نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: دوری از فرزند

1434
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35068
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دوری از فرزند

امروز بعد از تقریبا سه ماه از شوهرم جدا شدم..مهریمو بخشیدم وحضانت بچرودادم تا طلاقمو داد.امروز ازم پسرمو گرفتن پسری ک دو سال با خون و دل بزرگش کرده بودم از بغلم گرفتنش..حالم خیلی خرابه خیلی داغونم دیگه حتی نای ت************ خوردن ندارم همش جلو چشمه دارم دق میکنم...

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35633
    تشکـر
    39
    تشکر شده 36 بار در 34 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : دوری از فرزند

نقل قول نوشته اصلی توسط Somayehhastam نمایش پست ها
    امروز بعد از تقریبا سه ماه از شوهرم جدا شدم..مهریمو بخشیدم وحضانت بچرودادم تا طلاقمو داد.امروز ازم پسرمو گرفتن پسری ک دو سال با خون و دل بزرگش کرده بودم از بغلم گرفتنش..حالم خیلی خرابه خیلی داغونم دیگه حتی نای ت************ خوردن ندارم همش جلو چشمه دارم دق میکنم...
    سلام عزیزم
    کاری به علت طلاقتون ندارم میدونم خیلی سخته و بهش عادت داری حتما اونم تحمل دوریت نداره
    ولی اگه تو یه شهر هستید سعی کن مرتب ببینیش رضایتشون واسه دیدنش جلب کن و بهشون بگو که فرزندم با دوری از من آسیب زیادی میبینه امیدوارم درک کنن
    خیلی از زوج ها که جدا میشن بخاطر بچه هاشون گاهی اوقات باهم بیرون میرن یا حداقل اجازه دیدن بچه رو میدن طاقت داشته باش فرض کن مثلا الان بستری هستی و نمیتونی ببینیش تا چند روز دیگه
    راستی چند روز در هفته میتونی نلاقاتش کنی؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

سلام خدارو چه دیدی شاید فرزندتون گره ای بود بر رابطه مجدد شما.البته فک میکنم تو دادگاه این نکات مطرح بشه که مادر حق داره چند وقت یکبار فرزندشو ببینه

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,915 بار در 982 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Somayehhastam نمایش پست ها
    سلام عزیزم.

قلبا ناراحت شدم.

باهات همدردی میکنم و واقعا نمیدونم چی بگم چون میدونم هیچ حرفی آرومت نمیکنه.

من تاپیکاتو دنبال میکردم و توی آخرین تاپیکت ازت خواهش کردم بیشتر در مورد جدایی فکر کنی...

به هر حال دیگه گذشته؛

حق داری ٬طلاق سخته و با بچه سخت تر؛

زمان نیاز داری تا کنار بیای و آرومتر بشی.

نیاز داری مدتی تنها باشی و از هر روشی که میتونی غم و ناراحتیتو تخلیه کنی تا این دوره رو به طور نرمال سپری کنی و روح و روانت آرامش پیدا کنه؛

سمیه جان آدمیزاد سرسخت تر از این حرفاس٬ با هر شرایطی خودشو تطبیق میده.

به مرور که حالت بهتر شد برنامه ریزی دقیقتری برای زندگیت و دیدن بچه ت میچینی و روزهات رو با آرامش بهتری سپری میکنی.

صبور باش عزیزم.
    ویرایش توسط رامونا : 07-26-2017 در ساعت 03:22 AM

5. 2 کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد