نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: انتخاب رشته و شغل مناسب

688
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1422
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Lightbulb انتخاب رشته و شغل مناسب

با سلام
    من خانمی متاهل 28 ساله و کاردانی کامپیوتر دارم.اما به رشته ام هیچ علافه ای ندارم.و دلم میخواد ادامه تحصیل دهم و برای خودم کسی بشم اما نمیدانم چه رشته ای را دوست دارم که بتوانم بخوانم و دوسش داشته باشم.اگه بتونید کمکم کنید خیلی ممنون میشم.چون دیگه از این وضعیتم خسته شدم و دلم میخواد درس بخونم.
    باتشکر

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1215
    تشکـر
    21
    تشکر شده 56 بار در 36 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : انتخاب رشته و شغل مناسب

بايد ببينى مشاغل مورد علاقه ات به كدوم رشته ها ربط داره مثلا مشاوره به رشته روانشناسى مربوطه. البته بايد استعداد و تواناييهاى خودتم در نظر داشته باشى تا رشته اى رو انتخاب كنى كه هم بهش علاقه دارى هم در اون زمينه استعداد و تواناييشو دارى

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,186 بار در 704 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام اول باید ببینید چه رشته ایی رو دوس دارید مثلا کامپیوتر یا روانشناسی . کامپیوتر یادگرفتنی و گیرایی بالایی میخواد چون باید برنامه نویسی
    یادبگیریدو... ولی رشته هایی مثل روانشناسی یا حتی وکالت .باید حفظیات عالی داشته باشید .

بعدش انتخاب باخودتونه حتی شما میتونید کامپیووتر رو ادامه بدید بعد گرایش پیداکنید به فناوری اطلاعات یا همونit

رشته ایی رو انتخاب کنید که درموردش خوب تحقیق کردید و بهش علاقه دارید .نه اینکه برید یه رشته انتخاب کنید بعد بمونید توش و بدتر دلتون از درس بزنه

ایشلا درتصمیماتتون موفق خواهید بود
    باآرزوی موفقیت

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1122
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان.
    منم مشکل انتخاب رشته رو از دوم دبیرستان داشتم والان هم که میخوام کارشناسی بخونم دارم ....
    ( یه نفر هم پیدا نمیشه که به آدم مشاوره درست و حسابی بده و پیش بینی کنه که مثلا چند سال دیگه فلان رشته برای تویی که دختری میتونه از لحاظ بازار کار مفید واقع بشه, یا اصلا چند سال دیگه ظرفیت جذب فلان رشته پر خواهد شد و به دردت نخواهد خورد )
    رشته ی تحصیلیم کامپیوتر بود(که برنامه نویسیش باعث شد قید رشته رو تو دانشگاه بزنم) تو کاردانی روابط عمومی خوندم (چون این رشته هم فعلا اینجا جا نیوفتاده و شاید تا چند سال دیگه هم جا نیفته, ازش رد شدم ) الانم میخوام تغییر رشته بدم .
    و از بین 3تا رشته ی میدیریت دولتی , مدیریت بازرگانی , مدیریت جهانگردی نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم !
    شناختی هم نسبت بهشون ندارم و چون هر کس یه چیزی میگی کاملا ذهنم درگیر شده (بیشتر هم به بازار کارش فکر میکنم)نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم ؟
    کسی میتونه کمکم کنه ؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد