نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: مسخره کردن خانواده

1466
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15415
    تشکـر
    0
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    9

مسخره کردن خانواده

سلام.من یه عادتی دارم که شاید از نظر بقیه بد باشه خودمم خیلی مایل نیستم ولی واقعا نمیتونم ترکش کنم اونم اینه که زیاد میخوابم،اکثر اوقات خواب میمونم بیدار شدن برام سختترین کار ممکنه.روشای مختلفی رو هم امتحان کردم اما کارساز نبود.اینه که از طرف خانوادم خصوصا مادر و خواهرم مورد تمسخر قرار میگیرم.چون روزای تعطیل زیاد میخابم بعدش که پا میشم با نیش و کنایه بهم میگن چقد تنبلی.من همیشه آرزو میکنم که پزشکی قبول بشم اما مامانم میگه تو که تنبلی نمیتونی.جلوی بقیه آبرومو میبرن جوری که اشکم درمیاد هرروز اینو میگن و من گریه ام میگیره چون حس میکنم براشون مهم نیستم که به ناراحتیم اهمیت نمیدن.به مامانم میگم منو ببر دکتر شاید مرضی دارم که انقد میخابم میگه نمیخاد.وقتی هم که میخابم و بیدار میشم خستگیم رفع نمیشه حتی بیشتر هم میشه.یه مدت بخاطر مشکل چشمی که داشتم اینجوری بودم حتی شدیدترش اما خداروشکر با قرص و دارو و تمرین که دکتر داد خوب شدم.واقعا نمیدونم چیکار کنم.هرچند کن خانوادم از همون بچگی منو مسخره میکردن که تبدیل شدم به یه آدم مضطرب.مثلا اینکه من از هواپیما خیلی میترسم جوری که قلبم تند میزنه خیس عرق میشم و نفس کشیدن برام سخته.اما اونا منو مسخره میکنن و میگن ترسویی.همیشه ترسمو سرکوب میکردن.میشه لطفا راه حل بدید؟ممنونم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29717
    تشکـر
    201
    تشکر شده 444 بار در 250 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : مسخره کردن خانواده

نقل قول نوشته اصلی توسط ملیحه رضایی نمایش پست ها
    سلام.من یه عادتی دارم که شاید از نظر بقیه بد باشه خودمم خیلی مایل نیستم ولی واقعا نمیتونم ترکش کنم اونم اینه که زیاد میخوابم،اکثر اوقات خواب میمونم بیدار شدن برام سختترین کار ممکنه.روشای مختلفی رو هم امتحان کردم اما کارساز نبود.اینه که از طرف خانوادم خصوصا مادر و خواهرم مورد تمسخر قرار میگیرم.چون روزای تعطیل زیاد میخابم بعدش که پا میشم با نیش و کنایه بهم میگن چقد تنبلی.من همیشه آرزو میکنم که پزشکی قبول بشم اما مامانم میگه تو که تنبلی نمیتونی.جلوی بقیه آبرومو میبرن جوری که اشکم درمیاد هرروز اینو میگن و من گریه ام میگیره چون حس میکنم براشون مهم نیستم که به ناراحتیم اهمیت نمیدن.به مامانم میگم منو ببر دکتر شاید مرضی دارم که انقد میخابم میگه نمیخاد.وقتی هم که میخابم و بیدار میشم خستگیم رفع نمیشه حتی بیشتر هم میشه.یه مدت بخاطر مشکل چشمی که داشتم اینجوری بودم حتی شدیدترش اما خداروشکر با قرص و دارو و تمرین که دکتر داد خوب شدم.واقعا نمیدونم چیکار کنم.هرچند کن خانوادم از همون بچگی منو مسخره میکردن که تبدیل شدم به یه آدم مضطرب.مثلا اینکه من از هواپیما خیلی میترسم جوری که قلبم تند میزنه خیس عرق میشم و نفس کشیدن برام سخته.اما اونا منو مسخره میکنن و میگن ترسویی.همیشه ترسمو سرکوب میکردن.میشه لطفا راه حل بدید؟ممنونم.
    سنتون رو ميتونم بدونم ممنون ميشم
    امضای ایشان
    اى خدا بى تو ميسر نمى شود...

بهش نزديکتر از هميشه ات شو تا نظرش عوض شود

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15415
    تشکـر
    0
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    9

من ۱۶ ساله هستم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29717
    تشکـر
    201
    تشکر شده 444 بار در 250 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط ملیحه رضایی نمایش پست ها
    من ۱۶ ساله هستم

عه همسنيم خوبى منم دوست صميميم مثل شماست بردنش دکتر دارو داد بايد برى روانپزشک کلا خانوادت اعتقادى به مشاور ندارند؟؟ خيلى خوبه تو خودت موافقى با دکتر اون نميرفت دکتر..... کمبود آهن ندارى؟ آزمايش خون بده معلوم ميشه
    امضای ایشان
    اى خدا بى تو ميسر نمى شود...

بهش نزديکتر از هميشه ات شو تا نظرش عوض شود

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34015
    تشکـر
    1
    تشکر شده 11 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

به مادر گفتین که این حرفاشون اذیتتون میکنه؟

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34015
    تشکـر
    1
    تشکر شده 11 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

به مادر گفتین که این حرفاشون اذیتتون میکنه؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد