نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: جواب دادن به خواستگار

960
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1427
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

جواب دادن به خواستگار

سلام خسته نباشید من دختری 18 ساله هستم و خاستگاران زیادی دارم ولی واقعا تصمیم گیری برام مشکله من قبلا به کسی علاقه داشتم ولی احساس میکنم یکسری از مشکلات مانع ازدواج من با فرد مورد علاقه ام میشه تو این مدت خواب های زیادیم دیدم که میشه ولی باز دلم میگه نمیشه دعا هم زیاد میخونم حتی دعای مقاتل ابن سلمان چهل شب زیارت عاشورا هم خوندم از شما میخوام که راهنماییم کنید خاستگارایی که دارم واقعا از هر لحاظ عالین ولی به دلم نمیشینن حتی شب خاستگاری حس خیلی بدی دارم وحتی با خاستگارانم صحبت هم نمیکنم و در همون جلسه اول جواب رد میدهم واصلاانگار زبان و احساسم دست خودم نیست بغضی وقتا بعد از یه مدت پشیمون میشم که ردشون کردم ولی باز همین اشو همین کاسه لطفا راهنماییم کنید که چطور میتونم به خاستگارام جواب بدم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,186 بار در 704 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : راهنماییم کنید

سلام .

فکر کنم شما یک دختر خودرای وازخودراضی باشین .البته ببخشید .

ادم تو زندگی تا یه سنی خودش میتونه تنها بمونه .بعداز اون سن .احساس نیاز میکنه .چه عاطفی .حتی هم صحبت یا یک پشتوانه مثل مرد .
    حالا شما خواستگارهات از همه لحاظ خوب هستن ولی به دل شما نمیشینن یا باید منتظربمونی تا یکی به دل شما بشینه . یا باید سلیقتو عوض کنی و اونی که از همه لحاظ بهتره و به تو میخوره ( از نظر تفاهم .نوع رفتار و..) ازدواج کنی .

به نظر من خودتونو عوض کنید . شما خودتون میگید بعضی از خواستگارها با اینکه خوبن .اصلا صحبت نمیکنید و جواب رد میدید .این یعنی چی .
    یعنی شما لجباز یا تخس هستید ؟ البته معذرت میخوام اینجور میگم .ولی این دیدگاه منه .

یکم بشینید به خودتون و اخلاقاتون فکر کنید . بعد به ازدواج و نیازها و بعد به خواستگاراتون .و خواستگاری که با شما بیشتر جور درمیاد رو انتخاب کنید.

البته یه نکته اصلی .این حرف نزدن شما در خواستگاری ها .ممکنه براتون مشکل به وجود بیاره

با امید موفقیت

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1427
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اینکه مغرور و تخسم قبول ولی دیگه تا اون حدم از خود راضی نیستم ولی شب خاستگاری بخاطر استرس شدید اصلا تمایلی به صحبت کردن ندارم و نمیدونم چجوری باید این استرس رفع کنم درضمن فکرکنم پیام منو کامل نخوندید

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,186 بار در 704 پست
    میزان امتیاز
    12

به نظر من این استرس فقط ممکنه داخل خواستگاری های اول یا دوم یا ممکنه تا بار 5 باشه .بعدش واستون عادی میشه

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1077
    تشکـر
    50
    تشکر شده 87 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    11

به نظر من که هنوز خیلی سن تون کمه
    والا من تا 20 سالگی اصلا به مردا فکر هم نمیکردم چه برسه به اینکه بخوام ازدواج کنم
    به قول amin هنوز وقت نیاز داشتنت نرسیده. خواهر گلم درسته الان نیاز نداری ولی شاید به مرور دیگه این خواستگارای خوب، سراغت نیان اونوقت برای همیشه حسرتش رو میخوری چون مطمئنم تا یه دوسال دیگه این نیاز به همدم از جنس مخالف رو حس خواهی کرد
    از مامان و بابا هم توی انتخاب همسرت کمک بگیر .. حساس هم خیلی روشون نشو
    التماس دعا

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد