نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: دیدن فردی که مرا از خواب بیدار میکند

1855
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34426
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

Post دیدن فردی که مرا از خواب بیدار میکند

سلام. من یک نوجوان 15 ساله هستم.همیشه احساس می کنم که هدف هایم درست نیست و دارم وقت خودم را تلف می کنم. از این که این احساس را دارم ناراحت نیستم! من ساعت های زیادی را بدون اینکه حتی غذا بخورم و یا آبی بنوشم و حتی به فعلی سرگرم باشم بی حرکت میشوم و حتی نمیدانم که چرا مثل یک بت بعضی موقع ها به هیچ چیز نمیتوانم فکر کنم. تا همین چند سال پیش علاقه شدیدی به اهل بیت و خدا داشتم. ولی از موقعی که به آنها بی احترامی کردم اینجوری شدم.اصلا هیچ چیزی نمیتواند من را آرام کند . از زندگی نا امید نیستم ولی احساس میکنم که هر لحظه ممکن است که به خودم آسیب جدی وارد کنم.شغلم بنایی است چون 3 ماهه که به مدرسه نمیروم. من به خاطر اینکه 1 سال زودتر به مدرسه رفته بودم الان اول دبیرستان هستم.در رشته ریاضی فیزیک نمره بیست را دارم.نه این که زیاد تمرین میکنم بلکه برخی از مطالب را خیلی زود درک میکنم.با حال مدرسه را ترک کردم چون احساس میکردم که کسی از اینجا ماندن من خوش نمی آید.در مدرسه خیلی مورد اذیت و آزار قرار میگرفتم. حال که مدرسه را ترک کردم اصلا پشیمان نیستم .من قبلا خیلی شاد بودم و الان هم همینجوری ام و شادم. اصلا اهل خود ارضایی و گناه نیستم و به شدت از این امر متنفرم چون میدانم اصلا لذتی ندارد. هر روز مرا کسی از خواب بیدار میکند ولی من دوباره میخوابم و اصلا مطمئن نیستم که او چه کسی است.و هر روز من کسی را در راه خود میبینم که میگوید :سلام .چرا اصلا به ما سری نمیزنی؟ درحالی که من اصلا اورا نمی شناسم. آن فرد قیافه ای روشن و یک خال دارد.قد بلند و هیکلی است. من اصلا نمیدانم او چه کسی است که اینقدر از من خوش می آید. من اصلا کاری به دین ندارم ولی به خدا اعتقاد و اعتماد دارم.
    خلاصه مشکل من این است که اصلا افرادی را میبینم که اصلا آنها را نمیشناسم ولی آنها طوری با من رفتار دارند که انگار با من رفیق هستند. و دیگر اینکه من از راندن آنها از خود بسیار ناراحت میشوم.
    ممنون اگر کمکی کنید .معذرت میخواهم ولی من خیالاتی نیستم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19861
    تشکـر
    412
    تشکر شده 505 بار در 291 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : عجیب و غریب

سلام
    شما پدرو مادر دارید؟چطور اجازه دادن مدرسه رو ترک کنید؟
    بچه ها همسن شمارو جلوشون نگیرید دوست دارن مدرسه رو ول کنن چرا خانواده شما جلوتو نگرفتن؟
    خانوادت تحصیلاتشون چقدره؟
    شادن یا افسرده ؟

3. کاربران زیر از صابیر بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34426
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : عجیب و غریب

من پدر و مادرم اصلا جلویم را نگرفتند چون با آن ها مشورت کردم در متن بالا توضیح دادم.
    خانواده من سواد در حد کلاس پنجم دارند و اصلا افسرده نیستند

5. 2 کاربران زیر از Sanshel بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد