نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: سلام مشكل دارم

2477
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34449
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام مشكل دارم

سلام خسته نياشيد من از ١٨ سالگي علاقه شديدي به سكس از عقب پيدا كردم البته من پسر هستم چند بار توي اون سن آلت چند نفرو خوردم اما سكس نكردم باهاشون الان ٢٦ سالمه و هنوز دلم مي خواد براي يك بارم كه شده از عقب سكس كنم ولي هيچوقت روم نشد اين كارو كنم ولي هيچ وقتم نتونستم بخيال اين فكر بشم چكار كنم كه علاقم نسبت به همچين سكسي از بين بره؟ بعضي وقتا فكر ميكنم كه براي يكً بار اين كارو انجام بدم شايد همين باعث بشه ديگه اين كارو نكم.... لطفا راهنمايي كنيد من خيلي دلم ميخواد با يك مرد سن بالا بخوابم و خودمو به دستش بسپارم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32059
    تشکـر
    44
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : سلام مشكل دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط Arosak نمایش پست ها
    سلام خسته نياشيد من از ١٨ سالگي علاقه شديدي به سكس از عقب پيدا كردم البته من پسر هستم چند بار توي اون سن آلت چند نفرو خوردم اما سكس نكردم باهاشون الان ٢٦ سالمه و هنوز دلم مي خواد براي يك بارم كه شده از عقب سكس كنم ولي هيچوقت روم نشد اين كارو كنم ولي هيچ وقتم نتونستم بخيال اين فكر بشم چكار كنم كه علاقم نسبت به همچين سكسي از بين بره؟ بعضي وقتا فكر ميكنم كه براي يكً بار اين كارو انجام بدم شايد همين باعث بشه ديگه اين كارو نكم.... لطفا راهنمايي كنيد من خيلي دلم ميخواد با يك مرد سن بالا بخوابم و خودمو به دستش بسپارم

یاعلی یا علی

داداش اینجور مورد ها دیدم مشکل اینه این حسی که میگی فقط دست خودته بیخیال بشی البته نظر خودمه دیدم یارو بیخیال شده سمتش نرفته فقط همین من در این باره تجربه ندارم

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25019
    تشکـر
    190
    تشکر شده 199 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    9

دوست عزیز شما دچار انحراف جنسی شدی . من خودم ادم مذهبی نیستم ولی شنیدم رو اوردن به مذهب در این مواقع می تونه کمکتون بکنه البته در کنار روانشناس یعنی اگه می تونید سعی کنید نماز بخونید و دعا کنید و حتما پیش رواشناس هم برید که بتونید مشکل انحراف جنسیتون رو برطرف کنید .
    امضای ایشان
    ... من از اینکه تو خوشبختی نه آرومم نه دلگیرم ...

... یه جوری زخم خوردم که نه می مونم نه میمیرم ..

... تمام آرزوم این بود یه رویایی که شد دردم ...

... یه بارم نوبت ما شد ببین چی آرزو کردم ...

... یه عمره با خودم میگم خدارو شکر خوشبخته ...

... خدارو شکر خوشبختی چقد این گفتنش سخته ...

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25019
    تشکـر
    190
    تشکر شده 199 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    9

دوست عزیز شما دچار انحراف جنسی شدی . من خودم ادم مذهبی نیستم ولی شنیدم رو اوردن به مذهب در این مواقع می تونه کمکتون بکنه البته در کنار روانشناس یعنی اگه می تونید سعی کنید نماز بخونید و دعا کنید و حتما پیش روانشناس هم برید که بتونید مشکل انحراف جنسیتون رو برطرف کنید .
    امضای ایشان
    ... من از اینکه تو خوشبختی نه آرومم نه دلگیرم ...

... یه جوری زخم خوردم که نه می مونم نه میمیرم ..

... تمام آرزوم این بود یه رویایی که شد دردم ...

... یه بارم نوبت ما شد ببین چی آرزو کردم ...

... یه عمره با خودم میگم خدارو شکر خوشبخته ...

... خدارو شکر خوشبختی چقد این گفتنش سخته ...

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام

مطلب شما رو خواندم, ببینید عزیز گرایش شما به این سمت 2 حالت داره از لحاظ علم روانشناختی(کاری به مسائل عقیدتی و مذهبی و قومی و نژادی.... ندارم چون در تخصص من نیست)

یا شما هم جنس گرا هستید و یا هم جنس باز که در مورد اول از نظر علمی و روانشناختی یک نوع اشتباهه در خلقت که اختلال و بیماری حساب نمیشه.

ولی مورد دوم (هم جنس باز) به شدت اختلاله و اسیب اجتمایی و روانی

ولی در هر دو صورت به شما پیشنهاد میکنم به یکی از همکاران حاذق مشاور ما در شهر خود رجوع کنید(روانشناس) تا مشکل و مسئله ذهنی شما ریشه یابی بشه و مطلب براتون روشن بشه و یا در جهت درمان قرار بگیرید در صورت وجود اختلال.

موفق باشید

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49259
    تشکـر
    17
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز.تو اگه به این کار علاقه داشتی باید همون چند سال پیش این کارا انجام میدادی. الان هم اگر دوست داری و نمیتونی بیخیال بشی حداقل با کسی انجام بده که تو را اصلا نشناسه و بعد از انجام کار دیگه نتونه تو را پیدات کنه.که بعدها دچار مشکل بشی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد