نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: مشکل با خوابگاه

1331
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33975
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل با خوابگاه

من حدود 7 ساله که دانشجوام و از همون اول خوابگاهی بودم. یه مشکلی که دارم افسرده شدن تو خوابگاهه. طوری که از شهرمون دارم بر میگردم خوابگاه آرزو می کنم که هیچ وقت نرسم! مشکل دیگم هم بدخواب بودنمه، طوری که به خاطر سر و صدا شب ها یا دیر خوابم می بره یا نصف شب بیدار میشم، خواب ظهر هم که هیچی... . که اینم وضعم رو بدتر میکنه. اینام خب روی درس خوندنم خیلی تأثیر منفی میذاره.
    پارسال که ارشد یه دانشگاه دیگه قبول شدم یه خوابگاه خلوت 5 اتاقه نصیبم شد که اتاقاش بزرگ بود. اونجا حال بهتری داشتم. متأسفانه امسال دیگه اونجا رو نمیدن. این چند روز اول که اومدم به خوابگاه جدید به شدت حالم بد بود. الانم حالم گرفتست نمی تونم زیاد به درسام برسم. به خصوص که اینجا رفیق صمیمی ندارم. رفت و آمد به شهرمون هم پردردسر تره نمی تونم زیاد برم خونه.
    الان هر شب میرم بیرون که هم خسته تر شم و هم حالم بهتر شه.
    الان موندم که پیگیرشم، همون خوابگاه قبلیه اتاق بگیرم یا سعی کنم به همینجا عادت کنم؟ می ترسم که اگه به اینجاها عادت نکنم بعداً دچار مشکل بشم. سربازی هم همینطوریه؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : افسردگی در خوابگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط wishful نمایش پست ها
    من حدود 7 ساله که دانشجوام و از همون اول خوابگاهی بودم. یه مشکلی که دارم افسرده شدن تو خوابگاهه. طوری که از شهرمون دارم بر میگردم خوابگاه آرزو می کنم که هیچ وقت نرسم! مشکل دیگم هم بدخواب بودنمه، طوری که به خاطر سر و صدا شب ها یا دیر خوابم می بره یا نصف شب بیدار میشم، خواب ظهر هم که هیچی... . که اینم وضعم رو بدتر میکنه. اینام خب روی درس خوندنم خیلی تأثیر منفی میذاره.
    پارسال که ارشد یه دانشگاه دیگه قبول شدم یه خوابگاه خلوت 5 اتاقه نصیبم شد که اتاقاش بزرگ بود. اونجا حال بهتری داشتم. متأسفانه امسال دیگه اونجا رو نمیدن. این چند روز اول که اومدم به خوابگاه جدید به شدت حالم بد بود. الانم حالم گرفتست نمی تونم زیاد به درسام برسم. به خصوص که اینجا رفیق صمیمی ندارم. رفت و آمد به شهرمون هم پردردسر تره نمی تونم زیاد برم خونه.
    الان هر شب میرم بیرون که هم خسته تر شم و هم حالم بهتر شه.
    الان موندم که پیگیرشم، همون خوابگاه قبلیه اتاق بگیرم یا سعی کنم به همینجا عادت کنم؟ می ترسم که اگه به اینجاها عادت نکنم بعداً دچار مشکل بشم. سربازی هم همینطوریه؟
    سلام

مطلب شما رو خواندم عزیز و متعجبم که یک دانشجو که داره ارشد میخوانه!! اینقدر وابسته به خانواده!!!؟؟

البته متوجه وضعیت بد خوابگاه ها و مشکلات انها هستم! ولی درد اصلی شما آسیبهایست که در دوران کودکی و نوجوانی و مسائل آموزشی و تربیتی داشته اید(که البته کم نیستند این دوستان و هم درد زیاد دارید)!!!

که حالا به این نتیجه رسیدید که من تنهام( که با دوری معنای متفاوتی داره), و هیچ کسی بجز خانواده و همشهریها نه خوبه, نه قابل اطمینان, نه میشه رفاقت باهاشون کرد!!(البته گاهی هم دیگران فقط دشمنند)!!!!!؟؟

کوتاه سخن:

عزیز تمام این موارد آسیبه! در شما اختلالاتی (با توجه به مطلبی که فرمودید) از قبیل,کمبود حرمت نفس, اضطراب,ترس,مهرطلبی,وابستگی, خشم,افسردگی دیده میشه! البته نترسید قابل حله ولی نیاز به

معاینه بالینی و تشخیص دقیق و درمان داره. پس توصیه میکنم به یکی از همکاران حاذق مشاور ما جهت معاینه و درمان مراجعه نمائید.

موفق باشید

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

3. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

من تجربه خوابگاه را نداشتم ولی تا جایی که میدونم پسرا یکی از کیف های زندگیشون اینه که برن دانشگاه شهر دیگه تا خوابگاهی بشن

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

سلام

اگه وضعیت خوابگاهتون مناسب نیست و امکان تعویضش هم وجود داره عوض کنین

چون نه میتونید استراحت کنین و نه خوب درس بخونین

ولی اگر به خاطر دلتنگی و ... میگید بهتره با یه مشاور صحبت کنین

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33975
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام
    عزیز تمام این موارد آسیبه! در شما اختلالاتی (با توجه به مطلبی که فرمودید) از قبیل,کمبود حرمت نفس, اضطراب,ترس,مهرطلبی,وابستگی, خشم,افسردگی دیده میشه! البته نترسید قابل حله ولی نیاز به

معاینه بالینی و تشخیص دقیق و درمان داره. پس توصیه میکنم به یکی از همکاران حاذق مشاور ما جهت معاینه و درمان مراجعه نمائید.
    مشکل فعلی من خود خوابگاهه. تو کارشناسی چون چند تا دوست داخل خوابگاه داشتم وضعم بهتر بود. همچنین پارسال که دانشجوهای متأهل تو خوابگاهمون رفت و آمد داشتن.

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    سلام

اگه وضعیت خوابگاهتون مناسب نیست و امکان تعویضش هم وجود داره عوض کنین

چون نه میتونید استراحت کنین و نه خوب درس بخونین

ولی اگر به خاطر دلتنگی و ... میگید بهتره با یه مشاور صحبت کنین
    فکر می کنم که تو خوابگاه قبلیه حس بهتری داشتم. اما تو این تردید دارم که تحمل کنم یا شرایطم رو بهتر کنم (خوابگاهم رو عوض کنم)؟

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36687
    تشکـر
    46
    تشکر شده 125 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام من خودم خوابگاهی بودم و 4 سال خوابگاه بودم و حدود دو سالشو اصلا هیچ جای تفریحی نمی رفتم و کلا برای یه دختر سخت بود زیاد گردش رفتن،خیلی برام تحمل کردن خوابگاه سخت شده بود،اما تصمیم گرفتم به درسم برشم و توجهی به اطرافم نکنم شرایط شما خیلی فرق میکنه،برید بیرون برید تءاتر اگه امکان داره یه کلاسی برید بیرون اونجا دوستای جدید پیدا کنین،همش نشینین تو خوابگاه و غصه بخورید،برید پارک چه میدونم حتما سعی کنید دوست جدید پیدا کنید

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط wishful نمایش پست ها
    مشکل فعلی من خود خوابگاهه. تو کارشناسی چون چند تا دوست داخل خوابگاه داشتم وضعم بهتر بود. همچنین پارسال که دانشجوهای متأهل تو خوابگاهمون رفت و آمد داشتن.

فکر می کنم که تو خوابگاه قبلیه حس بهتری داشتم. اما تو این تردید دارم که تحمل کنم یا شرایطم رو بهتر کنم (خوابگاهم رو عوض کنم)؟
    تحمل نکنین اگه امکان بهتر کردن شرایط هست! در صورتی تحمل کنین که راه دیگه ای نباشه

من خودم همین هفته خوابگاهو تحویل دادم با اینکه مقداری ازم کم کرد ولی راستشو بخواید فرار رو بر قرار ترجیح دادم...محیطش وحشتناک بود

9. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد