نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: مشاوره برای ازدواج

806
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34839
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مشاوره برای ازدواج

با سلام و احترام خدمت شما دوستان
    از چند سال پیش شروع شد(90)، زمانی که برای گرفتن گواهی سلامت برای مسابقات ورزشی رفتم پیش پزشک...
    اونجا یه مشکل قبلی که داشتم رو به صورت اتفاقی عنوان کردم، دکتر معاینه کرد و گفت مساله ی زیاد مهمی نیست، ولی اگر مخواین مطمین بشین برین پیش متخصص..
    خلاصه بعد از مسابقات رفتم پیش متخصص و بعد از کلی آزمایش و دیگر مسایل متوجه شدم که نمی توانم به صورت طبیعی بچه دار بشم....آزمایش اسپرم من صفر بود...از این جا بود که زندگی من وارد مرحله ای دیگه ای شد..من که تازه به صورت رسمی استخدام شده بودم و برا ازدواج برنامه ریزی کرده بودم ،مسیر زندگیم تغییر کرد...دیگه با خودم گفتم ازدواج نمی کنم و شروع کردم به ادامه تحصیل..
    تو این مدت بارها بود که تصمیم به ازدواج گرفتم...خیلی با خودم سبک و سنگین می کردم که باید شرایطم رو به طرف مقابل بگم یا نه...البته می دونستم باید بگم ولی واقعا برام سخت بود....در این پنج سال چند مورد بود که رفتم جلو و تصمیم داشتم که این قضیه رو نگم،(چون مشکل من هیچ مشخصات ظاهری نداره و از نظر توانایی جنسی هم هیچ مشکلی ندارم) ولی واقعا نتونستم و برام خیلی سنگین بود که عنوان نکنم و به یک بهانه ای منصرف می شدم... آخرین مورد عاشق یکی از دانشجویام شدم، دو ترم با من کلاس داشت،نمی خوام زیاد وارد جزییاتش بشم، ولی همین قدر بگم که واسطه ی اینکه نتونستم تصمیم بگیرم، ایشان ازدواج کرد...واقعا برام سخت بود... می دونم یکسری اشتباهات داشتم، به واسطه ی اینکه می ترسیدم کسی از مشکل من باخبر بشه و یا جواب منفی بگیرم...در این مدت سعی کردم درست زندگی کنم و هیچ کار حاشیه ای نداشتم..ولی الان دیگه از زندگی مجردی خسته شدم و دوست دارم ازدواج کنم ولی واقعا نمی تونم تصمیم بگیرم با چه کسی و چطورازدواج کنم.
    ببخشید یکم پراکنده و مطالب زیادشد...مخواستم کل مسایل مرتبط با ازدواجم را در این پنج سال رو براتون توضیح بدم...در اخر به خاطر صرف وقت گرانبهایتان صمیمانه از شما تشکر می کنم
    دوستان گرامی خیلی خوشحال میشم نظرتون در رابطه با موارد زیر عنوان کنید
    1- ازدواج با یه خانمی که مشکل من رو داره(بچه دار نمیشه)...کجا بیشتر می تونم با این افراد آشنا بشم؟
    2- ازدواج با دختر خانمی که شرایط من رو بپذیره... آیا بعدا مشکلی به وجود نمیاد؟
    3- ازدواج با خانمی مطلقه و یا خانمی که همسرشون فوت شده و یه بچه زیر سه سال داره..
    اطلاعات تکمیلی :
    -- 31 سالم هست، کارمند رسمی دولت ، دانشجوی سال اخر دکتری و تدریس نیمه وقت در دانشگاه
    -- خانوادم از این قضیه اطلاعی ندارن و نمی خوام هم تا اخر بهشون بگم..
    -- من بچه رو خیلی دوست دارم و نمی تونم بدون بچه تا اخر زندگی کنم..
    -- متخصص پیشنهاد اهدا اسپرم و جنین را برای بچه دار شدن داده..

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : مشاوره برای ازدواج

سلام

مراکز همسریابی رو امتحان کردین؟ اینترنتی و حضوری

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27671
    تشکـر
    995
    تشکر شده 634 بار در 431 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام استاد عزیز
    یه سایت هایی هست همسریابی میتونین اونجا شرایطتتون رو بنویسین و فعالیت کنین
    مطمئن باشین مورد مناسب و طتبیق با شرایطتون پیدا میشه

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34839
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    با تشکر از شما
    مراکز اینترنتی رو ثبت نام کردم، ولی واقعا فضای جالبی نداره و قابل اعتماد نیست.
    ولی از مراکز حضوری اطلاعی ندارم،ممنون میشم بیشتر در این مورد اطلاع رسانی کنید

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34839
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

با سپاس از شما
    بله، یکسری مراکز همسریابی هست ولی انجا در این زمینه موفق نشدم، بیشتر دنبال مراکز حضوری هستم...

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34839
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستان کسی هست در این زمینه تجربه ای داشته باشه؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد