نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: برنامه ریزی درسی

1518
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1441
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy برنامه ریزی درسی

با عرض سلام..من دانش آموز سال دوم تجربی هستم...در مدرسه ی عادی تحصیل میکنم..درسم خیلی عالیه...ولی نمیتونم وقتم رو خوب کنترل کنم...بعضی روز ها اونقدر وقت بیکاری دارم که نمیدونم چیکار کنم...بعضس وقت ها هم برعکس....یه برنامه ریزی خوب میخوتم تا اوقاتم بیخودی هدر نره....میتونید کمکم کنید؟راستی در درس های فیزیک و ریاضی هم مشکل دارم...پارسال فیزیکم عالی بودولی امسال نه..هیچوقت نمراتم در این درس ها خوب نمیشه.....با اینکه زیاد هم از این دو درس خوشم نمیاد ئلی باید برای گرفتن نمره خوب تلاش کنم ولی نمیشه!!!!![replacer_img]

2. کاربران زیر از cute angel بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    509
    تشکـر
    848
    تشکر شده 362 بار در 242 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : برنامه ریزی درسی

نقل قول نوشته اصلی توسط cute angel نمایش پست ها
    با عرض سلام..من دانش آموز سال دوم تجربی هستم...در مدرسه ی عادی تحصیل میکنم..درسم خیلی عالیه...ولی نمیتونم وقتم رو خوب کنترل کنم...بعضی روز ها اونقدر وقت بیکاری دارم که نمیدونم چیکار کنم...بعضس وقت ها هم برعکس....یه برنامه ریزی خوب میخوتم تا اوقاتم بیخودی هدر نره....میتونید کمکم کنید؟راستی در درس های فیزیک و ریاضی هم مشکل دارم...پارسال فیزیکم عالی بودولی امسال نه..هیچوقت نمراتم در این درس ها خوب نمیشه.....با اینکه زیاد هم از این دو درس خوشم نمیاد ئلی باید برای گرفتن نمره خوب تلاش کنم ولی نمیشه!!!!![replacer_img]
    سلام عزیزم
    خب طبعاً دروس شما بخصوص ریاضی و فیزیک در سال دوم نسبت به سال اول دبیرستان کار بیشتری می برد و فیزیک اول دبیرستان بیشتر حالت حفظی داشت اما الان شما باید برای حل مسائل از تحلیل و ریاضیات بیشتری استفاده کنین در حل مسائل . باید بیشتر تمرین کنید دفتر چرک نویسی انتخاب کنید و مرتب در اون تمرین حل کنید اصلاً فکر نکنید با روخوانی در مورد این دودرس کاری پیش میرود و حتمن باید خودتون بنویسید و حل کنید . در ضمن برای کنترل وقت حتماً باید علاوه بر برنامه ریزی خودتون رو مجاب به عمل کردن به اون برنامه کنید حتماً کارهایی که در اولویت هستن رو از کارها و وظایف دیگه تفکیک کنید و سعی کنید اول از همه کارهای اولویت خورده رو تمام کنید می توانید یک کتاب «دفتر برنامه ریزی » تهیه کنید که در انگیزه دادن بهتون کمک باشه.
    موفق باشی.

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk
    امضای ایشان
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...
    السلام علیک یا فاطمة الزهرا ...

4. کاربران زیر از باران باران بابت این پست مفید تشکر کرده اند

a

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1496
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام خانومی.منم دانشجووم و رشتم تجربی بود من زیستم خیلی ضعیف بوود ولی تو ریاضی ب نسبت بچه های دیگه خیلی خووب بوودم واسه قوی شدن از مباحث آسون ک خودت دوس داری شروع کن خیلی تست بزن کم کم میبینی واست آسونه و شیرین ریاضی ی درس فوق العادست.....

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1515
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من پارسال کنکور دادم اما چون مشاورم گفت نمیتونم برم مامایی انتخاب رشته نکردم وامسال دارم دوباره میخونم ...هرچی زیست میخونم بازم تو تست کم میارم فیزیک هم همینطور

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1586
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من کلا تو در سهای اختصاصی مشکل دارم.فارغ التحصیل هستم.ولی ذرس های عمومیم خوبه.یک مشکل دیگم مربوط به زمان درس خوندنمه.من در روز 6 ساعت می خونم هرکاریم می کنم بیشتر نمیشه.رشتمم تجربیه.به نظرتون چه کار کنم؟

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1925
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام وقتی بیکاری یه کتاب درسی بردار و به این فکر نکن که باید همشو تموم کنی فقط سعی کن اون چیزی که می خونی رو بفهمی
    ویرایش توسط bahare : 01-14-2014 در ساعت 09:19 PM

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1804
    تشکـر
    50
    تشکر شده 56 بار در 40 پست
    میزان امتیاز
    11

cute angel عزیز به مشاور خوش اومدی
    اینکه شما در ریاضی و فیزیک ضعیف هستید جای نگرانی نداره و این بسیار فوق العادس که ضعف شما فقط در دو درس هست که ضریب کمتری هم نسبت به شیمی و زیست دارن
    همینطور که دوسته عزیزمون باران باران گفتن سال دوم ریاضی و فیزیک وقت گیر تری دارد و بالطبع نیاز بیشتری به تلاش شما بهتره هر روز دوتا مسئله ریاضی و فیزیک حل کنید تا کم کم و به مرور این دو درستونم قوی شه مسلما هر چه بیشتر برای دروس حل کردنی مسئله حل کنید نتیجه ی بهتری خواهید گرفت
    بسیار عالی که از الان به فکر بهبود خودتن هسیتد شما تا زمان کنکور می تونید این درسا هارو قوی کنید تا بتونید به هدفتون برسید انشال..

درمورد کم آوردن وقت شما بهتره از تکنیک درس هر روز همان روز مخصوصا برای دروس اختصاصی استفاده کنید اینجوری هم یادگیری شما بهتر خواهد شد هم برای بار دوم که میخواهید اون مطلب رو مطالعه کنید وقت کم تری می برید
    برای اینکه بتونید به طور یکنواختی مطالعه داشته باشیدبهتره برنامه ی هفتگی و روزانه برای خودتون تعیین کنید با توجه به برنامه ی درسی مدرستون وامتحاناتی که در طول هفته دارید
    اگر در نحوه ی نشون برنامه مشکلی داشتی حتما بگو که کمکت کنیم
    امضای ایشان
    می دانی بهترین دوستت کیست ؟؟؟؟

کسی است که اولین قطره اشک تو را می بیند...

دومیش را پاک می کند...

و سومیش را به خنده تبدیل می کند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)