نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: دوران بعد از ارتباط

758
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1490
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy دوران بعد از ارتباط

با عرض سلام
    من حدود 3 سال پیش در مقطع ارشد در شهر تبریز قبول شدم و خودم در شهر ارومیه ساکن هستم. پس از حدود یکسال از قبول شدن با دختری از طریق سایت های اجتماعی آشنا شدم و به دلیل اینکه او هم در آن شهر دانشجو بود زمینه دیدار ما فراهم شد. ایشان متولد تهران هستند.پس از مدتی رابطه ما صمیمی تر گردید با این حال هیچ وقت قول ازدواجی از طرف من به ایشان ابراز نگردید. حدودو یک سال هم در ارتباط بودیم. در توضیح نحوه ارتبطمان هرچند ما با هم رابطه جنسی برقرار نکردیم اما با هم دست میدادیم و رابطه عاطفی هم گاهی داشتیم.
    پس از اتمام درسمان هرکدام به شهر خودمان برگشتیم. به علت وابستگی ایجاد شده حدود 6 ماه هم از طریق تلفن از حال هم خبر داشتیم. من برای کاهش وابستگی تصمیم گرفتم کمی با ایشان کم محلی کنم و ارتباط را کم کم قطع کنم. که این رفتار من ایشان را اذیت کرد. به هر ترتیب پس از فکر و سبک و سنگین زیاد و به دلیل اینکه موقعیت ازدواج نداشتم و هم ایشان را به دلیل تفاوت فرهنگی و فاصله شهر هاو ... مورد مناسبی برای ازدواج نمیدیدم با ایشان حرف زدیم که از هم جدا شویم. ایشان به سختی و کدورت زیاد حاضر به این کار شدند.
    حدود دوماه از این ماجرا گذشت تا اینکه به طور اتفاقی ما گفت و گوی کوتاهی از طریق نت انجام دادیم. ایشان گفتند پس از جدایی از من به دلیل وابستگی های ایجاد شده و سختی جدایی پس از پنج روز از جدایی با پسری دوست شده است و حتی با ایشان رابطه جنسی هم برقرار کرده است. و تا حدودی من را مسئول این کار میداند.من به دلیل عذاب وجدان سنگین الان در برزخ گرفتار شده ام به نظر شما من با ایشان ازدواج کنم در مقابل اشتباهاتم (هرچند هنوز سربازی نرفته و اوضاع مالی خوبی ندارم و خانواده نیز با آنها از لحاظ فرهنگی جور نیستند) با چه کار میتوانم بکنم ؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1215
    تشکـر
    21
    تشکر شده 56 بار در 36 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : دوران بعد از ارتباط

اشتباه شما اين بوده كه واسه اشنايى راه مناسبى انتخاب نكردى! رابطه دوستى اصلا درست نيست كمترين ضررش هم همين وابسته شدن و ناراحتى هاى روحيه.اما در مورد كار اون خانم هركس مسئول اعمال خودشه ميتونست خيلى منطقى با اين مساله كنار بياد مخصوصا كه رابطه جنسى هم باشما نداشته. ازدواج خاله بازى نيست امروز به خاطر ترحم بايكى بعدش طلاق و هزار مشكل ...

3. کاربران زیر از شادى بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد