نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: نداشتن علاقه

1256
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35011
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نداشتن علاقه

سلام من ۲۰ سالمه و دانشجوم و یه دختر عمو دارم که حدود ۱۷ سالشه جریان من از اونجا شروع میشه که از قدیم مرحوم مادر بزرگم گفته بود دختر عموم واسه منه ، این همیشه تو فامیل بود همه میدونستن خلاصه چند روز پیش عمم گفت به من که اسم تو روی دختر عموته اگر بهش علاقه ای داری که اقدامی بکن اگر هم حسی بهش نداری بگو شاید یکی دیگه بخاد بره خواستگاریش .. منم با توجه به این که شناختی از خانواده ی عموم داشتم و شعار های که همیشه میدادن مثلا سن دخترش که باید ۲۰ سال به بالا باشه تا شوهر بده کاملا مطمعن بودم که جوابش نه است از طرف دیگه بابا و مامان خودمم دختره رو دوس داشتن و اصلا نمی تونستم بگم نه ولی مطمعن بودم که برم خواستگاری نه میگن اینطوری هم پدرو مادرم ازم ناراحت نمی شدن هم من به وصیت مرحوم مادر بزرگم عمل کرده بودم منم دوس داشتم که نه بگن چون اصلا علاقه ای به این دختر نداشتم و با نه اونا بار این حرف نا به جا از روی دوشم واسه همیشه بلند میشد منم رفتم خواستگاری که در کمال ناباوری گفتن بله کا یعنی هر چی نقشه ریخته بودن خراب شد و الان اونا منتظر ما هستن که اقدام بعدی رو بکنیم البته اینم بگم که دختر عموم از هر لحاظ دختریه که دومی نداره اما من علاقه ای بهش ندارم ... به نظر شما‌ دوستان من چیکار کنم چه راحلی رو پیشنهاد میدید که من از این شرایط در بیام شاید اگه من قدرت نه گفتن داشتم اینطور نمیشد منتظر پاسختون هستم (( البته امیدوارم شرایطمو تو این اجتماع درک کنین)))

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

پاسخ : نداشتن علاقه

سلام
    بهتره با خود دخترعموتون صحبت کنید و به طوری ک بهش برنخوره بگین ک اونو مثه خواهر خودتون میدونین و فک میکردین نگاه اونم برادری هست و وقتی عمه ازم اینو خواستن نخواستم من نه بگم ک فکر بد درموردتون بکنن و میخواستم خودت نه بگی و ردم کنی.

فرستاده شده از LG-D855ِ من با Tapatalk

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد