نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13

موضوع: استعفاء یا ادامه کار

1928
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35156
    تشکـر
    5
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

استعفاء یا ادامه کار

سلام به همه
    من حدود پنج شش ساله که تو يه شرکت مشغول به کار هستم، تو کارم خیلی جدی ام و دوست دارم همه چی رو اصول باشه اهل تملق و پاچه خواری ام نیستم تو این مدت چند باری مديرم به ناحق و صرف حرفاي همکارا رفتار بدی باهام داشته طوری که کاملاً واضح بوده چند روز پیش هم به خاطر یکی ديگه از همکارا سر من داد زد و با لحن طلبکار صحبت کرد که من خیلی محترمانه جوابشو دادم، چند روز بعد، بعد از ساعت کاری منو نگه داشت و خواست با من صحبت کنه که منم از خجالتش در اومدم و به صورت شفاهی استعفاء دادم که قبول نکرد و خواست بیشتر فکرامو کنم حالا نمی دونم چکار کنم!
    محیط کارم کوچیکه جای پیشرفت نداره و چیزی که داره اذيتم می کنه اينه که زحمتای یکی مثل من نادیده گرفته می شه ولی اگه کسی پاچه خواری کنه و زیر آب زنی کنه می شه نور چشمی تا حالا چند بار خواستم کارمو عوض کنم ولی بعد پشيمون شدم اينبار تصمیمم جدی بود ولی بعد از حرف زدن با مدیر يه کم دودل شدم، شما اگه جای من بودید چکار می کردید؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    تشکر شده 2,029 بار در 1,083 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : استعفاء یا ادامه کار

سلام
    اگر فعلا نیازی به درآمد این کار ندارید و فکرمیکنید جای پیشرفت نداره باتوجه به اینکه محیط مناسبی نداره و رفتار مدیر هم که اسمشون رو مدیر نمیشه گذاشت به این شکل بوده شاید بهترباشه دیگه در آنجا حضورپیدا نکنید و دنبال کار تازه باشید..
    واقعا تعحب میکنم یک مدیر باید مدبر هم باشه چطوری بخاطر یک کارمند دیگه سر اون یکی داد زده.هرکس از گرد راه رسیده اسم خودش رو مدیر گذاشنه و از کسانیکه نیاز به شغل دارند در ابعاد مختلف استفاده میکنند یا بار روانی مشکلاتشان رو بر روی کارمندها تخلیه میکنند

3. کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط Marysa نمایش پست ها
    سلام به همه
    من حدود پنج شش ساله که تو يه شرکت مشغول به کار هستم، تو کارم خیلی جدی ام و دوست دارم همه چی رو اصول باشه اهل تملق و پاچه خواری ام نیستم تو این مدت چند باری مديرم به ناحق و صرف حرفاي همکارا رفتار بدی باهام داشته طوری که کاملاً واضح بوده چند روز پیش هم به خاطر یکی ديگه از همکارا سر من داد زد و با لحن طلبکار صحبت کرد که من خیلی محترمانه جوابشو دادم، چند روز بعد، بعد از ساعت کاری منو نگه داشت و خواست با من صحبت کنه که منم از خجالتش در اومدم و به صورت شفاهی استعفاء دادم که قبول نکرد و خواست بیشتر فکرامو کنم حالا نمی دونم چکار کنم!
    محیط کارم کوچیکه جای پیشرفت نداره و چیزی که داره اذيتم می کنه اينه که زحمتای یکی مثل من نادیده گرفته می شه ولی اگه کسی پاچه خواری کنه و زیر آب زنی کنه می شه نور چشمی تا حالا چند بار خواستم کارمو عوض کنم ولی بعد پشيمون شدم اينبار تصمیمم جدی بود ولی بعد از حرف زدن با مدیر يه کم دودل شدم، شما اگه جای من بودید چکار می کردید؟
    سلام
    استعفا بدین بهتره
    چون اینجوری شما عزت نفس تون حفظ شده تا اینکه چندوقت دیگه مدیرتون با کلی توهین و تحقیر بیرونتون کنن.
    بعضی از افراد وقتی مدیر یا رییس میشن ظرفیت ندارن و مورد ستایش قرار نگیرین طرف را تحقیر میکنن با همچین افراد بی ظرفیتی کار نکردن بهخر هست.

فرستاده شده از LG-D855ِ من با Tapatalk

5. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35156
    تشکـر
    5
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

......

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35156
    تشکـر
    5
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_en نمایش پست ها
    سلام
    اگر فعلا نیازی به درآمد این کار ندارید و فکرمیکنید جای پیشرفت نداره باتوجه به اینکه محیط مناسبی نداره و رفتار مدیر هم که اسمشون رو مدیر نمیشه گذاشت به این شکل بوده شاید بهترباشه دیگه در آنجا حضورپیدا نکنید و دنبال کار تازه باشید..
    واقعا تعحب میکنم یک مدیر باید مدبر هم باشه چطوری بخاطر یک کارمند دیگه سر اون یکی داد زده.هرکس از گرد راه رسیده اسم خودش رو مدیر گذاشنه و از کسانیکه نیاز به شغل دارند در ابعاد مختلف استفاده میکنند یا بار روانی مشکلاتشان رو بر روی کارمندها تخلیه میکنند
    ممنون از راهنمایی شما
    منم از این ناراحتم که چرا به خاطر يه نفر ديگه بايد با من اينجوري رفتار بشه

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35156
    تشکـر
    5
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    سلام
    استعفا بدین بهتره
    چون اینجوری شما عزت نفس تون حفظ شده تا اینکه چندوقت دیگه مدیرتون با کلی توهین و تحقیر بیرونتون کنن.
    بعضی از افراد وقتی مدیر یا رییس میشن ظرفیت ندارن و مورد ستایش قرار نگیرین طرف را تحقیر میکنن با همچین افراد بی ظرفیتی کار نکردن بهخر هست.

فرستاده شده از LG-D855ِ من با Tapatalk
    مرسي به خاطر راهنمایی شما
    منم اگه به فکر استعفاء افتادم فقط به خاطر عزت نفس و حفظ ارزش و شخصیت خودم بوده چون قبلا" پیش اومده که با کارمندای قبلی همون طور که شما گفتين رفتار کنه تهمت و تحقیر و...

9. کاربران زیر از Marysa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    تشکر شده 2,029 بار در 1,083 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از راهنمایی شما
    منم از این ناراحتم که چرا به خاطر يه نفر ديگه بايد با من اينجوري رفتار بشه

بعضی کارها بعضی آدم ها تاریخ مصرف دارند... سیستم کاری و نوع شغلی که در آن مشغول هستید همچنین رفتار مدیریت آن مجموعه نشان دهنده تمام شدن آنها برای شماست...
    حالا اگر به خود این شغل علاقمند هستید میتونید جای دیگه کار پیدا کنید ولی کاری که شخصیت شما رو خدشه دار میکنه، قطعا" جلوی پیشرفت شما رو میگیره و اجازه شکوفایی نمیده و تبعاتش در جاهای دیگری از زندگی خودش رو نشان میده
    بله در یک محیط کاری پیش میاد وقتی هیئت مدیره برای یک کم کاری یا کوتاهی یا هرچیزی باهم بگو مگو داشته باشند یا حتی سر هم فریاد بکشند ولی داد زدن سر یک کارمند بخاطر کارمند دیگر بی انصافی و نا بلدی یک مدیر رو میرسونه

11. کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35156
    تشکـر
    5
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_en نمایش پست ها
    بعضی کارها بعضی آدم ها تاریخ مصرف دارند... سیستم کاری و نوع شغلی که در آن مشغول هستید همچنین رفتار مدیریت آن مجموعه نشان دهنده تمام شدن آنها برای شماست...
    حالا اگر به خود این شغل علاقمند هستید میتونید جای دیگه کار پیدا کنید ولی کاری که شخصیت شما رو خدشه دار میکنه، قطعا" جلوی پیشرفت شما رو میگیره و اجازه شکوفایی نمیده و تبعاتش در جاهای دیگری از زندگی خودش رو نشان میده
    بله در یک محیط کاری پیش میاد وقتی هیئت مدیره برای یک کم کاری یا کوتاهی یا هرچیزی باهم بگو مگو داشته باشند یا حتی سر هم فریاد بکشند ولی داد زدن سر یک کارمند بخاطر کارمند دیگر بی انصافی و نا بلدی یک مدیر رو میرسونه
    بله حق با شماست، شاید واقعا" وقتشه که صرف نظر کنم از نکات مثبتی که داره و فقط و فقط به خودم فکر کنم

13. کاربران زیر از Marysa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    9

شغلتون چیه

درآمدتون چقدره

علت دعوا چی بوده

فکر می کنین اگه بیاین بیرون بعد از چند وقت می تونین کار دیگه ای پیدا کنین

کاری که توش جای پیشرفت باشه خیلی کم پیدا میشه
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35156
    تشکـر
    5
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش67 نمایش پست ها
    شغلتون چیه

درآمدتون چقدره

علت دعوا چی بوده

فکر می کنین اگه بیاین بیرون بعد از چند وقت می تونین کار دیگه ای پیدا کنین

کاری که توش جای پیشرفت باشه خیلی کم پیدا میشه
    تو يه شرکت خصوصی مشغول به کارم
    علت رفتار نامناسب مدیر اهمال و کوتاهی يه نفر ديگه و بازخواست من به دليل انجام ندادن اون کار
    شاید کمتر از یک هفته بتوونم کار پيدا کنم ولی با حقوق کمتر از الان البته نه خیلی کمتر

16. کاربران زیر از Marysa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    9

تو يه شرکت خصوصی مشغول به کارم
    علت رفتار نامناسب مدیر اهمال و کوتاهی يه نفر ديگه و بازخواست من به دليل انجام ندادن اون کار
    شاید کمتر از یک هفته بتوونم کار پيدا کنم ولی با حقوق کمتر از الان البته نه خیلی کمتر
    زیاد توضیح ندادین و چیز زیادی نمیشه گفت

کلا تغییر سختیهای خودشو داره و در کنار اون خوبی بدیهایی مورد انتظاره

در مورد کار جدا از مسائلی مثل حقوق و بیمه و امنیت شغلی ، خوش قول بودن مدیران درباره وعده ها و پرداختها و ساعات کاری ، فاصله رفت و آمد ، محیط کاری و ... که روتین هست و توجه زیادی بهش میشه
    هماهنگ شدن با آدمای جدید ، محیط جدید زمانبره و که باید براش انرژی بزارید.

باید بدونید هر شرکت فرهنگ خودشو داره که ممکنه با انتطارهای ما فرق داشته باشه (اگه تا الان شغل عوض کرده باشید براحتی متوجه منظورم میشید) و در صورت تغییر شغل باید بتونید فرهنگ شرکت جدید رو قبول کنید و با اون مچ بشید

مثلا ممکنه شرکتی هشدارهای مدیران واقعی باشه که باید جدی گرفته بشه ولی در جای دیگری اهمیت چندانی نداره
    یا شرکتی به مسائلی مثل رفت و آمد سر موقع ، مرخصی دادن حساس باشه
    یا از نظر حدود وظایف و توقعات به عنوان مثال در یک جا از منشی شرکت درخواست بشه برای مهمونها پذیرایی انجام بده و در جایی برای اینکار آبدارچی داشته باشن

آشنا شدن با آدمای جدید و محیط جدید و تجربیات نو ، به افزایش آگاهی و تجربیات ما کمک میکنه که برای بعضیها جذابه
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

18. کاربران زیر از آرش67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42708
    تشکـر
    37
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    5

بنظرم اول خوب سبک سنگین کن،گاهی کارفرماها سرکار بخاطر وجود فشار کاری ممکنه عصبانیتشون رو سر نزدیکترین فرد توی کار خالی کنند،من خودم چند ماه پیش استعفا دادم و بشدت پشیمونم
    بهتره تا بعد از سال نو صبر کنید،ممکنه در ایام تعطیلات نظرتون عوض بشه ،اینکه شانس بیارید و یه کار جدید پیدا کنید و تازه
    اونجا هم بهتر از جای قبلی نیست و ممکنه بیشتر اذیت بشین،مشکلی ک من الان با محل کار جدیدم داره،بهرحال حیف از سابقه کار و تعاملی هست ک اونجا واسش وقت صرف کردین
    اینکه ۵ سال سر همین کار موندین یعنی شغلتون محسنات زیادی داره ک فعلا بخاطر خاطری ک مکدر شده دارین نادیده میگیرین

20. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما دوست عزیز
    دقت کنید که بهتر است از تصمیم گیری های هیجانی خوداری کنید وس عی کنید که در احترام در مورد مشکلات ایجاد دشه در شرایط کاری خودتان با ایشان صحبت کنید و شرایط و قوانین کاری خودتان و مشکلاتی که ممکن است همکاران دیگر داشته باشند را توضیح بدهید تا بتوانید تصمیم گیری بهتری داشته باشید .
    اگر شما بخواهید تمرکز زیادی بر صحبت های دیگران کنید هم از نظر روحی و هم عملکرد کاری با مشکل مواجهه می شوید پس بهتر است سعی کنید که در اینگونه موارد خودتان برای توضیح شرایط و عملکرد کاریتان با رییس شرکتتان صحبت کنید .
    استعفا دادن شما بستگی زیادی به شرایط مالی و میزان احتیاج شما به این کار و اینکه چه میزان زمانی می برد که بتوانید کاری با شرایط بهتر را پیدا کنید دارد در کنار اینکه احساسات شما در زمینه کاریتان چیست .
    بهتر است سعی کنید همه جوانب را مد نظر قرار بدهید و بعد تصمیم گیری داشته باشید .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)