نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشکلات مالی

995
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1463
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکلات مالی

من در شرف ازدواج با پسری هستم ک 6 سال همدیگر و دوس داریم رابطمون انقد پاک بوده ک وقتی میگم تا حالا دست همدیگه رو لمس نکردیم کسی باورش نمیشه
    ما باهم مشکلی نداریم اما خانواده من خیلی ساده هستن و از لحاظ مالی زیاد تناسب نداریم طوری ک همیشه از اینکه اونا بیان خونه ما میترسیدم و خجالت میکشیدم
    موضوع و با خودش در میون گذاشتم اما اون گفت ک این مسائل مهم نیس راستش از لحاظ تحصیلات و موقعیت اجتماعی مث پسرشون هستم فقط خانوادم...از اینکه انقد خودمو دست کم میگیرم و بخاطر مسائلی ک نمیتونم تغییرشون بدم اینقد عذاب میکشم راستش از خودم بدم میاد من خ با بدبختی درس خوندم و به اینجا رسیدم حالا نمی تونم اجازه بدم یکی به چشم بدبختا منو ببینه خانواده شون خ از خودشون تعریف میکنن و واقعا موندم باید چه جوری باهاشون برخورد کنم و اعتمادبنفس مو به خاطر اینکه فقیریم و خونه مون خ داغونه حفظ کنم تورو خدا کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1451
    تشکـر
    37
    تشکر شده 14 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : هر مشکلی یه راه حل داره

دوست عزیز من هم دقیقا همین اتفاق رو تجربه کردم
    با این تفاوت که به خودش نگفتم و ازبس امروز و فردا کردم که فکر نمی خوامش و. ..الانم جدا شدیم
    لطفا خودت و خانوادت و با این فکرا و حرفا ناراحت نکن ارزش آدم ها به اندازه ی شخصیت علم و محبت و آزادی فکرشونه نه این چیزا...
    که الان که ازدستش دادم با اینجور بچه بازیام میفهمم... خودت باش این همیشه جواب داده.... شاد باشی.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد