نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: خواستگارم تمایلی به ارتباط با فامیل نداره

1550
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36248
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خواستگارم تمایلی به ارتباط با فامیل نداره

حدود یک سال هست که با هم آشنا شدیم، همدیگه رو دوست داریم و مشکل خاصی نداریم. فقط مسئله ای که هست اینه که ایشون همش از مهمونی و مجلس عروسی و سایر مراسم و در ارتباط بودن با فامیل خودش و فامیل من فراریه. قابل ذکره که اصلا تو روابط اجتماعی با بقیه مردم مشکلی نداره و ضعف جسمی و ظاهری و مالی هم نداره که فکر کنید میخواد خودش رو پنهان کنه. میگه من بعد از ازدواج اصلا دوست ندارم در ارتباط و رفت و آمد با فامیل باشم و ترجیح میدم وقت آزاد و تعطیلات رو به سفر و بودن در طبیعت و انجام کارهای شخصی و عقب افتاده بگذرونم. حتی در مورد مراسم عروسی هم مشکل داره و اگه به خودش باشه ترجیح میده فقط یه عقد باشه با یه جشن کوچیک با بستگان درجه یک و میگه حوصله دادار دودور مراسم رو ندارم! تو رفتارش خیلی به من توجه داره و همیشه سعی میکنه حمایتم کنه ولی تو این یه مورد اصلا با هم تفاهم نداریم. نمیدونم چیکار باید کرد! به نظرتون این رفتارها عادیه و یا اینکه میتونه مشکلات جدی ایجاد کنه؟ من خودم اهل رفت و امد و ارتباط با فامیل هستم و از این رفتارهاش واقعا خسته شدم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

پاسخ : خواستگارم تمایلی به ارتباط با فامیل نداره

سلام
    ازش دلیل این طرز فکرش را بپرسید.

فرستاده شده از LG-D855ِ من با Tapatalk

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,915 بار در 982 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام.

به هر حال ایشون اگه چنین چیزی بخواد شما نمیتونی تغییرش بدی٬ اونم با چنین شدتی که حتی حاضر نیست عروسی واسه خودش بگیره!

دیگه صد در صد که پا توی عروسی دیگران نمیزاره.

به نظر من این موضوع خیلی مهمیه نمیشه سرسری ازش گذشت؛

حتی اگه ایشون قبول کنه بعد از ازدواج شما تنهایی رفت و آمدتو داشته باشی هم خوب نیست٬

چون هر زنی دوس داره هر جایی که میره در کنار همسرش باشه ٬ این تنهایی ممکنه باعث ایجاد یک خلأ عاطفی بشه!

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    تشکر شده 876 بار در 507 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط rosa_24365 نمایش پست ها
    حدود یک سال هست که با هم آشنا شدیم، همدیگه رو دوست داریم و مشکل خاصی نداریم. فقط مسئله ای که هست اینه که ایشون همش از مهمونی و مجلس عروسی و سایر مراسم و در ارتباط بودن با فامیل خودش و فامیل من فراریه. قابل ذکره که اصلا تو روابط اجتماعی با بقیه مردم مشکلی نداره و ضعف جسمی و ظاهری و مالی هم نداره که فکر کنید میخواد خودش رو پنهان کنه. میگه من بعد از ازدواج اصلا دوست ندارم در ارتباط و رفت و آمد با فامیل باشم و ترجیح میدم وقت آزاد و تعطیلات رو به سفر و بودن در طبیعت و انجام کارهای شخصی و عقب افتاده بگذرونم. حتی در مورد مراسم عروسی هم مشکل داره و اگه به خودش باشه ترجیح میده فقط یه عقد باشه با یه جشن کوچیک با بستگان درجه یک و میگه حوصله دادار دودور مراسم رو ندارم! تو رفتارش خیلی به من توجه داره و همیشه سعی میکنه حمایتم کنه ولی تو این یه مورد اصلا با هم تفاهم نداریم. نمیدونم چیکار باید کرد! به نظرتون این رفتارها عادیه و یا اینکه میتونه مشکلات جدی ایجاد کنه؟ من خودم اهل رفت و امد و ارتباط با فامیل هستم و از این رفتارهاش واقعا خسته شدم
    خب نمیشه که عزیزم تا اخر عمرت اینطوری در سکوت بسر ببری مگر اینکه توام ادم درونگرا و غیراجتماعی باشی
    مطمن باش وقتی داره ایو صراحتا بهت میگه یعنی هیچجوره نمیتونی عوضش کنی
    اگه ادمی هستی طرفدار شلوغی و رفت امد مطمن باش بعد ازدواج بعد یه مدتی کم میاری
    خیلی راجبش فکر کن
    خیللللللللللللی مهمه
    امضای ایشان
    دندانم شکست

برای سنگریزه ای که در غذایم بود

دردم گرفت

نه برای دندانم

برای کم شدن سوی چشم مادرم

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

به نظرم ممکنه یه روزم بگن من تمایلی به ارتباط با پدر و مادر و خواهر برادرت ندارم پس نه من میرم نه اونا بیان

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)