نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: رازهای همسرم بعد از عقد

1835
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35820
    تشکـر
    27
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

رازهای همسرم بعد از عقد

باسلام و خسته نباشید
    من 3 ماه هست با خانمم عقد کردم ، ایشون رو خیلی دوست دارم و رابطه خیلی خوبی داریم .
    یک موردی هست که من خیلی اذیت میکنه و تا حالا 3 -4 بار هم ایشون در صحبتهاشون گفتند و من هربار گذشتم و بیخیال شدم.

ایشون قبل از عقد جلسات زیادی مشاوره میشدند و خب خیلی هم مفید بوده .
    بعد از عقد ، چندین بار همسرم در مورد اینکه رازهایی داشته و فقط مشاورش این رازها رو میدونه بهم گفته . یعنی بارها بهم گفت همه رازهای زندگی من مشاورم میدونه که خدا رحمتش کنه مشاورشون فوت شدند .

سوال من این ، ما به عنوان شریک زندگی همدیگه نباید این رازها رو بدونیم ؟ من دوست دارم همه چیز بدونم و بعدا چیز شکه کننده ای برام پیش نیاد .
    به نظر شما من باید به ایشون بگم که رازهای زندگیشون چیه ؟ من فکر میکنم ، بنده به عنوان همسر ایشون باید این رازها بدون چون ما شریک زندگی هم هستیم و از همه چیز هم باید خبر داشته باشیم . یعنی ندونستن این چیزها احساس عدم اطمینان و اعتماد از سمت همسرم بهم میده و این ازار دهنده هستش ، هربار هم که ایشون این مورد را گفتند ، بنده انتظار داشتم یک توضیحی در مورد این رازها بدهد ولی هیچ حرفی نمیزنه و فقط میگه رازهای زندگی من مشاورم میدونست

ممنون میشم راهنمایی کنید در این خصوص .
    ندونستن این رازها الان یکم ذهن و فکر من و مشغول کرده به خصوص با وجود اینکه ایشون چندین بار این مورد بهم گفتن .
    با تشکر

2. کاربران زیر از navid2005 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : رازهای همسرم بعد از عقد

نقل قول نوشته اصلی توسط navid2005 نمایش پست ها
    باسلام و خسته نباشید
    من 3 ماه هست با خانمم عقد کردم ، ایشون رو خیلی دوست دارم و رابطه خیلی خوبی داریم .
    یک موردی هست که من خیلی اذیت میکنه و تا حالا 3 -4 بار هم ایشون در صحبتهاشون گفتند و من هربار گذشتم و بیخیال شدم.

ایشون قبل از عقد جلسات زیادی مشاوره میشدند و خب خیلی هم مفید بوده .
    بعد از عقد ، چندین بار همسرم در مورد اینکه رازهایی داشته و فقط مشاورش این رازها رو میدونه بهم گفته . یعنی بارها بهم گفت همه رازهای زندگی من مشاورم میدونه که خدا رحمتش کنه مشاورشون فوت شدند .

سوال من این ، ما به عنوان شریک زندگی همدیگه نباید این رازها رو بدونیم ؟ من دوست دارم همه چیز بدونم و بعدا چیز شکه کننده ای برام پیش نیاد .
    به نظر شما من باید به ایشون بگم که رازهای زندگیشون چیه ؟ من فکر میکنم ، بنده به عنوان همسر ایشون باید این رازها بدون چون ما شریک زندگی هم هستیم و از همه چیز هم باید خبر داشته باشیم . یعنی ندونستن این چیزها احساس عدم اطمینان و اعتماد از سمت همسرم بهم میده و این ازار دهنده هستش ، هربار هم که ایشون این مورد را گفتند ، بنده انتظار داشتم یک توضیحی در مورد این رازها بدهد ولی هیچ حرفی نمیزنه و فقط میگه رازهای زندگی من مشاورم میدونست

ممنون میشم راهنمایی کنید در این خصوص .
    ندونستن این رازها الان یکم ذهن و فکر من و مشغول کرده به خصوص با وجود اینکه ایشون چندین بار این مورد بهم گفتن .
    با تشکر
    سلام

مطلب و سوال شما را خواندم عزیز,ولی باید عرض کنم حتما کنجکاوی و... شما بی دلیل و غیر اصولی و علمیه!!!

گذشته در گذشته , و گذشته ایشون به خودشون مربوطه و فقط در همین حد که خلاصه ای به شما بگویند کافیست و همینطور در مورد گذشته خود شما به همین وضع.

فقط و فقط اگر مسئله بیماری و اختلال خاص روانی بوده و دارو هم مصرف میکردند و میکنند! شما میبایست قبل از ازدواج میدانستید تا تصمیم بگیرید جهت ازدواج و یا ازدواج نکردن و مسائل ژنتیک و فرزند داشتن!

اگر هم میبینید که این نیاز به دانستن شما را اذیت میکند, دیگر متاسفانه وارد فاز اختلال و پارانوئید شدید!! پس بهتر اینه که به یکی از همکاران مشاور ما در شهر خود به صورت حضوری رجوع کنید.

موفق باشید

سپاس

دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

4. 3 کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36283
    تشکـر
    45
    تشکر شده 82 بار در 73 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام. همه انسانها یه رازهایی دارند.
    روابط ادمها طبق حرف یک روانشناس ایرونی ،، مثل یک پیاز هست. که لایه لایه هست . هر کسی از دوستان و اشنایان تا یه حد خاصی میتونن از لایه های این پیاز اطلاع داشته باشن. مادر تا یه حدی دوست تا یه حدی همسر تا یه حدی...اما مطممئنا خود شما هم رازهایی دارین که جز خدا کسی نمیدونه این حق همه انسانهاست. گذشته هم گذشته البته اگه در حال تاثیری نداشته باشه مهم نیست.
    اما خانمتون هم نباید دائما مطرح کنن که رازی دارند در حالیکه نمیخوان عنوان کنند.

6. 2 کاربران زیر از samane.m بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام
    گفتنی ها بیان شد
    وقتی همسرتون خودشون دارن میگن راز و نمیخوان به شما بگن چرا باید مطرحش کنن که حس کنجکاوی و عدم اعتماد شمارو تحریک کنن!؟
    بهشون این نکته رو بفرمایید به نظرم که اصلاح کنن.

8. 2 کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام آقا نوید همه بهتون گفتن گذشته ها گذشته و ازش بگذرید

من خودم و گذاشتم یک لحظه جای شما و واقعا حس و حالتون رو درک کردم

بنظر منم گذشته ها گذشته و خانومتون نباید حرفی ازین رازها به میون میووردن و شمارو تحریک میکردن

حالا که کردن بنظرم باید یه توضیح مختصری بهتون بدن چون اگر من خودم همسرم بهم میگف رازی در گذشته دارم

سعی میکردم ازش چشم پوشی کنمو بگذرم ولی وقتی این راز خواب و خوراک رو ازم میگرفت و باعث میشد ذهنم جاهای بد بچرخه

حتما ازش توضیحی می خواستم نه با جزئیات به چیز کلی که فقط خیالم راحت بشه همین.

ولی قبلش حتما با خودم کلنجار میرفتم تا بتونم بگذرم ازش و نپرسم

بنظرم اول با خانومتون صحبت کنید بپرسید رازشون تاثیری توی روابط شما و ایندتون نداره و حل شده است ؟

اگر گفتند بله

همه سعی تون رو بکنید که این قضیه رو بندازید ته ذهنتون

اگر دیدید نمیتونید ازشون بخواید یه توضیح کلی بهتون بدن و فقط بگن این رازها در چه موردیه

چون اگر این راز باعث بشه ارتباطتتون خراب بشه و شمارو دچار سوظن کنه

تاثیراتی به مراتب مخربتر از وقتی داره که شما راجب رازها چیزی بدونید.

امیدوارم مشکلتون حل بشه
    و ارزوی خوشبختی برای شما و همسرتون دارم
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

10. 2 کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    نباید توی گذشته دیگران تجسس کرد مگر موارد خاص مثل اون مواردی که دکتر گفتن و در مورد رابطه قبل ازدواج (اونم در صورت راضی بودن خود طرف )غیرمستقیم طوری که احترام فرد حفظ بشه میتونید بپرسین در غیر اینصورت لزومی نداره فرد بخواد از گذشته اش بگه چون چیزی بوده که فقط یه فرد متخصص و خود اون شخص که توی اون شرایط بوده میتونه درک کنه و شما یا هر فرد دیگه امکان داره از روی تعصب یا مسائل دیگه قضایا رو غیر منطقی و احساسی تجزیه تحلیل کنید و منجر به تنش یا حتی جدایی و یکسری حرف و حدیثا بشه.
    در کل گذشته هر فرد مثل حریم شخصیه که به خودش مربوطه.

12. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

نه دلیلی نداره بدونید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد