نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13

موضوع: میخوام خودکشی کنم

1609
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1357
    تشکـر
    6
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

میخوام خودکشی کنم

سلام
    دانشجوی ترم 3 هستم
    از وضع زندگیم راضی نیستم. نه از درسم نه از اخلاقم نه از ظاهرم. اخلاقای بد زیاد دارم. دروغگویی پنهانکاری و ولخرجی و مسئولیت ناپذیری . متاسفانه به خود ارضایی معتاد هستم. تنها و منزوی هستم. تا حالا خیلی به خودکشی فکر کرده ام اگر ترس از عواقبش نبود تا حالا خودم رو کشته بودم. اگر میشه بهم کمک کنید.

2. 2 کاربران زیر از دوگاهه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    509
    تشکـر
    848
    تشکر شده 362 بار در 242 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : میخوام خودکشی کنم

سلام دوست عزیزم
    اینکه شما شجاعت اعتراف به اخلاقای منفیتونو دارین یک حسن خیلی بزرگیه و خیلیها قادر به این اعترافات نیستن... این نشون میده شما قدرت خارج شدن از این صفاتی که گفتین رو دارین ...
    اوضاعی که تو زندگی ناراحتتون میکنه مربوط به همین صفاته یا اوضاعه دیگه و شرایط خاصی در زندگیتونه؟ اگر بتونم خوشحال میشم کمکتون کنم.

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk
    امضای ایشان
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...
    السلام علیک یا فاطمة الزهرا ...

4. کاربران زیر از باران باران بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,186 بار در 704 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام
    تو خودت میدونی مشکلاتت کجاس .خودت میگی ازدرس نخوندن بداخلاقی و دروغگویی و.... خسته شدی . و متاسفانه به خودارضایی هم دچار شدی .این قشنگ, نشان دهند اراده ضعیف شما هست.و باعث شده حتی به خودکشی هم فکر کنی .براخودت انگار یه جهنم ساختی . خودت قشنگ داری میفهمونی که از وضع زندگی ت خسته شدی .تاخودت نخوای هیچی درست نمیشه .تصمیم بگیر کم کم اخلاقات و کارایی که داره بهت لطمه میزنه رو ترک کنی .مثل همین خودارضایی و اخلاق بد .خودت بخواه که از زندگی کردنت لذت ببری .. یه تصمیم بگیر .یه یاعلی بگو .هرجا هم کم اوردی بیا صحبت کنیم .هیچی مثل حرف زدن نمیشه .به اروزی فردایی بهتر
    یه نصیحت دوستانه :
    زندگی مثل آب توی لیوان ترک خورده میمونه,بخوری تموم میشه ,نخوری حرم میشه .از زندگیت لذت ببر چون درهرصورت تموم میشه

6. 3 کاربران زیر از a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1363
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

منم چند بار خودکشی ناموفق داشتم.اولین بار 15 سالم بود از زندگیم و جرو بحثای بیخودی و درک نکردن و تحقیرو سرکوفتای خانوادم خسته شدم رگ بازومو زدم اما نمردم با این که کلی خون ازم رفت.دومین بار سر پست تو برجک زمان خدمت تصمیم ب خودکشی گرفتم اما باز پشیمون شدم با خودم گفتم خودمو بکشم مادر بدبختم باید بیاد جواب پس بده هر چند ک میدونستم اگه الان خودمو نکشم بعدن پشیمون میشم ک همینطورو شد ا.خدمتم ک تموم شد افسردگی شدید گرفتم و رگ مچ دستمو ناجور بریدم اما بازم نمردم.الان 28 سالمه 2بار ازدواج ناموفق داشتم اولین بار ب اجبار با دختری ازدواج کردم ک بعد از عقد متوجه شدم خانوم ب بیماری صرع و گواتر مبتلاست و از هم جدا شدیم 8ماه پیش مجدد ازدواج کردم بخاطر برخی مساعل با خانومم ب مشکل برخوردیم زنم 10سال ازم کوچکتره و اخلاق ورفتارش مشکل ساز شدوالان در حال جداشدنم حالا دنبال ی راه مناسب برای خودکشی موفقم هرروز و هرشب از خدا ارزوی مرگ دارم.

8. 2 کاربران زیر از MEHDI13 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1357
    تشکـر
    6
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

باران باران جان من دانشجوی برق شریف هستم. هزار کیلومتر دورتر از خونواده ام زندگی میکنم. انتظارات خونواده و خودم هم از خودم خیلی زیاده. درسته چیزی بهم نمیگن ولی خوب اینو میتونم بفهمم . خودم هم ترجیح میدم یا همونی باشم که میخوام یا اصلا نباشم!همونطوری هم که گفتم از وضع زندگیم اصلا راضی نیستم. تا زمانی که توی شهر خودمون بودم (‌حتی اگه الان هم برم همینطوره ) نمازم قضا نمیشه ولی اینجا که هستم کلکسیونی از گناه ها رو مرتکب میشم! به قول امین خان شایدم اراده ی ضعیفی دارم . وقتی تو یه موقعیتی گیر کردی که نه راه پس داری و نه راه پیش مثلا توی درس تنها کاری که میتونی بکنی اینه که به خودت بگی ولش کن. منم همینکارو میکنم اما نه وضع درسیم بهتر میشه نه روحیه ام. دوستای زیادی هم ندارم اون هایی رم که باهاشون دوستم از هیچ لحاظ با من تناسب ندارند. خیلی احساس تنهایی میکنم. اگر هم تا الان خودکشی نکردم یکی از ترس بعدش بوده یکی هم به خاطر خونوادم.به خدا موندم چیکار کنم.

10. کاربران زیر از دوگاهه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1261
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.همين که گفتيد از عواقب خودکشي مي ترسيد يعني اينکه خدا رو داريد .کسي که خدارو داشته باشه يعني همه چيز داره با توکل به خدا همه چيز درست ميشه

12. 2 کاربران زیر از اسمان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    509
    تشکـر
    848
    تشکر شده 362 بار در 242 پست
    میزان امتیاز
    11

شما واقعا شرایط تحصیلی خوبی دارین و بهتون تبریک میگم و اینکه نمی تونید . شاید دچار عذاب وجدان شدین ! از گناهاتون توبه کنید و مثل قبل بوسیله نماز با خدا خلوت کنید . از توانایی تحصیلیتون بهره ببرید و شکرگزار باشید بابتش... اگر اطرافیان شما در حال حاضر تناسبی با شما ندارن مجبور نیستین از بین اونها دوستانی انتخاب کنین همه فکرتون رو به درستون بسپارید تا چند ساله دیگه با سرافرازی به شهرتون برگردین

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk
    امضای ایشان
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...
    السلام علیک یا فاطمة الزهرا ...

14. کاربران زیر از باران باران بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

سلام .
    من دوباره بهت میگم .بلندشو یه یاعلی بگو .به خداتوکل کن . نه بخاطر کسی .فقط بخاطر خودت .تو اعتراف میکنی به کارهات وگناهات درسته .و خوت داری میگی از این وضع خسته شدی .به نظر من .تو نیاز به یه امید یا هدف داری .که سریع از این وضعیتت خارج بشی .
    داداش گلم . نمازتو بخون .بعدش یکم بشین با خودت فکرکن .درمورد آیندت .درمورد زندگیت .اونوقت افسوس میخوری .به خدا زندگی عین برق میگذره .از الان به فکرخودت باش .نه موقعی که دیگه راه برگشتی نذاشته باشی و به قول خودمون .همه پل های پشته سرتو خراب کرده باشی .فقط بخاطر خودت
    یه بسم الله .یه هدف و امید .یه یاعلی و توکل به خدا

16. کاربران زیر از a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

سلام
    چکار کردی داداش .بیای اینجا و هی بگی من این مشکلاتو دارم .دردی رو دوا نمیکنه ها . .تصمیمتو گرفتی .نشستی فکر کنی . هر روزت داره مثل باد میره و تو همون مشکلاتو با خودت داری میبری .
    به نظر من .برای قوی کرن اراده ت و زندگی بهتر ودوری از فسردگی و هزارتا مشکل دیگه .ازجمله از لحاظ روحی .تصمیم بگیر خودارضایی رو هرچی زودتر ترکش کن .
    مثلا چکار کنی ؟ کلا فکرتو از سوی کارهایی که تو رو به شهوت میبرن .خارج کن .نمیگمت شبو روز بشین نمازو قران بخون . خودتم میدونی که نمیشه (چون اینکار مختص کساییه که از اراده خیلی بالایی برخوردارن) . خودتو با هرچیزی سرگرم کن .سعی کن تو خونه تنها نمونی . خودت دنبال سرگرمی و خنده باش .خودت دنبال دلیل واسه خندیدن بگرد .از فردا بزار مثلا برو دنبال یه ورزش .مثلا فوتسال .دومیدانی .بدنسازی .
    بیا تصمیمیم بگیر از الان یه تغیراات یا تحولی جدید تو روال زندگی خودت بدی .

من پی گیرتم ها .یادت باشه .ببینم چکار میکنی .یه کاغذ بیار از امروز تاریخ بزن .تا سه هفته دیگه .هرروزی که جلوی خودارضایی تو گرفتی .جلو اون روز یه تیک بزن و افتخار کن .هیچیزی نشدنی نیس

بازم سرمیزنم .درپناه حق

18. کاربران زیر از a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1357
    تشکـر
    6
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    از باران باران و امین عزیز متشکرم. امین جان از پریشب که به این سایت اومدم حالم خیلی بهتر شده و سعی کردم کارهایی که اذیتم میکنن رو انجام ندم. ولی یه چیزی رو هم مد نظر قرار بده. وقتی دستت میبره و زخم میشه بسته به شدت زخم شاید حتی تا هفته ها طول بکشه تا زخمت خوب بشه تازاخرشم شاید جاش بمونه حالا من روحم زخمی شده.یا علی میگم و بلند میشم اما خودت بگو وقتی گذشته ات داره جلوی چشمت رژه میره چطوری میتونی احساس ارامش کنی؟ وقتی اونقدر عذاب وجدان داری که انگار چند نفر رو کشتی چطور میتونی اروم باشی؟ شاید باورت نشه ولی من 1 ماهه که 1 ساعت خواب راحت نداشتم! با همه ی این حرفا فکر میکنم تنها کاری که میتونم بکنم همون پیشنهاد شما باشه.الان نزدیک امتحانات پایان ترمم هست تو امتحان های میان ترم که خیلی گند زدم و در طول ترم هم نمره ی زیادی رو از دست دادم الان دارم برای همون امتحان ها میخونم ولی اصلا نسبت به بهبود وضعیتم خوشبین نیستم. در ضمن الان 3 روز هست که خودارضایی نکردم. از شما هم خیلی ممنونم که گفتی پیگیر من هستید . انشاالله بیشتر با هم صحبت می کنیم.

20. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

سلام.
    خوشحالم که میشنوم تصمیم گرفتی و به خودت امید دادی .قول بهت میدم زندگیت روبه راه که شد .ازاین مشکلات که رها شدی .اونوقت به این روزها فکر میکنی و میخندی ومیگی چرا ازاول تصمیم نگرفتم خودمو عوض کنم

مشکلات گذشته که شما میگید جلوی چشمتون میاد تاثیر زیادی تو روند زندگی وهمین تصمیم عوض شدنی که گرفتی میذاره . سعی کن تو تمام روز جوری خودتو مشغول کنی که به فکر این گذشته نیوفتی .هرجور که شده .مثلا تو خونه ایی .فکرش داره میاد سراغت که فکرو ذهنتو بازم درگیر کنه .خودت نذار مثلا زود برو گوشی رو وردار با کسی حرف بزن .هرچی تو روز کمتر به گذشته فکر کنی ونذاری فکرش طرفت بیاد .خود به خود فراموش میشه

با آرزوی فردایی بهتر
    درپناه حق

21. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1286
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست من
    منم يكبار دست به جنين كار احمقانه اي زدم
    هيچكي جز خودت ضرر نمي كني

زندگي با هيچكي اونجور كه بايد نبوده
    منم الانم از زندگيم راضي نيسم
    يادمه اون وقتا حتي به خودآزاري رسيده بود
    هر وقت خيلي عصبي بودم دستهام رو با تيغ خراش مي دادم
    اما به خدا راش اين نيست

خودارضايي هم مي تونه از خيلي چيزا باشه
    و خودش هم دليل خيلي از افسردگيها هستش
    سعي كن كم كني چون مي دونم نمي توني قطع كني
    اما بعدها اگه ازدواج كني برات مشكل ساز مي شه چون از همسرت هيچ لذتي نمي بري

به مشاور مراجعخ كن
    يك دوست خوب پيدا كن

22. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1520
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام شما اگ ب زندگی بعد از مرگ اعتقاد دارید و بدونید خود کشی مساوی تا اخره اخر عمر در اتش بودن و مورد بخشش خدا قرار نگرفتن صد در صد به خود کشی فکر نمیکنی دوست عزیز خود کشی یعنی از چاله در اومدن و افتادن تو چاه .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد