نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: آمادگی برای ازدواج

693
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    64
    تشکـر
    2
    تشکر شده 21 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

Lightbulb آمادگی برای ازدواج

سلام من 21 سالمه از تبریز دانشجوی رشته فناوری اطلاعات من نزدیک به 2ونیم ساله که با یک پسر دوست هستم که 23سال داره و رابطه هدفمندانه ای داریم و مادرهامون میدونن دوستیم ولی چون اسقلال مالی نداره نمیتونه اقدام به خواستگاری اینا بزنه از یک طرف هم من آمادگی لازم رو برای ازدواج ندارم از این نظر که نمیدونم چه حرفی رو باید پیش کی بزنم (سیاست ندارم)بعضی وقتا حرفی میگم دوست پسرموهم آزار میدم و دعوا میکنیم
    این یکی از ضعف های بزرگ که باعث اختلافات بزرگی هم ممکنه بشه در زندگی آینده اگه میشه منو در این زمینه که چطور آمادگی پیدا کنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1215
    تشکـر
    21
    تشکر شده 56 بار در 36 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : آمادگی برای ازدواج

اين اخلاق فقط باتمرين وكمك خودت درست ميشه. وقتى ميدونى هرحرفى كه نابجا زده ميشه عواقب بدى واست داره بيشتر مراقب هستى. قبل از بيان هر حرفى به اين فكركن كه ضررش از سودش بيشتره ياكمتر؟!

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,186 بار در 704 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : آمادگی برای ازدواج

سلام .
    خو شما مشکلتون رو میدونید . به نظرمن شما که همیشه حرفای غیر قابل پیش بینی میزنید که باعث اذیت شدن دیگران میشه .من دوراهکار به شما میگم .

اولی .که درموقع حرف زدن .آروم صحبت کنید نه یدفعه تند وهرچی روی زبونتون اومد چه خوب چه بد بگید و بعدا از لحن حرف زدنتون پشیمون بشید .

دومی. سعی کن درمورد هرچی حرف میزنی فقط درمورد همون مطلب حرف بزن .هی چیزی رو بهش ربط نده .نمیدونم منظورمو متوجه میشید

موفق باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد