نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: دروغ در رابطه و از دست دادن همه چیز

1196
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34533
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دروغ در رابطه و از دست دادن همه چیز

باسلام و احترام

من رضا هستم از تهران و از آبان ماه سال گذشته با دختری آشنا شدم که واقعا همه چیز بینمون خوب پیش میرفت و تفاهم کامل در مورد همه چیز داشتیم
    آنقدر نقاط مشترک داشتیم و خوب توی همه چیز پیش رفتیم که خودمونم باورمون نمیشد انقدر سریع همه چیز اتفاق بیافته

از اول هم صحبتمون برای ازدواج بود و در این مدت خوب همه جوره سنجیدیم رفتار همو
    منتهی من یک اشتباه خیلی بزرگ کردم و متاسفانه به این خانوم نگفتم قبلا ازدواج ناموفقی داشتم
    البته قصد داشتم بگم ولی رابطمون هر روز قشنگ تر میشد و من میدونستم با گفتن این حقیقت ممکنه همه چیزو از دست بدم

برای همین هی امروز و فردا میکردم تا اینکه یک روز بصورت تصادفی اون خانوم متوجه ازدواج قبلی من شد
    این اتفاق مصادف با عید شد و این خانوم رفت شهرستان پیش خونوادش و از همون روز به من بی محلی میکنه و جواب پیام های منو 10 تا در میون میده
    کلی خواهش و تمنا باید بکنم تا بهم یه پیام خشک و خالی بده در صورتی که ما از صبح تا شب با هم بودیم همیشه و وابستگی شدیدی داشتیم

من در این مدت از طریق تلگرام هر جوری میدونستم ازش معذرت خواستم و ساعتها براش وویس ضبط کردم از طریق تلگرام و بهش گفتم واقعا دوستش دارم و نمیتونستم بنا به شرابط این ازدواج گذشته خودمو بهش بگم
    حتی یک بار در ایام عید به شهرشون رفتم و صبح تا غروب باهاش حضوری صحبت کردم اما رفتارش تغییری نکرد و فقط میگه این رابطه تموم شده است
    هر چقدر هم بهش میگم افراد زیادی هستن که مطلقه بودن ولی رفتن با دختر ازدواج کردن و مشکل خاصی هم ندارن گوشش بدهکار نیست و میگه این ازدواج قبلیت همش جلوی چشممه و نمیتونم باهاش کنار بیام

ولی من شدیدا دوستش دارم و توی این 2 هفته که این اتفاق افتاده واقعا از خواب و خوراک افتادم و دارم عذاب میکشم

لطفا کمکم کنید چطور میتونم مجدد دلشو نرم کنم و برش گردونم به این رابطه ؟
    چطور میشه کاری کنم بتونه با ازدواج قبلی من کنار بیاد و دوباره بهم برگرده ؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : دروغ اجباری در رابطه و حالا از دست دادن همه چیز . لطفا کمکم کنید

با سلام

شما الان دارید تاوان پنهان کاری که کردید رو پس میدین اونم پنهان کاری در چنین موضوع خیلی مهمی! من به دختر خانم حق میدم و معذرت خواهی شما بی معنی هست برای ایشون. میتونم سن دختر خانم رو بپرسم؟

بعد از این منتظر بمونید تا ایشون قضیه رو درون خودش هضم کنن. فرصت فکر کردن بهش بدین و زیاد تحت فشارش نزارین. بعد از این مدت (مثلا تا آخر ماه) ببینید نظرش در مورد رابطه چی هست. اگه جواب مثبت داد دیگه یادتون میمونه که پنهان کاری نکنید. اگر هم جواب منفی داد تجربه ای میشه براتون که من بعد در اول رابطه به ازدواج ناموفقتون اشاره کنید.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34533
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar نمایش پست ها
    با سلام

شما الان دارید تاوان پنهان کاری که کردید رو پس میدین اونم پنهان کاری در چنین موضوع خیلی مهمی! من به دختر خانم حق میدم و معذرت خواهی شما بی معنی هست برای ایشون. میتونم سن دختر خانم رو بپرسم؟

بعد از این منتظر بمونید تا ایشون قضیه رو درون خودش هضم کنن. فرصت فکر کردن بهش بدین و زیاد تحت فشارش نزارین. بعد از این مدت (مثلا تا آخر ماه) ببینید نظرش در مورد رابطه چی هست. اگه جواب مثبت داد دیگه یادتون میمونه که پنهان کاری نکنید. اگر هم جواب منفی داد تجربه ای میشه براتون که من بعد در اول رابطه به ازدواج ناموفقتون اشاره کنید.
    ممنون بابت پاسختون

ایشون 31 سالشه و دختری بود کاملا منطقی به صورتی که تمام مشکلاتمون رو با صحبت حل میکردیم
    ولی بعد این قضیه فقط حرف خودش رومیزنه و اصلا توجهی به معذرت خواهی و خواهش های من نداره

ببینید دلیل اینکه من از اول همه چیز رو نگفتم چون آشناییمون مجازی بود فکر نمیکردم اصلا قضیه جدی بشه
    و وقتی هم قضیمون جدی شد و من واقعا از تنهایی و اون عذاب روحی خلاص شده بودم نتونستم ریسک کنم و همه چیز رو از دست بدم

ولی بعد از فهمیدنشون من بارها همه چیز رو توضیح دادم و همه جوره معذرت خواستم
    حتی یک بار در هفته گذشته برای دیدنش رفتم شهرش و حضوری 7 ساعت یکسره براش صحبت کردم

بعدش 2 روز باهام خوب بود ولی بازم ازم فاصله میگیره و هیچ پیامی بهم نمیده
    مگه اینکه من صبح بخیر بهش بدم شاید جوابمو بده

همین امروز من 2 ساعت و نیم وویس براش ضبط کدم و همه چیزو بهش توضیح دادم باز
    که همه رو خونده ولی هیچ جوابی نمیده

اگر جواب منو میداد و مشارکت میکرد باهام دلم آروم میشد
    ولی اینکه پیامهای منو میبینه و هیچ جوابی نمیده منو عذاب میده

شما فرمودید بهش پیام ندم دیگه و اصرار نکنم!
    آیا این باعث نمیشه فاصلش از من بیشتر بشه و کلا منو فراموش کنه ؟؟؟

و مورد مهمی که من تا امروز فهمیدم از رفتارش اینه که میگه نمیتونم با ازدواج گذشتت کنار بیام و این همش جلوی چشممه
    چه راه کاری هست که بتونه با این قضیه کنار بیاد ؟

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

خوشبختانه ایشون در سنی نیستن که بگیم لج کرده و این حرفا. همانطورکه گفتم مدتی بهش فرصت بدید تا با قضیه کنار بیاد. همین که میگید 2/5 ساعت براش وویس فرستادم این یه نوع فشاره دیگه. الان شما هر عذری بیارید در نظر ایشون بی معنیه. یه مدت کمتر پیام بدید مثلا دو روز یکبار اونم در حد سلام و احوالپرسی که بفهمه شما خواهان ادامه رابطه هستید. جواب هم نداد ناراحت نشید.بنظر من ایشون بیشتر از پنهان کاری شما ناراحت هستن تا ازدواج قبلی.

و حالت آخر هم اینکه شاید ایشون واقعا نمیخوان با یک فرد طلاق گرفته ازدواج کنن و این حق هم براشون محفوظه. اگر هم نشد آخر دنیا نیست و دوباره میتونید عشقو پیدا کنید اما با تجربه ای که از این رابطه گرفتید!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)