نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: سردمزاجی همسرم

2754
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34819
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سردمزاجی همسرم

سلام حدود1ونیم ساله ک ازدواج کردم خودم30 وهمسرم38 سالشه امابسیارسردهست وتمایلی ب رابطه نداره واین مساله برای من غیرقابل تحمله و نگرانم ک باعث سردی خودم نسبت ب همسرم بشه.البته همسرم مشکل زودانزالی" onclick="replacer_hook(55)" target="_blank" href="http://forum.moshaver.co/f147">زودانزالی هم داره آیا ممکنه این دلیلش باشه؟و من چکارمیتونم بکنم؟باتوجه ب اینکه بارهاگفتم ک سردمزاجیش باعث ناراحتیم میشه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : سردمزاجی همسرم

مشخصه و علت های مردان سرد مزاج چیست؟ سردمزاجی اصطلاح عامیانه‌ای است که در میان مردم برای مردان یا زنانی که دچار کاهش یا فقدان میل جنسی هستند، به کار می‌رود. سردمزاجی یا کاهش میل جنسی مفهومی علمی دارد و نمی‌توان به راحتی به هر کسی گفت سردمزاج. باید شرح‌حال درستی از فرد گرفته شود تا منظورش از به کار بردن این کلمه مشخص شود. هرگاه مردی که بیشتر از 20 سال سن دارد، ازدواج کند و فاصله بین دو رابطه زناشویی‌اش 10 روز یا بیشتر باشد، به او سردمزاج گفته می‌شود.

میل جنسی رابطه مستقیم با سن انسان‌ها دارد و این میل در هر 2 جنس با افزایش سن کاهش می‌یابد ولی شدت کاهش متفاوت است. اگرتناسب نسبی در نیازها و تمایلات جنسی هر دو نفر وجود داشته باشد مشکلی نیست مشکل وقتی است که یکی از طرفین هر روز تمایل به برقراری رابطه زناشویی داشته باشد و دیگری هر ماه! اینجاست که موضوع سردمزاجی یا همان کاهش میل جنسی مطرح می‌شود.

سردمزاجی 2 نوع است؛ اولیه که از همان روزهای نخستین بعد از ازدواج، مرد مایل به برقراری روابط زناشویی با فاصله زیاد است و سردمزاجی ثانویه. در این نوع مرد از ابتدا چنین مشکلی نداشته و بعدها دچار کاهش میل جنسی شده است.

کاهش میل جنسی ممکن است خفیف، متوسط یا شدید باشد. در نوع شدید ممکن است مرد ماه‌ها یا اصلا تمایلی به برقراری رابطه زناشویی نداشته باشد. سردمزاجی در آقایان خیلی زودتر آشکار می‌شود، در حالی که در زنان به‌خصوص در مراحل خفیف معمولا پنهان باقی می‌ماند.

عواملی مانند مشاغل نامناسب، مشغله فکری زیاد، مشکلات زندگی، افسردگی و اضطراب و اختلال در رابطه عاطفی با همسر از مشکلاتی هستند که به روان مرد صدمه می‌زنند و می‌توانند باعث کاهش میل جنسی او شوند. از موارد مهمی که روی میل جنسی تاثیر می‌گذارد، کاهش هورمون مردانه است. هورمون مردانه در سنین بالا به‌تدریج کاهش می‌یابد و متعاقب آن میل جنسی کمتر می‌شود ولی گاهی در افراد جوان یا میانسالان روند کاهش این هورمون سریع است و مشکل‌هایی را برای مرد پدید می‌آورد.

مردانی که کاهش میل جنسی تدریجی دارند، بهتر است سطح هورمونشان به روش آزمایشگاهی اندازه گرفته شود. یکی دیگر از مواردی که باعث کاهش میل جنسی مردان می‌شود، مصرف داروهای اعصاب است. این داروها فقط باید به وسیله پزشک تجویز شوند. در صورتی که بیماران با مصرف دارو دچار سردمزاجی شدند، باید موضوع را به پزشک اطلاع دهند و هرگز نباید خودسرانه اقدام به ترک دارو یا تغییر دوز آن کنند.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35506
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام...
    استرس و نگرانی تاثیر خیلی زیادی داره روی مزاج ادم
    امضای ایشان
    http://moayyeri.ir/

http://bimesite.ir/

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط ز.ع نمایش پست ها
    سلام حدود1ونیم ساله ک ازدواج کردم خودم30 وهمسرم38 سالشه امابسیارسردهست وتمایلی ب رابطه نداره واین مساله برای من غیرقابل تحمله و نگرانم ک باعث سردی خودم نسبت ب همسرم بشه.البته همسرم مشکل زودانزالی هم داره آیا ممکنه این دلیلش باشه؟و من چکارمیتونم بکنم؟باتوجه ب اینکه بارهاگفتم ک سردمزاجیش باعث ناراحتیم میشه
    سلام

مطلب شما را خواندم عزیز, باید عرض کنم اولین چیز حذف خونسردی شماست و عدم شانتاژ با ایشون و در گیری . چون اضطراب و در گیری حال هر دو و بخصوص ایشون رو بدتر میکند!!

دوم اینکه از گفتن و گله کردن شما هیچ مشکلی حل نمیشه!! تنها راه این هست که اولا از ایشون بخواهسد که با هم به پهلوی یکی از همکاران نرولوژیست ما برای بررسی مشکلات فیزیکی و سپس یکی از همکاران روانشناس ما با تجربه و تخصص در مشکلات جنسی رجوع کنید.

موفق باشید

با سپاس

دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

5. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    34739
    تشکـر
    35
    تشکر شده 121 بار در 88 پست
    میزان امتیاز
    0

همسرت سردمزاجه چون سنش بالاس
    مثلا من وقتی 20 سالم بود میل جنسیم فوران میکرد در حالی فقط خودارضایی میکردم
    الان خودارضاییم کمتر شده و همینطور میل جنسیم شدید کم شده
    انگیزه ای هم برا ازدواج ندارم
    میزان استرس نگرانی مشغله فکری هم میتونه تاثیر گذار باشه

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35506
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

قیامت میشه بگین الان چند سالتونه ؟؟؟
    امضای ایشان
    http://moayyeri.ir/

http://bimesite.ir/

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    34739
    تشکـر
    35
    تشکر شده 121 بار در 88 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط arash9 نمایش پست ها
    قیامت میشه بگین الان چند سالتونه ؟؟؟
    تقریبا 30

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد