نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: مخالفت خانواده با دختر مورد علاقه م

2062
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35706
    تشکـر
    5
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مخالفت خانواده با دختر مورد علاقه م

سلام وقت تون بخیر

این فروم رو خیلی وقته دنبال میکنم و از مطالبش استفاده میکردم تا امروز که خودم به مشکل خوردم و همین الان عضو شدم تا از کمکتون استفاده کنم.
    تقریبا ۹ ماهی میشه با دختری آشنا شدم که خیلی بهش علاقه مندم همینطور اون خیلی منو دوست داره و میخواد واقعا همو میخوایم نزدیک ۵ ماه میشه مادر رو در جریان گذاشتم که اوایل یکم مخالفت کرد بعد گفت صبر کن تا پدر از مسافرت برگرده پدرم بخاطر شغلش مجبور سفر بره وقتی برگشت ۱ ماهه اومده و موضوع رو مطرح کردم
    که به شدت مخالفت از خودش نشون داد
    میگن اون دختری که انتخاب کردی غریبه س ما نمی شناسیم نمی دونیم خانواده ش کیه خودش چجوریه . منم میگم خب باید رفت و آمد بشه خانواده ها تا همدیگرو بشناسن اما زیر بار نمیرن و حرف خودشون رو میزنن
    این کار منو گناه میدونن میگن این کارت باعث میشه آبرومون جلو فامیل بره ( چون خودم پیدا کردم و علاقه بهش دارم )
    نمیدونم چه گلی به سرم بریزم چجور توجیه شون کنم اصلا حرف منطقی نمی زنن لطفا کمکم کنین بدجور گیر کردم از اون طرفم نمیخوام اونو از دستش بدم ....

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35706
    تشکـر
    5
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مخالفت خانواده با دختر مورد علاقه م

یکی پیدا نشد راهنمایی بکنه واقعا ؟!

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    برای مدتی صبر کنید
    بعد ازشون بخواهید تا بیشتر بشناسن بعد با دلیل اگه رد کنن شما مخالفت نمیکنین
    یا ازشون بخواین ک به مشاوره برین تا هردو منطقی حرف بزنین و تصمیم بگیرین.

فرستاده شده از LG-D855ِ من با Tapatalk

4. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35706
    تشکـر
    5
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    سلام
    برای مدتی صبر کنید
    بعد ازشون بخواهید تا بیشتر بشناسن بعد با دلیل اگه رد کنن شما مخالفت نمیکنین
    یا ازشون بخواین ک به مشاوره برین تا هردو منطقی حرف بزنین و تصمیم بگیرین.

چه مدت صبر کنم خب !
    با دلیل و منطق نمی گن که همش حرف خودشون رو میزنن میگن اگه میخوای ازدواج کنی ما یکی رو می شناسیم خیلی خوبه خانواده ش عالیه با اون ازدواج کن من گفتم نه دیدمش تا حالا و نه بهش علاقه دارم من از کسی دیگه ای خوشم میاد ولی بازم حرف خودشون تکرار میکنن..

اهل مشاوره رفتن نیستن و نمیان مطمئنم

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahpesar نمایش پست ها
    چه مدت صبر کنم خب !
    با دلیل و منطق نمی گن که همش حرف خودشون رو میزنن میگن اگه میخوای ازدواج کنی ما یکی رو می شناسیم خیلی خوبه خانواده ش عالیه با اون ازدواج کن من گفتم نه دیدمش تا حالا و نه بهش علاقه دارم من از کسی دیگه ای خوشم میاد ولی بازم حرف خودشون تکرار میکنن..

اهل مشاوره رفتن نیستن و نمیان مطمئنم

برای مدتی تو خودتون باشین تا بفهمن ک ذهنتون درگیر هست مثلا یکی دو ماه
    یا با فردی ک رو پدرتان نفوذ داره صحبت کنید و موضوع را سربسته بگین بهشون تا واسطه بشن

به هرحال تا خانواده ات راضی نشن کاری نمیشه کرد

7. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.
    شنیدین میگن که عشق اسان نمود اول ولی افتاد مشکل ها.
    خیلیا هستن ادعای دوست داشتن می کنند اما تا یه مشکل سر راهشون درست میشه وا میدن. شما علاقتون انقدری هست که مثلا اگه بخوایم بدترین شرایطو در نظر بگیریم؛ اگه خانوادتون مخالفت کنن و حمایتتون نکنند بازم اون دخترو بخواین؟ یا اون بدون حمایت خانوادتون هنوز شما رو دوست دارند؟ اگه جوابتون نه ست بگذرین ازش اون علاقه ای که به این دختر دارید به یه نفر دیگم می تونید داشته باشید. کسی که مورد تایید خانوادتونم باشه و ازتون حمایت کنند. اگرم جوابتون اره ست نباید بترسید. خانوادتون بالاخره مجبور می شند نظر شما رو قبول کنند و به انتخابتون احترام بذارند.
    بعضی وقتا تو این رابطه ها خانواده ها و شرایط همه دست به دست هم می دن که دو نفر به هم برسند بعضی وقتام ساز مخالف می زنند. اگه علاقتون به هم واقعی باشه هیچی نباید بتونه از هم دورتون کنه. خانوادتونم هنوز نشناخته به اون دختر نه گفتند پس حرفشون رو منطق نیست. همونجوری که فاطمه گفت می تونید از کسی بخواین با پدرتون صحبت کنه میتونیدم انقدر صبر کنید تا بالاخره راضی بشند.

9. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35706
    تشکـر
    5
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

امروز رفتن خانواده ش و زندگیشون رو دیدن وقتی برگشت حسابی عصبانی و ناراحت بود و گفت اونا اصلا همسطح ما نیستن از نظر اقتصادی بیشتر منظورشان بود و اعضای خانواده، گفتن که بیخیالش بشم و بهش جواب رد بدم‌
    ینی به همین راحتی چون سطح و لول خانواده ها بهم نمیخورن؟ پس علاقه اینجا چی میشه کشکه؟

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

شما چند سالتونه؟ شغل پدراتون چیه؟ معیارای خانوادتون چیه؟ معیارای شما چیه؟ چقدر همو می شناسید؟

12. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35706
    تشکـر
    5
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    شما چند سالتونه؟ شغل پدراتون چیه؟ معیارای خانوادتون چیه؟ معیارای شما چیه؟ چقدر همو می شناسید؟
    ۲۷ سالمه هست و پدر من شغلش آزاده حالا ما تقریبا ۹ ماهی همدیگه رو می شناسیم و تقریبا معیار های که در نظر دارم رو ایشون دارن منتها مشکل این لول خانواده س که میگن (مادر) اصلا من اجازه نمیدم تو داماد اینا بشی بیایی اینجا هر روز خونشون با این وضعشون !!!

جفتشون میگن بیخیال باید بشی اصلا مناسب هم نیستین

الان نمیدونم چیکار کنم از این طرف نمیخوام خانواده ازم ناراحت باشن چون واقعا هیچ کی بد بچه شون رو نمیخوان فقط خوشبختی شون رو میخان و از اون طرف اون بنده خدا که واقعا پیگیر منه و وابسته س بهم همینطور خودم

نظر شما چیه الان باید چیکار کرد با خانواده م برخورد کنم و از ایشون دفاع کنم و یا پی خانواده م بگیرم و ایشون رو بگم بدرد هم نمیخوریم که واقعا ظلمه به نظرم

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahpesar نمایش پست ها
    ۲۷ سالمه هست و پدر من شغلش آزاده حالا ما تقریبا ۹ ماهی همدیگه رو می شناسیم و تقریبا معیار های که در نظر دارم رو ایشون دارن منتها مشکل این لول خانواده س که میگن (مادر) اصلا من اجازه نمیدم تو داماد اینا بشی بیایی اینجا هر روز خونشون با این وضعشون !!!

جفتشون میگن بیخیال باید بشی اصلا مناسب هم نیستین

الان نمیدونم چیکار کنم از این طرف نمیخوام خانواده ازم ناراحت باشن چون واقعا هیچ کی بد بچه شون رو نمیخوان فقط خوشبختی شون رو میخان و از اون طرف اون بنده خدا که واقعا پیگیر منه و وابسته س بهم همینطور خودم

نظر شما چیه الان باید چیکار کرد با خانواده م برخورد کنم و از ایشون دفاع کنم و یا پی خانواده م بگیرم و ایشون رو بگم بدرد هم نمیخوریم که واقعا ظلمه به نظرم

شما خودتون عاقل و بالغید حتما تصمیمی که گرفتیدو روش مطمئنید و حساب یه عمر زندگیتونو کردید.
    بازم به حرفای خانوداتون بیشتر فکر کنید. همین که از نظر فرهنگی و اقتصادی حتی به هم نخورینم می تونه مشکل ساز بشه. خانواده ها خیلی منطقی همه چیزو سبک سنگین می کنند اما شما شاید بیشتر احساسی تصمیم بگیرید.
    نظر شخصی من اینه دوست داشتن اگه واقعی باشه خودش 90 درصد همه مشکلارو حل می کنه. ولی یه موقع ازدواج نکنید بعد همین چیزایی که خانوادتون می گن دل شما رو بزنه یا خستتون کنه. اینجوری ظلم بیشتری به دختره می شه تا اینکه الان جدا شید. اگه خیال تون از خودتون راحته بی خیال علاقتون نشید. چون شاید دیگه نتونید کسیو انقدر دوست داشته باشید بعد حسرتشو بخورید.
    درضمن حتما به اون دختر خانومم بگید که نظر خانوادتون چیه. این تصمیمی نیست که بخواین خودتون بگیرید. اونم باید تو جریان باشه.
    برای اینکه خانوادتونم ازتون ناراحت نشند مواظب باشید بی حرمتی نکنید اصلنم باهاشون به قول خودتون برخورد نکنید. شما یه کلام سر حرفتون بمونید اما نذارید کار به بحث و جدل برسه. عجله ام نداشته باشید شاید زمان خودش دل خانوادتونم نرم کرد. بازم می گم همه اینا در صورتیه که شما از خودتون و ایندتون و علاقتون مطمئن باشید. اگه مطمئنید بعد ازدواج همین چیزایی که خانوادتون میگن شما و اون دخترو اذیت نمی کنه به فکر راضی کردن خانواده باشید.

15. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد