نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مشکل با خانواده همسر

887
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33643
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل با خانواده همسر

سلام
    من حدود دو سال است که در دوران عقد هستم خانواده ی شوهرم خیلی سیاست دارن و با پنبه سر می برن از اوایل نامزدی تو زندگی من و شوهرم دخالت کردن ولی ما به دلیل این که مجبور بودیم بریم خونشون معمولا حرفی نمی زدیم که مشاجره پیش نیاد چن ماه به عروسیمون مونده و خونه گرفتیم ما رسم شیربها داریم و توی شیربها یک فرش دوازده متری دستبافت ذکر شده اوایل که خونواده ی همسرم یجوری بهم فهموندن که قرار نیس حتما دستباف باشه منم چیزی نگفتم چون قراره شوهرم بخره ولی یک ماه پیش که خونه گرفتیم در مورد اندازه ی فرش نظر دادن که لازم نیس دوازده متری بخرین همون نه متری کافیه منم بهم برخورد و گفتم توی شیربهام فرش دوازده متریه ناراحت شدم و رفتم توی اتاق همسرم خانواده ی شوهرم هم بدتر طلبکار شدن که چرا ناراحت شد!و شیش بدون خداحافظی از من رفتن مهمونی(از شوهرم خداحافظی کردن) من هم از اون روز نرفتم خونشون اینم بگم که من شهرستانیم و همسرم تهرانی و خونواده ی همسرم خیلی درهم برهمه باباش3 تا ازدواج داشته که از هر ازدواج بچه داره و از این آخریه هم بچه نداره یعنی مادر شوهرم فوت کرده پدرشوهرم رفته این خانومی که الان هست رو گرفته و همسرم هم خواهر برادر تنی نداره اون خواهر برادر ناتنی هم با باباش قهرن کلا خانواده ی متزلزلی داره می خواستم بدونم من باید با این خانواده چجوری رفتار کنم وقتی اونا اصلا منو به حساب نمیارن حتی پدرشوهرم یه زنگ به من نمی زنه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مشکل با خانواده همسر

زندگی خیلی از افراد به خاطر چنین سنت هایی دچار تنش و بحران میشه

دوست عزیز بهترین راه حل اینه که مشکلات رو بین خودتون حل و فصل کنید

خانواده ایشون بنا بر نظر شما شرایط خاص خودش رو داره و نیاز به صبوری داره

محبت شما به این خانواده و خصوصا زن خانواده میتونه اعتمادش رو جلب کنه و بتونید از در مصالحه بیرون بیایت

پس صبور باشید و سعی کنید با محبت کردن اونارو جذب خودتون کنید... راه سختی خواهد بود ولی نتیجه ای خوب برای شما و زندگیتون خواهد داشت

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

پاسخ : مشکل با خانواده همسر

سلام خانمی
    وقتی میگی فرش را قراره شوهرت بخره چرا به حرف اونا بها میدی هرچی میخوان بگن تو به شوهرت تنها شدین بگو من با تو قراره زندگی کنم و برام مهمه ک تو به حرفایی ک بهم میزنی عمل کنی
    وقتی عروسی کنی حتی اخلاقشون هم برات مهمکنمیشه چون مستقل میشین و ماهی یکی دوبار میری خونشون تا حدشون را بدانن.
    پس هیچ درگیری درست نکن و ی گوشت در باشه و ی گوشت دروازه

یا علی مدد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد