نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: امکان ابتلا به ایدز

1908
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8223
    تشکـر
    8
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy امکان ابتلا به ایدز

سلام خسته نباشید
    من چند وقت پیش به ارایشگاهی رفته بودم که با تیغ پشت گردنم رو اصلاح کردن در حین کار گردنم خراش برداشت ایا امکان اچ ای وی وجود داره? تیغ به ظاهر تمیز بود نمیدونم برای هر شخص تیغ تمیز استفاده میکردن یا نه الان از اون اتفاق پنج شش ماه گذشته و من دچار کاهش بینایی و شنوایی شدم به ایدز ارتباط داره یا خیر

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : امکان ابتلا به ایدز

سلام
    راههای خطر ابتلا به ایدز محدودند از طریق روابط جنسی هست از طریق تزریق خون آلوده به ویروس hiv است ولی اینکه از طریق یک زخم بخواهد انتقال پیدا کند احتمالش کم است چون که ویروس ایدز در محیط بیرون غیر فعال است ضمنا علائم ایدز خودش به این زودی نشان نمی دهد ضمنا برای اینکه از وسواس ذهنی ابتلا به ایدز راحت بشوید بروید آزمایش خون بدهید تا بهتان ثابت شود که ایدز ندارید حالا اگر به احتمال 0.1 درصدم مبتلا باشید ایدز در مراحل اولیه قابل درمان هست زیاد نگران نباشید

3. کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29717
    تشکـر
    201
    تشکر شده 444 بار در 250 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : امکان ابتلا به ایدز

نقل قول نوشته اصلی توسط anis79 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    من چند وقت پیش به ارایشگاهی رفته بودم که با تیغ پشت گردنم رو اصلاح کردن در حین کار گردنم خراش برداشت ایا امکان اچ ای وی وجود داره? تیغ به ظاهر تمیز بود نمیدونم برای هر شخص تیغ تمیز استفاده میکردن یا نه الان از اون اتفاق پنج شش ماه گذشته و من دچار کاهش بینایی و شنوایی شدم به ایدز ارتباط داره یا خیر
    نگرانی شما بی جهت است . انتقال این بیماری به وسیله تیغ آلوده درصد بسیار پایینی در حد هزارم دارد و زمانی اتفاق می افتد که تیغ آلوده به ویروس ایدز باشد و آلودگی آن محرز باشد و در فاصله کوتاهی از آلوده شدن با یک بیمار با بدن فرد دیگری تماس پیدا کرده باشد. این ویروس تنها در بدن فرد زنده قابل زندگی است و در هوای آزاد ازبین می رود. شما اگر اطمینان به ابتلای فردی که قبل از شما با تیغ تماس خونی داشته است به ایدز ندارید، نگران نباشید و نیاز به آزمایش هم ندارد؛ اگر چه آزمایش ساده ای دارد می توانید با مراجعه به هر پزشکی درخواست کنید.

علائم ايدز شبيه علائم سرماخوردگی مى باشد.
    امضای ایشان
    اى خدا بى تو ميسر نمى شود...

بهش نزديکتر از هميشه ات شو تا نظرش عوض شود

5. کاربران زیر از JOY بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد