نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: رابطه های مجازی همسرم

2688
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1391
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطه های مجازی همسرم

سلام من ۲۹سالم ویه دختر۱۱ساله دارم سال۷۹ازدواج کردم تقریبا دوسال هست که باهمسرم مشکل دارم وهر کاری میکنم درست نمیشه مشکلمون از چت کردن همسرم شروع شد اوایل خبر نداشتم که میچته حتی از نت وکامپیوتر چیزی نمی فهمیدم تا اینکه یه روز متوجه شدم چت میکنه باخانوم ها کاریش نداشتم چون میگفت یه تفریح برام مثل فیلم وسریال نگاه کردن منم اینطوری وقتمومیگذرونم ومیخواست بهش اجازه بدم بچته تا اینکه رفته رفته شدیدترشد کشید به نصف شب ها تا اینکه رخت خوابمون هم از هم جداشد تا اینکه متوجه شدم توچت حرفهای زشتی میزنه ودنبال حرفهای جنسی بادخترها واز طریق چت خود ارضای میکنه شماره تلفن پیداکردم از جیباش دعوا کردم حرف زدم دست به خودکشی زدم تا بلکه بترسه برگرد به زندگیمون نشد قول دادولی بعد دوروز دوباره شروع کرد با خانوادم در میان گذاشتم به جای اینکه پشتم باشن برعکس روم وایستادن به جای اینکه سیم کارت اونو بگیرن منوخط منوگرفتن دادان با شوهرم که بعدها فهمیدم باهمین خطم با دخترها حرف میزنه وخودارضاعی میکنه یه مدت خسته شدم خودموزدم بیخیالی رفتم سراغ تحصیل خواستم ادامه تحصیل بدم بعدچند ترم شوهرم نزاشت برم دوباره متوجهشدم که این اصلا تموم نکرده این کاراشو هیچ واسه دوست دخترش شارجم تازه میفرسته ۱۴سال میشه ازدواج کردیم ولی تا به حال بیشتراز دوهزارتومن بهم نداده تازه اونم اگه خودم بگم پول بده به من اونو میده اونم با هزارتا سوال جواب بدم بد بده خسیس هست ولی فقط واسه من ولی به دوست دخترش شارج شگفت انگیز میفرسته وقتی بهش گفتم دوباره فهمیدم که داری با دخترها حرف میزنی از همه چیت خبردارم باز غولدور شد گفت همه میکنن همه مردها اینطورین وقتی ازش پول میخواستم میگفت من ندارم بروخودت از هرجا دلت میخواد دربیار باز به خانوادم گفتم ماجرارو باز طرف اونو گرفتن محکومم کردن گفتن چرا یه بچه نمیاری چرامیری ادامه تحصیل بدی از فردا نمیری بشین سرخونه وزندگیت یه ماشین رنو دارم با یه تب لت گفتن هم ماشینتو هم تب لتتو باید بفروشی عصبی شدم از خونه زدم بیرون شب دنبالم گشتن چند ساعت طوری با هام رفتار کردن که انگارمن مرتکب خطای شدم بعد چند ساعت برگشتم خونه داد زدم گفتم مگه خطای منودیدین که منو تنبیه میکنین به جای این خداتونوبشناسین مگه کور شدین با حرف های من واینکه ترسیده بودن که بلای سر خودم میارم چششون باز شد یکم با شوهرم حرف زدن خودمم حرف زدم بهم گفت که دیگه تموم کرد وقول داددیگه تکرار نکنه ولی اجازه ندادبرم درسمو بخونم بهش به دروغ گفته بودم که من با یک ادم مهم اعتلاتی اشنا شدم که هم نت تو وهم خطاتو کنترل میکنه ولی جدی نگرفته بود من بعد یه مدت فک کردم که درست شده ولی در اشتباه بودم اون تغیری نکرده بود فقط منو تر کرده بود تو این مدت باز حرفمون شد شماره دخترروبه زور ازش گرفتم باهاش حرف زدم در ضمن دختره میدونست که متاحل هست شوهرم ویه بچه هم داره تازه دختره ۳۴سالش هست وهمسرم متولد۵۵هست بهم گفت شوهرت ازمخواست مثل زن وشوهرباشیم منم قبول کردم اینبار دیگه به خانوادم نگفتم ودیگه نمیدونم چطوری بهش اعتماد کنم بازم میگه ببخش تکرار نمیشه کمکم کنین واقعا کم اوردم دیگه نمیدونم چیکار کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1215
    تشکـر
    21
    تشکر شده 56 بار در 36 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : نمیتونم دیگه به همسرم اعتماد کنم وببخشمش

از ابتدا نبايد اجازه اينكارو بهش ميدادى و درحال حاضر هم كه عادت كرده نميشه بهش اعتماد كرد كه واقعا سراغ اينجور روابط نميره. بهتره واسه اطمينان ازش تضمين بخواى كه اخلاق و رفتارشو تصحيح كنه ودر عمل بهت ثابت كنه تغيير كرده

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,186 بار در 704 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام.
    من حرفاتونو خوندم .شوهرتون به اینکار عادت کرده یا بهتره بگم معتاد اینکار شده .شماخودتون میگید چندین بار دستشو رو کردید ولی بازم ادامه داده .پس مطمن باشید هیچ روش دیگه ایی زیاد تاثیری روش نداره و دوباره به همین کار برمیگرده . به نظرمن شما خودتون به یک مشاوره خانواده معرفی کنید بهتره .حتی من بعضی اوقات دیدم از طرف مشاور خانواده هم .به یه طریقی به طرف مقابل ترسی وارد میکنن (مثلا شوهرتون ) .ممکنه این ترس رو بعضی افراد حسابی تاثیر گذارباشه .رو بعضی ها هم تا مدتی.

امیدوارم مشکلتون حل بشه
    درپناه حق

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1859
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خانم محترم بعید می دونم با قول دادن همسرتون مشکلی حل بشه همسر شما این کار براش عادی شده به نظر من اگر نمی خوای ازش جدا بشی راضی بشو که لا اقل رابطه اش با اون دختر حروم نباشه بهش بگو بره بگیردش این طور بهتر از اینه که ارتباط حروم داشته باشه علاوه بر اینکه اگر این کار رو بکنه نسبت به تو احساس دین خواهد کرد و علاقه اش به تو بیشتر می شه

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1859
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مشاوره خانواده همه چندان کارساز نیست چون وقتی مرد نمی خواد کسی نمی تونه مجبورش کنه که از این کار درست برداره

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1860
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام..بانو اینکه شوهر شما میره دنبال دخترهای دیگه دلیلش توجه نکردن شما به نیازهای اون باشه اون موقع میشه درستش کرد
    ولی وقتی شوهر شما تنوع طلب باشه شما نمی تونید با قول و تهدید اون رو درست کنید

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1754
    تشکـر
    25
    تشکر شده 39 بار در 27 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام عزیزم. متاسفم به خاطر به وجود اومدن چنین مشکلی. اما واقعا از ته دل از خدا بخواید یه راهی جلو پاتون بذاره. مطمئن باش خدا کمک میکنه.من مشاور نیستم اما به نظرم حتما حتما برو پیش یه مشاور کاربلد نه هرکسی و دقیق رفتارخودت و شوهرت رو براش توضیح بده خیلی از مردا از با متنبه شدن دست از خیانت به همسرشون برداشتن. چون اگه قرار باشه خدایی نکرده شوهرتون شمارواز دست بده خیلی ضرر میکنه تا اینکه دست از روابط این چنینی اش برداره. پس به جای اینکه به روح و جسم با ارزشتون ضرر بزنید به مشاوری امین و کاربلد مراجعه کنید و توی هیچ شرایطی تاکید میکنم هیچ شرایطی به جسمتون یا اعصابتون لطمه نزنید که به هیچ عنوان قابل جبران نیست. و از اشتباه همسرتون هم بزرگتره.ان شاءالله مشکلتون به زودی حل بشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)