نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: رفتار ناهنجار

1168
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1292
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Post رفتار ناهنجار

سلام خسته نباشید
    همسرم زمانیکه پسرم 19 ماه داشت فوت کرد الان پسرم کلاس هفتم هست.خیلی باهاش مشکل دارم مدرسه هم از دستش شکایت داره حرف گوش نمیده بی قراره حرکات نامناسب انجام میده دهن به دهن جواب میده
    من خودم خیلی احترام بزرگتر ها رو دارم ولی پسرم بخصوص اگر بهش تذکر بدم بدتر رفتار میکنه خلاصه کلافه شدم اصلا حوصله نداره باوجودیکه باهوشه ولی برای درس وقت نمیگذاره . همیشه سعی میکنه با همه چیز مخالفت کته تیک های عصبی هم داره خیلی پر توقع و خودخواهه که فکر میکنم بخاطر امکانات زیادیه که در اختیارش گذاشتم دیگه نمیدونم چکار کنم چند بار هم برای مشاوره به مرکز شما آمدم ولی پسرم همکاری نمیکنه لطفا راهنماییم کنید کلافه شدم دیگه کم آوردم لطفا زودتر چون مدرسه هم بهم هشدار دادن ازهمیاری شما متشکرم امیدوارم مشکلم هرچه زودتر حل بشه

خدانگهدار
    با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان

2. کاربران زیر از بهنیا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1292
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : رفتار ناهنجار

معنی مشاوره آنلاین و فهمیدم بعد از این مدت هیچ حوابی نگرفتم

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,186 بار در 704 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : رفتار ناهنجار

سلام
    خانم بهنیا . به نظر من اگر از الان جلوشو نگیرید و اقتدار خودتونو بالا نبرید .دچار مشکل جدی با پسرتون میشید

پسرتون تازه کلاس هفتم هست .با این مشکلاتی که شما گفتید .پسرتون هرچی بیشتر وارد جامعه بشه .شما هرروز رفتار جدیدی از پسرتون میبینید ودیگه نمیتونید جلوشو بگیرید .به دوسال دیگه فکر کنید که ممکنه با یک نه گفتن .از خونه بزنه بیرون و..... . هرروز اقتدار وجدیت خودتونو بالا ببرید.

از دایی ها یا عموها تو این امر کمک بگیرید .کاری کنید که با یکیشون احساس راحتی کنه .که خدای نکرده اگه بعدا از خونه بیرون زد .بدونید مثلا رفته خونه عموش .نه جایی دیگه .شما زرنگی کنید از الان

ایشالا مشکلتون هرچی زودتر حل بشه
    درپناه حق

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد