نمایش نتایج: از 1 به 26 از 26

موضوع: عدم علاقه به ازدواج

3242
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36377
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عدم علاقه به ازدواج

سلام من ۳۰ سالمه پسرم کارشناسی ارشد کامپیوترم هم کار دارم با درآمد بالا هم خونه خوب هم ماشین خوب همه شرایط مالی اولیه برای ازدواج رو دارم واسه همین همه دورو وری هام همش بم اصرار؟ میکنن ازدواج کنم در حدی که دیوونه ام کردن از بس گفتن واقعا میگم دیوونه شدم از بس سنم رو کوبیدن سرم که باید ازدواج کنی داره دیییییییییییر میشه دیوونه دیوونه شدم

ولی اصلا نمیتونم هیچ دلیلی واسه ازدواج پیدا کنم حتی ۱ دلیل نمیتونم پیدا کنم
    راستش تو ۶-۷ سال گذشته هر ۶ ماه یا ۱ سال یک بار کسی رو پیدا کردم و با هم محضری (یا بین خودمون) عقد موقت کردیم و هیچ وقت از نظر جنسی کمبودی احساس نکردم و طرفم رو از نظر مالی حمایت کردم از نظر احساسی هم اصلا آدم احساساتی ای نیستم و احساساتم به جنس مخالف فقط در حد همون مدت رابطه جنسی خلاصه میشه اونقدر که تمرکز کردن روی کارم واسم مهمه هیچ چیز دیگه واسم مهم نیست و اصلا حتی ثانیه ای وقت اینکه واسه بچه بزرگ کردن بزارم رو ندارم ترجیح میدم وقتم رو بزارم یک پروژه سنگین کاری انجام بدم تا اینکه بچه بزرگ کنم

من واقعا از مدل زندگیم خیلی راضیم ۵ روز در هفته هر روز صبح ساعت ۶ ورزش میکنم خیلی تغذیه سالمی دارم در روز کلی وقت واسه مطالعه کاریم میزارم هر ۲-۳ ماه یک بار یکی دو هفته میرم مسافرت خارجی و عملا همیشه سرم گرمه
    من الان تنها مشکلم حرف دیگران یعنی از بچه مدرسه ای گرفته تا پدر بزرگ من رو میبینن و همیشه نصیحت میکنن که باید ازدواج کنید و میخوان سعی کنن جوری نشون بدن که من آدم شکست خورده ای هستم که ازدواج نکردم حتی بی شرف ها کارشون به جایی رسیده که بم میگن اگه ازدواج کنی قدت بلند میشه (من قدم ۱۷۰ هست و مشکلی هم ندارم باش و به اندازه کافی خوش تیپ هستم بعد فک کنید به منه ۳۰ ساله میگن اگه ازدواج کنی قدت بلند میشه انگار مثلا من خرم که اینارو بگن گولم بزنن برم ازدواج کنم در حدی با حرفهاشون عصبانیم میکنن که به خودم گفتم عمه من اگه مرد من فقط سر قبرش میرم دیگه حاضر نیستم ببینمشون از بس در مورد سن ازدواجم چرت و پرت اراجیف میگن بم)

میخوام ببینم نظر شما چیه شما اگر جای من بودید چکار میکردید؟ با فک و فامیل وراج چکار میکردید؟ ازدواج میکردید یا همین راه من رو ادامه میدادید؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29853
    تشکـر
    50
    تشکر شده 64 بار در 53 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : پیدا نکردن دلیلی برای ازدواج کمک!!!

درود
    به آنها اعتنایی نکنید
    به گونه ای که خوشحال هستید زندگی کنید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36377
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط خرد نمایش پست ها
    درود
    به آنها اعتنایی نکنید
    به گونه ای که خوشحال هستید زندگی کنید
    اگر سنتون به ۳۰ برسه و ازدواج نکرده باشید میبینید که نمیشه
    متاسفانه زخم زبون مردم از حسادت یا عقده های روانیشون معمولا خیلی کارسازه

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36283
    تشکـر
    45
    تشکر شده 82 بار در 73 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_2017 نمایش پست ها
    سلام من ۳۰ سالمه پسرم کارشناسی ارشد کامپیوترم هم کار دارم با درآمد بالا هم خونه خوب هم ماشین خوب همه شرایط مالی اولیه برای ازدواج رو دارم واسه همین همه دورو وری هام همش بم اصرار؟ میکنن ازدواج کنم در حدی که دیوونه ام کردن از بس گفتن واقعا میگم دیوونه شدم از بس سنم رو کوبیدن سرم که باید ازدواج کنی داره دیییییییییییر میشه دیوونه دیوونه شدم

ولی اصلا نمیتونم هیچ دلیلی واسه ازدواج پیدا کنم حتی ۱ دلیل نمیتونم پیدا کنم
    راستش تو ۶-۷ سال گذشته هر ۶ ماه یا ۱ سال یک بار کسی رو پیدا کردم و با هم محضری (یا بین خودمون) عقد موقت کردیم و هیچ وقت از نظر جنسی کمبودی احساس نکردم و طرفم رو از نظر مالی حمایت کردم از نظر احساسی هم اصلا آدم احساساتی ای نیستم و احساساتم به جنس مخالف فقط در حد همون مدت رابطه جنسی خلاصه میشه اونقدر که تمرکز کردن روی کارم واسم مهمه هیچ چیز دیگه واسم مهم نیست و اصلا حتی ثانیه ای وقت اینکه واسه بچه بزرگ کردن بزارم رو ندارم ترجیح میدم وقتم رو بزارم یک پروژه سنگین کاری انجام بدم تا اینکه بچه بزرگ کنم

من واقعا از مدل زندگیم خیلی راضیم ۵ روز در هفته هر روز صبح ساعت ۶ ورزش میکنم خیلی تغذیه سالمی دارم در روز کلی وقت واسه مطالعه کاریم میزارم هر ۲-۳ ماه یک بار یکی دو هفته میرم مسافرت خارجی و عملا همیشه سرم گرمه
    من الان تنها مشکلم حرف دیگران یعنی از بچه مدرسه ای گرفته تا پدر بزرگ من رو میبینن و همیشه نصیحت میکنن که باید ازدواج کنید و میخوان سعی کنن جوری نشون بدن که من آدم شکست خورده ای هستم که ازدواج نکردم حتی بی شرف ها کارشون به جایی رسیده که بم میگن اگه ازدواج کنی قدت بلند میشه (من قدم ۱۷۰ هست و مشکلی هم ندارم باش و به اندازه کافی خوش تیپ هستم بعد فک کنید به منه ۳۰ ساله میگن اگه ازدواج کنی قدت بلند میشه انگار مثلا من خرم که اینارو بگن گولم بزنن برم ازدواج کنم در حدی با حرفهاشون عصبانیم میکنن که به خودم گفتم عمه من اگه مرد من فقط سر قبرش میرم دیگه حاضر نیستم ببینمشون از بس در مورد سن ازدواجم چرت و پرت اراجیف میگن بم)

میخوام ببینم نظر شما چیه شما اگر جای من بودید چکار میکردید؟ با فک و فامیل وراج چکار میکردید؟ ازدواج میکردید یا همین راه من رو ادامه میدادید؟
    سلام.
    ببینید حق با شماست که حق دارید هر وقت که خواستید ازدواج کنید. اما یه تناقصی هست،،،،
    میگید چندساله باا ازدواج موقت میگذرونید خب این یعنی که نیاز به تشکیل زندگی زناشویی دارید
    بعد میگی وضعیت مالیتون هم الحملله روبراهه پس موقعیت شغلی رو هم دارید.
    اینکه چنبار ازدواج موقت کردین پس موردش رو هم دارید.
    پس مشکلتون با ازدواج دائم چیه؟ خب تشکیل زندگی دائم که خیلی بهتره. اخه اصولا اونهایی که شرایط ازدواج رو ندارن به ازدواج موقت روی میارن برای رفع نیازهای عاطفی و غیره شون...

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36377
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط samane.m نمایش پست ها
    سلام.
    ببینید حق با شماست که حق دارید هر وقت که خواستید ازدواج کنید. اما یه تناقصی هست،،،،
    میگید چندساله باا ازدواج موقت میگذرونید خب این یعنی که نیاز به تشکیل زندگی زناشویی دارید
    پس مشکلتون با ازدواج دائم چیه؟ خب تشکیل زندگی دائم که خیلی بهتره. اخه اصولا اونهایی که شرایط ازدواج رو ندارن به ازدواج موقت روی میارن برای رفع نیازهای عاطفی و غیره شون...
    ببخشید رک میگم من جز نیاز جنسی هیچ نیاز دیگه ای به جنس مخالف ندارم من ترجیح میدم وقتم رو بزارم روی چیزایی که دوست دارم مطالعه کنم و سطح خودم رو در رشته خودم بالا ببرم تا اینکه با یک خانم صحبت کنم و وقت تلف کنم
    اون عشقی که من به هدفم تو زندگی دارم رو به هیچ انسانی تا الان نداشتم و اصلا با زن ها سازگار نیستم من هرگز دلم نمیخواد ۲۴ ساعته به یک خانم عشق بورزم وقتی خانم کوچکترین کاری نکرده و فقط خوشگله من قبلا با یک خانمی بودم که چون خوشگل بود توقع داشت چپ و راست بش بگم عاشقشم من دلم نمیخواد تو همچین مخمصه ای بیوفتم

به نظر من عشق یعنی اینکه من وقتی دارم کارم و انجام میدم یادم میره غذا بخورم عشق یعنی اینکه من خودم رو نگه میدارم دستشویی نمیرم تا کاری که دارم میکنم تموم بشه بعد برم نه اینکه ی خانم چون خوشگله و چپ و راست عشوه میاد من عاشقش بشم

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36377
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط samane.m نمایش پست ها
    سلام.
    البته مواردی که آدم برای ازدواج موقت انتخاب میکنه هیچ وقت مورد ازدواج دائم نیستن و اکثرا ۵ تا ۱۰ سال از خودم بزرگتر بودن

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36377
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اصلا حتی فکرشم که یکی ۲۴ ساعته کنارم باشه تو خونه وحشت ناکه برام
    آرامشی که دارم رو دوست دارم معمولا با کسی رفت و آمد ندارم نه دوست نه فامیل ولی وقتی ازدواج کنی مجبوری با ملت معاشرت کنی مجبوری خودت رو جوری جلو بدی که اره منم نرمالم
    من واسم مهم نیس اگه دیگران فک میکنن من نرمال نیستم من با چیزی که هستم مشکلی ندارم و برعکس خیلی هم خودم رو دوست دارم ولی همیشه دیگران سعی میکنن اعتماد به نفس من رو خورد کنن

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    تشکر شده 2,029 بار در 1,083 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    بعضی ها آدم زندگی مشترک نیستند مشکل خاصی هم ندارند فقط برای زندگی مشترک ساخته نشدند
    یا حداقل باید یک پروسه زمانی طولانی رو سپری کنند تا برای دوری از یکنواختی ازدواج کنند.
    به نظر منم فعلا" ازدواج نکنید چون در صورت ازدواج ،پای سرنوشت یک انسان دیگر هم در میان هست

9. کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19479
    تشکـر
    266
    تشکر شده 146 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    9

شما باید حتما پیش مشاور خبره برید و کمک به صورت حرفه ای بگیرید! من خودمم رشتم کامپیوتر هست و ارشد هم دارم و ۲۶ سالمه و عاشق رشتم هستم و همیشه سرم گرم کارای برنامه نویسی هست، توی کارمم هم خیلی موفقم به طوری که بعد از دو سال شدم جز اعضای اصلی پروژه‌های شرکت، اینا رو گفتم که بگم منم دقیقا mindset شما رو دارم. متاسفانه شما(و خودم) از بس که با کامپیوتر کار کردیم از انسانیت به دور شدیم، و جنس زن رو صرفا ابزار میبینم واسه رفع نیاز جنسی، این بزرگترین مشکل شما(ما؟) هست.
    متاسفانه شما احتمال میدم تجربه‌های نا موفقی در ارتباط با جنس مخالف داشتید و همین باعث شده که زده بشید از این قضیه( دقیقا واسه خودمم این اتفاق افتاده !). بحث ازدواج خیلی فراتر از خوشکل بودن و زشت بودن هست !!!
    شما هنوز به خودشناسی نرسیدید! معیار واسه ازدواج ندارید!

شما اگه یه نگاهی به بهترین برنامه نویس های جهان بندازید، همشون یه social life خیلی فعالی دارن، نمونش رو میتونم DHH رو مثال بزنم(سازنده فریمورک ruby on rails )

متاسفانه این مشکلی هست که بین کامپیوتری ها هست
    امضای ایشان
    چیست آنچه ما را زنده نگه می دارد؟
    چیست آنچه وا می داردمان به تحمل؟
    امید دوست داشتن یا دوست داشته شدن…

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

عجب
    نمیدونستم اسلام اینقدر به مردا راحت میگیره که هرسال یکیو عقد موقت کنن و فارق از هیچ مسئولیتی عشق و حال کنن !!!!عجب عجب
    شما برای ازدواج ساخته نشدی چون ازدواج یه مسئله مهم و با ارزشه که کم کسی فکر میکنم به اون درک برسه که با ازدواج خوشبخت میشه چون اکثرا مثل شما فقط تو یه فکرن و از مسائل دیگه خیلی سردرنمیارن شما اصلا ازدواج نکن دلایلتم واسه اطرافیانت توضیح بده بگو من فقط به فکر اینم که ارضای جنسی بشم اونم خداروشکر تو کشور ما واسه پسرا هیچ مشکلی نداره و راحت میتونن تنوع بدن و هر سال به اسم عقد موقت یا صیغه موقت تخلیه بشن!!!
    ویرایش توسط saba95 : 08-25-2017 در ساعت 02:13 PM

12. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

من با دیدگاهتون شخصا موافق نیستم ولی با یک نکته موافقم .متاسفانه تو ایران منطق آدما از بزرگ شدن و تکمیل شدن فکر سن هستش دختر ازدواج کنه چرا چون سنش شده 30 سال پسر ازدواج کنه چرا چون سنش شده 40 سال

در صورتی که ممکنه اون دختر 30 ساله اون پسر 40 ساله هنوز به تکامل فکری نرسیده باشن

14. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : عدم علاقه به ازدواج

اگر بخواییم دلایل ازدواج و بررسی کرد میتونید در سه دلیل زیر ببینیدش

پس برای خودتون وسواس فکری به وجود نیارید

هر چند زندگی ما انسان ‌ها از پیچیدگی بیشتری برخوردار است، اما اصل موضوع همان است. بچه ها بزرگ می ‌شوند، مهارت ‌های لازم را می‌ آموزند و باید جفت مناسب خود را پیدا کنند و آنها هم پر بکشند به سوی زندگی.

دوران مجردی با همه خوبی ‌ها و بدی ‌هایش، باید یک روز تمام شود. هر چند ازدواج، یک امر واجب و قطعی نیست، اما ساختار جسمانی و روانی انسان به گونه ای است که نیاز دارد تشکیل خانواده دهد.

این روزها به خاطر مشکلات مالی، میل به ادامه‌ تحصیل مخصوصاً در خانم ‌ها، چشم و هم ‌چشمی در داشتن مراسم و تهیه‌ جهیزیه، آداب و رسوم دست و پا گیر و…، سن ازدواج به تأخیر افتاده است.

حتی کسانی که مشکل مالی هم ندارند، به خاطر حفظ کلاس اجتماعی، در سنین بالاتر ازدواج می‌کنند، اما این نسخه: اول درس بخونم، خونه بخرم، ماشین بخرم و …بعد ازدواج کنم، با خود مشکلاتی دارد که با هم در باره آن صحبت می‌ کنیم و بعد از آن تصمیم با شماست که دوران بی مسئولیتی مجردی را تا دهه‌ 40 برای خود حفظ کنید یا شریک مناسبی برای زندگی خود بیابید و با هم، همراه شوید.

ازدواج زیباترین سنتی است که باید در حفظ آن بکوشیم و بدترین اتفاق آن است که با بهانه‌ گیری، آن را به کناری بزنیم و جایگزین ‌های مُسکن واری برای آن پیدا کنیم.

ورود به سن جوانی با اوج گرفتن نیاز جنسی همراه است؛ نیازی که خداوند در وجود همه قرار داده تا وسیله‌ ای باشد برای تداوم نسل و همچنین نزدیک ‌تر شدن زن و شوهر به یکدیگر. نیازی که اگر صحیح رفع شود، لذتی پاک و حلال را به همراه خواهد داشت. اما به بیراهه رفتن در تأمین آن، می ‌تواند بسیار خطرناک باشد. وقتی جوانی وسیله ازدواج ندارد، به او توصیه می ‌شود تقوی پیشه کند و با ورزش، سرگرم کردن خود به کار و تحصیل، تحمل آن را راحت گرداند.

نسخه‌ ازدواج در سنین بالا که این روزها مد شده است، از راه دور پیچیده شده، به همین جهت، آنها نمی دانند که ادیان الهی که بروشور کامل انسان را در دست دارند، مخالف ارتباط خارج از چارچوب با جنس مخالف هستند. پس داشتن همخانه ای از جنس مخالف برای سال‌ ها و همچنین داشتن فرزند از او و دودلی برای ازدواج با او! چیزی است که اگر بین هنرپیشه های هالیوود عادی باشد، اما در ایران و در فرهنگ غنی اسلامی ایرانی ما هیچ جایی ندارد.

دوستی با جنس مخالف، ارتباط‌ های نامشروع و روابط خارج از کادر چیزهایی است که با خود مشکلات زیادی را به همراه خواهد داشت که هرکدام در نتیجه، آرامش فرد را سلب می ‌کنند. اما ازدواج یک بستر آرام و مطمئن خواهد بود برای رفع نیاز جنسی البته به شرطی که انتخاب همسر صحیح باشد.

یکی از آیات الهی این است که برای شما از جنس خودتان جفتی را بیافرید تا با او انس بگیرید و آرامش بیابید و در بین شما دوستی و مهربانی قرار داد و در این امر برای افرادی که اهل تفکر باشند آیات و نشانه ‌هایی وجود دارد. (سوره روم آیه 21)

اما این همه‌ ماجرا نیست؛ وقتی یک فرد به سن جوانی می ‌رسد، دوست دارد مستقل باشد. خودش برای زندگی ‌اش تصمیم بگیرد و آن طور که می ‌پسندد، زندگی کند. زندگی دائم با پدر و مادر به دلیل فاصله سنی با آنها و همین طور تفاوت در نوع نگاه، ممکن است به این نیاز جوان صدمه بزند، اما تا قبل از ازدواج بهترین گزینه خواهد بود، راه دیگر همان زندگی مجردی به تنهایی و یا با دوستان هم‌ سن و سال است، در صورتی که این انتخاب آنقدر سخت و پر استرس خواهد بود که به گفته‌ بسیاری از کسانی که آن را تجربه کرده ‌اند، بدترین جایگزین است. ما در ایران وقتی فرزندانمان را از لانه پرواز می ‌دهیم که جفت خود را پیدا کرده باشند نه به تنهایی…

یکی دیگر از مسائلی که در طول زندگی مطرح است، اما در جوانی در اوج خود قرار دارد، نیاز به داشتن یک همدم و مونس است. درست است که دوستان و والدین می ‌توانند خیلی از مواقع همدم‌ های خوبی برای انسان باشند، اما داشتن یک مونس همیشگی از جنس مخالف که همراه لحظات شادی و غم است و می ‌توان روی حضور او همیشه حساب کرد، چیز دیگری است.

یک فرد هر چقدر هم که در کار خود موفق باشد، اگر 20 ساعت در شبانه روز هم درس بخواند، اگر تمام آخر هفته ها را به سفر با دوستان مشغول شود، باز هم در تنهایی ‌های خود به دنبال یک همدم است تا حرف ‌هایش را بشنود و با او همدردی کند و… .

یکی از آیات الهی این است که برای شما از جنس خودتان جفتی را بیافرید تا با او انس بگیرید و آرامش بیابید و در بین شما دوستی و مهربانی قرار داد و در این امر برای افرادی که اهل تفکر باشند آیات و نشانه ‌هایی وجود دارد. (سوره روم آیه 21)

همه‌ این فوایدی که بر شمردیم لازمه ‌اش یک انتخاب صحیح است؛ در غیر این صورت، فرد بعد از ازدواج افسوس از دست دادن روزهای مجردی‌ اش را خواهد خورد. یک انتخاب صحیح و یاد گرفتن مهارت ارتباط با همسر که کار ساده ای نیست، برای به دست آوردن آرامش لازم است. البته اصلاً نگران نباشید ما با شما هستیم؛ با آموزش مهارت صحیح برای انتخاب همسر و چگونگی سازش بعد از ازدواج. مقالاتمان را پی گیری کنید و با نظراتتان همراهمان شوید.

البته اینها فقط بخشی از دلایلی بود که یک جوان باید با دنیای مجردی خداحافظی کند. دلایلی چون داشتن فرزند و گسترده شدن روابط فامیلی و مسئولیت پذیری و برنامه ریزی صحیح برای زندگی و ده ها دلیل دیگر می ‌تواند هرکسی را توجیه کند که دوران متأهلی در کنار تمام سختی ‌هایش، برای تکامل لازم است.

به گفته‌ کارشناسان امور اجتماعی تأخیر در سن ازدواج به هر دلیلی که باشد، با خود آسیب‌ های کوتاه مدت و بلندمدتی را به همراه دارد مانند: بی اعتمادی به جنس مخالف، افسردگی، احساس یأس و ناکامی، ترک تحصیل و بی ‌انگیزگی در زندگی که در دخترها بیشتر از پسرها دیده شده است. همچنین بی رغبتی در ازدواج برای پسران نیز موجب بی مسئولیتی در زندگی شخصی و خانوادگی ‌شان می ‌شود. بی اخلاقی در آنان گسترش پیدا می ‌کند و در نتیجه به سمت موادمخدر و روابط نامشروع گرایش پیدا می‌ کنند.

فراموش نکنیم که مقصر بالا رفتن سن ازدواج تنها خود جوانان نیستند و خانواده‌ های آنها به عنوان کسانی که تربیتشان را بر عهده دارند و یک کانون حمایتی برایشان خواهند بود، می ‌توانند در ازدواج به موقع و صحیح یک جوان نقش بسزایی داشته باشند.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36377
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    عجب
    نمیدونستم اسلام اینقدر به مردا راحت میگیره که هرسال یکیو عقد موقت کنن و فارق از هیچ مسئولیتی عشق و حال کنن !!!!عجب عجب
    شما برای ازدواج ساخته نشدی چون ازدواج یه مسئله مهم و با ارزشه که کم کسی فکر میکنم به اون درک برسه که با ازدواج خوشبخت میشه چون اکثرا مثل شما فقط تو یه فکرن و از مسائل دیگه خیلی سردرنمیارن شما اصلا ازدواج نکن دلایلتم واسه اطرافیانت توضیح بده بگو من فقط به فکر اینم که ارضای جنسی بشم اونم خداروشکر تو کشور ما واسه پسرا هیچ مشکلی نداره و راحت میتونن تنوع بدن و هر سال به اسم عقد موقت یا صیغه موقت تخلیه بشن!!!
    واسه من که صرفا اسم ازدواج موقت یک راه واسه دور زدن همه محدودیت هاس ولی خوب همون دینی که به شما دختر خانم ها اجازه میده پسر ساده لوح مردم رو هزاران سکه تیغ بزنید به ما هم همچین اجازه هایی میده

17. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36377
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    من با دیدگاهتون شخصا موافق نیستم ولی با یک نکته موافقم .متاسفانه تو ایران منطق آدما از بزرگ شدن و تکمیل شدن فکر سن هستش دختر ازدواج کنه چرا چون سنش شده 30 سال پسر ازدواج کنه چرا چون سنش شده 40 سال

در صورتی که ممکنه اون دختر 30 ساله اون پسر 40 ساله هنوز به تکامل فکری نرسیده باشن
    شما متاسفانه توهم این رو دارید که هرکی میخواد ازدواج کنه باید تکامل فکری پیدا کرده باشه یا فقط کسی که ازدواج میکنه که تکامل فکری پیدا کرده باشه از نظر من بر عکس کسی ازدواج میکنه که از نظر عقلی به تکامل فکری نرسیده باشه
    واسه همین هست که ما بین رده سنی ۱۸-۲۴ سال خیلی ازدواج های شتاب زده و زود هنگام میبینیم و معمولا افراد عاقل تر خیلی دیر ازدواج میکنن یا اصلا ازدواج نمیکنن

18. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36377
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط LLVM نمایش پست ها
    شما باید حتما پیش مشاور خبره برید و کمک به صورت حرفه ای بگیرید! من خودمم رشتم کامپیوتر هست و ارشد هم دارم و ۲۶ سالمه و عاشق رشتم هستم و همیشه سرم گرم کارای برنامه نویسی هست، توی کارمم هم خیلی موفقم به طوری که بعد از دو سال شدم جز اعضای اصلی پروژه‌های شرکت، اینا رو گفتم که بگم منم دقیقا mindset شما رو دارم. متاسفانه شما(و خودم) از بس که با کامپیوتر کار کردیم از انسانیت به دور شدیم، و جنس زن رو صرفا ابزار میبینم واسه رفع نیاز جنسی، این بزرگترین مشکل شما(ما؟) هست.
    متاسفانه شما احتمال میدم تجربه‌های نا موفقی در ارتباط با جنس مخالف داشتید و همین باعث شده که زده بشید از این قضیه( دقیقا واسه خودمم این اتفاق افتاده !). بحث ازدواج خیلی فراتر از خوشکل بودن و زشت بودن هست !!!
    شما هنوز به خودشناسی نرسیدید! معیار واسه ازدواج ندارید!

شما اگه یه نگاهی به بهترین برنامه نویس های جهان بندازید، همشون یه social life خیلی فعالی دارن، نمونش رو میتونم DHH رو مثال بزنم(سازنده فریمورک ruby on rails )

متاسفانه این مشکلی هست که بین کامپیوتری ها هست
    من دنبال الگو برداری از کسی نیستم البته جدای از اون ازدواج سوشیال لایف نیست اتفاقا وقتی ازدواج میکنی اگر زندگی سوشیالی داشتی اون زندگی رو از دست میدی

19. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

واسه من که صرفا اسم ازدواج موقت یک راه واسه دور زدن همه محدودیت هاس ولی خوب همون دینی که به شما دختر خانم ها اجازه میده پسر ساده لوح مردم رو هزاران سکه تیغ بزنید به ما هم همچین اجازه هایی میده
    لطفا صحبت های بیهوده رو بزارید کنار و خیلی ریلکس بگید بی بندو بار هستین .دین به دخترا اجازه نمیده کسی رو تیغ بزنن و این کار به عنوان کار اشتباه یاد شده.دین نه به شما اجازه داده برای هوسرانیتون سرپوش دینی بزارین نه به کسی اجازه داده کسیو تیغ بزنه.
    شما چرا صیغه میکنی؟خب لازم نیست حتما ورد عربی بخونید مثلا با خوندن دو کلمه عربی میخوایید بگید فساد انجام نمیدین؟ یا آبروتون حفظ بشه؟همه میدونیم اصل عمل و هدف هر دو حالت هوسرانیه.
    واقعا یه بنده خدایی راست میگفت پسر خوب دیگه کلا ناپدید شده.
    ویرایش توسط saba95 : 08-29-2017 در ساعت 12:46 AM

20. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36283
    تشکـر
    45
    میزان امتیاز
    7

اقای سامان شما که نظر کسی روقبول ندارید چرا سوال پرسیدین؟
    شما بطور کل دخترخانمها رو میبری زیر سوال تو اکثر پستهات من فکر میکنم عقده ای دارید نمیدونم مشکلی داشتید ک با نادیده انگاشتن حقوق خانمها و بد جلوه دادن عشق به یک خانم میخواید خودتون رو اروم کنید. برادر برو چند صفحه تحقیق کن فلسفه بخون منطق بخون ببین مهریه علتش چی هست ...
    بعدهم خب شما ک دوست داری هربار با یک خانم باشی ک راحت باشی خب تکلیفتون مشخصه به خونواده تون بگید که نمیتونید به اصول زناشویی به عهدد بستن پایبند باشید میترسید از تشکیل خانواده چون با این شرایط اصلا صلاح نیستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت تت ازدواج کنید. موفق باشید.

22. کاربران زیر از samane.m بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36217
    تشکـر
    52
    تشکر شده 42 بار در 36 پست
    میزان امتیاز
    0

از ته دل براتون متاسفم،می تونین خیلی راحت بگین که دلم نمیخواد ازدواج کنم چطور به خودتون اجازه می دین که جنس واقعا مقدس مونثو زیر سوال ببرین،شما اگه موقعیتتون و ماشین و پولتونو ازتون بگیرن،به نظرم چیزی ب ای گفتن ندارین!پس زیاد به پول و موقعیتو ننازید،اگه خیلی به خودتون ایمان دارین و از جنس مخالفتون اینجوری انتقاد می کنین پس لطفا بشینین سر درس و مشقتون و صیغه نکنید و برای لذت بردن خودتون جامعه رو به فساد نکشونین شما که انقد از جنس مخالفتون بی زارین چطور اجازه میدین به خودتون که صیغه کنین؟!

24. کاربران زیر از کیفسان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36217
    تشکـر
    52
    میزان امتیاز
    0

در ضمن شما که در و دیوارو صیغه نمیکنین اونم شش ماه یک باز،همین خانمایی رو صیغه می کنین و باهاشون رابطه جنسی دارین که عشوه کردن و ناز کردن تو خونشونه،که شما خیلی ازش بیزارین!به تظر شما اینکه هر شش ماه یکبار به جنس مخالف نیاز دارین ،خیلی چیز کمیه؟پس مطمان باشین چون نمیتونین به زن و بچه و زندگی زناشویی متعهد باشین این ا حرفا رو میزنین،

26. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36377
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

متاسفانه شما دختر خانم ها خودتون هم نمیدونید دارید چی میگید
    شما ها خوب میدونید تنهاچیزی که واسه ارائه به پسر بنده خدا دارید فقط همون س ک س هست و وقتی میبینید یک پسر به راحتی رابطه جنسی متعدد داره عصبی میشید چون خودتون میدونید اگر س ک س رو از ویژگی هاتون حذف کنن عملا هیچی نیستید هیچی هیچی نیستید و واسه همین هم هست همیشه به پسر هایی که روابط جنسی متعدد دارن حمله ور میشید
    من اگر روزی بخوام با کسی باشم ترجیح میدم بر اساس این باشه که از شخصیتش خوشم اومده نه اینکه نیاز جنسی دارم برم سمت کسی ولی شما دختر خانم های ایرانی اکثرا شخصیی ندارید که کسی بخواد بیاد سمتتون جز نیاز جنسی یک آقا هیچ نیاز دیگه ای رو نمیتونید براورده کنید
    حالا یک پسری مثل من پیدا میشه و گول شما دختر خانم ها رو نمیخوره و نیاز جنسیشو بدون اینکه مسولیتی بر گردن بگیره برآورده میکنه به نظرم شما دختر خانم ها هم بهتره برید واسه خودتون چیزی غیر از هیکلتون واسه ارائه پیدا کنید

27. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

شما متاسفانه توهم این رو دارید که هرکی میخواد ازدواج کنه باید تکامل فکری پیدا کرده باشه یا فقط کسی که ازدواج میکنه که تکامل فکری پیدا کرده باشه از نظر من بر عکس کسی ازدواج میکنه که از نظر عقلی به تکامل فکری نرسیده باشه
    واسه همین هست که ما بین رده سنی ۱۸-۲۴ سال خیلی ازدواج های شتاب زده و زود هنگام میبینیم و معمولا افراد عاقل تر خیلی دیر ازدواج میکنن یا اصلا ازدواج نمیکنن
    شما کلان فازتون مشخص نیست

28. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36217
    تشکـر
    52
    میزان امتیاز
    0

شماهستین که دیدتون نسبت به خانمها فقط دید جنسیه و هیچگونه دید عاطفی به خانمها ندارین،به خاطر همینه که نمی تونین متعهد باشین به یک نفر،به بی بند و باری عادت کردین کاریش نمیشه کرد،

29. کاربران زیر از کیفسان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نه اتفاقا فکر شما ناقصه که اینطور تحلیل انجام میده چون من که خداروشکر خدا بهم لطف کرده از لحاظ ظاهری هیچی کم و کسر ندارم و یه عالمه یه عالمه موقعیت واسم هر روز پیش میاد ولی خب من برعکس شما تو زندگیم چهاچوب تعریف کردم و هر ادمی رو وارد زندگیم نمیکنم .
    تن فروشی هنر نیست و مهارت خاصی نمیخواد فقط کافیه یکم بیغیرت باشیو واسه خودت ارزش قائل نشی حالا من که از نظر ظاهری تعریف نباشه اوکی هستم دخترای زشتم خیلی راحت میتونن تن فروشی کنن فقط اون دوتا فاکتور که گفتم باید تو وجود ادم از بین بره
    بعدشم کی میاد شما رو گول بزنه ماشالا شما خودتون ابلیس هستین!!!!
    پسری که عملا میاد میگه زن فقط برای نیاز جنسیه فک نمیکنم شخصیت جالبی داشته باشه!! چطور دوست داری با یه دختر باشخصیت باشی؟! یکم انصاف بد نیست!!
    بعدشم شما چون بی بند و بار بودی فکر میکنی بقیه دخترام مثل اون دخترای هستن که باهاشون خوابیدین در صورتی که مشکل از این دید ناقص شماست.
    ویرایش توسط saba95 : 08-29-2017 در ساعت 09:45 PM

31. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    34739
    تشکـر
    35
    تشکر شده 121 بار در 88 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    نه اتفاقا فکر شما ناقصه که اینطور تحلیل انجام میده چون من که خداروشکر خدا بهم لطف کرده از لحاظ ظاهری هیچی کم و کسر ندارم و یه عالمه یه عالمه موقعیت واسم هر روز پیش میاد ولی خب من برعکس شما تو زندگیم چهاچوب تعریف کردم و هر ادمی رو وارد زندگیم نمیکنم .
    تن فروشی هنر نیست و مهارت خاصی نمیخواد فقط کافیه یکم بیغیرت باشیو واسه خودت ارزش قائل نشی حالا من که از نظر ظاهری تعریف نباشه اوکی هستم دخترای زشتم خیلی راحت میتونن تن فروشی کنن فقط اون دوتا فاکتور که گفتم باید تو وجود ادم از بین بره
    بعدشم کی میاد شما رو گول بزنه ماشالا شما خودتون ابلیس هستین!!!!
    پسری که عملا میاد میگه زن فقط برای نیاز جنسیه فک نمیکنم شخصیت جالبی داشته باشه!! چطور دوست داری با یه دختر باشخصیت باشی؟! یکم انصاف بد نیست!!
    بعدشم شما چون بی بند و بار بودی فکر میکنی بقیه دخترام مثل اون دخترای هستن که باهاشون خوابیدین در صورتی که مشکل از این دید ناقص شماست.

32. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36283
    تشکـر
    45
    میزان امتیاز
    7

متاسفانه شما دختر خانم ها خودتون هم نمیدونید دارید چی میگید
    شما ها خوب میدونید تنهاچیزی که واسه ارائه به پسر بنده خدا دارید فقط همون س ک س هست و وقتی میبینید یک پسر به راحتی رابطه جنسی متعدد داره عصبی میشید چون خودتون میدونید اگر س ک س رو از ویژگی هاتون حذف کنن عملا هیچی نیستید هیچی هیچی نیستید و واسه همین هم هست همیشه به پسر هایی که روابط جنسی متعدد دارن حمله ور میشید
    من اگر روزی بخوام با کسی باشم ترجیح میدم بر اساس این باشه که از شخصیتش خوشم اومده نه اینکه نیاز جنسی دارم برم سمت کسی ولی شما دختر خانم های ایرانی اکثرا شخصیی ندارید که کسی بخواد بیاد سمتتون جز نیاز جنسی یک آقا هیچ نیاز دیگه ای رو نمیتونید براورده کنید
    حالا یک پسری مثل من پیدا میشه و گول شما دختر خانم ها رو نمیخوره و نیاز جنسیشو بدون اینکه مسولیتی بر گردن بگیره برآورده میکنه به نظرم شما دختر خانم ها هم بهتره برید واسه خودتون چیزی غیر از هیکلتون واسه ارائه پیدا کنید
    خب اگه این تعاریف رکیکتون رو درباره خانمها بزاریم کنار میرسیم به مردها بیاید از مردها تعریف کنیم: بله مردها خیلی چیزها دارن تعصب مردانگی غیرتـــــــــــ حمایت.... حالا اینها چ اشنایی با شما داره؟ درواقع شما چون خودت هم میدونی یک مرد نرمال نیستی اینطور جنس مخالف رو میبری زیر سوال تا خودتو اروم کنی
    شمایی ک اونجا نشستی و عقده هاتو مینویسی باید بدونی ...زن نبود هیچ انسانی نبود... مردها اصولا تا اخر عمرشون باید باید باید باید یک زن در کنارشون باشه چ خواهر چ مادر چ همسر چرا؟ چون مردها باید مورد تشویق قرارر بگیرن باید کسی دائم از اونها تجدید کنه تا حس استقلالشون حفظ شه و این حس خوب رو فقط یک جنس مخالف بهشون میده در واقع اون حس مرد بودن رو یک زن به مرد تلقین میکنه. شما ابتدا انسان شناسی رو مطالعه کن بعد هم خودشناسی تا اصلا بدونی در نقش یک مرد ایرونی واقعی چطوررفتار کنی تابقیه خجالت نکشن از مرد بودنشون. بعد هم درمورد خانمها مطالعه کن. خداوند کمکت کنه این همه عقده از شما دور شه و اروم شید. موفق باشی.

33. کاربران زیر از samane.m بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37340
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

احسنت.مرحبا

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)