نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: بین دوراهی زندگیم

892
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34779
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بین دوراهی زندگیم

سلام دوستان به یک مشکلی بر خوردم ممنون میشم راهنماییم کنید.. با یک آقا پسری آشنا شدم و قصدازدواج و داریم حتی قرار بر این شد که به به مشاوره هم رجوع کنیم تا اطمینانمون صد در صد بشه ولی این اقا پسر میگه میترسم بیام مشاوره که مبادا بگه بهم نمی خورید...من در مورد گذشته م و خانواده ام بهش گفتم و این که ی رابطه نا موفق داشتم ...تنها ترسم اینه که مبادا در اینده بخاطر صداقتم مورد سرزنش واقع بشم با و جود اینکه بعد از گفتن حقیقت سرزنشمم نکرد ولی ترس باهام هست و اینکه من وضع خانوادم زیاد نامناسب پدرم زندان مادرم مریض خلاصه پر ترسمو دلهره و همه خواستگارو رد میکنم بخاطر گذشته و خانوادم ....ولی چون این آقا پسر خیلی اسرار به موندن داره و به ثمر رسیدن این آشنایی داره برای همین مجبور شدم سوالمو اینجا مطرح کنم تا راهنمایی م کنید..ممنونم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34360
    تشکـر
    42
    تشکر شده 54 بار در 42 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : بین دوراهی زندگیم

سلام
    شرایط سختیه این مشکلاتی که شما دارید شاید الان دیده نشه و اصلا در زندگی هم از سمت پسر بخاطر زندگی دیده نشه ولی شما وقتی ازدواج میکنید تنها با یک نفر وصلت نمیکنید با یک خانواده و یک قوم ازدواج میکنید و طعنه ها و تیکه ها از سمت اطرافیان اذیتتون کنه.
    اول از همه با پسر اتمام حجت کنید و بگید که از تمام شرایط زندگیم خبر داری و با علم به این میخوایی باهام ازدواج کنی زندگی همیشه دوره نامزدی و گل و بلبل نیست نشه تو شرایط سخت زندگی مشکلاتم رو به رخم بکشی همین الان چشم هاتو وا کن و درست انتخاب کن و تمام مشکلات زندگیم رو اول زندگی دفن کن از الان یه زندگی جدید رو داریم شروع میکنیم که نمیخوام مشکلاتم تاثیری توش داشته باشه.
    اگر ایشون در تمام شرایط همراه شما باشند 70 الی 80 درصد مشکلات حله یه 20.30 درصد میمونه که باید مدارا کرد.

در پناه یکی که همیشه حواسش بهمون هست...

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

وضعیت آقا پسر چجوریه؟

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34779
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خونه و ماشین داره اخلاقشم عالی بوده تا الان و این که یه شرکت کوچیک داره شراکتی با چند تا نیرو ...نمیگم توپه ولی از زندگی من وضش بهتر

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34779
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم بابت نظرتون

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد