نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: اختلاف قد

5915
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1316
    تشکـر
    4
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

اختلاف قد

سلام . دختری هستم 32 ساله لیسانسه . از یکسال پیش با پسری که یکسال از خودم بزرگتر هست آشنا شدم . ایشون فوق دیپلم مکانیک هستند و در شرکت کار می کنند و من معاون مرکز بهداشت هستم . اول آشنایی قصدمون فقط یک دوستی بود . کم کم علاقه من به ایشون زیاد شد و وابستگی زیادی پیدا کردم .بنده شدیدا تمایل داشتم و دارم که این رابطه به ازدواج منجر بشه ما از لحاظ خانوادگی هم تا حدودی با هم تناسب داریم ایشون کاملا از رفتار و اخلاق بنده موقعیت اجتماعی و خانواده من خوششون میاد تنها چیزی که باعث دو دلی ایشون شده قد من هست و سن. قد من 155 سانتی متر و ایشون 180 سانتی متر هستند . فکر می کنند عدم تناسب ظاهریمون در آینده باعث دلسردیشون بشه . من فکر می کنم و به ایشون گفتم که سخت گیری بی اندازه می کنند چون همه ی شرایط ما باهم جور هستش و من دلم نمیخواد سر یکسری مسائل ظاهری که بعد عادی میشه رابطمون بهم بخوره . ایشون هم بلا تکلیف هستند و نمیتونن تصمیم بگیرن . از خانواده و اقوام هم مشورت گرفتن نظر اونها مساعد بوده اما تصمیم گیری را به عهده خودشون گذاشتن . لطفا شما هم نظر بدین میخوم بدونم که من اشتباه می کنم که از کنار این موضوع به راحتی نمی گذرم یا کار درستی انجام میدم که این رابطه را ادامه میدم تا ایشون به قطعیت برسن .

2. کاربران زیر از نقاب بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1186
    تشکـر
    6
    تشکر شده 15 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دودلی طرف مقابل

سلام عزیزم
    خوبه ک الان انقد واقع بینانه فکر میکنه چون اکثرا اوایل به خودشون امیدواری میدن که همه چیز عادی می شه و بعدها به مشکل برمیخورن چون براشون عادی نشده ک هیچ پر رنگ هم شده
    به نظرم بذار خوب فکر کنه و خودش تصمیم بگیره چون اگه دخالت کنی ممکن بعدا حتی بگه تو روش اثر گذاشتی
    خودت چی ؟ فکرات کردی ؟
    سطح تحصیلات و تفاوتتون بعدا برات مهم نمی شه پر رنگ نمیشه ؟
    ب نظرم خودتم تو این فرصت به همه چیز فکر ک همه نکاتی که شاید ندیدی
    موفق باشی

4. 3 کاربران زیر از mahtab بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1316
    تشکـر
    4
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی از نظرتون مهتاب جان . من برام اخلاق و منش ایشون خیلی مهمه که تایید شده هست. همون طوری هستن که دوست دارم . یکسری اختلاف نظر داریم اما در طول این یکسال رابطه هیچ وقت مشکلی برامون ایجاد شده . تنها مسئله دودلی و نگرانی ایشون هستش که کمی هردومون را داره خسته می کنه .

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    509
    تشکـر
    848
    تشکر شده 362 بار در 242 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام دوست عزیزم
    به نظر من شما نباید در تصمیم نهایی ایشون در مورد ازدواجتون و خواستن شما دنبال تغییر نظرشون باشین ممکنه شما دیرتر ازدواج کنید ولی ازدواجتون پایدار باشه اگر ایشون الان به قطعیت نرسه بهتر از اینه که بعد از ازدواج تازه به این نتیجه برسه که اشتباه کرده وقتی کسی قبل از ازدواج ابراز نارضایتی می کنه از طرف مقابلش به هر دلیلی که باشه (کمبود اعتماد به نفس ٬ دهن بینی و...) مطمئنا بوسیله ازدواج این نوع صفات درمان نخواهند شد و البته جای اصلاح وجود داره اما این یک ریسکه و طرف مقابل ممکنه قربانی این ریسک بشه . پیشنهاد میکنم رسیدن به قطعیت رو به خودشون واگذار کنین .

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk
    امضای ایشان
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...
    السلام علیک یا فاطمة الزهرا ...

7. کاربران زیر از باران باران بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37385
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : اختلاف قد

نقل قول نوشته اصلی توسط نقاب نمایش پست ها
    سلام . دختری هستم 32 ساله لیسانسه . از یکسال پیش با پسری که یکسال از خودم بزرگتر هست آشنا شدم . ایشون فوق دیپلم مکانیک هستند و در شرکت کار می کنند و من معاون مرکز بهداشت هستم . اول آشنایی قصدمون فقط یک دوستی بود . کم کم علاقه من به ایشون زیاد شد و وابستگی زیادی پیدا کردم .بنده شدیدا تمایل داشتم و دارم که این رابطه به ازدواج منجر بشه ما از لحاظ خانوادگی هم تا حدودی با هم تناسب داریم ایشون کاملا از رفتار و اخلاق بنده موقعیت اجتماعی و خانواده من خوششون میاد تنها چیزی که باعث دو دلی ایشون شده قد من هست و سن. قد من 155 سانتی متر و ایشون 180 سانتی متر هستند . فکر می کنند عدم تناسب ظاهریمون در آینده باعث دلسردیشون بشه . من فکر می کنم و به ایشون گفتم که سخت گیری بی اندازه می کنند چون همه ی شرایط ما باهم جور هستش و من دلم نمیخواد سر یکسری مسائل ظاهری که بعد عادی میشه رابطمون بهم بخوره . ایشون هم بلا تکلیف هستند و نمیتونن تصمیم بگیرن . از خانواده و اقوام هم مشورت گرفتن نظر اونها مساعد بوده اما تصمیم گیری را به عهده خودشون گذاشتن . لطفا شما هم نظر بدین میخوم بدونم که من اشتباه می کنم که از کنار این موضوع به راحتی نمی گذرم یا کار درستی انجام میدم که این رابطه را ادامه میدم تا ایشون به قطعیت برسن .
    سلام عزیزم.
    ظاهر در زندگی تا حدی مهمه.. منم همسرمو دوست داشتم و اونم خیلی دوست داشت ولی من همیشه تردید داشتم ک باایشون ازدواج کنم یانه؛ از طرفی میخواستمش چون واقعا سالم بودو آقا هم خیلی دوسم داشت واسه همین نمیتونستم بگم نه...
    بالاخره تصمیم گرفتم بگم بله‌؛ چون همه میگفتن پسره خوبیه و بعدش عاشقش میشی دیگه قدش ب چشمت نمیاد.الان یک ساله ازدواج کردیم ولی هنوز قدش ب چشمم میاد.ولی خیلی باهم خوشبختیم. .همش میگم کاشکی حداقل ۵ سانت بلندتر بود.من۱۶۷ هستم.همسرم۱۷۵.
    ایشالا هرچی ب صلاحتونه همون بشه عزیزم.

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36895
    تشکـر
    83
    تشکر شده 92 بار در 68 پست
    میزان امتیاز
    7

تای پیک بعد ۴ سال بالا اومده

قد مرد باید حتمن بلندتر زن باشه چون تو دوستام دیدم شوهرشون اگ همقدشون بود یا یکم بلندتر بود

ناراحت بودن زنشون کفش پاشنه بلند پاش کنه و دخترای بیچاره حسرت یه کفش خوب توی دلشون مونده بود

قد زن باید قد آغوش مرد باشه

10. کاربران زیر از دنیا * بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35212
    تشکـر
    0
    تشکر شده 14 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط دنیا * نمایش پست ها
    تای پیک بعد ۴ سال بالا اومده

قد مرد باید حتمن بلندتر زن باشه چون تو دوستام دیدم شوهرشون اگ همقدشون بود یا یکم بلندتر بود

ناراحت بودن زنشون کفش پاشنه بلند پاش کنه و دخترای بیچاره حسرت یه کفش خوب توی دلشون مونده بود

قد زن باید قد آغوش مرد باشه
    دختری که دغدغه اش پوشیدن کفش پاشنه بلند (که برای سلامتی مضره) به درد زندگی نمیخوره

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36895
    تشکـر
    83
    تشکر شده 92 بار در 68 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط پویا 6 نمایش پست ها
    دختری که دغدغه اش پوشیدن کفش پاشنه بلند (که برای سلامتی مضره) به درد زندگی نمیخوره
    شما به زنت بگو دمپایی ابری بپوشه نیست که بدرد بخوره بیشتر بهشون میاد

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35212
    تشکـر
    0
    تشکر شده 14 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط دنیا * نمایش پست ها
    شما به زنت بگو دمپایی ابری بپوشه نیست که بدرد بخوره بیشتر بهشون میاد

یکم صبور باش اینو دیگه همه دنیا میدونن کفش پاشنه بلند چقدر ضرر داره .طبق معمولم ما ایرانیا یه فرهنگ غربی میاریم داخل بهش گند میزنیم . تو خارجم خیلی ها استفاده نمیکنن یا فقط در بعضی از مجالس استفاده میکنن ولی تو ایران تو دانشگاه سرکار موقع ورزش و ... ازش استفاده میکنن .

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36687
    تشکـر
    46
    تشکر شده 125 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به نظر من اگه ایشون مشکلی با این قضیه ندارن شما هم بزرگش نکنید،به نظر من شما از نظر موقعیت از ایشون سرتر هستین درسته الان شما هم اینو در نظر بگیرید ؟!ظاهر هم جز اون مسایله که بعد یک سال عادی میشه،فقط شما الان این مساله رو بزرگ کردین و توجه ایشون رو بهش جلب کردین،پس بذارید خودش تصمیم بگیره،شما نباید این قضیه رو مطرح میکردین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد