نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: مشکل من

2320
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34453
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل من

سلام مشکل من از دید خیلیا شاید به نظر اصلا مشکل به نظر نرسه ولی برای من داره کم کم میشه تبدیل افسردگی
    مشکل من با چاقی نامزدم هستش.خواستگاری که اومد توی سربازیش بود و خوش تیپ شده بود و لی الان بعد یک سال خیلی چاق شده.من نمیدونستم انقدر چاق میشه
    هر چی هم با زبون نرم میگم فایده نداره میگه باشه ولی قبول نمیکنه باز تنقلات رو میخوره یه مدت با هم پیاده روی اومد بعد ولش کرد.حالا قول داده تا شهریور به ایده آل برسونه وزنش رو ولی میدونم خبری نیست. اولا انقدر خوشتیپ شده بود قدش هم بلند با افتخار توی مهمونیا باهاش میرفتم. ولی الان خجالت میکشم حتی توی خیابون باهاش راه برم
    میخوام امشب بهش بگم دیگه خجالت میکشم و اینا.دیگه برام مهم نیست به غرورش بربخوره یا نه.به نظرتون کار اشتباهی هستش این روش؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29717
    تشکـر
    201
    تشکر شده 444 بار در 250 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : مشکل من

نقل قول نوشته اصلی توسط redflower95 نمایش پست ها
    سلام مشکل من از دید خیلیا شاید به نظر اصلا مشکل به نظر نرسه ولی برای من داره کم کم میشه تبدیل افسردگی
    مشکل من با چاقی نامزدم هستش.خواستگاری که اومد توی سربازیش بود و خوش تیپ شده بود و لی الان بعد یک سال خیلی چاق شده.من نمیدونستم انقدر چاق میشه
    هر چی هم با زبون نرم میگم فایده نداره میگه باشه ولی قبول نمیکنه باز تنقلات رو میخوره یه مدت با هم پیاده روی اومد بعد ولش کرد.حالا قول داده تا شهریور به ایده آل برسونه وزنش رو ولی میدونم خبری نیست. اولا انقدر خوشتیپ شده بود قدش هم بلند با افتخار توی مهمونیا باهاش میرفتم. ولی الان خجالت میکشم حتی توی خیابون باهاش راه برم
    میخوام امشب بهش بگم دیگه خجالت میکشم و اینا.دیگه برام مهم نیست به غرورش بربخوره یا نه.به نظرتون کار اشتباهی هستش این روش؟

پژوهش جدید نشان می‌دهد که افراد متاهل در طول چند سال ابتدای پس از ازدواج، نسبت به افراد مجرد مشابه‌شان با احتمال دو برابر بیشتر ممکن است چاق شوند.

به گزارش تایم‌ آنلاین این بررسی که نتایج آن در ژورنال obesity منتشر شده است، به این قصد انجام شد که چگونگی تاثیر زندگی مشترک را بر وزن افراد تعیین کرد.
    پژوهشگران تغییرات وزن و وضعیت روابط میان 6949 نفر را در طول چند سال دنبال کردند، و یافته‌های آنها نشان داد که افرادی که ازدواج می‌کنند، و همخانه می‌شوند، با احتمال بیشتری چند کیلویی وزن اضافه می‌کنند.
    این پژوهشگران در دانشگاه کارولینای شمالی نشان دادند که زنان پس از یک سال زندگی مشترک با مردان در معرض افزایش احتمال اضافه وزن قرار می گیرند. هر مدت بیشتری از این زندگی مشترک می گذرد، احتمال افزایش وزن بیشتر می‌شود. در مورد مردان خطر چاقی تنها در بین سال اول و دوم زندگی مشترک اوج می‌گیرد.
    اما علت این افزایش وزن چیست؟
    این پژوهشگران در بخش دیگری از بررسی‌شان 1293 زوج را مورد پرسش قرار دادند.
    بر اساس یافته‌های آنها زمان غذا خوردن در مورد افرادی که زندگی مشترک دارند، نسبت به آنهایی که تنها زندگی می‌کنند، اهمیت بیشتری پیدا می‌کند و افرادی که قبلا به سالن ورزش می‌رفتند، ممکن است پس از ازدواج به همان اندازه قبل به فعالیت بدنی نپردازند.
    و شاید هم زوجین پس از ماه‌ها تلاش برای اینکه برای روز عروسی از لحاظ بدنی متناسب به نظر برسند، پس از ازدواج مدتی خود را رها می‌کنند.
    دانشمندان همچنین مدتهاست که دریافته‌اند رابطه نزدیک با یک فرد چاق، چه به عنوان دوست یا به عنوان همسر، فرد را بیشتر در معرض چاقی قرار می‌دهد.
    اما چگونه می‌توان این چرخه را متوقف کرد؟ شاید با الهام گفتن از همان شخصی که شما را به این ورطه کشانده است.
    یک بررسی در دانشگاه کنکتیکت نشان داد که اگر یکی از زوجین در یک برنامه کاهش وزن شرکت کند،‌ همسر او هم با وجودی که در این برنامه شرکت نکرده است، حدود 2.5 کیلوگرم کاهش وزن پیدا می‌کند.
    این پژوهشگران در ادامه بررسی خود سعی کردند به این سوال پاسخ دهند که آیات حمایت زوجین از یکدیگر می تواند به کاهش وزن هر دوی آنها کمک کند. بررسی مقدماتی 16 هفته‌ای آنها بر روی 20 زوج به این سوال جواب مثبت داد. در یکی از موارد همسر حمایت کننده نسبت به فردی که مشارکت‌‌کننده اصلی در بررسی بود، وزن بیشتری کم کرد.
    البته چاق شدن پس از ازدواج یک پدیده غیرقابل‌ پیشگیری نیست و نباید باعث نگرانی زوج‌ها شود.
    از طرف دیگر بررسی‌ها نشان می‌دهند که ازدواج اثرات مفید خود بر سلامتی را هم ایجاد می‌کند، مثلا عمر طولانی تر و احتمال بیشتر ترک سیگار.
    امضای ایشان
    اى خدا بى تو ميسر نمى شود...

بهش نزديکتر از هميشه ات شو تا نظرش عوض شود

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34453
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

از اول چاق بوده توی سربازی لاغر کرده بعد دوباره برگشته

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34420
    تشکـر
    15
    تشکر شده 29 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام و درود
    به جواب چندتا سوال نیاز داشتم؟
    یکی اینکه اسمش چیه؟
    دو اینکه متولد کدوم ماهه؟

و اما چرا این دوتا سوال..
    اسم::: بخاطر اینکه ،طی تحقیقاتی که من انجام دادم،و با توجه به آیات قرآنی به این نتیجه رسیدم که اسم و حروفی که در اسم وجود داره،تأثیرات خاصی رو بر روی انسان میذاره.**یعنی : بعضی از حروف موجود در اسم ، شخص رو قدبلند،لاغر، چاق و... میکنه**.
    حال اگر در اسم نامزد شما حروف چاقی وجود داشته باشه/و به احتمال 99 درصد هم وجود داره / تنها راه برای لاغریش رژیم گرفتن هست.یعنی تنها راه خوب برای ایشون روزه گرفتن به مدت یک ماه است.البته این فقط به وزن ایده آل می رسونتش ...و دائمی لاغرش نمیکنه.
    منظورم این هستش که ،اگر در اسم نامزد شما حروف چاقی وجود داره ،بایستی تحمل کنید.و یا اینکه نامزدتون یه تکانی به خودش بده.
    اگر در اسم شوهر شما ،حروف چاقی وجود داشته باشه،پس باید رژیم و ورزش قسمتی از برنامه ریزی زندگی اش باشه***توجه داشته باشید...برنامه زندگی اش...نه برنامه روزانه اش*** چرا که در این صورت ، ایشون مگر اینکه روزه گرفتن ،رژیم و ورزش رو همیشه انجام بده،وگرنه باهر خوردن هرچیزی چاق میشند.
    ولی اگر در اسمشون حروف چاقی نباشه،اگه تنقلات و چیزهای دیگه رو کنار بذاره ،مثل شیرینیجات و چربی و...میتونه به فرم نرمال برسه و ثابت در اون فرم باقی بمونه.

و اما ماه تولد:
    با توجه به تحقیقاتی که من انجام دادم،بعضی از ماه های سال، در وضعیت ظاهری انسان یعنی وضعیت پوست،قرص صورت،قد بلندی ،قد کوتاهی،چاقی،لاغری و... تاثیر میذاره.

برای همین قبل ازاینکه کار رو برخودتون سخت کنید ،چون امشب هم میخوایید که بهش بگید،من تا یک ساعت و نیم دیگه منتظر پاسخ شما جهت کمک بیشتر میمونم در صفحه شما.اگر هم که نتونستید..پس بهتره...در آرامش بهش بگید،به هرحال زندگی مشترک بهتره دیدگاه های دو طرفه ای هم داشته باشه.طوری بهش نگید که بهش بربخوره و تصمیم اشتباهی رو مثل به هم زدن نامزدی بگیره.
    اگر هم بازم قبول نکرد، بهتره از قانون آینه ای استفاده کنید...قانون آینه ای مختص خودمه که در این قانون میگه...هر حرف و یا عکس العملی نشون داد، شما هم ،همون عکس العمل رو انجام بدید تا اینکه بلاخره قبول کنه.اگر اون به لاغر کردن خودش و به خواسته شما احترام نذاشت،شما هم بعضی از خواسته هاشون رو عملی نکنید ...به نوعی تحریمش کنید..تا اینکه به خواسته تون احترام بذاره.

ولی خواهر، در کل...
    در زندگی مشترک آنچه که اهمیت داره تفاهمه.گفته شما مبنی بر این است که از همون اول عاشق تیپ و ظاهرش شده اید،نه خصوصیات درونی و تفاهم.لطفا بهتره اولویتتون رو تغییر بدید.بهتره خود واقعی شون رو بخوایید،نه آنچه که خودشما میخوایید.عشق یعنی همین.
    بهرحال سمت قبله ی خونه خودتون رو ،خودتون بهتر می دونید.
    شاد و موفق باشید.
    ویرایش توسط peyman5 : 03-24-2017 در ساعت 05:36 PM

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام

ببینید اگر این مسئله واقعا برای شما اینقدر مهمه که کلیه حسنهای دیگر ایشون رو زیر سوال میبره حتما ازدواج شما غلطه چون ممکنه دوباره چاق شوند مخصوصا بعد از ازدواج و......

با هم به یکی از همکاران حاذق ما در شهر خودتان رجوع کنید.

سپاس

دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47623
    تشکـر
    22
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

عجیبه غریبه
    احساس میکنم بعد یه مدت طولانی که ازش دور بودی الان یهویی دیدیش وگرنه آدم عادت می‌کنه مخصوصا اگر دوسش داشته باشه
    نظر من اینه و شما حق داری هر آدمی با هر هیکلی داشته باشی مجبور نیستی باهاش بمونی ...هم چنین این که دائم بهش بگی واقعا باعث انزجارش میشه و از بین رفتن اعتماد به نفسش من خواهرمم بهم بگه هم چین چیزی ناراحت میشم چه برسه به کسی که توقع دارم بپرستتم

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما دوست عزیز
    اینکه شما بخواهید نامزدتان از نظر ظاهری در شرایط بهتری باشند چیز بدی نیست اما اگر تک بعدی به ایشان نگاه کنید و اگر میزانی چاق تر شوند بخواهید از بودن با ایشان احساس عدم رضایت و یا خجالت بکشید این یعنی شما هیچ ویژگی دیگری در ایشان جز ظاهرشان مد نظرتان نیست و خب در این مورد نیاز است که حتما با دقت بیشتری پیش بروید.
    در هرصورت اگر شما دائم بخواهید با این دیدگاه به ایشان نگاه کنید و ایشان را مورد برخورد و سرزنش قرار بدهید به مرور ایشان نیز در مقابل شما واکنش نشان خواهند داد پس بهتر است نظر خودتان را در احترام بیان کنید اما به این موضوع هم دقت کنید که اگر ایشان نخواهند لاغر شوند و یا اگر بنا بر هر دلیلی از نظر ظاهری تغییر کنند آیا شما مایل به ادامه رابطه هستید چون در هرصورت این تغییرات در مسیر رشدی انسان ممکن است رخ بدهد و نه ایشان و نه هیچ فرد دیگری نمی تواند تضمین بدهد که همیشه همان گونه خواهد بود که در روز خواستگاری بوده است.
    بهتر است در این مسیر خود شما در اول به روانشناس مراجعه کنید تا معیارهای شما برای این ازدواج مورد بررسی قرار گیرد.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد