نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15

موضوع: مشکلات متعدد در شرایط ازدواج

2807
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34513
    تشکـر
    7
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکلات متعدد در شرایط ازدواج

سلام
    جوان ۲۲ ساله هستم، دانشجوی رشته کامپیوتر و تقریبا مذهبی‌ام و اهل دختربازی نیستم
    مدتی هست که فکر ازدواج ذهنم رو خیلی درگیر کرده ولی شرایط و وضعیتم به شدت نامطلوبه
    از لحاظ جسمی به خاطر یه مشکل ژنتیکی، بدن خیلی لاغری دارم طوری که پوست و استخونی بیش نیستم و بدتر اینکه که فرورفتگی بدی در قفسه سینه دارم که واقعا حتی برای خودم هم قابل تحمل نیست دیدن بدنم
    از طرفی هم قضیه‌ی کار مطرح است، من تا حالا کار نکردم ولی کار تونستم پیدا کنم ولی بخاطر تردیدهایی که که دیگران ایجاد کردن و همچنین ترسی که تو دل خودم ایجاد شد، نرفتم مثلا اساتید میگفتن فعلا درس بخون، کار همیشه هست و اگه الان بری سرکار ممکنه بعدا پشیمون بشی که به درست به اندازه توجه نکردی، چون تو یه بار فرصت درس خوندنو داری و ...
    البته هنوز میتونم کار پیدا کنم
    از طرفی هم مدت زمان طولانی‌ای هست که دچار افسردگی شدم و این منو از همه بیشتر میترسونه
    کلا اژ لحاظ مالی، جسمی و روحی داغونم
    احساس نیاز شدیدی به پیدا کردن یه همسر خوب و باایمان میکنم و خیلی دوست دارم ازدواج کنم ولی همه‌ی اینا مانع شدن واسه من
    بهرحال آدمیزاده دیگه احساس نیاز عاطفی، جنسی و ... تو همه‌ی ما هست و مطمئنا منم به چشم درمان افسردگی و حل مشکلات بهش نمیکنم و برای رفع نیازهام و اینکه بتونم در کنار همسر آرامش بگیرم بهش نیاز دارم
    تابستون قراره عمل کنم قفسه‌ی سینم رو و به من توصیه کردن که مدت زمانی رو برای خودت در نظر بگیر و یه مهلت به خودت بده تا شرایط اولیه رو به دست بیاری و این شاید یکی دو سال طول بکشه
    تحمل این مدت زمان خیلی برام عذاب‌آوره
    خلاصه نمیدونم چیکار کنم
    اصلا جرأت ندارم برای خواستگاری اقدام کنم با این شرایط
    لطفا راهنماییم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34420
    تشکـر
    15
    تشکر شده 29 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشکلات متعدد در شرایط ازدواج

سلام ودرود

دوست دختر بگیر،،،لازم نیست بدنتو بهش نشون بدی .
    ولی بهش بگو بعداً، که باید عمل شه...کسی که بتونه این شرایطو قبول کنه هست، ولی خب شاید کم باشه.

در مورد اساتید هم که باید بگم ازشون متنفرم.بی احترامی نباشه به کسی{با عرض پوزش}ولی اساتید الآن که از عقلشون استفاده نمیکنند.اونها فقط چیزایی رو به شما میگن که خودشون میخوان.

درمورد زندگی خودتون ، خودتون تصمیم بگیرید و افسار زندگیتون رو به کسایی که شما رو از آینده محروم میکنند، ندید.چون خودم یه بار ضربه اینچنینی خوردم.پس لطفا شما نفر دومی نباشید.

عمل سینه تون هم به امید خدا زود خوب بشید..

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29717
    تشکـر
    201
    تشکر شده 444 بار در 250 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman5 نمایش پست ها
    سلام ودرود

دوست دختر بگیر،،،لازم نیست بدنتو بهش نشون بدی .
    ولی بهش بگو بعداً، که باید عمل شه...کسی که بتونه این شرایطو قبول کنه هست، ولی خب شاید کم باشه.

در مورد اساتید هم که باید بگم ازشون متنفرم.بی احترامی نباشه به کسی{با عرض پوزش}ولی اساتید الآن که از عقلشون استفاده نمیکنند.اونها فقط چیزایی رو به شما میگن که خودشون میخوان.

درمورد زندگی خودتون ، خودتون تصمیم بگیرید و افسار زندگیتون رو به کسایی که شما رو از آینده محروم میکنند، ندید.چون خودم یه بار ضربه اینچنینی خوردم.پس لطفا شما نفر دومی نباشید.

عمل سینه تون هم به امید خدا زود خوب بشید..

عذر ميخوام مزاحم ميشم اما يعنى شما واقعا ميخوايد يک آدمى که 22 سال خودشون رو حفظ کردند و پاک هستند و شايد شرايط ازدواج برايشون فراهم نيست .....از راه منحرف کنيد... ايشون مذهبى هستند....

نقل قول نوشته اصلی توسط omidqsm نمایش پست ها
    سلام
    مدتی هست که فکر ازدواج ذهنم رو خیلی درگیر کرده ولی شرایط و وضعیتم به شدت نامطلوبه
    از لحاظ جسمی به خاطر یه مشکل ژنتیکی، بدن خیلی لاغری دارم طوری که پوست و استخونی بیش نیستم و بدتر اینکه که فرورفتگی بدی در قفسه سینه دارم که واقعا حتی برای خودم هم قابل تحمل نیست دیدن بدنم
    از طرفی هم قضیه‌ی کار مطرح است، من تا حالا کار نکردم ولی کار تونستم پیدا کنم ولی بخاطر تردیدهایی که که دیگران ایجاد کردن و همچنین ترسی که تو دل خودم ایجاد شد، نرفتم مثلا اساتید میگفتن فعلا درس بخون، کار همیشه هست و اگه الان بری سرکار ممکنه بعدا پشیمون بشی که به درست به اندازه توجه نکردی، چون تو یه بار فرصت درس خوندنو داری و ...
    از طرفی هم مدت زمان طولانی‌ای هست که دچار افسردگی شدم و این منو از همه بیشتر میترسونه
    احساس نیاز شدیدی به پیدا کردن یه همسر خوب و باایمان میکنم و خیلی دوست دارم ازدواج کنم ولی همه‌ی اینا مانع شدن واسه من
    بهرحال آدمیزاده دیگه احساس نیاز عاطفی، جنسی و ... تو همه‌ی ما هست و مطمئنا منم به چشم درمان افسردگی و حل مشکلات بهش نمیکنم و برای رفع نیازهام و اینکه بتونم در کنار همسر آرامش بگیرم بهش نیاز دارم
    تابستون قراره عمل کنم قفسه‌ی سینم رو و به من توصیه کردن که مدت زمانی رو برای خودت در نظر بگیر و یه مهلت به خودت بده تا شرایط اولیه رو به دست بیاری و این شاید یکی دو سال طول بکشه
    خلاصه نمیدونم چیکار کنم
    لطفا راهنماییم کنید

به نظر من فقط بايد دعا کنيد و از خدا کمک بخوايد تا خداوند کسى که واقعا همسرتانن هستند را هرچه سريعتر نصيب تان کند يا قدرت تحمل بهتون بدهد. واقعاً خوشحالم که پسرانى امثال شما همچنان در جامعه براى دختران پاک هستند.
    ویرایش توسط JOY : 03-28-2017 در ساعت 05:33 PM
    امضای ایشان
    اى خدا بى تو ميسر نمى شود...

بهش نزديکتر از هميشه ات شو تا نظرش عوض شود

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34420
    تشکـر
    15
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط JOY نمایش پست ها
    عذر ميخوام مزاحم ميشم اما يعنى شما واقعا ميخوايد يک آدمى که 22 سال خودشون رو حفظ کردند و پاک هستند و شايد شرايط ازدواج برايشون فراهم نيست .....از راه منحرف کنيد... ايشون مذهبى هستند....

جوی طرز حرف زدنتو اصلاح کن.بعدشم ، حرف رو درست بخون بعد نظر بده، سوما، بهتره ایشون رو راهنمایی کنید...اگه نمیتونید ، یه گوشه وایسید و یاد بگیرید.

از همه اینا گذشته،
    طرز تفکرتم اصلاح کن...اگه نمیتونی ایشون رو راهنمایی کنی،پاسخ صاحبنظران رو هم نقل قول نکنید.
    بیخود جبهه نگیرید ...
    این بار دومه که پاسخ مارو نقل قول میکنید،،سعی نکنید به بار سوم برسه.

از این که بگذریم ،دوست عزیز، شما هنوز خصوصیات مذهبی بودن رو نمی دونید،مذهبی بودن ، یعنی به یاد خدا بودن،و کسی که دوست دختر داشته باشه، در به یاد خدا بودنش تأثیری نداره،.خدا نگفته که یا منو انتخاب کن با بودن با بقیه رو...
    خدا فرموده خودتو از انجام گناه برحذر دار...بعدشم من به ایشون گفتم که نباید بدنتو به دیگران نشون بدی یا به دوست دخترت نشون بدی،گفتم بهش بگو که داری عمل میکنی.
    حرف زدن با دختر درباره خود،معصیت نیست...ولی انگار شما خودتون فکرتون منحرفه جوی.

و این به عنوان یه تذکره جناب جوی...
    نظرات را با دقت بخون وگرنه یاد بگیر بعد نظر بده..نه وقت منو بگیر نه بقیه.
    ویرایش توسط peyman5 : 03-28-2017 در ساعت 07:20 PM

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29717
    تشکـر
    201
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman5 نمایش پست ها
    جوی طرز حرف زدنتو اصلاح کن.بعدشم ، حرف رو درست بخون بعد نظر بده، سوما، بهتره ایشون رو راهنمایی کنید...اگه نمیتونید ، یه گوشه وایسید و یاد بگیرید.

از همه اینا گذشته،
    طرز تفکرتم اصلاح کن...اگه نمیتونی ایشون رو راهنمایی کنی،پاسخ صاحبنظران رو هم نقل قول نکنید.
    بیخود جبهه نگیرید ...
    این بار دومه که پاسخ مارو نقل قول میکنید،،سعی نکنید به بار سوم برسه.

از این که بگذریم ،دوست عزیز، شما هنوز خصوصیات مذهبی بودن رو نمی دونید،مذهبی بودن ، یعنی به یاد خدا بودن،و کسی که دوست دختر داشته باشه، در به یاد خدا بودنش تأثیری نداره،.خدا نگفته که یا منو انتخاب کن با بودن با بقیه رو...
    خدا فرموده خودتو از انجام گناه برحذر دار...بعدشم من به ایشون گفتم که نباید بدنتو به دیگران نشون بدی یا به دوست دخترت نشون بدی،گفتم بهش بگو که داری عمل میکنی.
    حرف زدن با دختر درباره خود،معصیت نیست...ولی انگار شما خودتون فکرتون منحرفه جوی.

و این به عنوان یه تذکره جناب جوی...
    نظرات را با دقت بخون وگرنه یاد بگیر بعد نظر بده..نه وقت منو بگیر نه بقیه.
    لازم به ذکر است که صحبت با يک دختر اون هم بى دليل گناه محسوب مى شود... هم چنين من فکر نميکنم که بد صحبت کرده باشم چون حتى عذرخواهى هم کردم شما هم بهتر است با دقت بخوانيد...... و همينطور من اولين بار است که پاسخ شما را نقل قول مى کنم.. ..اگر هم دقت کنيد من به ايشون راهنمايى دادم.... درست هم نيست الکى به ديگران تهمت بزنيم مطمئنم ميدونيد اين گناه است..... طرز تفکر شما مانند مشاوران غربى است و مطمئنا مورد پسند جامعه نيست.... از يک مشاور مثل شما بعيد است اينطور کنترل خودش رو از دست بده
    امضای ایشان

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34420
    تشکـر
    15
    میزان امتیاز
    0

لازم به ذکر است که صحبت با يک دختر اون هم بى دليل گناه محسوب مى شود... هم چنين من فکر نميکنم که بد صحبت کرده باشم چون حتى عذرخواهى هم کردم شما هم بهتر است با دقت بخوانيد...... و همينطور من اولين بار است که پاسخ شما را نقل قول مى کنم.. ..اگر هم دقت کنيد من به ايشون راهنمايى دادم.... درست هم نيست الکى به ديگران تهمت بزنيم مطمئنم ميدونيد اين گناه است..... طرز تفکر شما مانند مشاوران غربى است و مطمئنا مورد پسند جامعه نيست.... از يک مشاور مثل شما بعيد است اينطور کنترل خودش رو از دست بده
    دقیقا براساس کدام آیه قرآن ، صحبت کردن بایک دختر گناه است؟لطفا اون آیه رو بیارید...من حافظ قرآنم شاید اون آیه رو فراموش کرده ام.پس لطفا این آیه رو بیارید که هم برای من، و هم برای همه تفهیم بشه.
    دوما... دقیقا بگید منظورتون از بی دلیل چیه؟ما هیچ صحبتی رو بی دلیل نداریم، حتی در علم فلسفه و منطق هم ،چیزی به اسم بی دلیل وجود نداره؟پس لطفاٌ بگید منظورتون از بی دلیل چیه؟
    گفتم با دختره حرف بزنند که نیت و شرایطشون رو بهشون بگن؟؟؟ میشه درباره کلمه ی بی دلیل«کلمه ای که در علم فلسفه بی معنی است«بگید؟
    عذر خواهی شما در ابتدا برای نقل قول کردن پاسخ من بوده ، نه به بی احترامی ای که در آخر به من کرده اید.
    دقیقا شما به ایشون راهنمایی ندادید، بلکه روی حرف شما در ابتدا با پاسخ من بوده.لطفا صادق باشید.
    بله کاملاً ، تهمت زدن به دیگران گناه است ...همونطور که شما به من تهمت زدید و گفتید که من ایشون رو منحرف میکنم... وهمینطور به تهمت زدید تا اینکه گفتید ،طرز تفکر من شبیه غربی هاست...ایا پاسخ دادن با آیات قرآن شبیه تفکر غربی هاست...
    متأسفم برای طرز تفکر شما ، از شما بعید است که با مشاوران دیگر به جدل و گفتگو بپردازید...
    یادتون باشه ،کار من و امثال شما، راهنمایی کردن افراد است...اگربامن مشکلی دارید،اماده ام آنرا حلش کنیم...در غیر اینصورت مشکل سازی نکنید...و به کارتون که مشاوره دادن است بپردازید ، تا آینکه بخواهید از آب گل آلود ماهی بگیرید

و این را هم به عنوان مطلب آخر بگم، شما نه تنها به مشاوره نیاز دارید، بلکه یک عذر خواهی هم به من بدهکارید.

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32917
    تشکـر
    71
    تشکر شده 88 بار در 65 پست
    میزان امتیاز
    8

منم همین سوال رو دارم کجای قرآن گفته صحبت کردن با دختر اونم بی دلیل گناه است؟
    تو یه تاپیک گفته بودید 16 سال سن دارید لطفا هروقت ازدواج کردید بیایید به تاپیک های ازدواج به کمک مردم در این مورد بزارید افراد با تجربه نظر بدن

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32917
    تشکـر
    71
    میزان امتیاز
    8

ضمنا بگم سال های سال رو هم که دعا کنید هیچ تغییری احساس نمیکنید میتونید امتحان کنید البته عمر محدوده

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29717
    تشکـر
    201
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط ali- نمایش پست ها
    منم همین سوال رو دارم کجای قرآن گفته صحبت کردن با دختر اونم بی دلیل گناه است؟
    تو یه تاپیک گفته بودید 16 سال سن دارید لطفا هروقت ازدواج کردید بیایید به تاپیک های ازدواج به کمک مردم در این مورد بزارید افراد با تجربه نظر بدن
    ضمنا بگم سال های سال رو هم که دعا کنید هیچ تغییری احساس نمیکنید میتونید امتحان کنید البته عمر محدوده
    در بحث ديگران دخالت نکنيم.... آيه رو هم خواهم اورد.... من خودم مشاوره نميدم در اين زمينه ها از مادرم که روانشناس هستند ميپرسم..... انقدر ساده جبهه نگيريد ميدان جنگ که نيست هر کس نظر خودش رو اعلام مى کند.... خدا هم براى ايشون راه صيغه رو گذاشتند.... اگر هم دعا جواب نده يا در روز قيامت به عنوان ثواب ذخيره در مى آيد يا حکمتى در آن هست که ضررى دارد و خدا بهترش را مى دهد.... وگرنه خدا دعا را قرار نميداد بهتره ما با علم محدودمان در مورد خدا با علم نامحدودش نظر نديم
    امضای ایشان

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32917
    تشکـر
    71
    میزان امتیاز
    8

در بحث ديگران دخالت نکنيم.... آيه رو هم خواهم اورد.... من خودم مشاوره نميدم در اين زمينه ها از مادرم که روانشناس هستند ميپرسم..... انقدر ساده جبهه نگيريد ميدان جنگ که نيست هر کس نظر خودش رو اعلام مى کند.... خدا هم براى ايشون راه صيغه رو گذاشتند.... اگر هم دعا جواب نده يا در روز قيامت به عنوان ثواب ذخيره در مى آيد يا حکمتى در آن هست که ضررى دارد و خدا بهترش را مى دهد.... وگرنه خدا دعا را قرار نميداد بهتره ما با علم محدودمان در مورد خدا با علم نامحدودش نظر نديم
    انقدر گوش مردم رو با این حرفا پر نکنید ایشون فقط میتونه زحمت بکشه
    صیغه رو شما هروقت برای خواهر خودت قبول کردی بعد به یکی دیگه توصیه کن

واقعا طرز فکر سنتی دارید با اینکه یه دختر امروزی هستید
    لطفا دیگه تو این تاپیک بحثی نکنید ضمنا این که میگید از مادرتون کمک میگیرید هم دروغی بیش نیست اگر واقعا راست میگید بگید خودشون عضو بشن این سایت به مشاور هم احتیاج داره نیازی نیست شما واسطه بشید

الان این سایت شده پر از کاربران الکی مثل شما
    اگر اینا نبودن اینجا سایت بهتری بود

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29717
    تشکـر
    201
    میزان امتیاز
    8

انقدر گوش مردم رو با این حرفا پر نکنید ایشون فقط میتونه زحمت بکشه
    صیغه رو شما هروقت برای خواهر خودت قبول کردی بعد به یکی دیگه توصیه کن

واقعا طرز فکر سنتی دارید با اینکه یه دختر امروزی هستید
    لطفا دیگه تو این تاپیک بحثی نکنید ضمنا این که میگید از مادرتون کمک میگیرید هم دروغی بیش نیست اگر واقعا راست میگید بگید خودشون عضو بشن این سایت به مشاور هم احتیاج داره نیازی نیست شما واسطه بشید

الان این سایت شده پر از کاربران الکی مثل شما
    اگر اینا نبودن اینجا سایت بهتری بود

شمااينطورفکرکنيد.... مادر من انقدر آزاد نيستند بله من هنوز دين خودم رو حفظ کردم و حفظ خواهم کرد و رفتار امثال شما رو از ياد نخواهم برد اين شما هستيد که با مشاوره هاى غلط جامعه رو به سمت غربى شدن مى بريد .....اسلام و من و روانشناسان واقعى پيشنهادشان همان هست و بس .....
    امضای ایشان

12. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32917
    تشکـر
    71
    میزان امتیاز
    8

شمااينطورفکرکنيد.... مادر من انقدر آزاد نيستند بله من هنوز دين خودم رو حفظ کردم و حفظ خواهم کرد و رفتار امثال شما رو از ياد نخواهم برد اين شما هستيد که با مشاوره هاى غلط جامعه رو به سمت غربى شدن مى بريد .....اسلام و من و روانشناسان واقعى پيشنهادشان همان هست و بس .....
    من خودم اگه یه بچه 16 ساله داشتم و ازم میپرسید "تو سایت مشاوره گفتن فلان چیکار کنم؟!
    میگفتم عزیزم تو الان خودت باید درس بخونی کنکور داری اگه لازم شد یکی دیگه کمکش میکنه
    شما معلومه مطالعاتی ندارید اسلام یه دینه مال 1400 سال پیش
    شما برید مطالعه کنید اینکه پیامبر و خدا در ارتباط بودن و اینا همه الکی هست نمیدونم اینجا جاش نیست بگم لطفا چرند تحویل مردم ندید به جای چرخیدن تو این سایت برید درستون رو بخونید، من خواهرم تو همین سایت عضو هست و چهار سال از شما بزرگتره اگر طرز فکری مثل شما داشت خودم رو میکشتم

13. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29717
    تشکـر
    201
    میزان امتیاز
    8

من خودم اگه یه بچه 16 ساله داشتم و ازم میپرسید "تو سایت مشاوره گفتن فلان چیکار کنم؟!
    میگفتم عزیزم تو الان خودت باید درس بخونی کنکور داری اگه لازم شد یکی دیگه کمکش میکنه
    شما معلومه مطالعاتی ندارید اسلام یه دینه مال 1400 سال پیش
    شما برید مطالعه کنید اینکه پیامبر و خدا در ارتباط بودن و اینا همه الکی هست نمیدونم اینجا جاش نیست بگم لطفا چرند تحویل مردم ندید به جای چرخیدن تو این سایت برید درستون رو بخونید، من خواهرم تو همین سایت عضو هست و چهار سال از شما بزرگتره اگر طرز فکری مثل شما داشت خودم رو میکشتم
    فعلا که من فرزند يک روانشناس هستم که کاملا هم به اين همه چيز اشراف دارند به موقع اش هم من رو بازمى دارند از کارهايى شماهم بهتره درباره کسى که حداقل بیست سال تجربه بيشترى از شما دارند نظر نديد.... من مثل کسانى که شما در اطراف داريد نيستم که زياده روى کنم ....کسى هستم که خودم ديگران رو از اعتياد اينترنتى باز مى دارم ....از کودکى تا به حال مادرم ياحتى اولياى مدرسه يکبار هم ازم ناراضى نبوده اند چون خودم خوب مى دونم که چه زمان بايد مطالعه کنم.... بارها هم تشويق شدم از بودن در اينجا.... من کسى نيستم که تفکر و عقيده کسى رو الکى بپذيرم که شما بگيد چرند و من هم بگم چشم... تفکر شما هيچ ارتباطى به من ندارد خوشبختى الان و آينده من در گرو دستان و تفکر خودم هست نه شما.... آيه آخر سوره کافرون
    ویرایش توسط JOY : 03-29-2017 در ساعت 08:06 PM
    امضای ایشان

14. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32917
    تشکـر
    71
    میزان امتیاز
    8

آره شما درست میگی
    مادرتون حتما روان شناس هستند فقط بعدا چن تا سوال از کتابای روان شناسی دانشگاه میپرسم جواب رو بیارید
    دیگه دروغ ضایع تر از این نمیشد گفت
    تاحالا همه نظرات شما از یه دختر 16 ساله بود یهو شد یه مادر روانشناس با بیس سال سابقه
    یه روان شناس با بیس سال سابقه نمیاد بگه بشین خونه دعا کن خدا بهت زن بده

به هر حال دیگه هرچی هم بگید من جوابی نمیدم چون واقعا سطح فکر شما پایین و قابل بحث نیست

15. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30396
    تشکـر
    31
    تشکر شده 28 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    خلاصه نمیدونم چیکار کنم
    لطفا راهنماییم کنید
    سلام به خدا توکل کنید وپاکی خودتون روحفظ کنید؛اگه به درساتون وکلاسهای درسیتون لطمه نمیرسه (میتونین با نمره مثلا 12پاس کنین درساتون رو)تا زمان عملتون برین سرکار تا ازلحاظ مالی کمی بهترشه وضعیتتون؛ازدواجتون رو کمی به بعد از عملتون بندازین؛اگرواقعا میخواین زندگی خوب و همسرمناسبی داشته باشین کمر همت ببندید از یه نقطه شروع کنین به حل کردنه مشکلاتتون

16. کاربران زیر از zoli بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)