نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: تردید به ادامه رابطه

1618
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34928
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تردید به ادامه رابطه

سلام . دو سالی میشه با یه نفر در ارتباطم و به هم علاقه داریم (ظاهرا ) اما این رابطه داره منو خسته میکنه و دارم به دوست داشتن خودم شک میکنم . مدتی بود که به دوست داشتن اونم شک داشتم ولی فکر کنم واقعی باشه . الان مشکل رو از خودم میبینم چون هر چند وقت یکبار دچار تردید تو این رابطه میشم . هی میخوام به هم بزنم . ( قصدمون ازدواجه ) . اون شرایط ازدواج رو نداره و صادقانه بگم منم قصدشو الان ندارم . ولی نکته اینجاست که خانواده ها در جریان نیستن و این پنهانی بودن رابطه داره اذیتم میکنه .. و کلافه شدم .. خیلی دوست دارم نظر بقیه رو بدونم که واقعا جای من بودید چیکار میکرد .. چند سال صبر میکردید ؟ چون منم خودم فکر میکنم هرچی بیشتر بگذره ممکنه سخت تر بشه برام .. از طرفی بهش علاقه دارم و درکل شرایط دیوونه کننده ای رو دارم میگذرونم .
    ممنون میشم راهنمایی کنید .

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : تردید به ادامه رابطه

نقل قول نوشته اصلی توسط shado نمایش پست ها
    سلام . دو سالی میشه با یه نفر در ارتباطم و به هم علاقه داریم (ظاهرا ) اما این رابطه داره منو خسته میکنه و دارم به دوست داشتن خودم شک میکنم . مدتی بود که به دوست داشتن اونم شک داشتم ولی فکر کنم واقعی باشه . الان مشکل رو از خودم میبینم چون هر چند وقت یکبار دچار تردید تو این رابطه میشم . هی میخوام به هم بزنم . ( قصدمون ازدواجه ) . اون شرایط ازدواج رو نداره و صادقانه بگم منم قصدشو الان ندارم . ولی نکته اینجاست که خانواده ها در جریان نیستن و این پنهانی بودن رابطه داره اذیتم میکنه .. و کلافه شدم .. خیلی دوست دارم نظر بقیه رو بدونم که واقعا جای من بودید چیکار میکرد .. چند سال صبر میکردید ؟ چون منم خودم فکر میکنم هرچی بیشتر بگذره ممکنه سخت تر بشه برام .. از طرفی بهش علاقه دارم و درکل شرایط دیوونه کننده ای رو دارم میگذرونم .
    ممنون میشم راهنمایی کنید .
    سلام سن شما و ایشون چقدر هست؟ شما هم از اسم پروفایلتون ظاهرا خانم هستید!

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34928
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar نمایش پست ها
    سلام سن شما و ایشون چقدر هست؟ شما هم از اسم پروفایلتون ظاهرا خانم هستید!
    من 22
    اون یه سال بزرگتره
    بله خانمم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

من 22
    اون یه سال بزرگتره
    بله خانمم
    خب سن شما حالا زیادم نیست که مثلا از بابت سپری شدن سنتون نگران باشید اما سن آقا کمه. یعنی ایشون تا درس و سربازی و شغل رو اکی کنه لااقل 4 سال وقت لازم داره! بنظرم شما تو سن پایینی وارد رابطه شدید (20 و 21) و برای آقا پسر هم نمیشه زیاد خرده گرفت که چرا شرایط ازدواج نداره (یک جوان که احتمالا تحصیل هم کرده نمیتونه تو 23 سالگی شرایط ازدواج فراهم کنه). شما یک ضرب العجل تعیین کنید (مثلا 6 ماه) که شرایط ازدواج فراهم کنه (البته غیر ممکنه) و بعد از اون به خواستگارتون هم فکر کنید. یا اگر خیلی عاشق هستید 3-4 سال دیگه صبر کنید. نظر من زیاد موافق ادامه این رابطه نیست چون تا همینجا هم دو سال رو طی کردید. البته از شرایط آقا پسر هم اطلاعات کافی ندارم

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34015
    تشکـر
    1
    تشکر شده 11 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام. این حس رو هم دارید که رابطه تکراری و بدون هیجان شده؟

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34928
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar نمایش پست ها
    خب سن شما حالا زیادم نیست که مثلا از بابت سپری شدن سنتون نگران باشید اما سن آقا کمه. یعنی ایشون تا درس و سربازی و شغل رو اکی کنه لااقل 4 سال وقت لازم داره! بنظرم شما تو سن پایینی وارد رابطه شدید (20 و 21) و برای آقا پسر هم نمیشه زیاد خرده گرفت که چرا شرایط ازدواج نداره (یک جوان که احتمالا تحصیل هم کرده نمیتونه تو 23 سالگی شرایط ازدواج فراهم کنه). شما یک ضرب العجل تعیین کنید (مثلا 6 ماه) که شرایط ازدواج فراهم کنه (البته غیر ممکنه) و بعد از اون به خواستگارتون هم فکر کنید. یا اگر خیلی عاشق هستید 3-4 سال دیگه صبر کنید. نظر من زیاد موافق ادامه این رابطه نیست چون تا همینجا هم دو سال رو طی کردید. البته از شرایط آقا پسر هم اطلاعات کافی ندارم
    ممنون
    مسئله ی من عجله کردن برای ازدواج نیست .. اتفاقا برعکس هست
    اما اینکه نمیتونم به خانواده معرفیش کنم خیلی آزار دهندس و احساس میکنم هرچی بگذره ممکنه دل سردتر بشم.

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34928
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط zirzamin نمایش پست ها
    سلام. این حس رو هم دارید که رابطه تکراری و بدون هیجان شده؟
    بله . دقیقا همین حس رو دارم ..

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34015
    تشکـر
    1
    تشکر شده 11 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

بله . دقیقا همین حس رو دارم ..
    نقاط مشترکتون چی بوده؟ سعی کنید چیزایی که اون اوایل شما رو به هم علاقه مند کرده به همدیگه یادآوری کنید.
    اینم در نظر بگیرید آینده ای که برای خودتون ترسیم کردین نامعلومه (با توجه گفته ی شما، شرایط هر دوتون برای ازدواج مشخص نیست). پس اگه خانواده روی این مسائل حساس هستن، در جریان گذاشتنشون شرایط رو پیچیده تر میکنه.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد