت فتیش داشته باشم (گفته باشم که از رابطه جنسی با مرد بدم میاد و گی نیستم) ولی در مورد زنها دوست دارم برده فوت فتیش اون ها بشم.

وقتی بچه بودم حدود ۴ سالگی یادم میاد با پاهای پسرعمه ام که ۶ سال از خودم بزرگتر بود بازی میکردم. خیلی زیاد یادم نمیاد. جوراب سفید میپوشید. من میرفتم زیر صندلیش دراز میکشیدم و به پاهاش دست میزدم و یادم نیست که میبوسیدم یا نه. بزرگتر که شدم حس فوت فتیش رو داشتم ولی فکر میکردم تنها کسی ام که این حس رو داره و چون بزرگتر شده بودم فهمیده بودم که اینکار زشته و بد. با اینحال تلاش میکردم ارضاش کنم. یادمه حدود ۸ الی ۹ سالم بود که همون پسرعمه ام اومده بود خونه بابابزرگم خوابیده بود من هم اونجا بودم و از فرصت استفاده کردم و صبح زود کف پاش رو بوسیدم بدون اینکه متوجه بشه. از طرف دیگه یه پسرخاله دارم که دوسال از من کوچیکتره و من فکر میکنم حداقل در دوران کودکی اون هم فوت فتیش داشت. چون چند باری پاهای من رو بوسید. آخرین بارش هم زمانی بود که من ۱۵ سال داشتم و اون حدود ۱۳. چند بار الکی سر به سر من گذاشت و من هم باهاش کشتی میگرفتم و اون راحت خودش رو مغلوب میکرد و من مجبورش میکردم کف جورابام رو ببوسه و اون هم زیاد مقاومت نمیکرد. یه فتیش دیگه که دارم اینه که دوست دارم برده داشته باشم و روی کولش سوار بشم و خرسواری کنم درحالیکه جوراب ساق بلند ورزشی پوشیدم.

من مجردم. آرزوم اینه که با یه دختر ازدواج کنم که دوست داشته باشه پاهاش رو توی جوراب نخی (ساق بلند یا ساق کوتاه) ببوسم و بو بکشم و بمالم.

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام به شما دوست عزیز

علایمی که مطرح میکنین با علایم اختلال یادگارخواهی Fetishism که میل جنسی معطوف به اشیایی نظیر کفش و جوراب و دستکش و جوراب شلواری و لباس زیر و پوتین و..
    شبیه هستش . فتیشسم شما و هر فرد دیگه با شخصی ارتباط داره که در دوران کودکی با فرد بیمار ارتباط نزدیک داشته و معمولا شخص مورد علاقه ، مورد نیاز یا حتی آسیب رسان رو تداعی میکنه . یعنی در این وضعیت اون پسر فامیلتون در ذهن شما تداعی میشه
    معمولا اختلال در دوره نوجوانی شروع میشه و پس از ثبات معمولا حالت مزمن میگیره . این اختلال تقریبا منحصرا در مردها دیده میشه . فعالیت جنسی ممکنه مستقیما معطوف به خود فتیشسم باشه ( خود ارضایی با لباس زیر ، کفش و..)
    و یا در رابطه جنسی بکار گرفته بشه ( مثلا تقاضا از شریک جنسی برای پوشیدن کفش پاشنه بلند حین سک.س یا در دست گرفتن و بوییدن آلت یادگار مثل همون چکمه و جوراب )

نکته مهم اینکه اشیا یادگار تنها تکه هایی از لباس زنانه که در مبدل پوشی بکار میره ( مثل یادگار خواهی همراه مبدل پوشی) یا وسیله تحریک لمسی ( مانند ویبراتور ) نیست

برای اینکه تشخیص داده بشه شما فتیشسم هستید باید عوامل زیر رو برسی کنید و ببینید کدام یک از گرو های زیر هستین

الف – در طول یک دوره حداقل ۶ ماهه میل و تخیلات و رفتار های جنسی فرد یا رفتارهای عادی و خارج از میل جنسی فرد
    معطوف به اشیا بی جان باشند ( مثل لباس زیر و چکمه )

B– اختلال در عملکرد اجتماعی، شغلی و سایر زمینه های مهم از پیامد های این تفکرات و تخیلات و افکار فتیشسم هستند که فرد رو دچار خودش میکنه

در این مسیر باید با مراجعه حضوری به روانشناس دوره های روان درمانی ود در صورت لزوم روان پزشکی رو طی کنید تا به نتیجه برسید و شرایط بهتری رو تجربه کنید .

17. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24981
    تشکـر
    8
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    9

الان دیگه کار من از تحریک گذشته

فقط کافیه یه لنگه جورابامو تا نصفه دربیارم و یه کم پامو تماشا کنم و نوازش کنم تا ...

این که اینطوری شدم زیاد مهم نیست، وقتی این حس منو اسیر خودش میکنه و بهم لذت کامل میده...
    ولی برای آینده م سردرگم شدم
    منم دوست داشتم ازدواج کنم ولی شبیه یه موجود فضایی شدم، میترسم هیچوقت نتونم با یه دختر معمولی کنار بیام، اگه منم کنار بیام بعیده اون کنار بیاد...
    دختر مثل خودمم که وجود خارجی نداره!

18. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47759
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.شما شاید اسلیو هستید

19. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24981
    تشکـر
    8
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط nima22 نمایش پست ها
    سلام.شما شاید اسلیو هستید
    وات؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد