نمایش نتایج: از 1 به 25 از 25

موضوع: ارسال تصاویر تحریک امیز

2738
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31937
    تشکـر
    1
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

ارسال تصاویر تحریک امیز

با سلام من خواهر 24 ساله ای دارم که متوجه شدم با چند پسر دوسته عکس های از بدن خودش براشون میفرسته پیامک هاش تحریک کننده است نگرانشم از طرفی اون به شدت قابل اعتماد خانودادمه من از این موضوع واقعا ناراحتم چون اون ها از این قضیه خبر ندارند و احساس میکنم که خواهرم اون ها رو سر کار گذاشته خودشو ارضا میکنه اما کاملا از نظر ظاهر دختر با حجاب نماز خون و با خداییه نمیدونم باید عکس ها و پیام هارو نادیده بگیرم یا نماز هاشو. لطفا راهنماییم کنید لازمه به بزرگتر بگم یا نه؟

2. کاربران زیر از یه بنده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27408
    تشکـر
    554
    تشکر شده 113 بار در 88 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : تصاویر شهوت انگیز

سلام توصیه من اینه بری باهاش صحبت کنی خودت شخصا موضوع با کسی مطرح نکنید ....
    شهوت جنسی هیچ ربطی به حجاب و نماز نداره ... شهوت جدای از همه اینا هست
    غریزه جنسی در بعضی فعال هست و در بعضی فعال نیست کار خواهر شما تقریبا اشتباه هست عکس از بدنش به ان پسرها میده باید به طور صمیمی باهاش برخورد بشه حتی خودارضایی مشکل دار هست براش البته من خودم همه اینا را تجربه کردم انقدر تجربه کردم تا خودم خسته شدم الان دارم دست و پنجه نرم میکنم تا ارتباط نداشته باشم اگر تازه شروع کرده باهاش صحبت کنید
    یا اگر خواستگار داره پیشنهاد اینه ازدواج کنه .... من تصمیم دارم ازدواج کنم دست از گذشته برداشتم البته شرایط سن خواهرت ایجاد میکنه
    من هم سن خواهر شما هستم این نظر من بود دعوت کنی بیرون تو پارک و مسایل جنسی و.... براش توضیح بدی مثلا بهش بگی دوست من با کسی بوده بحث جنسی پیش کشیدن براش عکس میداده عکس بهش میدادن بعد
    پسره به دوستاش معرفی کرده عکس اندام پخش کرده و.......... ابجی هر مشکلی داشتی من درخدمت هستم و... بهش نزدیک بشی تا حرفش بهت بزنه و براش دعا کن تا عاجز بشه و رها کنه تا بدتر نشه .... منتظر نظر دوستان بمان یا حق
    امضای ایشان
    لعنت به جهانی که غمش نصیب ما شد ....

4. 2 کاربران زیر از میترا مهربوخت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط یه بنده نمایش پست ها
    با سلام من خواهر 24 ساله ای دارم که متوجه شدم با چند پسر دوسته عکس های از بدن خودش براشون میفرسته پیامک هاش تحریک کننده است نگرانشم از طرفی اون به شدت قابل اعتماد خانودادمه من از این موضوع واقعا ناراحتم چون اون ها از این قضیه خبر ندارند و احساس میکنم که خواهرم اون ها رو سر کار گذاشته خودشو ارضا میکنه اما کاملا از نظر ظاهر دختر با حجاب نماز خون و با خداییه نمیدونم باید عکس ها و پیام هارو نادیده بگیرم یا نماز هاشو. لطفا راهنماییم کنید لازمه به بزرگتر بگم یا نه؟
    سلام

آیا شما خواهر این خانم هستید یا برادر؟ خودتون چند ساله هستید؟ شما چطور از این قضیه باخبر شدید؟ آیا اتفاقی بود یا تجسس کردید؟ شما از کجا میدونید خودشو ارضا میکنه؟ ایشون قصد ازدواج دارن یا خیر؟

در ضمن اینی که میگید در ظاهر با حجاب و نماز خوان هست ولی خانواده رو سرکار گذاشته...خب نماز رو که واسه خانواده یا دوستان آشنایان نمیخوانه که...نماز و حجاب واسه آرامش خود آدم هست و نه دیگران

لطفا پاسخ بدهید

6. کاربران زیر از shahriar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط میترا مهربوخت نمایش پست ها
    سلام توصیه من اینه بری باهاش صحبت کنی خودت شخصا موضوع با کسی مطرح نکنید ....
    شهوت جنسی هیچ ربطی به حجاب و نماز نداره ... شهوت جدای از همه اینا هست
    غریزه جنسی در بعضی فعال هست و در بعضی فعال نیست کار خواهر شما تقریبا اشتباه هست عکس از بدنش به ان پسرها میده باید به طور صمیمی باهاش برخورد بشه حتی خودارضایی مشکل دار هست براش البته من خودم همه اینا را تجربه کردم انقدر تجربه کردم تا خودم خسته شدم الان دارم دست و پنجه نرم میکنم تا ارتباط نداشته باشم اگر تازه شروع کرده باهاش صحبت کنید
    یا اگر خواستگار داره پیشنهاد اینه ازدواج کنه .... من تصمیم دارم ازدواج کنم دست از گذشته برداشتم البته شرایط سن خواهرت ایجاد میکنه
    من هم سن خواهر شما هستم این نظر من بود دعوت کنی بیرون تو پارک و مسایل جنسی و.... براش توضیح بدی مثلا بهش بگی دوست من با کسی بوده بحث جنسی پیش کشیدن براش عکس میداده عکس بهش میدادن بعد
    پسره به دوستاش معرفی کرده عکس اندام پخش کرده و.......... ابجی هر مشکلی داشتی من درخدمت هستم و... بهش نزدیک بشی تا حرفش بهت بزنه و براش دعا کن تا عاجز بشه و رها کنه تا بدتر نشه .... منتظر نظر دوستان بمان یا حق
    سلام

آیا قبلا یک نفر هم شما رو نصیحت میکرد که اینکارو نکن و خوب نیست و ازین حرفا آیا قبول میکردید؟

8. کاربران زیر از shahriar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27408
    تشکـر
    554
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar نمایش پست ها
    سلام

آیا قبلا یک نفر هم شما رو نصیحت میکرد که اینکارو نکن و خوب نیست و ازین حرفا آیا قبول میکردید؟
    سلام من کسی نصیحت نکرد که بخوام قبول کنم یا نکنم من وقتی متوجه این بیماری شدن بیشتر سرزنش شدم تا بخوان نصیحت کنن و رنجش و خشم ازشون پیدا کردم و این باعث شد که هی دنبال مسکن بگردم و مصرف کنم و پنهانی انجام بدم مثلا تو سرویس بهداشتی جاهای عمومی و.......................... من نگفتم ایشون خواهرشون نصیحت کنن گفتم براش باز کنه محبتت کنه معمولا کسی که مشکل جنسی رفتاری پیدا میکنن یک مشکلاتی تو ذهن خودشان دارند ........... من این گفتم مشکلات ذهنی حل کنن ریشه اصلی مشکل پیدا کنند
    امضای ایشان

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    خب طبیعیه توی کشوری که ازادی نیست طرف پوشش رو خودش انتخاب کنه ریا بوجود میادطرف به اجبار جامعه یا برای حفظ ظاهر باحجاب میگرده ولی عکس بدنشو برا دیگران میفرسته یعنی یه چیز بدتر از بدحجابی.پس از این مسئله تعجب نکنید.حجاب ظاهر اصلا اهمیت نداره چیزی که اهمیت داره حجاب درونیه وقتی اون باشه کافیه .سعی کنید اینو به پدر و مادرتون بفهمونید که مبنای اعتماد رو بر ظاهر خواهرتون نزارن.
    از نظر من این یه مسئله شخصیه و نمیدونم شما چطور باخبر شدید ایا به حریم شخصیش وارد شدین؟اما چون اینجا اومدید و نگران ایشون هستید پیشنهاد من اینه باهاشون در مورد اعتقادشون صحبت کنید و اول مشخص کنید اعتقاد واقعیشون چیه؟
    ویرایش توسط saba95 : 05-15-2017 در ساعت 09:21 PM

11. 3 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27408
    تشکـر
    554
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    سلام
    خب طبیعیه توی کشوری که ازادی نیست طرف پوشش رو خودش انتخاب کنه ریا بوجود میادطرف به اجبار جامعه یا برای حفظ ظاهر باحجاب میگرده ولی عکس بدنشو برا دیگران میفرسته یعنی یه چیز بدتر از بدحجابی.پس از این مسئله تعجب نکنید.حجاب ظاهر اصلا اهمیت نداره چیزی که اهمیت داره حجاب درونیه وقتی اون باشه کافیه .سعی کنید اینو به پدر و مادرتون بفهمونید که مبنای اعتماد رو بر ظاهر خواهرتون نزارن.
    از نظر من این یه مسئله شخصیه و نمیدونم شما چطور باخبر شدید ایا به حریم شخصیش وارد شدین؟اما چون اینجا اومدید و نگران ایشون هستید پیشنهاد من اینه باهاشون در مورد اعتقادشون صحبت کنید و اول مشخص کنید اعتقاد واقعیشون چیه؟
    دوست عزیز اعتقاد انسان و حجاب و پوشش هیچ ربطی به شهوت درونی نداره شهوت اگر بخوای قشنگ بهش دقت کنید حیوانات گیاهان درختان و..... دارن تنها انسان شهوت نداره اعتماد ربطی به پوشش نداره خود من شخصا حجاب کامل نیست چادری نیستم شاید یک وقتی نماز نخونم مسجدنرم ولی بیماری شهوت دارم . دلیل این که این بیماری دارم برمیگرده به خلع های درونی یکی اینکه احساسات قوی هست دوم اینکه دنبال ارامش و محبت میکشتم و در روابط دنبالش بودم اما اشتباه بود حس میکردم میشه در ارتباط با خود یا رابطه نامشروع قشنگ زندگی کرد به ارامش رسید ............. اما اشتباه بودبدترین اشتباه زندگی بود هورمون بدنم هوشیار کردم فعال کردم سسیتم مغز فعال کردم و الان که متوجه اشتباه و بیماری شهوت شدم دیگه تحمل کردنش برام سخته دوست عزیز مراقب خواهرتان باشید بازم تکرار میکنم محترمانه باهاش برخورد کنید صیممانه باهاش صحبت کنید به طوری که به شما اعتماد کنه و حرف دلش بزنه بعد از اینکه صحبت کرد خودش خالی کرد احساس درونی گفت کمک کنید هر روز احساسات با شما تخلیه و این عادت بد کنار بزاره چرا که فردا روز در ازدواج دچار مشکل میشه وایشان باید از الان رو خودشان کار کنند نمی دونم چیزی از انجمن اس ا را شنیدید یا نه ؟ این انجمن خیلی ماثر هست برا ی ما که روابط نامشروع و ارتباط با خود و هم جنس بازی داریم متاهل و مجرد هم نمی شناسه از تهران داره تا مشهد اصفهان یزد و تبریز و............. شیراز فقط شهرستان کوچک هنوز ندارن و.....................سوالی بود درخدمت هستم
    امضای ایشان

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط میترا مهربوخت نمایش پست ها
    دوست عزیز اعتقاد انسان و حجاب و پوشش هیچ ربطی به شهوت درونی نداره شهوت اگر بخوای قشنگ بهش دقت کنید حیوانات گیاهان درختان و..... دارن تنها انسان شهوت نداره اعتماد ربطی به پوشش نداره خود من شخصا حجاب کامل نیست چادری نیستم شاید یک وقتی نماز نخونم مسجدنرم ولی بیماری شهوت دارم . دلیل این که این بیماری دارم برمیگرده به خلع های درونی یکی اینکه احساسات قوی هست دوم اینکه دنبال ارامش و محبت میکشتم و در روابط دنبالش بودم اما اشتباه بود حس میکردم میشه در ارتباط با خود یا رابطه نامشروع قشنگ زندگی کرد به ارامش رسید ............. اما اشتباه بودبدترین اشتباه زندگی بود هورمون بدنم هوشیار کردم فعال کردم سسیتم مغز فعال کردم و الان که متوجه اشتباه و بیماری شهوت شدم دیگه تحمل کردنش برام سخته دوست عزیز مراقب خواهرتان باشید بازم تکرار میکنم محترمانه باهاش برخورد کنید صیممانه باهاش صحبت کنید به طوری که به شما اعتماد کنه و حرف دلش بزنه بعد از اینکه صحبت کرد خودش خالی کرد احساس درونی گفت کمک کنید هر روز احساسات با شما تخلیه و این عادت بد کنار بزاره چرا که فردا روز در ازدواج دچار مشکل میشه وایشان باید از الان رو خودشان کار کنند نمی دونم چیزی از انجمن اس ا را شنیدید یا نه ؟ این انجمن خیلی ماثر هست برا ی ما که روابط نامشروع و ارتباط با خود و هم جنس بازی داریم متاهل و مجرد هم نمی شناسه از تهران داره تا مشهد اصفهان یزد و تبریز و............. شیراز فقط شهرستان کوچک هنوز ندارن و.....................سوالی بود درخدمت هستم
    عزیز من گفتم اعتماد به حجاب ربط داره؟کجای حرفم گفتم؟
    اتفاقا برعکس گفتم اعتماد رو برمبنای ظاهر فرزندشون نزارن برمبنای شناخت درست از فرزندشون بزارن(که صحبت از حجاب درونی کردم )!!
    این قسمت حرفتون رو اصلا متوجه نشدم
    شهوت اگر بخوای قشنگ بهش دقت کنید حیوانات گیاهان درختان و..... دارن تنها انسان شهوت نداره
    میگید انسان شهوت نداره؟!

14. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

سلام از کجا متوجه شدید ؟؟
    و از کجا متوجه شدید عکسها واسه خودشه؟

16. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

حرف خانم مهربوخت درست است هر چه بیشتر به شهوت میدان دهید قویتر می شود باید شما با خواهرتان خصوصی خیلی مهربان حرف بزنید و به او به گونه ای بفهمانید که این کار او عواقب و نتیجه بدی برای او دارد
    امضای ایشان

تا میتوانی دلی به دست آور
    دل شکستن هنر نمی باشد

18. کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27408
    تشکـر
    554
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    عزیز من گفتم اعتماد به حجاب ربط داره؟کجای حرفم گفتم؟
    اتفاقا برعکس گفتم اعتماد رو برمبنای ظاهر فرزندشون نزارن برمبنای شناخت درست از فرزندشون بزارن(که صحبت از حجاب درونی کردم )!!
    این قسمت حرفتون رو اصلا متوجه نشدم
    شهوت اگر بخوای قشنگ بهش دقت کنید حیوانات گیاهان درختان و..... دارن تنها انسان شهوت نداره
    میگید انسان شهوت نداره؟!
    سلام من نگفتم اعتماد به حجاب ربط داره .....
    و نگفتم که شما این صحبت کردید ...
    من دارم میگم انسان تنها مشکل شهوت عریزه جنسی نداره همه موجودات روی کره ی زمین شهوت دارن حتی انسان که بیشتر با این قسمت سروکار داره چون این از طریق محبت دو طرف در زندگی زناشویی مورد استفاده قرار میگیره زندگی که سرد باشه از نظر زناشویی زندگی نیست زندگی زیادی گرم باشه این زندگی نیست همه چیز باید یک تعادلی داشته باشه و.....
    امضای ایشان

20. کاربران زیر از میترا مهربوخت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27408
    تشکـر
    554
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    حرف خانم مهربوخت درست است هر چه بیشتر به شهوت میدان دهید قویتر می شود باید شما با خواهرتان خصوصی خیلی مهربان حرف بزنید و به او به گونه ای بفهمانید که این کار او عواقب و نتیجه بدی برای او دارد
    سلام ممنونم اقا سعید 62 سپاس که صحبت های من تایید کردید ... من نظر شخصی فقط گفتم .... همین وبس چون تجربه داشتم و دارم ...
    امضای ایشان

22. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    8

دوستان از کجا تشخیص دادید ایشون به قولتون مشکل شهوت ( غیر طبیعی) دارن؟؟
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

23. کاربران زیر از آرش67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27408
    تشکـر
    554
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش67 نمایش پست ها
    دوستان از کجا تشخیص دادید ایشون به قولتون مشکل شهوت ( غیر طبیعی) دارن؟؟
    چون کسی که مشکل شهوت غیر طبیعی دارن عکس جنسی می بنن روابط نامشروع و.......... برقرار میکنن
    بعدش اگر مشکل شهوت نداره پس برای عکس شرمگاه و..... ارسال میکنن برای جنس مخالف و......... ما قصد کمک به این خانوم هست نه چیز دیگه ای
    امضای ایشان

25. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31937
    تشکـر
    1
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

من خواهر اون خانمم . من از اون کوچیک ترم .ولی تجربم بیشتره . اتفاقی بود. میدونم که میگم خود ارضایی میکنه . پسر عمم خواستگارشه و بهش جواب مثبت داده ولی فعلا ازدواج نمیکنه

26. کاربران زیر از یه بنده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31937
    تشکـر
    1
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    سلام از کجا متوجه شدید ؟؟
    و از کجا متوجه شدید عکسها واسه خودشه؟
    یعنی من نمیفهمم فظای اطراف اون عکس خونه ماست؟؟ یا مثلا نمیدونم که اون خواهر منه؟

28. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27408
    تشکـر
    554
    میزان امتیاز
    0

من خواهر اون خانمم . من از اون کوچیک ترم .ولی تجربم بیشتره . اتفاقی بود. میدونم که میگم خود ارضایی میکنه . پسر عمم خواستگارشه و بهش جواب مثبت داده ولی فعلا ازدواج نمیکنه
    سلام سن کوچک و بزرگ ملاک نیست خواهر عزیزی که نگران خواهرت هستی اگر نمی تونی خودت باهاش صحبت کنی ببین با افراد خانوواده با کی راحت تر هست حرفاش میزنه
    ازدواج با این شرایط اصلا خوب نیست این من حس میکنم انتخاب درستی نیست
    خواهر شما کمی صبر لازم داره و محبت شهوت گرگ وحشی هست اگر بیاد سراغت لباس پاره میکنه
    خود من اینطوری بودم تو زمان مصرف وقتی میامد سراغم باید حتما انجامَش میدادم اولین قدم برای خواهر شما حذف محرک های جنسی دومین قدم ارامش سومین قدم خوب بودن محیط زندگی بدون تنش درگیری دعوا و..... اگر دوست داشتی خصوصی بهم پیام بده تا کمکت کنم .................
    من هرکمکی از دستم بر بیاد انجام میدم همین و بس نظر شخصی من این هست که جلوی کارش دوستانه بگیرید خود من روزی ده بار خوداراضایی میکردم با پوزیش مخصوص و جدید اما حالا جای این ارتباط روی زندگیم و شرایط کار میکنم شاید اگر مصرف میکردم الان تبدیل شده بودم به زباله دان های شهر اما ............... خدا کمکم کرد از مصرف جدا کرد نیروی برتر اشنا شدم اعتماد به نفس رفت بالا دارم خط میکشم رو گذشته من با همه مردا رابطه برقرار کردم اما حالا متنفرم من تو انجمن یاد گرفتم توپ بازی کنار بذارم یار بازی حذف کنم و زمین بازی برای کسی باز نذارم و خودم حریم مشخص کنم و......................
    امضای ایشان

29. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27408
    تشکـر
    554
    میزان امتیاز
    0

یعنی من نمیفهمم فظای اطراف اون عکس خونه ماست؟؟ یا مثلا نمیدونم که اون خواهر منه؟
    چرا عزیزم تشخیص میدی چرا عزیز دلم خواهرت میشناسی و..
    یک چند تا سوال ؟؟؟خواهرت چند سالش هست ؟
    تحصیلات چقدر ؟
    ارتباط با پدر چطوره ؟
    ارتباط با مادر چطور ؟
    ارتباط با شما چطور؟
    حالت عصبی هواس پرتی ترس اظطراب اینا را داره
    حس میکنی خواهر دنبال محبت باشه یا نه ؟
    چند وقته متوجه شدی خوداراضایی داره ؟؟
    هرچی درمورد خواهرت میدونی بگو ؟
    به نظرت خواهرت چطور ادمی ؟
    حس میکنی با این چیزی که متوجه شدی خواهرت کثیف هست ؟
    یا احساس نسبت به خواهرت تغییر نکرده ؟؟؟
    سوال جواب بده لطفا
    امضای ایشان

30. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : ارسال تصاویر تحریک امیز

متاسفانه شما در زندگی شخصی ایشون تجسس کردید و هر حرکت و نصیحتی از سمت شما ایشون رو حریص تر خواهد کرد

و علاوه بر حریص تر کردن ایشون راه دروغ و انکار و برای ایشون هموار میکنه ... چون ایشون در سنی قرار داره که نمیتونید رفتارشو عوض کنید

فقط میتونید به طور غیر مستقیم در این مورد اشاره کنید و گرنه نمیتونید حریم خصوصی ایشون رو نادیده بگیرید و از محیط مجازی به واقعیت ایشون رو فراری بدید

امیدوارم همه ما یاد بگیریم به اسم دلسوزی در کار دیگران فضولی نکنیم
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

31. 3 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    میزان امتیاز
    9

من هم با نظر جناب فرخ موافقم اما بدلیل احتمال حمله سایر کاربرا نتونستم بنویسم

33. کاربران زیر از shahriar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27408
    تشکـر
    554
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    متاسفانه شما در زندگی شخصی ایشون تجسس کردید و هر حرکت و نصیحتی از سمت شما ایشون رو حریص تر خواهد کرد

و علاوه بر حریص تر کردن ایشون راه دروغ و انکار و برای ایشون هموار میکنه ... چون ایشون در سنی قرار داره که نمیتونید رفتارشو عوض کنید

فقط میتونید به طور غیر مستقیم در این مورد اشاره کنید و گرنه نمیتونید حریم خصوصی ایشون رو نادیده بگیرید و از محیط مجازی به واقعیت ایشون رو فراری بدید

امیدوارم همه ما یاد بگیریم به اسم دلسوزی در کار دیگران فضولی نکنیم
    سلام اقا فرخ هر زمان از اب گل الود ماهی بگیری منفعت هست
    دو این رفتار برای ایشون سم هست مشکل ساز
    سه ما نگفتیم مستقیم باهاش صحبت کنه ما گفتیم مثلا بهش دختر همسایه اینکار کرده این شده عاقبت تا اون کمی به خودش بیاد من قصد دل سوزی کردن نیست مطمعن خواهر ایشان دلسوزی نکردن قصد فضولی نداشتن مثلا یک روز من داشتم تو اتاق فیلم ************ی میدم عمه وارد اتاق شد دید پس این فضولی ..............
    امضای ایشان

35. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

این چه حرفیه آقای شهریار....مگه خدایی نکرده ، دور از جون کاربرا وحشین که حمله کنن؟؟؟ خیلی ناراحت شدم از حرفتون.

کاش تحمل انتقاد و نظرات مخالف رو بیشتر داشته باشیم.

36. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    این چه حرفیه آقای شهریار....مگه خدایی نکرده ، دور از جون کاربرا وحشین که حمله کنن؟؟؟ خیلی ناراحت شدم از حرفتون.

کاش تحمل انتقاد و نظرات مخالف رو بیشتر داشته باشیم.
    منظور من واضحه لطفا حاشیه نروید. ممنون

38. کاربران زیر از shahriar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

39. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

منظور من واضحه لطفا حاشیه نروید. ممنون
    منظور واضح رو باید با کلمات صحیح ادا کرد...نشون دهنده ی شخصیت و احترام متقابله.

40. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

41. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    8

نتونستید یا نخواستید
    کیبورد رو که از شما نگرفتن از خودتون دفاع کنید
    جای گلایه و اعتراض نیست مگر در مقابل توهین
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

42. کاربران زیر از آرش67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)