نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: سختگیری های شوهر

18775
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1415
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سختگیری های شوهر

[replacer_img] سختگیری های شوهرم داره منو افسرده میکنه کمکم کنید

من شوهرم این مشکلات رو داره از همه دوستان میخوام که راهنماییم کنند....
    1- شوهر من آدم قدر نشناسیه و اصلا ارزش کارهایی که من یا خانوادم یا فامیل براش انجام میدن نمیدونه و حتی چند بار بهم گفته این هدایا برام ارزشی نداره و یکی دوبار هم جلو خانوادم این حرف رو زده اما اگه از طرف خانواده خودش بهش چیزی بدن براش یه دنیا ارزش داره در حالی که توی این یه سال و چند ماه هدیه ای از طرف خانوادش بهش نرسیده حتی موقع عقد و چشن عقد فقط به پول اهمیت میده حتی بهم میگه وقتی سرکار رفتی باید حقوقتو تو یه حساب مشترک بذاری نمیونم با این رفتارش چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    2- اونطوری که من دلم میخواد احترام من رو جلو خانوادش نداره حتی چند بار ناخودآگاه به من و خانوادم توهین کرده یا وقتی خانوادش حرفی زدن که منو ناراحت کرده جوابشون رو نداده این رفتارشم من رو عذاب میده..........................
    3-وقتی میخوام برای خانوادم کاری کنم میگه تو دختری وظیفه نداری این پسره که وظیفه داره اما اگه برای خانواده خودش کاری کنم خیلی خوشحال میشه و میگه وظیفته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    4- نمیذاره حتی با خانوادم جایی برم در واقع در خانه پدریم زندانی هستم من خودم حدس میزنم میخواد اینجوری من رو از خانوادم دور کنه و احتمالا یه نفر بهش این کارها رو یاد میده به احتمالی مامانش کمکم کنید می میخوام یه جوری شوهرم تو دست خودم باشه و حرفای کسی روش اثر نذاره...........
    5- جلو همه حتی محارمم میگه باید حجاب کامل داشته باشی تورو خدا کمکم کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
    6- اگه یه مشکلی با خانوادم پیدا کنه و خانوادش بهش بگن که چرا اینقدر زنتو اذیت میکنی یا مامانم زنگ بزنه و شکایت شوهرم رو به خانوادش کنه او هم برمیگرده و خیلی درمورد خانوادم بد میگه این مشکلاتیه که من با شوهرم دارم فعلا همینها به نظرم رسید.....................
    دیشب تا ساعت 4 صبح اشک ریختم پدرم خیلی از شوهرم حرف زد البته اینقدر ازین حرفا میشنوم که دیگه عادی شده اما یه حرفیش منو خیلی ترسوند گفت اون تورو برای سرگرمی میخواد وقتی هم که سربازیشو کرد و برگشت و شرایطشم بهتر شد اینقدر اذیتت میکنه که آخرش خودت زندگیتو ول کنی
    من شوهرم و زندگیمو دوست دارم و نمیخوام سر اینجور قضایا از هم بپاشه اما میترسم بعد از عروسی بدتر بشه اما خودش میگه اونموقع احتمالا بهتر میشم شایدم این همه فشار زندگی رو میخواد یهو سر من خالی کنه!!!!
    برام دعا کنید و به راهنمایی هاتون نیاز دارم درضمن ازتون خواهش میکنم حرف جدایی رو نزنید چون من دلم نمیخواد به این مرحله برسم نه تنها مادر شوهرم بلکه کل خانواده با این ازدواج مخالف بودن و برای همین هم شوهرم رو زیاد ساپورت نمیکنن.....خانواده من هم با این ازدواج مخالف بودن و حالا خیلی احساس تنهایی میکنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1415
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : سختگیری های شوهرم داره منو افسرده میکنه کمکم کنید

سلام دوستان عزیز منو همسرم تو یه دانشگاه درس میخوندیم بعدش هم عاشق هم شدیم از ابتدا قصدمون ازدواج بود اما چون خانواده ها مخالفت میکردن حدود 4ماه باهم دوست بودیم من هم ادم بدحجابی نیستم چادریم و حتی آرایش هم نمکنم حدود 1سال که عقد کردیم و من خواهر زاده برادر زاده ندارم اما بهم میگه باید جلو دایی عمو وحتی خانومها هم حجاب داشته باشی مثلا اگه دوستم بیاد خونمون میگه همون طوری باید باشی که جلو یه نامحرم حجاب میگیری سه چهار ماه اول اینطوری نبود اما وقتی برای عروسی پسر عمم گرگان دعوت شدیم بهم گفت یه لباس مناسب بپوش اگه هم خواستی آرایش کنی باید تو سالن باشه وقتی رفتیم گرگان نخواستم از بقیه کم بیارم و اینکه تازه عروس بودم دلم میخواست خیلی زیبا جلوه کنم برا همین هم رفتم خونه دوستم تا منو درست کنه وقتی جلو در تالار منو با آرایش دید و دید که یکم از موهام بیرونه خیلی عصبی شد و از اول تا اخر عروسی بیرون تالار تنهایی چرخید و هر چی هم که مامان بابام و بقیه باهاش صحبت کردن نرفت داخل حتی بخاطر این موضوع صمیمی ترین دوستم رو دلخور کرد اونشب خیلی عذابم داد و بهم گفت تو منو اینجا تنها گذاشتی رفتی خونه دوستت که آرایشت کنه بهدشم با اون وضع اومدی تو تالار بخاطر همینم روز به روز بدتر شد و چند بار دیگه هم تو عروسی فامیلاشون این اتفاق افتاد البته من خودم میدونم مقصرم اما نه تا این حد که بهم ظلم شه هر دو خانواده در یک سطحیم اما تو دو شهر مختلف تحصیلات من لیسانسه او هم این ترم لیسانسشو میگیره مشکلات دیگه هم داریم مثلا یکم خسیسه حتی اگه بتونه حاضره برام عروسی هم نگیره البته اینو بگم که هنوز سربازی نرفته و به خاطر خرید خونه قسطهامون زیاده با خانوادش هم خیلی مشکل دارم اما پدرشوهرم دوستم داره هیچ پشتوانه مالی هم از طرف خانوادش نداریم حتی تو این 1 سال و نیم که من عروسشونم حتی یه عید هم خونمون نیومدن چه برسه به این که بخوان بهم عیدی بدن ، تازگی ها مادر شوهرم به شوهرم گفته عروسیتون هم نمیام منم تو دلم گفتم بهتر اگه هم عروسی یا تولد دعوت شیم میگه ما تو عقدیم دلیل نداره چیزی بدیم خانوادش چه موقع عقد چه موقع جشن عقد حتی یه کادو ناقابل هم بهم ندادن حتی سرویس طلایی که از 1سال قبل شوهرم خودش خریده بود رو هم گردنم ننداختن ،خانواده من از اول راضی نبودن اما بخاطر من قبول کردن الانم دو تا خانواده باهم قهرن........اگه هم مشکلی پیش بیاد خانوادم بهم میگن خودت خواستی بخاطر همینم نمیتونم زیاد باهاشون درد ودل کنم خیلی احساس تنهایی و شکست میکنم البته همیشه جلو اونا ازم دفاع کردن ولی خیلی بهم میگن اشتباه کردی تا حالا هم هیچی برام کم نذاشتن و بهترین ها رو برام فراهم کردن بهترین جشن عقد بهترین هدایا و بهترین جهیزیه ...........اما بهم مگن شوهرت شکاکه و از اول هم بابام بهم گفت نکنه شکاک باشه و الان همش بهم میگن تو لوسش کردی و نازشو زیاد کشیدی او هم روش بهت باز شده....................ممنون از توجه تون خیلی نوشتم سرتون رو درد اوردم اگه سوالی بود در خدمتم

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,186 بار در 704 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : سختگیری های شوهرم داره منو افسرده میکنه کمکم کنید

سلام .
    معرفت جان .من فکرکنم داخل یه صفحه دیگه با یه عنوان دیگه ولی همین مشکل . رو جواب دادم .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد