نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: کمک به ترک اعتیاد

4221
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33762
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Question کمک به ترک اعتیاد

سلام
    لطفا قبل از اینکه مطلب رو تا آخرنخوندین قضاوت نکنید من دختری18ساله هستم حدود3سال پیش توسط یکی از دوستانم با پسری آشناشدم که دوست پسر دوستم بود
    این پسر برخلافه بقیه پسرهااصلا آدم لاشی وبدی نیست اصلا توی این 3سال کوچکترین حرفی به من نزده و کاری نکرده که مثلا بخام بگم میخاد ازم سواستفاده کنه حتی من امتحانشم کردم همیشه توسخت ترین شرایطا پشتم بوده و همیییییشه خواهر صدام میکنه همیشه برای هم مثل دوتادوست خوب بودیم وهیچوقت باعث دردسریا ناراحتی هم نشدیم و رابطمون هم هیچوقت جنبه عشقو عاشقی نداشته.درضمن من اینم بگم که من دختر ساده واحساساتی نیستم که بخوام گول حرفای پسری رو بخورمو خامش شم و بااینکه دختر چشم گوش بسته یا محدودی نیستم ولی دوست پسرندارم خلاصه واقعن برای من دوست خوبی بوده،درضمن مادرمن هم از رابطه من با اون خبر داره
    اما متاسفانه باتوجه به شرایط جامعه ممکنه دوستیه ماشاید از دید دیگران اشتباه باشه و میترسم توی زندگی آیندمون تاثییر منفی بزاره
    اما متاسفانه این دوست من اخیرا مشکلات خانوادگی زیادی پیداکرده پدرش به مادرش خیانت میکنه و دوستم علاقه زیادی به خانوادش نداره و متاسفانه مدت یکساله داره از مخدر گل استفاده میکنه اما تازگیا به من گفته و از من درخواست کمک کرده و خودشم کاملن به ترک مایله پسر منحرف و بدی نیست اما نیازبه کمک داره درضمن 19سالشه من واقعن نمیدونم چیکار کنم اگه ارتباطم روباهاش قطع کنم ممکنه خیلی ضربه بخوره چون واقعا هیچکس رو نداره و ماتازه امسال کلی برنامه ریخته بودیم برای رسیدن به هدفامونو همیشه برای درس خوندن به هم انرژی میدیم وتوسختیا به داد هم میرسیم سعی میکنیم برای هم مفید باشیم و باعث پیشرفت هم شیم ولی فکر میکنم ادامه رابطمونم اشتباهه حالا واقعن نمیدونم چیکار کنم لطفن به من مشاوره بدید
    ممنون
    ویرایش توسط Mariii : 02-02-2017 در ساعت 02:08 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : برادرم؟؟

شما اول بگید این رابطه قراره آخرش چی بشه هدف نهاییش چیه؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : کمک به ترک اعتیاد

نقل قول نوشته اصلی توسط Mariii نمایش پست ها
    سلام
    لطفا قبل از اینکه مطلب رو تا آخرنخوندین قضاوت نکنید من دختری18ساله هستم حدود3سال پیش توسط یکی از دوستانم با پسری آشناشدم که دوست پسر دوستم بود
    این پسر برخلافه بقیه پسرهااصلا آدم لاشی وبدی نیست اصلا توی این 3سال کوچکترین حرفی به من نزده و کاری نکرده که مثلا بخام بگم میخاد ازم سواستفاده کنه حتی من امتحانشم کردم همیشه توسخت ترین شرایطا پشتم بوده و همیییییشه خواهر صدام میکنه همیشه برای هم مثل دوتادوست خوب بودیم وهیچوقت باعث دردسریا ناراحتی هم نشدیم و رابطمون هم هیچوقت جنبه عشقو عاشقی نداشته.درضمن من اینم بگم که من دختر ساده واحساساتی نیستم که بخوام گول حرفای پسری رو بخورمو خامش شم و بااینکه دختر چشم گوش بسته یا محدودی نیستم ولی دوست پسرندارم خلاصه واقعن برای من دوست خوبی بوده،درضمن مادرمن هم از رابطه من با اون خبر داره
    اما متاسفانه باتوجه به شرایط جامعه ممکنه دوستیه ماشاید از دید دیگران اشتباه باشه و میترسم توی زندگی آیندمون تاثییر منفی بزاره
    اما متاسفانه این دوست من اخیرا مشکلات خانوادگی زیادی پیداکرده پدرش به مادرش خیانت میکنه و دوستم علاقه زیادی به خانوادش نداره و متاسفانه مدت یکساله داره از مخدر گل استفاده میکنه اما تازگیا به من گفته و از من درخواست کمک کرده و خودشم کاملن به ترک مایله پسر منحرف و بدی نیست اما نیازبه کمک داره درضمن 19سالشه من واقعن نمیدونم چیکار کنم اگه ارتباطم روباهاش قطع کنم ممکنه خیلی ضربه بخوره چون واقعا هیچکس رو نداره و ماتازه امسال کلی برنامه ریخته بودیم برای رسیدن به هدفامونو همیشه برای درس خوندن به هم انرژی میدیم وتوسختیا به داد هم میرسیم سعی میکنیم برای هم مفید باشیم و باعث پیشرفت هم شیم ولی فکر میکنم ادامه رابطمونم اشتباهه حالا واقعن نمیدونم چیکار کنم لطفن به من مشاوره بدید
    ممنون

این رابطه شما در همین حد دوستی ساده قابل درک هست ولی مورد آینده یه مورد مبهم خواهد بود

کسی که به شما علاقه واقعی داشته باشه و یا هر مشکلی در زندگیش به وجود بیاد بخواد به مواد مخدر رو بیاره قابل اعتماد نیست

به هر حال مراکز زیادی هستن که میتونن به ایشون کمک کنن ... ولی سعی نکنید در زندگی نقش یک رابین هود و بازی کنید چون عمر و فرصتهای زندگی خودتون رو از دست خواهید داد

امیدوارم بتونید از لاک احساسات بیرون بیایت و واقعیت های زندگی اطرافتون رو ببینید

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-88472864
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42147
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

مطالب مفید بود مرسی

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42126
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام . من واقعا مشکلات خانم هایی که شوهرشون اعتیاد داره رو درک میکنم چون خودم سالهاست با این موضوع مشکل دارم حتی امنیت جانی ندارم تو خونه و مقاله مشاوره طلاق فیلیا رو خوندم و تصمیم گرفتم که از همسرم جدا بشم و خودشم با این قضیه مشکلی نداره .

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41926
    تشکـر
    35
    تشکر شده 32 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط Mariii نمایش پست ها
    سلام
    ممنون
    سلام
    تا جایی که من میدونم ماده مخدری که استفاده میکنه مانند تریاک،شیشه و اینجور چیزا چندان اعتیادآور نیست
    و فقط یه وابستگی و عادت کوتاه ناشی از هیجان مصرفشه که به مصرف کنندش میده
    منظورم این نیست که اصلا اعتیاور نباشه،اما اگه خود فرد نخواد میتونه راحت بدونه کمترین عوارض بزارتش کنار.
    خواهرزاده منم این مخدر رو استفاده میکرد،و فقط خودش به نتیجه رسید که بزاره کنار.
    حتی کلینیک یا مشاوره هم نرفت.

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط bhdrvnd نمایش پست ها
    سلام
    تا جایی که من میدونم ماده مخدری که استفاده میکنه مانند تریاک،شیشه و اینجور چیزا چندان اعتیادآور نیست
    و فقط یه وابستگی و عادت کوتاه ناشی از هیجان مصرفشه که به مصرف کنندش میده
    منظورم این نیست که اصلا اعتیاور نباشه،اما اگه خود فرد نخواد میتونه راحت بدونه کمترین عوارض بزارتش کنار.
    خواهرزاده منم این مخدر رو استفاده میکرد،و فقط خودش به نتیجه رسید که بزاره کنار.
    حتی کلینیک یا مشاوره هم نرفت.
    عزیزم تاپیک مال ۲ سال پیشه
    لطفا تاریخها رو دقت کنین
    یه کاربر تبلیغاتچی بنام پریسا اومده کل تاپیکهای قدیمی رو بالا اورده
    یه تبلیغاتچی دیگه مال مشاوره فیلیا! اومده یه مشت تبلیغ لوس و بیمزه بهش اضافه کرده

شمام اومدی اینجا داری مشاوره میدی

اگه تاریخهای میلادی رو بلد نیستین پیام خصوصی بدین یادتون میدم
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)