نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: سرد شدن رابطه

2777
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36064
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سرد شدن رابطه

سلام خسته نباشید خدمت تمام اعضای انجمن.
    من مشکلاتی برام پیش اومده که امیدوارم اینجا با کمک شما بتونم حلش کنم.19سالمه وحدود یک ساله با یه آقای 20ساله رابطه دارم رابطه ما عالی بود خیلی خوب بود همه چیز اما من با حساسیت زیادم دوسه باری که دعوامون شد خیلی ناراحتش کردم خودمم پشیمون شدم اما ایشون ادم کینه ای هستش البته بخشیده همه رو اما دیگه مثل سابق نیس سرسنگین شده،چند روز پیش یکی از اقوام ایشون فوت کردن که خیلی ناراحتی سنگینی براش داشت جوری که من ترسیده بودم دیوونه شده باشه که تو همین حال یه آقای از خدا بی خبر رفته پیشش و گفته که دختری که میخای باهاش ازدواج کنی(رابطه ما کاملا به قصد ازدواجه) قبلا بامن بوده خب طبیعیه که تو این حال خیلی عصبانی میشن مخصوصا ایشون خیلی متعصب هستن،از من خیلی ناراحت شد حتی میخاست رابطه رو تموم کنه که با عذرخواهی و اینکه من گفتم کاملا ادعاش دروغ بوده راضی شد،اینم بگم که اون آقا منو دوس داشت از بچگی و چون من بهش جوابی نداده بودم خاسته بود یجوری تلافی کنه و ما هیچ رابطه ای نداشتیم،الان خیلی باهام سرد شده بهم اهمیت نمیده البته شرایطش رو درک میکنم مشکلات خونوادشم خیلی زیاده و بهش حق میدم ناراحت باشه اما از شما کمک میخام که چیکار کنم بازم مثل سابق عاشقم باشه میدونم هنوز دوسم داره و بعضی رفتاراش که کم محلی میکنه بخاطر تنبیه کردن منه اما من واقعا ترسیدم که دیگه من اون ادم سابق براش نباشم و ازم زده شده باشه😔
    من خیلی عاشقشم هیچ جوره نمیتونم ترکش کنم اونم منو ترک نمیکنه هرگز اما نمیخام یه زندگیه سرد داشته باشم من اونقد عاشقشم که حتی وقتی فهمیدم یه بیماری خاص داره بازم کنارش موندم منتی نیس فقط محض اینکه بگم چقد عاشقشم و دوسش دارم،ازتون کمک میخام که مثل قدیما عاشقشم باشه اگه کمکم کنید خیلی ازتون ممنون میشم ببخشید اگه زیاد شد انقد مشکلات زیاده که حتی نصفشو ننوشتم.بازم ممنون.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19479
    تشکـر
    266
    تشکر شده 146 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : سرد شدن رابطه

نظر شخصی من اینه که یکم آروم تر حرکت کنید، هر دوی شما توی سنی نیستید که ازدواج کنید،‌به نظر من شما بیشتر وابسته شدید. خیلی بیشتر به فکر نیاز دارید !
    امضای ایشان
    چیست آنچه ما را زنده نگه می دارد؟
    چیست آنچه وا می داردمان به تحمل؟
    امید دوست داشتن یا دوست داشته شدن…

3. کاربران زیر از LLVM بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36064
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط LLVM نمایش پست ها
    نظر شخصی من اینه که یکم آروم تر حرکت کنید، هر دوی شما توی سنی نیستید که ازدواج کنید،‌به نظر من شما بیشتر وابسته شدید. خیلی بیشتر به فکر نیاز دارید !
    ما دراین سن قصد ازدواج نداریم حداقل 2،3سال دیگه طول میکشه چون ایشون سربازیشون مونده.. اما درمورد وابستگی فک میکنم حق با شما باشهممنون از پاسختون.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3968
    تشکـر
    929
    تشکر شده 488 بار در 253 پست
    میزان امتیاز
    10

این دعواهایی که گفتید بینتون رخ داده خیلی تو این سردی تاثیر داشته. من و همسرم سرگذشتی مثل شما داشتیم یعنی خیلی عاشق و ... ولی بعدا سرد شدیم و مثل اول نشدیم.
    اما راه حل؛ آقای دکتر حبشی یه مجموعه سخنرانی داره تحت عنوان کلید مرد. تو این سخنرانی ها به خانم ها یاد میده که چطوری با شوهرشون رفتار کنن. به نظر من که درست میگه و اگه همسر من با من اینطور رفتار کنه منو خیلی به خودش دلبسته میکنه.
    تو نت سخنرانی هاشو سرچ کنید، اگه پیدا نکردید بگید من براتون میفرستم

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32580
    تشکـر
    46
    تشکر شده 85 بار در 56 پست
    میزان امتیاز
    0

چیزی نیست اقتضای سنه ... بزرگ میشید یادتون میره
    طرف 20 سالشه چه انتظاری ازش داری ؟
    ویرایش توسط برزین : 07-27-2017 در ساعت 12:54 PM
    امضای ایشان
    هیچ کس ، هرگز ، به هدفی که نمی بیند ، نخواهد رسید

7. کاربران زیر از برزین بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد