نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: تحریک نشدن در رابطه

2753
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36578
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تحریک نشدن در رابطه

سلام خسته نباشید
    من تازه عقد کردم و همسرم رو هم خیلی دوسش دارم
    توی رابطه هایی که با هم داریم (بدون دخول ) با وجود اینکه همسرم حتما تاکید داره اول من تحریک و ارضا بشم ، اما من تحریک نمیشم و یا خیلی دیر تحریک و ارضا میشم
    همسرم بسیار گرم مزاجه و براحتی تحریک و ارضا میشه اما من نه
    لطفا اگر راه حلی دارید بهم کمک کنید
    من 19 سالمه و همسرم 27 سال
    ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    تشکر شده 875 بار در 507 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : تحریک نشدن در رابطه

نقل قول نوشته اصلی توسط آرام . درخشان نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    توی رابطه هایی که با هم داریم (بدون دخول ) با وجود اینکه همسرم حتما تاکید داره اول من تحریک و ارضا بشم ، اما من تحریک نمیشم و یا خیلی دیر تحریک و ارضا میشم
    ممنون
    سلام عزیزم اینکه بدون دخول دیر تحریک میشی طبیعیه اقایون بدون دخول راحتر تحریک میشن تا خانومها
    زودانزالی" onclick="replacer_hook(55)" target="_blank" href="http://forum.moshaver.co/f147">زودانزالی هم دلایل مختلفی میتونه داشته باشه که یکیش خودارضایی در زمان مجردیه
    متاسفانه چون سن ازدوج بالا رفته خیلی ها خودارضایی میکنن
    ولی خب ممکنه بعدا بهتر بشن با تکرار رابطه
    هنوز اول راهید باید خیلی باهم رابطه داشته باشید تا یاد بگیرید چطور همزمان ارضا بشیدو به لذت برسید
    امضای ایشان
    دندانم شکست

برای سنگریزه ای که در غذایم بود

دردم گرفت

نه برای دندانم

برای کم شدن سوی چشم مادرم

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : تحریک نشدن در رابطه

نقل قول نوشته اصلی توسط آرام1396 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    ممنون

این حالت شایع است هرچند اغلب زنان با تحریک کلیتوریس به ارگاسم میرسند. دیده شده که یک چهارم زنان در اولین سال پس از ازدواج اصلا ارگاسم را تجربه نکرده اند. علل آن ممکن است ناشی از ظرفیت پایین مرد در تحریک زن یا عدم توجه به احساساتش باشد. گاه زنی که با استمناء به ارگاسم میرسد ممکن است در حین مقاربت به این حالت نرسد. علل دیگر , خستگی اختلال افسردگی, بیماری فیزیکی و عوارض داروها ست. درمان در جهت رفع علل زمینه ای است. در صورت عدم وجود این امر , تشویق زن به بیان احساساتش به مرد,وپاسخ به آنها( مثل درمان جنسی sex therapy میباشد).

سردي جنسي زنان....
    لغت سردي كه در اصطلاح فرانسوي به آن فريژيد گفته ميشود يه زناني اطلاق ميشود كه تمايل و هوس جنسي نداشته و از آن بهرمند نميگردند.حدود 10% از اين زنان دچار مشكل فيزيكي ميباشند.مثلا غدد تخمدان آنان فوليكولين كافي ترشح نميكنه و موارد ديگه كه به پزشكي ربط داره نه به من…..اما 90% بقيه….
    آقايون و خانومها….هيچ زني سرد نيست!اين از بي عرضگي خودتون و افكار مزخرف توي كلتونه.از اين كه 2 دقيقه نمي خواين مطالعه كنين و يه چيزي رو بهش عمل كنين تا يه عمر راحت باشين

1-آقايون چرا ترمز بريدين؟كجا دارين ميرين با اين عجله؟؟زنت شده؟خب كه چي؟همش 2 تا كاغذ امضا كردي ديگه…چندين سال خودش بوده و شرم و حياش .حالا تو يهو ميخواي وارد خصوصي ترين مسائلش بشي؟مسلماً دفعت ميكنه.بعضي از شما در ابتداي ازدواج اينقدر ناشيانه عمل ميكنين و بي جهت فشار بهش ميارين كه اعصابش رو بهم ميريزين و حالت وحشت براش ميسازين

2-آقايون…واقعاً براي زن مهمه كه ببينه در اين رابطه چيزي دريافت ميكنه.شما بايد خيلي بيشتر از اون چيزي كه ميگيريد بپردازيد.ولي متاسفانه انگار خوابتون برده.نميدونم حالش رو ندارين،براتون مهم نيست يا اطلاع ندارين ولي تو رو جدتون بدونين كه وظيفه دارين اول به همسرتون بپردازيد.زنتون بايد بدونه كه شما تلاش ميكنين تا اول باعث لذت بردن اون بشين و خودتون رو در مرحله دوم قرار داديد.نه اينكه شما فقط داريد به خودتون ميرسيد و اون هم شده ابزاردست شما…باور كنين روحياتش رو منجمد ميكنين..

3-آقايون…تو كلتون بكنين كه براي زن مقدمات واقعاً مهمتر از خود رابطه است.چون ميبينه كه تو اون لحظات كه شما ملنگ شدين ،ماسك غرور رو برداشتين و به معناي واقعي كلمه پذيراي اون هستيد.خب مسلمه نمي خواد اين وضع زود تموم شه..اين از نظر رواني…از نظر فيزيكي هم اين زمان باعث ميشه تا خون بيشتري در باسن جمع شده و بتونه آمادگي لازم رو به دست بياره…مرد حسابي تو موتور ماشين رو ميذاري 2 دقيقه گرم شه اونوقت نمي خواي واسه زنت وقت بذاري؟؟…خدا وكيلي شما ديگه كي هستي

4-شرايط رواني زن بايد كاملاً مساعد و بدون هيچ استرسي باشه…حتي غريبه بودن محيط ، ترس از بارداري ، اينكه يهو كسي صداشو نشنوه و نظاير اين مسائل هم تاثير مهمي داره…پدر بيامرز،آخه بصرف آماده بودن تو اون كه نبايد مهيا باشه …دركش كنيد..نگراني هاي ذهني نميذاره تمركز كنه و خيالش رو آزاد بذاره…بهش حق بديد….باور كنين با رفتارغلط دارين زمينه زدگي رو براش فراهم ميكنين چون يك فشار تحميلي توش ميبينه نه يك خواست 2 جانبه….

5-خانمها…به عمل همخوابي به عنوان يه پديده مثبت نگاه كنيد نه يك وظيفه زناشويي…اين پس زمينه غلطه كه موتورتون رو پايين گذاشته…اگه قرار باشه با شوهرتون هم خواسته هاتون رو سركوب كنيد ، مسلماً اعصابتون به هم ميريزه..پس واسه چي شوهر كرديد؟شما كه هنوز راحت نيستيد…بعد از ازدواج ديگه نبايد فكر كنين كه كار زشتي ميكنين…بخدا اين يه لذته كه شما هم بايد ازش سهم داشته باشين…چرا قبول نميكنين؟؟

6-خانمها…اينكه شما به سكس علاقه نداريد افتخار نيست بلكه اينكه شما به انحراف كشيده نميشين افتخاره…يه آچاركشي به طرز فكرتون بكنين…همين افكار غلط باعث ميشه كه ناخواسته دچار انجماد جسمي بشين…عدم قبول واقعيت وترس از پاكسازي افكار غلط سد راه شما شده….

7-آقايون و خانهما….نظافت و احترام رو در همخوابي رعايت كنيد…بخصوص كه دوش گرفتن قبل از ارتباط باعث يه آمادگي روحي ميشه…

8-آقايون و خانمها…زمان همخوابي رو بايد عشق تعيين كنه نه آمادگي فيزيكي…بزارين به جايي برسه كه ديگه نخواين حتي يك سانت فاصله بينتون باشه و اون وقت يكي بشين..اينجوري هر 2 در يك زمان به آمادگي فيزيكي ميرسين و در غير اينصورت هميشه يكي دچار نا آمادگي جسمي و روحي خواهد بود…..
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد