نمایش نتایج: از 1 به 21 از 21

موضوع: مشکلات عروسی

2529
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27608
    تشکـر
    36
    تشکر شده 41 بار در 33 پست
    میزان امتیاز
    8

مشکلات عروسی

سلام من عاشق همسرمم مدتیه واسه گرفتن مراسم عروسی با هم در حال گفتمانیم و به اختلاف عقیده رسیدیم اون ترجیه میده دو رقم غذای خیلی خوب بده با یه سالن معمولی اما من ترجیه میدم یه غذای معمولی باشه با یه تالار خوب،،،و ......من دختر سازشکاریم و حوصله ی ایستادن رو حرف خودمو ندارم، حرف خودمو میزنم بعد میگم حالا هر طور خودت میدونی...
    اما در این باره میترسم برام عقده شه راستش تا الان خیلی ذوق عروسیمو داشتم اما الان فقط دوست دارم زودتر تموم شه حتی اصلا دلم عروسی نمیخواد و از همین حالا به این فکر میکنم تو هیچ عروسی ای شرکت نکنم
    همش به این فکر میکنم میدونم شوهرم نیتش خیره و اونم میخواد عروسی خوب برگزار شه اما از طرفی حرصم میگیره اون مرده و تو مردونس، و از زنونه خبر نداره خب مردا هم که فقط شام براشون مهمه واسه همین فکر میکنه فقط باید شام حسابی باشه و عروسیمون آهنگم قرار نیست داشته باشه خب من دلم میگیره تو یه سالن معمولی لباس عروس بپوشم که چی بشه بیام چیکار کنم جای رقص نداره آهنگ نداریم یکی به من بگه من اصلا واسه چی باید عروس بشم برم آرایشگاه وقتی هیچ لذتی نمی برم ؟ اگه موضوع شامه من حرفی ندارم تو یه جای دور همی شام بدیم به همه،اما شوهرم قبول نمی کنه شاید موضوع بی اهمیتی باشه اما من الان دارم سرش گریه می کنم نمی دونم باید چیکار کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27608
    تشکـر
    36
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : عقده عروسی

امیدوارم فردا جواب خوبی از این سایت بگیرم دلم خیلی گرفته
    ای کاش صبح که پاشدم اصلا شوهرم پیام بده پول عروسی نداریم اصلا

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33431
    تشکـر
    176
    تشکر شده 98 بار در 78 پست
    میزان امتیاز
    8

منم با نظر همسرتون موافقم پذیرایی از مهمونا واجبتره حالا سالن معمولی باشه اشکالی نداره وقتی رقص ندارین بهتره پس سالن معمولی باشه به این چیزا فکر نکن عروسی یه شبه به زندگی قشنگت فکر کن

فرستاده شده از GT-I9505ِ من با Tapatalk

4. کاربران زیر از zeinab1990 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

میشه کامل بگید شما میخواید تالارتون چجوری باشه ؟؟؟

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27608
    تشکـر
    36
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    میشه کامل بگید شما میخواید تالارتون چجوری باشه ؟؟؟
    دلم میخواد فضای بین میزها این قد چسبیده نباشه،تا یه مهمون وقتی میخواد بره و بیاد بقیه مجبور نباشن جابجا شن..فضای میز مهمونا این قد نا نزدیکه جای عروسو دوماد نیاد دیگه فضای خالی جلوی عروسو دوماد حذف میشه...ورودی زنونش 100تا پله نداشته باشه خانوما کفش پاشنه بلند دارن خودمم همینطور اذیتم می کنه تالار خیلی درازی که وسطشم ستون داشته باشه و کلی فضای پرت داره که اصلا تو دید نیستن اذیتم میکنه
    من فقط دلم میخواد فضا دلبازو راحت باشه
    حتی پایین شهر بالا شهر بودن تالار دکوراسیون های خیلی عجیب غریب برام مطرح نیست...

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27608
    تشکـر
    36
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط zeinab1990 نمایش پست ها
    منم با نظر همسرتون موافقم پذیرایی از مهمونا واجبتره حالا سالن معمولی باشه اشکالی نداره وقتی رقص ندارین بهتره پس سالن معمولی باشه به این چیزا فکر نکن عروسی یه شبه به زندگی قشنگت فکر کن

پذیرایی برای منم مهمه اما یه رقم بسته ...شما بگین من چجوری با این قضیه کنار بیام که خودم قرار نیست تو عروسی خودم خوشحال باشم؟! اصلا همه چی واسم عذابه نمی دونم دلمو به چی عروسیم خوش کنم تا حداقل بتونم این ناراحتیو عذابو از خودم دور کنم حتی لازم نیست شاد باشم همینکه این فکرا نیاد به ذهنم که ای کاش اصلا عروسی نداشتم واسم کافیه

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27608
    تشکـر
    36
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط zeinab1990 نمایش پست ها

اینکه بخوام به این فکر کنم عروسی یه شبه،این قد خودمو اذیت نکنم انگار که قرار باشه یه شب دردو تحمل کنم مشکلی نداره تحمل کردنش اما این اذیتم میکنه اصلا چرا شب عروسی من باید بشه درد...شوهرم میلیونی خرج کنه تا من یه شب درد بکشم تا مردم بخورن من مردمو دوس دارم خسیس نیستم ولی مردم همیشه حرف برای زدن دارن این فرمول قشنگی نیست که شوهرم خرج کنه اونا بخورم تازه آخرش حرف بزنن پشتمون ....اگه خودمم لذت میبردم می گفتم نوش جونتون حرفم بزنین حداقل شب خوبی برای خودمم بود...
    این فکرا که دیوونم می کنه
    به علاوه مگه به همین راحتی میشه گفت یه شبه دیگه...
    همین یه شب همه رویای یه دختره...بعدش که هر چی هست یه روال روزهای معمولیه

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط مبینا1111111111 نمایش پست ها
    دلم میخواد فضای بین میزها این قد چسبیده نباشه،تا یه مهمون وقتی میخواد بره و بیاد بقیه مجبور نباشن جابجا شن..فضای میز مهمونا این قد نا نزدیکه جای عروسو دوماد نیاد دیگه فضای خالی جلوی عروسو دوماد حذف میشه...ورودی زنونش 100تا پله نداشته باشه خانوما کفش پاشنه بلند دارن خودمم همینطور اذیتم می کنه تالار خیلی درازی که وسطشم ستون داشته باشه و کلی فضای پرت داره که اصلا تو دید نیستن اذیتم میکنه
    من فقط دلم میخواد فضا دلبازو راحت باشه
    حتی پایین شهر بالا شهر بودن تالار دکوراسیون های خیلی عجیب غریب برام مطرح نیست...
    یعنی
    شما جایی را سراغ دارید که ویژگی های مد نظر شما را داشته باشه؟؟؟

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27608
    تشکـر
    36
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    یعنیشما جایی را سراغ دارید که ویژگی های مد نظر شما را داشته باشه؟؟؟
    بله میشناسم اما هزینه هاش گرونه اما میشه با تغییر شرایط هزینه هاشو با اون یکیا که شوهرم میگه یکی کرد...مثلا اینکه روزشو تغییر بدیم...حتما تعطیلی نباشهیا غذا رو یه رقم کرد...یا این قد به خوب نبودن غذای همین تالار شک نداشت...

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

بله میشناسم اما هزینه هاش گرونه اما میشه با تغییر شرایط هزینه هاشو با اون یکیا که شوهرم میگه یکی کرد...مثلا اینکه روزشو تغییر بدیم...حتما تعطیلی نباشه یا غذا رو یه رقم کرد...یا این قد به خوب نبودن غذای همین تالار شک نداشت...
    خب ببین چند تا مسئله هستش

1. قطعا غذای تالاری که شما میگی گرونتر در میاد با غذای تالار مد نظر همسرت شاید مثلا شما تو تالار معمولی همین پول را بدی ولی 2 تا غذا داشته باشی + مخلفات ولی تو تالار گرون فقط یه غذا داشته باشی .خب غذا خیلی مهمه اگه مثلا 2 تا باشه یه جنبه دیگه داره بعدها فامیلاتون نمیان بگن مثلا تالارش بزرگ بود یا میزش اینطوری بود ولی قطعا میگن غذا فقط کوبیده بود ولی اونطوری میگن نه 2 تا غذا هم بوده کوبیده و جوجه مثلا

2.تو همون تالار معمولی میتونن میزها را جا به جا کنن تا مشکل جابه جایی مهمونا حل بشه

3.در کل به نظر من بستگی داره مهموناتون چجور قشری باشن ممکنه مهمونا اکثرا پایه و جوون باشن پس واسشون بزن و برقص مهمه و اینکه ارکست باشه و اینا ممکنه مهمونا اکثرا سن بالا باشن پس واسشون غذا مهمه

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

این دیگه چه چجور عروسی انگار فقط خرج الکی دارید میکنید

جشن عروسی یا باید خیلی خوب باشه یا ادم گیره سنگین تره

پولش بردارید برید ماه عسل
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

اگر شرایط مالی خوبی برای ازدواج ندارید چرا از موسسه های ازدواج اسان استفاده نمیکنید ؟؟
    شنیدم هم تالارهای خوب و شیکی دار هم بقیه چیزهاش راصی کننده هست.

درثانی باید بگردید تالاره خوب با هزینه مناسب پیدا کنید ...میتونید تنهایی با مشورت از دوست و اشنا و فامیل پیدا کنید و بعد ب همسرتون در جریان بزارید و اقدام کنید .

ضمنا یکی از اشنایان عروسی داشت که گفتن خود تالار، ارایشگاه و اتلیه و غذا و ...هماهنگ داره که اگر تالار رو با اون شرایط انتخاب میکردی هزینش خیلی کمتر بود و اونها اینکارو کردند و انصافا همه چیشون عالی و مجلل و با اون قیمت باورکردنی نبود .

پس اگر بنیه مالی زیادی ندارید باید برای تدارکات عروسی وقت گذاشت و با پرسو جو و تحقیق یک مورد خوب رو پیدا کرد .

چون هیچکدوم از اینایی که در نظر شماست درست نیست !!!نه تالار خوب با غذای نامناسب خوبه و نه غذای مناسب با تالار بد

14. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27608
    تشکـر
    36
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal1 نمایش پست ها
    اگر شرایط مالی خوبی برای ازدواج ندارید چرا از موسسه های ازدواج اسان استفاده نمیکنید ؟؟
    شنیدم هم تالارهای خوب و شیکی دار هم بقیه چیزهاش راصی کننده هست.

درثانی باید بگردید تالاره خوب با هزینه مناسب پیدا کنید ...میتونید تنهایی با مشورت از دوست و اشنا و فامیل پیدا کنید و بعد ب همسرتون در جریان بزارید و اقدام کنید .

ضمنا یکی از اشنایان عروسی داشت که گفتن خود تالار، ارایشگاه و اتلیه و غذا و ...هماهنگ داره که اگر تالار رو با اون شرایط انتخاب میکردی هزینش خیلی کمتر بود و اونها اینکارو کردند و انصافا همه چیشون عالی و مجلل و با اون قیمت باورکردنی نبود .

پس اگر بنیه مالی زیادی ندارید باید برای تدارکات عروسی وقت گذاشت و با پرسو جو و تحقیق یک مورد خوب رو پیدا کرد .

چون هیچکدوم از اینایی که در نظر شماست درست نیست !!!نه تالار خوب با غذای نامناسب خوبه و نه غذای مناسب با تالار بد
    سلام ممنون از پاسختون...خداروشکر مشکل مالی نداریم فقط همسرم یه مقدار پولی کنار گذاشته برای عروسی، که ترجیه می ده این مقدارو بیشتر برای چیزایی که میدونه خیلی بهتره اختصاص بده مثلا با پولی که کنار گذاشته میتونه اون تالار که من دوست دارمو بگیره روز چهارشنبه و مثلا میکس بده به همه ی مهمونا
    اما ترجیه میده پنجشنبه بگیره مثلا غذای پرو پیمون تر بده...با خودشم صحبت کردم ولی میگه من یسری چیزا میبینم که تو نمی بینی ...میگه بت قول میدم بعدا از این موضوع خوشحال شی میگه به جاش برات فلان چیزو میخرم که دوست داری....
    و از این حرفها...
    حرف منم اینه که میترسم بعدا برام عقده بشه که اونی که دوس نداشتم شد ...یعنی شاید الان بتونم کنار بیام و به زور تو عروسیم باشم ولی ...

15. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27608
    تشکـر
    36
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    این دیگه چه چجور عروسی انگار فقط خرج الکی دارید میکنید

جشن عروسی یا باید خیلی خوب باشه یا ادم گیره سنگین تره

پولش بردارید برید ماه عسل
    منم همینو میگم خب...
    فقط میگن بهتره به فامیل سور داده بشه منم مشکلی با این قضیه ندارن میگم تو یه تالار یا رستوران بزرگ مختلط شام بدیم ..
    اما عروسی با این شرایط به قول شما مسخره...هلک هلک لباس عروس بپوشم که چی بشه ...اما شوهرم قبول نمیکنه

16. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

منم همینو میگم خب...
    فقط میگن بهتره به فامیل سور داده بشه منم مشکلی با این قضیه ندارن میگم تو یه تالار یا رستوران بزرگ مختلط شام بدیم ..
    اما عروسی با این شرایط به قول شما مسخره...هلک هلک لباس عروس بپوشم که چی بشه ...اما شوهرم قبول نمیکنه
    من یه پیشنهاد دارم

به جای اینکه دوتا شام بدید...یه شام بدید و یه دسر عالی!!

و به جای یه سالن عادی یا خیلی بزرگ یه سالن متوسط رو به بالا بگیرید...

اینجوری هم یه سور شیک دادید هم یه سالن خوب رفتید!

نظرت؟

17. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27608
    تشکـر
    36
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    من یه پیشنهاد دارم

به جای اینکه دوتا شام بدید...یه شام بدید و یه دسر عالی!!

و به جای یه سالن عادی یا خیلی بزرگ یه سالن متوسط رو به بالا بگیرید...

اینجوری هم یه سور شیک دادید هم یه سالن خوب رفتید!

نظرت؟
    نظرم مثبت نیست...من یه سالن عالی دوست دارم البته بستگی داره عالی رو چجوری تعبیر کنید...عالی یعنی همون معیارایی که به آقای سام گفتم
    مشکل اینه که سالن بزرگ و دلباز متوسط پیدا نمی کنیم...
    مثلا اون دلبازی که من سالنشو پسندیدم بالاشهره یا مثلا یکیش باغ داره یا یکیش چون امکانات موسیقیو ارکست ه خفنی داره...در صورتی که امکانات موسیقی فوق العاده یا باغ یا بالا شهر بودن به درد کار ما نمیخوره این میشه که این تالار به خاطر این آپشنا تو دسته ی خیلی بالا قرار میگیرن و الا اگر این متوسطی که شما میگین پیدا میشد من راضی بودم..

18. کاربران زیر از مبینا1111111111 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

سلام

ممکنه اصلا شوهری که انتخاب کردین اشتباهیه

میخواین طلاق بگیرین با یه پولدارترش ازدواج کنین که بتونه هرجور سالنی که خواستین براحتی بگیره براتون؟

20. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27608
    تشکـر
    36
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط تجربه نمایش پست ها
    سلام

ممکنه اصلا شوهری که انتخاب کردین اشتباهیه

میخواین طلاق بگیرین با یه پولدارترش ازدواج کنین که بتونه هرجور سالنی که خواستین براحتی بگیره براتون؟
    اگه جوابی ندارین مجبور نیستین حرف بزنین

21. کاربران زیر از مبینا1111111111 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

اگه جوابی ندارین مجبور نیستین حرف بزنین
    شما باید توقعاتتون رو پایین بیارین و کمی به فکر شوهرتون باشین که این عروسی به هردوتون خوش بگذره

شوهرتون اگه پول بیشتری داشت حتماً یه تالار بهتری میگرفت و حالا که نداره شما باید باهاش مدارا کنید

خوشحالی واقعی در این مدارا کردناست

23. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27608
    تشکـر
    36
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط تجربه نمایش پست ها
    شما باید توقعاتتون رو پایین بیارین و کمی به فکر شوهرتون باشین که این عروسی به هردوتون خوش بگذره

شوهرتون اگه پول بیشتری داشت حتماً یه تالار بهتری میگرفت و حالا که نداره شما باید باهاش مدارا کنید

خوشحالی واقعی در این مدارا کردناست
    حرفاتون زیبا و قشنگ و درست.. ولی به کار من نمیاد...لطفا حالا که زحمت میکشید وقت میزارید و میخونیدو نظر میزارید ،حداقل با دقت بخونید...
    شما هم اگه نوشته های منو با دقت میخوندین متوجه میشدین من انتظار مالی از شوهرم ندارم و اختلافمون سلیقه ایه...اون میگه با این مقدار پول
    غذا رو بیشتر و بهتر کنیم من میگم با همین مقدار پول یه میکس کافیه،به جاش سالنو بهتر بگیریم..
    چند بار اینو توضیح دادم متاسفانه به جای اینکه بتونم به جوابی برسم ،بس که درست متن خونده نمیشه هی برمیگردم به پله ی اول و به توضیح دادن منظورم..

ممنون از دوستایی که نظر دادن دیگه نمیخواد کمک کنین ...خودم یه کاریش می کنم..
    ویرایش توسط مبینا1111111111 : 02-14-2017 در ساعت 09:03 PM

24. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33957
    تشکـر
    31
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام من عاشق همسرمم مدتیه واسه گرفتن مراسم عروسی با هم در حال گفتمانیم و به اختلاف عقیده رسیدیم اون ترجیه میده دو رقم غذای خیلی خوب بده با یه سالن معمولی اما من ترجیه میدم یه غذای معمولی باشه با یه تالار خوب،،،و ......من دختر سازشکاریم و حوصله ی ایستادن رو حرف خودمو ندارم، حرف خودمو میزنم بعد میگم حالا هر طور خودت میدونی...
    اما در این باره میترسم برام عقده شه راستش تا الان خیلی ذوق عروسیمو داشتم اما الان فقط دوست دارم زودتر تموم شه حتی اصلا دلم عروسی نمیخواد و از همین حالا به این فکر میکنم تو هیچ عروسی ای شرکت نکنم
    همش به این فکر میکنم میدونم شوهرم نیتش خیره و اونم میخواد عروسی خوب برگزار شه اما از طرفی حرصم میگیره اون مرده و تو مردونس، و از زنونه خبر نداره خب مردا هم که فقط شام براشون مهمه واسه همین فکر میکنه فقط باید شام حسابی باشه و عروسیمون آهنگم قرار نیست داشته باشه خب من دلم میگیره تو یه سالن معمولی لباس عروس بپوشم که چی بشه بیام چیکار کنم جای رقص نداره آهنگ نداریم یکی به من بگه من اصلا واسه چی باید عروس بشم برم آرایشگاه وقتی هیچ لذتی نمی برم ؟ اگه موضوع شامه من حرفی ندارم تو یه جای دور همی شام بدیم به همه،اما شوهرم قبول نمی کنه شاید موضوع بی اهمیتی باشه اما من الان دارم سرش گریه می کنم نمی دونم باید چیکار کنم
    من پست های شما رو خوندم
    من فکر کنم شما منظورتون رو اشتباه به همسرتون گفتین از پست اول من فکر کردم تالار خیلی گرونی می خواین ولی وسطاش فهمیدم شما تالاری میخواهید که صندلی هاش چسبیده نباشه و جلوی عروس وداماد تنگ نباشه و ... اینها میشه برای یه تالار معمولی هم باشه
    پس توی حرف با همسرت دچار سوتفاهم شدی انگار
    نگران نباش
    زندگی میتونه خوب و بد باشه و هیچ ربطی به عروسی نداره
    منم اصلا عروسی نداشتم اما زندگیم هیچ ربطی به عروسی نداره
    فکر کنم الان شوهرم که دوستم نداره خوشحال هم باشه برام عروسی نگرفته
    توی روز عروسی اما من میدونم که شما از صبح زود میری ارایشگاه مثلا هفت صبح بعدش اونجا با شوهرتی کلا تا شب که بعد از مهمونا باید بری تالار و دو ساعت یا نهایت سه ساعت توی تالاری و قبل و بعدش با شوهرت هستی
    سعی کن خوش بگذرونی چون با ککسی هستی که دوستش داری بهترین روز زندگی هر دختر روز عروسیشه پس توی بهترین روزت همش با شوهرتی جز دو سه ساعت که اونم یه جورایی باز با عشقتی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)