نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: درمان خودارضایی

5286
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34260
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

درمان خودارضایی

سلام خسته نباشید من هم چند سالی این مشکل خود ارضاعی دارم و الان بیشتر شده و روی اعصابم تاثیر گذاشته و باعث شد ه که از کار ترس داشته باشم و الان ۴ سالی هر جا برای کار میرم احساس ترس دارم بعد یک روز نمیرم خواهش میکنم کمکم کنید الان ۲۴ سالم سنم میره بالا و من هیچ کار نکردم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34220
    تشکـر
    2
    تشکر شده 3 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : کمکم کنید خسته شدم احساس خودکشی دارم

فیلم پورن کمتر ببین
    یکمم غذا گرم نخور که یکم فروکش کنه میلت
    نمیدونم سطح اعتقاداتت چطوریه اما یه برنامه ایی بریز به صورت منظم رابطه جنسی داشته باشی
    برا اعتماد به نفس و مسسایل دیگم ورزش کن

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : درمان خودارضایی

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamr1371 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید من هم چند سالی این مشکل خود ارضاعی دارم و الان بیشتر شده و روی اعصابم تاثیر گذاشته و باعث شد ه که از کار ترس داشته باشم و الان ۴ سالی هر جا برای کار میرم احساس ترس دارم بعد یک روز نمیرم خواهش میکنم کمکم کنید الان ۲۴ سالم سنم میره بالا و من هیچ کار نکردم

این یک واکنش طبیعی و خدادایه و نباید باهاش مبارزه کنید ... وقتی سطح هورمونهای خون شما به حدی میرسه نیاز به انزال خواهید داشت

اگر چنین احساسی نداشته باشید یک فرد بیمار هستید و این تفکرات بچه گانه شما ربطی به خودارضایی شما نداره به تفکرات شما مربوط میشه

هر وقت تونستید با احساسات طبیعی خودتون کنار بیایت و بپذیرید مسلما زندگی شاد و بدون ترسی دارید

ولی در مورد خودارضایی قدم اول تحریک شدنه که شما میتونید در این مواقع از موقعیت و شرایط محرک فرار کنید و خودتون رو به کار دیگه ای مشغول کنید

تا با این کار اون حس و حال تحریک کم بشه ولی نمیتونید جلوی روند هورمون سازی بدنتون رو بگیرید

تنها راه حل سالم برای خودارضایی ازدواجه ... که باید شرایطش رو مهیا کنید و صبور باشید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36341
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام چند وقته کاملا ترک کردم ولی وسواس عجیبی سر این جریان بهم دست داده که مثلا اگه ناقص ارضا بشم برای مدت ها حالم شدیدا بد میشه امروز در خواب محتلم شدم ولی وقتی بیدار شدم منی از من خارج شد میخاستم ببینم این جریان همون حکم ارضا در خواب رو داره یا اینکه حکم ارضا در بیداری و خود ارضایی رو داده شاید مجبور بشم دست به کاری بزنم که اصن دوست ندارم نمیخام مث قبل بشم

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26542
    تشکـر
    319
    تشکر شده 773 بار در 518 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط قیامت نمایش پست ها
    منم وسواس دارم
    مثلا چون میخوام این خودارضایی ، خودارضایی آخرم باشه یه سری افکار اذیتم میکنه و تو انجام عمل خودارضایی خیلی سخت میگیرم و حتی برای غسل جنابت بشدت شکی میشم و ده بار خودمو میشورم
    بدبختی داریم ما
    مردم صبح تا شب با دوس دخترا یا زناشون حال میکنن ماهم روزبروز داریم دیوونه تر میشیم از دست بی کفایتی و بی فکری مسئولان و مردم
    درود
    در جواب دوست گلم
    قیامت
    و
    behnamr1371

من خودمم همین طور بودم..ولی خودم تغییر دادم..
    چون ادم با خود ارضایی خودشو دیوونه میکنه..چشماش فاتحه ش خونده میشه...زمانی هم که پیربشه دستاش میلرزه و ......

برای اینکه خودتو تغییر بدی و سراغشون نری ..
    سعی کنید فیلم پورن کمتر ببینید..تو اینترنت کمتر بیاین که وسوسه کمتری هم بشین برین واسه اون سایت های خاک بر سری

مهمترین چیز که شما رو وسوسه میکنه 1 بیکاری و نداشتن شغل هست//2..که بدترین چیز هست ..تنهایی تو خونه که ادمو وسوسه میکنه به این جور کارا..

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

درمانش یه چیزه
    خودتو سرگرم کن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)