نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13

موضوع: دوستی رو ادامه بدم یا نه ؟

2077
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1390
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستی رو ادامه بدم یا نه ؟

با سلام خدمت همه دوستان
    نمیدونم از کجا شروع کنم ولی اول ماجرا رو می گم بعد ازتون کمک می خوام
    من آدمی هستم که با وجود کار اما درآمد کافی برای تشکیل خانواده رو ندارم از طرفی در خانواده ای بزرگ شدم که از نظر مالی در حد خوبی بودن. با این حال تا کنون سعی کردم سلامت جسمی و روانی خودم رو حفظ کنم و خدا رو شکر تا کنون نه لب به انواع مشروبات زدم نه انواع دخانیات رو استفاده کردم نه با دختری رابطه جنسی داشتم
    مدتی قبل با دختری توی دانشگاه آشنا شدم دختری که واقعا از نظر نجابت همتا ندارد اول آشنایی بیشتر جنبه درسی داشت و بیشتر برای رفع مشکل درسی با هم بودیم توی همین رفت و آمد ها متوجه شدم که توی زندگی مشکلاتی دارد
    این رابطه تداوم پیدا کرد که الان به یک رابطه عاشقانه تبدیل شده حتی بارها من لبهای این دختر رو بوسیدم.
    این دختر از نظر زیبایی و نجابت هیچ کم و کسری ندارد حتی علاقه شدیدی به من پیدا کرده اما من از ادامه این رابطه به این دو دلیل می ترسم
    دلیل بی اهمیت تر که قابل کنترل هست همین سالم موندن و نداشتن رابطه جنسیه که تلاش خودم رو می کنم که پامو از این فراتر نزارم
    اما دلیلی که از اون میترسم عدم موافقت خانواده ام برای ازدواج با اونه چون خانواده من اکثرا در رفاه بودن در صورتی که اون در یک خانواده ضعیف تر زندگی می کند
    از طرفی اگر ترکش کنم می ترسم به اون صدمه روحی وارد بشه و چون دوستش دارم دلم نمیاد باهاش این کار رو بکنم
    حالا که همه چیزو براتون گفتم می خوام ازتون راهنمایی بگیرم به نظر شما من به این رابطه ادامه بدم یا این رابطه رو به اتمام برسونم ؟ و اگه ادامه بدم و به یکی از این دو مشکل برخورد کنم چطوری مشکل رو برطرف کنم
    ممنون میشم راهنماییم کنین
    ویرایش توسط Saeed_sekte : 12-16-2013 در ساعت 04:05 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1215
    تشکـر
    21
    تشکر شده 56 بار در 36 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : نمیدانم خیر است یا شر

شما به عنوان يه مرد نبايد با احساسات يه دختر بازى كنى درصورتى كه واقعا ايشون رو واسه ازدواج انتخاب كردى ميتونى خانوادتو راضى كنى درغير اينصورت زودتر اين رابطه رو تموم كن تا ايشون وابسته نشن. دخترا خيلى احساساتى برخورد ميكنن ولى شما كه اينجور نيستى نبايد كار غير شرعى انجام ميدادى!

3. 2 کاربران زیر از شادى بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,186 بار در 704 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام .

اولا. شما بیش از حد جلو رفتی . دختر مردم رو عاشق خودتون کردید .رابطه عاطفی باهاش برقرار کردید (منظورم همون لب هست ) اونوقت میگید ممکنه خانواده ام قبول نکنن . این نشد مردونگی .

مردم احساس دارن . وقتی کسی رو به خودت وابسته میکنی یا عشق خودت میکنی . دیگه دربرابرش مسولی ( دربرابر احساساتش و....)

بعدش اگه دوسش داری و اونهم دوستت داره . پس بامردونگی .پاش به ایست .

ایشالا موفق باشید.

5. کاربران زیر از a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1424
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ا سلام من زنی 35 ساله ام کارمندم و با همسرم سالهاست اختلاف دارم اما بخاطر دو فرزندم نمیتونم از او جدا شم. طی حدودا 10 سالی به مشاوره های مختلفی هم مراجعه کردم.به اتفاق همگی به طور مستقیم یا غیر مستقیم به من پیشنهاد جدایی دادند. ولی من بخاطر فرزندان دلبندم در کنار او به سر کردم. به مدت 6 ماهی هم با پیشنهاد مشاورم تحت درمان روان پزشک با قرصهای فلوکستین 20 قرار گرفتم. اضطرابهای گذشته ام بهتر شده اما احساس حقارت و کمی اعتماد به نفس شدیدی در من پیدا شده حالم خوب نیست. چون همسرم مرا درک نمیکند فکر کردم احتیاج به یک دوست دارم و به خودم اجازه دادم که وارد چت روم شوم تا با کسی آشنا شوم هم درد دل کنم هم از احساس تنهایی در بیایم. دو روزی با دو نفر چت کردم بد نبود اما چند روز گذشته با یک پزشک آشنا شدم که از همسرش 2 سال است که جدا شده است. یک پسر 7 ساله دارد و او هم به دنبال کسی برای صحبت کردن میگردد. با شماره تلفنی که به من داد تماس گرفتم و اس ام اس دادم. به مدت دو روز اصلا صحبتهای بی ربط یا بی ادبانه بین ما رد وبدل نشد. با اینکه من شک دارم که او پزشک بوده باشد یا نه ولی از اس دادن به او خوشم می آمد. ترسیدم در من احساس غیر عرف بوجود بیاید به او اس ام دادم که به خاطر بچه هام و آینده آنها دیگر به ادامه ی این نوع ارتباط راضی نیستم. او هم با حمایت و تشویق با این امر موافقت کرد. الآن همش فکر میکنم تنها روزنه همدردی با یک هم شان خودم را از دست داده ام . به نظر شما کدام مرحله را اشتباه بیشتری کرده ام؟ متشکرم.
    ویرایش توسط معصومه غلامی : 12-17-2013 در ساعت 07:31 PM

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

سلام .

معصومه خانم .مشکلتون رو در صفحه خودتون بازگو کنید . این صفحه مختص مشکل آقای سعید هست .با تشکر

8. کاربران زیر از a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1390
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط amin نمایش پست ها
    سلام .

اولا. شما بیش از حد جلو رفتی . دختر مردم رو عاشق خودتون کردید .رابطه عاطفی باهاش برقرار کردید (منظورم همون لب هست ) اونوقت میگید ممکنه خانواده ام قبول نکنن . این نشد مردونگی .

مردم احساس دارن . وقتی کسی رو به خودت وابسته میکنی یا عشق خودت میکنی . دیگه دربرابرش مسولی ( دربرابر احساساتش و....)

بعدش اگه دوسش داری و اونهم دوستت داره . پس بامردونگی .پاش به ایست .

ایشالا موفق باشید.
    ممنونم امین جان باور کن من خودم روز اول نمی خواستم این اتفاق بیفته مثل اون کسی بودم که نفهمیدم چطوری وارد این چاه شدم از طرفی این اولین تجربه من بود و نمی دونستم چی کار باید بکنم و چی کار نباید انجام بدم
    اون دختر هم دختر خیلی خوبیه من بیشتر برای خودم برای اون دختر می ترسم چون واقعا کسی بوده که به من اعتماد کرده دختری که روز اول از دست من عصبانی شد که چرا با دختری دست دادم و وقتی باهاش صحبت کردم قانع شد
    اما از طرفی هم جلب رضایت پدر و مادرم برای من خیلی مهمه چون دلم نمی خواد کسی که در آینده به عنوان همسر توی خونه من بیاد رو پدر و مادرم به چشم یک دختر بد نگاه کنن اگر پایندیی به این اصل نداشتم این دختر واقعا یک دختر نمونه برای زندگیه
    دلیل اینکه الان به این فکر افتادم اینه که بیشتر از این توی این چاه فرو نریم چون به هر حال از قدیم گفتن ضرر رو هر وقت جلوشو بگیری منفعته

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1390
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شادى نمایش پست ها
    شما به عنوان يه مرد نبايد با احساسات يه دختر بازى كنى درصورتى كه واقعا ايشون رو واسه ازدواج انتخاب كردى ميتونى خانوادتو راضى كنى درغير اينصورت زودتر اين رابطه رو تموم كن تا ايشون وابسته نشن. دخترا خيلى احساساتى برخورد ميكنن ولى شما كه اينجور نيستى نبايد كار غير شرعى انجام ميدادى!
    شادی جان درکتون می کنم من خودم هم دلم نمی خواست این اتفاق بیفته و برای همین الان به این فکر افتادم تا اتفاق بدتری بین ما نیفتاده
    باور کن روز اول قصدی برای ازدواج نداشتم و فقط در حد یک همکلاسی ساده با اون برخورد می کردم نمی دونم که چطور این اتفاقها بین ما افتاد
    اگه بخوام به این رابطه پایان بدم به نظرت چطوری پایان بدم که اون دختر هم صدمه نبینه و هم اگه در آینده که موقعیت ازدواج پیدا کردم و تونستم خانوادمو راضی کنم اون موقع منو قبول کنه (چون شما خودت هم دختری شاید بهتر بتونی کمکم کنی)

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

سلام .

حالا میخواید چکار کنید .ازکجا میدونید صددرصد خانواده تون مخالفت میکنن ؟

بعدش میخواید به اون دختر چی بگید اگه جواب خانواده تون نه بود ؟

اگه واقعا دوسش داری پاش می ایستی و خانواده ت هم به هرشکلی (باتوجه به عزیزبودن شما و زرنگی شما که خانواده تون رو متقاعد کنید)
    متقاعد میکنی .قبول داری یا نه ؟

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1215
    تشکـر
    21
    میزان امتیاز
    11

درصورتى كه قلبا راضى به اين ازدواج هستيد تمام سعى خودتون رو بكنيد تا خانوادتون متقاعد بشن و رضايت بدن. و اكه موفق نشدين اين رابطه رو واسه هميشه تموم كنيد وبه اون خانم هم علتشو توضيح بديد ونخواين كه اين مساله رو به دليل جلب رضايت كش بدين.

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1077
    تشکـر
    50
    تشکر شده 87 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    11

من یه بار عاشق شدم اونم بدجور اما طرف مقابلم خیلی رفتار بدی باهام داشت و همین باعث شد که کم کم با این که هنوزم دوسش دارم ازش سرد بشم و هر وقت یادش می افتم یاد اون رفتارش می افتم و خوشحال میشم که بالاخره تموم شد.
    آقا سعید تا جایی که میتونی برای رسیدن بهش تلاش کن
    کم کم خانوادت میفهمن که چقدر دختر خوبیه
    اگه نمی تونی اونو از خودت دلسرد کن چون من درد کشیده ام اگه راحت بهش بگی نمیشه بهم برسیم حسابی آسیب میبینه حتی اگه حرفت کاملا منطقی باشه

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1390
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شادى نمایش پست ها
    درصورتى كه قلبا راضى به اين ازدواج هستيد تمام سعى خودتون رو بكنيد تا خانوادتون متقاعد بشن و رضايت بدن. و اكه موفق نشدين اين رابطه رو واسه هميشه تموم كنيد وبه اون خانم هم علتشو توضيح بديد ونخواين كه اين مساله رو به دليل جلب رضايت كش بدين.
    شادی جان من هم به همین فکر هستم ولی الان موقعیت اینو ندارم که به خانوادم بگم و الا بازم به خانوادم این پیشنهاد رو میدادم چون به هر حال همه جوره این دختر رو قبول دارم

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1215
    تشکـر
    21
    میزان امتیاز
    11

ميتونم علت نداشتن موقعيت رو بدونم؟ شايد شما سختش ميكنى

16. کاربران زیر از شادى بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1390
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اول از همه کار
    من کار درست و حسابی ندارم
    بعدش سرمایه
    برای شروع زندگی یک سرمایه ای لازمه که من ندارم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)