نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: تفاوت جسم وروح

1656
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34064
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

تفاوت جسم وروح

با سلام خدمت عزیزان
    دختری هستم ۲۱ساله خیلی وقته از یک مشکل بزرگ رنج میبرم ولی نتوانستم با کسی درمیان بگذارم ومشکل من تفاوت جسمم و روحم هست
    از بچگی دوس داشتم پسر باشم بازیهای پسرانه میکردم الان که به این سن رسیدم برایم معضل شده هیچ علاقه ای به پسرها ندارم و فقط دوس دارم از طرف یک دختر مورد محبت قرار بگیرم اصلا نمیتوانم پسرهارا دوست داشته باشم الان یه خاستتگار خوب برایم امده ولی نمیتوانم اورا قبول کنم
    نمیتوانم ارتباط جنسی با یک پسر را قبول کنم خیلی دارم زجر میکشم الان از هر طرف تحت فشار هستم نمیددونم دقیقا پسر هستم یا دختر اندامم کاملا دخترانس ولی روحیات پسرانه دارم سوال من اینست اگر ازدواج کنم ممکن است این رفتارها از سرم برود و به شخصیت اصلی خودم برگردم یا نه و تاکید کنم ک خانواده کاملا مذهبی دارم و نمیتوانم مسعله را با انها درمیان بگذارم و حتی فکر تغییر جنسیت هم نکردم باتشکر

2. کاربران زیر از A.amjadd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32094
    تشکـر
    53
    تشکر شده 31 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : تفاوت جسم وروح

با سلام بهتر دراین مورد حتما با کسانی که چنین حسی دارند و یا مشاورانی که تجربه دارند صحبت کنید و به نتیجه برسید

شاد باشید

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

اولين تفاوت اين است كه روح جسم است و نفس لاجسم .
    اين كه روح در بدن جاى مى گيرد به خلاف نفس ، اين بدان معنا است كه بدن نمى تواند ظرف براى نفس باشد.
    روح وقتى از بدن مفارقت كند باطل مى شود اما نفس به هنگام مفارقت ، اعمال او در بدن باطل مى شود و خود فى ذاته باطل نمى گردد.
    نفس به توسط روح ، بدن را به حركت در آورده و حيات را به او مى رساند و اما روح اين كار را بدون واسطه انجام مى دهد.
    نفس بدن را به حركت درآورده و حس و حيات را به او مى رساند به طورى كه نفس اولين علت براى آن است و اما روح به نحو علت ثانى ، اين كار را انجام مى دهد.
    پس روح براى حيات انسان و براى حركت و ساير افعال او، علت قريب ، و نفس ، علت بعيد آن است .
    بدن انسان چون مركب است از يك سلسله اجزاى سخت مثل استخوان ها و غضروفها و اعصاب و عروق و مانند آن و يك سلسله رطوبات ، چون خون و بلغم و سودا و صفرا؛ و از روحى كه در حفره هاى مغز و شريانات و اعصاب قرار دارد، و چون روح در ميان اين اجزا از همه دقيقتر و لطيف تر و خالص تر است ، افعال نفس را از ساير اجزاى بدن ، بهتر و شديدتر قبول مى كند و به اندازه دقت و لطافت و صفاى خويش افعال نفس را پذيرا مى شود
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام شما ممکنه ترنس باشید که من فکر میکنم همین طوره .
    اگر میخوایید راجع به این مسئله بدونید به نظرم یکی که متخصص و به دور از تعصب هست رو پیدا کنید و راجع بهش اطلاعات بگیرید.تا بتونن حتی خانواده شما رو متوجه کنن.

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    42339
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط A.amjadd نمایش پست ها
    با سلام خدمت عزیزان
    دختری هستم ۲۱ساله خیلی وقته از یک مشکل بزرگ رنج میبرم ولی نتوانستم با کسی درمیان بگذارم ومشکل من تفاوت جسمم و روحم هست
    از بچگی دوس داشتم پسر باشم بازیهای پسرانه میکردم الان که به این سن رسیدم برایم معضل شده هیچ علاقه ای به پسرها ندارم و فقط دوس دارم از طرف یک دختر مورد محبت قرار بگیرم اصلا نمیتوانم پسرهارا دوست داشته باشم الان یه خاستتگار خوب برایم امده ولی نمیتوانم اورا قبول کنم
    نمیتوانم ارتباط جنسی با یک پسر را قبول کنم خیلی دارم زجر میکشم الان از هر طرف تحت فشار هستم نمیددونم دقیقا پسر هستم یا دختر اندامم کاملا دخترانس ولی روحیات پسرانه دارم سوال من اینست اگر ازدواج کنم ممکن است این رفتارها از سرم برود و به شخصیت اصلی خودم برگردم یا نه و تاکید کنم ک خانواده کاملا مذهبی دارم و نمیتوانم مسعله را با انها درمیان بگذارم و حتی فکر تغییر جنسیت هم نکردم باتشکر
    با سلام شما حتما جهت بررسی های لازم به روانشناس بالینی و روانپزشک مراجعه بفرمایید

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط A.amjadd نمایش پست ها
    با سلام خدمت عزیزان

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

قبل از هر گونه داوری نیاز به بررسی دقیق حائزمی شود
    اما آنچه از ظاهر روایت شما استنباط میشود شما یک تفکر گر ترنس هستید!!

تفاوت ترنس وتفکر گر ترنس !

ترنس چیست؟ علایق و عواطف ونیاز جنسی شخص ترنس نسبت به جنس موافق خود معطوف میشود.
    تفکر گر ترنس چیست و شامل چه گروهی میشود؟ گاهی در این بین افرادی هستند که تنها دنبال کسب رضایت عاطفی از طرف جنس موافق هستند و نیاز و ارضای جنسی را در این باره لحاظ نمیکنند که افرادی با تفکر ترنس تعریف میشوند ( به دنبال مسائل جنسی با جنس موافق نیستند یا در فانتزی ها و تفکرات جنسی با هم جنس هستند ودر دنیای بیرون از آن پرهیز میکنند )
    وحالا قضاوت با شما ست که یک ترنس هستید یا تنها افکار ترنس
    در وجود شما تبدیل به ارزش شده است

واما راهکار : برای افرادی که تفکر ترنس دارند زمینه برای تغیر وضعیت به حالت عادی محیاست هرچند با مشقت
    اما فضا برای افراد ترنس محدود تر است گاهی برای درمان افراد ترنس دارو ، تزریق هورمون و روانپزشک و.......لحاظ میشود
    در نهایت نتیجه برای بعضی مطلوب واقع خواهد شد وبرای بعضی خیر

شما در حال حاضر ابتدا تشخیص دهید ترنس هستید یا تفکر ترنس دارید در هر دو صورت روانشناس بالینی گزینه اول برای
    شروع درمان است واگر مراحل بعد نیاز باشد (تزریق هورمون و......) طی درمان مطلع خواهید شد

ود حال حاضر تا درمان کامل برای ازدواج اقدام به عمل نیاورید

شاد و پیروز باشید

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط moshaver-edit نمایش پست ها
    با سلام شما حتما جهت بررسی های لازم به روانشناس بالینی و روانپزشک مراجعه بفرمایید
    سلام
    ببخشین میشه بپرسم سمت شما در سایت چی هست؟
    چون هر دوتا عنوان کاربر انجمن و مدیرکل رو باهم نشون میدین!!
    و وقتی روی نام شما کلیک کنیم سیستم پیغام میده که شما ثبت نام نکردین و پروفایلتون قابل نمایش نیست!

و بارها پای تاپیکهای قدیمی نظر دادین

استارتر بیش از ۲ ساله که انلاین نشده این یعنی به هردلیلی نخواسته پیگیر باشه و شاید اصلا راضی نیست در غیاب ایشون تاپیک ۲ سال قبلش بالا بیاد که قطعا وضعیت فعلیشم با وضعیت ۲ سال پیشش یکسان نیست

شما با اینکارتون زحمت خانم دهقان رو زیاد میکنین که مجبور باشه وقت بزاره جواب این تاپیکیهای تاریخ مصرف گذشته رو بده و درنتیجه فرصت کمتری واسه جوابگویی به تاپیکهای جدید رو داشته باشه که استارتر حاضر اماده منتظر راهنماییه

لطفا به تاریخها دقت بفرمایین
    کاربر معمولی اگه اینکارو کنه میگیم لابد تاریخهای میلادی رو بلد نیست
    اما در مورد شما که عنوان مدیرکل کنار اسمتونه قاعدتا تاریخ میلادی بلدین
    خب ۲۰۱۷ کجا ۲۰۱۹ کجا؟!!
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط delvapas2000 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشین میشه بپرسم سمت شما در سایت چی هست؟
    چون هر دوتا عنوان کاربر انجمن و مدیرکل رو باهم نشون میدین!!
    و وقتی روی نام شما کلیک کنیم سیستم پیغام میده که شما ثبت نام نکردین و پروفایلتون قابل نمایش نیست!

و بارها پای تاپیکهای قدیمی نظر دادین

استارتر بیش از ۲ ساله که انلاین نشده این یعنی به هردلیلی نخواسته پیگیر باشه و شاید اصلا راضی نیست در غیاب ایشون تاپیک ۲ سال قبلش بالا بیاد که قطعا وضعیت فعلیشم با وضعیت ۲ سال پیشش یکسان نیست

شما با اینکارتون زحمت خانم دهقان رو زیاد میکنین که مجبور باشه وقت بزاره جواب این تاپیکیهای تاریخ مصرف گذشته رو بده و درنتیجه فرصت کمتری واسه جوابگویی به تاپیکهای جدید رو داشته باشه که استارتر حاضر اماده منتظر راهنماییه

لطفا به تاریخها دقت بفرمایین
    کاربر معمولی اگه اینکارو کنه میگیم لابد تاریخهای میلادی رو بلد نیست
    اما در مورد شما که عنوان مدیرکل کنار اسمتونه قاعدتا تاریخ میلادی بلدین
    خب ۲۰۱۷ کجا ۲۰۱۹ کجا؟!!
    بله
    درست میگین فوریه 2017 کجا و آگست 2019 کجا
    وقتی تاپیک ها بالا میان دیگران توجه نمیکنن به تاریخ تاپیک وپست میزارن (مثل من )چون مسئولیت این عمل با کسیه که تاپیک قدیمی رو بالا آورده وبه نظر کاربر تاریخ تاپیک update هست که توی main page قرار داره

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)