نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: غریبگی افراد خانواده و حتی خودم

882
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35099
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

غریبگی افراد خانواده و حتی خودم

چند سالی هست ک به بیماری دچار شدم. صورت افراد خانواده و حتی خودم در آینه بنظرم غریبه می آید و این حالم را خیلی بد میکند بطوریکه تا مرز جنون کشیده میشود. بعلاوه یک احساس سبکی دارم مثل احساسی ک توی خواب و رویا به انسان دست می دهد ک فکر میکنم شاید شماهم گاهی اوقات تجربه کرده باشید اما این حالت همیشه و همه وقت با من است و خیلی اوقات فراموش کنم ک اتفاقی ک در روزهای گذشته برایم افتاده را در خواب دیدم یا در واقعیت انگار در زندگی من مرز بین خواب و واقعیت وجود ندارد واین حس هم روز به روز بدتر میشود. میخواهم دلیل این ها را بدانم و بدانم ک ایا علاجی دارد؟ ایا بیماری خاصی است؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : غریبگی افراد خانواده و حتی خودم

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr3 نمایش پست ها
    چند سالی هست ک به بیماری دچار شدم. صورت افراد خانواده و حتی خودم در آینه بنظرم غریبه می آید و این حالم را خیلی بد میکند بطوریکه تا مرز جنون کشیده میشود. بعلاوه یک احساس سبکی دارم مثل احساسی ک توی خواب و رویا به انسان دست می دهد ک فکر میکنم شاید شماهم گاهی اوقات تجربه کرده باشید اما این حالت همیشه و همه وقت با من است و خیلی اوقات فراموش کنم ک اتفاقی ک در روزهای گذشته برایم افتاده را در خواب دیدم یا در واقعیت انگار در زندگی من مرز بین خواب و واقعیت وجود ندارد واین حس هم روز به روز بدتر میشود. میخواهم دلیل این ها را بدانم و بدانم ک ایا علاجی دارد؟ ایا بیماری خاصی است؟
    سلام دوست عزیز

به سایت مشاور خوش اومدید

این مسئله از کی برای شما اتفاق افتاد؟ ناگهانی ؟ یا به علت یه حادثه؟ یا بعد از یه حادثه؟

و اینکه تا بحال برای رفع این مشکل به جایی مراجعه کردین؟ اگه بوده لطفا نوع تشخیص و داروهایی که براتون نوشتن رو بنویسید

لطفا سنتون، میزان تحصیلات و تعداد خواهر و برادر و سطح سواد و شغل والدین رو هم بنویسید...ممنون.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35099
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بنده 16 سال دارم و دانش آموز هستم. یک خواهر بزرگتر دارم و پدرم دبیر و مادرم خانه دار است. فکر میکنم این اتفاق ناگهانی پیش افتاده و حادثه ای ک موجب پیشامد این حس شد دعواهای شدید پدر و مادرم بود در آن زمان بود که البته مطمئن نیستم. تابحال ب پزشک مراجعه نکردم و داروی خاصی هم مصرف نمیکنم.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr3 نمایش پست ها
    بنده 16 سال دارم و دانش آموز هستم. یک خواهر بزرگتر دارم و پدرم دبیر و مادرم خانه دار است. فکر میکنم این اتفاق ناگهانی پیش افتاده و حادثه ای ک موجب پیشامد این حس شد دعواهای شدید پدر و مادرم بود در آن زمان بود که البته مطمئن نیستم. تابحال ب پزشک مراجعه نکردم و داروی خاصی هم مصرف نمیکنم.
    خیلی ممنون که پاسخ دادید

خب این مشکل شما مربوط میشه به بحث مشکلات شخصیتی...که بیشتر هم به خاطر محیط های تنش زا ( مثل دعواهای پدر و مادرتون ) ایجاد میشه

و چون گفتید که چن ساله همراه شماست بهتره در اسرع وقت ابتدا به یه روانشناس بالینی مجرب! مراجعه کنید تا دقیقا مورد بررسی قرار بگیرید

و اگر لزومی داشت ایشون شما رو به روانپزشک ارجاع بدن برای دریافت دارو

این مسئله رو با خانوادتون مطرح کنین و ازشون بخواید که حتما همراهیتون کنن

و مسئله ای نیست که بخواید ازش چشم پوشی کنید حتما پیگیر باشید و راه درمانش هم هست نگران نباشید

اما هرچی دیرتر سراغش برید سخت تر هم میشه درمانش کرد.

البته این رو هم اضافه کنم که این فقط نظر شخصی بنده هست

منتظر مشاورین سایت باشید تا بهتر راهنماییتون کنن
    ویرایش توسط رزمریم : 05-05-2017 در ساعت 05:47 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)